Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25151) MeSKA válasza r3dsnake (#25150) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Szoftveresen levághatja a nagyon mély frekvenciákat

(#25152) ERipley válasza Ragnar95 (#25017) üzenetére


ERipley
tag

Engem viszont érdekelne!
Hogyan tudok US ID-t kreálni?

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#25153) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Lehet volt már hasonló kérdés,de azért felteszem én is.
App storeban vásárolnék,de a Maestro kártyámat nem tudom hozzá adni. Ezt sehogy nem lehet kijátszani,hogy tudjak? Semmi más mód nincs erre?
Kölcsönkérem valaki számláját megoldás nem jó!

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#25154) univerzita válasza Ngtx (#25153) üzenetére


univerzita
addikt

Sajnos Magyarországon nem támogatott a Gift kártyával fizetési módszer. De lehet hogy a bankodnál lehet csinálni virtuális bankártyát ( amilyen típust támogat a store).

[ Szerkesztve ]

(#25155) Ragnar95 válasza ERipley (#25152) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25156) Ngtx válasza univerzita (#25154) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Baszki ez eszembe se jutott volna magamtól!
Megnéztem a Webkártya adataimat és az MasterCard volt. Márcsak annyi volt hátra,hogy átultam rá X összeget és már meg is tudtam vásárolni az adott appot amit szerettem volna!

Köszi!

UI: Egy kérdés még!
A megvásárolt dolgok azok megmaradnak ezen az emailen amit használok az icloudhoz meg mindenhez igaz?
Tehát ha
másik készülékbe jelentkezek be akkor le tudom majd őket tölteni már ingyen?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#25157) Ragnar95 válasza Ngtx (#25156) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, de 1ID maximum 10 eszközhöz lehet csatolva és ebbe az iTunest futtató számítógépek is beletartoznak.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25158) Ngtx válasza Ragnar95 (#25157) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Ohh hát attól nagyon messze vagyok még!
2.telefonon van használva
1.gépen(itunes)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#25159) nofi


nofi
őstag

A következő dilemmám van:
Most, hogy sikerült a VLC playerrel megoldani a hálózati lejátszást, nagyobb .mkv filmek esetén elég ha csak lockolja magát szünet közben az iPad, már kezdhetem újra betallózni a filmet és nulláról csévélni (VHS <3) oda ahol tartottam.
nPlayer és Infuse is ezt csinálja nagyobb méretű filmeknél?

Xbox GT: nozsolt

(#25160) bigdady


bigdady
nagyúr

Na bekapcsolták Mo-on is viberben a titkosításos megbízható partner dolgot.
Rá kell nyomni a fogaskeréken belül (chat közben) a megbizható partner gombra majd viber felhivja az illetőt majd ha felvette a bal alsóban a lakat ikonra kell kattintani mindkét félnek.
Ha zöld innentől chat közben a lakat akkor minden ok :)

[ Szerkesztve ]

(#25161) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Amennyiben kettő e-mail fiókot szeretnék használni a telefonon, de abból csak egyikről szeretnék értesítést kapni. Ezt az Outlook úgy megoldja, hogy értesítést csak egyikről ad, de a badge ikonon mindkettő fiók levelei látszanak, pedig csak az egyik érdekelne.

Ebben az esetben egy másik e-mail klienst tegyek fel annak a másik e-mail címnek, vagy van másik megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#25162) ERipley


ERipley
tag

Hello!

Nem fogadott hívások jelzésére (pittyegés és/vagy egyéb jelzés) van valami opció?

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#25163) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Új CIB bank app milyen? Még nem kertem regkódot.

(#25164) Tibee86 válasza ERipley (#25162) üzenetére


Tibee86
veterán

Nincs.

(#25165) Nus válasza vadászcsiga (#25163) üzenetére


Nus
tag

Szerintem nagyon jó végre van a CIB-nek egy ilyen modern appja. Touch ID használatával be lehet lépni és utalni is, gyors kényelmes. Amíg nem újul meg a webes javas fertelmük többet oda be nem lépek mert ezzel az appal is mindent eltudok intézni.

Üdv...

The sky was pink...

(#25166) vadászcsiga válasza Nus (#25165) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Végre. Évek óta zargatom az ügyfélszolgálatot miatta. Volt hogy havonta írtam nekik ugyanazt. Évente kicseréltem az évszámot a levélben. Végén már nem is valszoltak :D

(#25167) ERipley válasza Tibee86 (#25164) üzenetére


ERipley
tag

:( :( pedig annyira jó kis okostelefon...

[ Szerkesztve ]

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#25168) bigdady válasza vadászcsiga (#25166) üzenetére


bigdady
nagyúr

:DDD

(#25169) Nescafé


Nescafé
őstag

Goodreader vagy PDF Expert 5 melyik a jobb ki mit használ?

 iPhone 15 Pro

(#25170) univerzita válasza Nescafé (#25169) üzenetére


univerzita
addikt

Én Documents 5-töt használom.

(#25171) Nescafé válasza univerzita (#25170) üzenetére


Nescafé
őstag

Megnézem azt is most goodreader van fenn.

 iPhone 15 Pro

(#25172) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Ha családi megosztást akarok csinálni, mindenképp kell bankkártyát megadni??

A másik, hogy szükségem lenne a gyárinál egy fokkal komolyabb ébresztő appra. Pl nincs benne olyan funkció, hogy a következő napi értesítések maradjanak el. Melyik az ajánlott?

(#25173) legiaap


legiaap
nagyúr

Lassan már két hónapja használom a SwiftKey keyboard-ot de szinte minden nap kell új szót hozzáadnom mert vagy elfelejti vagy még nem ismeri. Két hónap nem volt neki elég, hogy megtanulja amiket eddig írogatni?! Amúgy meg lehet valahol nézni miket mentettem el eddig?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25174) univerzita válasza legiaap (#25173) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam gyorsan megtanulta a gyakran használt szavakat ( mivel én nem jártam magyar iskolába csak ezzel tudok írni) Egyébként a aplikációban a Your usage stats-ban lehet megnézni a említett adatokat ( ha jó látom).Csak aszt látni hogy mennyi szavat jegyzet meg.

[ Szerkesztve ]

(#25175) D4ni


D4ni
őstag

Később rájöttem, hogy a keynote ban is lehet rajzolni képre :D max kell róla egy képernyőfotó

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#25176) Rage47 válasza legiaap (#25173) üzenetére


Rage47
veterán

Fura, androidon imádtam, 2012-ben...

(#25177) Воланд válasza Rage47 (#25176) üzenetére


Воланд
titán

De azóta megvette az ms. :DDD ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25178) ERipley


ERipley
tag

Üdv!
A Fotók alkalmazásból hogyan lehet üres albumot törölni? A képeket törlöm, de az albumok ott maradnak 0 tartalommal. Szerkesztésnél csak képet tudok hozzáadni.

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#25179) Drughi


Drughi
addikt

Üdv Urak!

Olyan (multiplatform) alkalmazást keresek, amivel a számlákat, esetleg még a nagyobb kiadásokat tudom követni.
A lényeg az lenne, ha iOS és Android-on egyszerre működjön úgy, ha én az iPhone-on felviszem a UPC-s számlát, akkor azt a feleségem is lássa az Androidos telefonján és mindezt akár fordítva is.

Tipp?

(#25180) Воланд válasza Drughi (#25179) üzenetére


Воланд
titán

MoneyWiz

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25181) #03372544 válasza Воланд (#25180) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ez támogat hazai bankokat?
Látom az oldalukon, hogy automatice át tudja húzni a tranzakciókat, de van egy sejtésem, hogy ez nálunk nem működik.
A support azt mondja töltsem le és próbáljam ki.

(#25182) danilla válasza Drughi (#25179) üzenetére


danilla
őstag

Koin

https://twitch.tv/ddplayzone

(#25183) Воланд válasza #03372544 (#25181) üzenetére


Воланд
titán

Nem támogat, meg egyébként is elég horror a havidíja.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25184) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Sziasztok! Hogy kell instagram fiókot törölni?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#25185) danilla válasza tonyqa23 (#25184) üzenetére


danilla
őstag

Instagram fiók törlése :U

https://twitch.tv/ddplayzone

(#25186) univerzita válasza ERipley (#25178) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam IPaden ha a Albumok - nál ha a Szerkesztés - re megyek akkor a Albumok - nál megjelenik egy fekete gömb x-el és ha megjelölöm akkor lehet törölni a üres mappát.

(#25187) tonyqa23 válasza danilla (#25185) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Igen,aztán nekem is eszembe jutott a google... :)

Kössz.

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#25188) Vgabor92


Vgabor92
tag

sziasztok!

Olyan alkalmazást keresek, ahol a munkahelyi túlóráimat írhatom. eddig jegyzetekben vezettem. :DDD

(#25189) Rage47


Rage47
veterán

(#25190) r3dsnake válasza Rage47 (#25189) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezt magyaráztam jómúltkor, hogy a google photos elkúrja a képeket, és csak dropboxra érdemes feltölteni, de nem hitte el senki. :(

(#25191) #03372544 válasza r3dsnake (#25190) üzenetére


#03372544
törölt tag

Itt van egy ingyenesen tárolt letömörített képem: [link]
Nm értek hozzá, de úgy szemre szerintem ez nincs elkúrva, a laptop kijelzőn jól mutat, valószínű előhívatott fényképen se nézni ki rosszabbul.

(#25192) Tibee86 válasza Vgabor92 (#25188) üzenetére


Tibee86
veterán

Én is ott vezetem, de ha van valami nem túlbonyolított app. akkor lehet lecserélném. A legjobb az lenne ha megadom a munkaidőt, beírom a kezdést meg a zárást ő meg automatikusan összesít a hónap végén.

(#25193) Rage47 válasza r3dsnake (#25190) üzenetére


Rage47
veterán

most megnéztem egy saját képen, semmit változást nem láttam az icloud és google között. se színekben, se élességben. néztem fullHD és retina monitoron is. o.O a google-ös kép viszont 700kbyte-tal kisebb.

[ Szerkesztve ]

(#25194) r3dsnake válasza Rage47 (#25193) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha egy bittel is különbözik az eredeti kép a felhős változattól onnantól részemről kuka. Ne nyúljon bele, még az exifbe se.

(#25195) legiaap válasza r3dsnake (#25190) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezért használok Flickr-t a és OneDrive-ot a fotóimnak.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25196) r3dsnake válasza legiaap (#25195) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Flickr is ugyanez.

(#25197) galaxys80 válasza r3dsnake (#25196) üzenetére


galaxys80
veterán

A onedrive egész biztosan nem tömörít.

(#25198) r3dsnake válasza galaxys80 (#25197) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az nem, de a Flickr igen.

(#25199) legiaap válasza r3dsnake (#25196) üzenetére


legiaap
nagyúr

Linket róla!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25200) r3dsnake válasza legiaap (#25199) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

[link]

Valamint korábban is írta valaki, kb 1 hete hogy belenyúl a képekbe annyira, hogy fehér alapon fekete szöveg pl. krumpli minőségű lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.