Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15601) krammerka válasza Gorneck (#15598) üzenetére


krammerka
őstag

Üdv!

SSD-ről mit lehet tudni?
Gorni,Te ilyeneket is szoktál tesztelni?
Ezeknek mennyi az élettartamuk?

Olvastam már sokfélét róluk,de hátha Ti többet tudtok........

(#15602) Gyuri27 válasza krammerka (#15601) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha sz.r a géped egy ssd nem húz ki a szarból hidd el. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#15603) Gorneck válasza krammerka (#15601) üzenetére


Gorneck
titán

Próbálok válaszolni a kérdéseidre.
- Háááát nekem már több, mint 1 év az van...Samsung 100/80as SLC. Nagyon elégedett vagyok vele.
- Sajna nem, mivel kis fütyi gépekbe teszik őket HDD helyett...nálunk ilyet nem gyártanak.
- Nemtom...erről inkább nagykereket vagy a gyártókat kéne kérdezni milyen statisztukájuk van.

Gyuri: Nézőpont kérdése erőteljesen. Egyébként próbáltad már? Használtál SSDs gépet? Raptorral szereltet?

Gorneck#1239

(#15604) Gyuri27 válasza Gorneck (#15603) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem. De te használtad már egy mag melett?

Amd - Radeon - Ryzen

(#15605) Gorneck válasza Gyuri27 (#15604) üzenetére


Gorneck
titán

:K

Gorneck#1239

(#15606) lipi67 válasza darál0w (#15600) üzenetére


lipi67
veterán

Fasza...

Úgy értettem, hogy nálad mizu! Már kaptam is választ. Nálam..minden a régi..
Inné kéne lassan. (időhatározó volt, s nem módhatározó!!!)

(#15601) krammerka: Györgyünk válaszát olvasva rögtön lejön, hogy csak Intel kompatibilis. :DDD (Ha sz.r a géped egy ssd nem húz ki a szarból hidd el)

(#15601) krammerka: Ha benyomsz 1et rendszervinyónak gyorsabb lesz a win betöltésed, a az alatta használt progik is. Ha ennyi elég. Ősember szerint pár játéknál is érezhető, de ezt nem tudom elképzelni, hogy hogyan értette. (mert kva nagy ssd kell ha arról megy minden, annyi píínz meg nincs a világon.)
Kérdezd meg őt az élettartamokról, használt, s adott el jópárat már.
Egy 32gigás nem luxus ma már, feltéve ha elég oprendszernek. Én..ezért nem veszek (ezért is), mert nekem egy oprendszeres is min 64giga kell, hogy legyen. Sok a cumó mire fent van az OS, s persze a Krisztián kva játékainak is van olyan hülye szokása, hogy x-y cuccot CSAK oda tud pakolni, hiába máshova ("D") van telepítve a game. No meg szeretem, ha 10-20 giga üres, mert egy defrag nem fél napig tart akkor, van hova pakolásznia.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#15607) Gorneck


Gorneck
titán

Szép napot mindenkinek.

Gorneck#1239

(#15608) darál0w válasza Gorneck (#15607) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szép napot.

neked meg szép reggeled volt. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15609) Gorneck válasza darál0w (#15608) üzenetére


Gorneck
titán

Inkább aszondom, hogy hidegben gazdag... :D

Tegnap hazafele tök vidám volt az út...egyik picsa folyamat azon panaszkodik, hogy ő már milyen öreg... :D Majdnem hangosan felnevettem... ;]
Arról nem is beszélve, hogy tapéta leszedésről osztotta az észt másik két csajnak...hááát jókat derültem... :)

Gorneck#1239

(#15610) lipi67


lipi67
veterán

Dzép napot. Na..tegnap iccaka végigolvastam azt a 300akárhány hszt az i3-vs amd-ben, jó volt:)
Persze írtam is :DD
Most meg..Úgy néz ki, hogy "hál'Istennek" csőtörésünk van, mehetek megkereseni a vízórát stb..f@sz kivan..- Majd jövök!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#15611) shteer válasza Gorneck (#15607) üzenetére


shteer
titán

szebbet

nem megyek többet inni/bulizni melónap előtti éjszaka :(

..szerintem jónak tűnik

(#15612) Gyuri27 válasza lipi67 (#15610) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olvastalak odaát. Meg olvastam a sok lidércet is. Egyik jön a tuningal, a másik meg aggódik a globális felmelegedés miatt, a 3-ik a számokat nem ismeri. Ugyanaz van mint a p4-s időkben. Sok okos hozzá értő magyarázza miért jobb az intel. Holott 775-1156 lássuk be hosszú cici. Egyik ezért másik azért.

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#15613) darál0w válasza Gorneck (#15609) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

itt süt a nap...hőmérő most 6°Cot mutat...de melegebbnek érzem. még izzadok is :D

mennyire öreg? meg mire? :D

tapétaleszedés....nyáron volt lakásfelujítás...mondtam is anyámnak, h tapéta nem lesz itt, mert akkor legközelebb a festő szedi le...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15614) Gorneck válasza shteer (#15611) üzenetére


Gorneck
titán

Én ezt már suliba megfogadtam... :K

darál0w: Ha jól emléxem, akkor 27 lesz még csak... :) Szal geci öreg...meg geci buta is... :D

Gyuri27: Akkor te voltál a szellemírtó mi?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#15615) Gyuri27 válasza Gorneck (#15614) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezeket nem lehet írtani. Ugyanis az ekkora és ritka állatok védett fajnak minösülnek. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#15616) Gorneck válasza Gyuri27 (#15615) üzenetére


Gorneck
titán

;] :DDD

Gorneck#1239

(#15617) darál0w válasza Gorneck (#15614) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

huh de öreg...amikor meg jön a 3. X , majd kiugrik az ablakon :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15618) lipi67 válasza Gyuri27 (#15612) üzenetére


lipi67
veterán

Láthattad, nem magasztaltam az i3-at. Most nem is érdekel, elegem van. Itt a törpe betegsége, anyám detto (szerdán vihetem őt is), erre beüt ez a csőtörés. Még szerencse, hogy a vízóránál van, a földbe tuti nem keresgetném most. Összebarmoltam míg nem jön a haver, addig kitart.

Más: Iponból (hdd miatt) nézzetek már egy hdd hűtőt. Az a Xilence 6.400-ért korrektnak tűnik. Kár a ledes faszság elől, majd nem kötöm be. Jó az?
-tudom máshol sokkal olcsóbb megoldások vannak, de HDD kell, jövhéten jön 2x 750giga anyag, s nem akarok 100helyről rendelgetni. Ventiszabályzó 1ik se ok? Az a cifra Zalman jó csúf, a másik meg drága..de Balázs azt mondta a Revoltec meg fos.
Venti 1se van ami kéne, ha Engusz előkerül majd zaklatom, mert a TRUe-ra is kell rögzítő Tőle. -
Légyszi mondjatok már valamait, vagy olyan bolt is ok, ahol vannak ilyenek, de a lényeg, hogy HDD-jük (1terrás samsung) legyen.
Köszi előre is!!! :R
Megyek vizeskedni:( :W

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#15619) Gorneck válasza darál0w (#15617) üzenetére


Gorneck
titán

Tudom szemét vagyok...de nem kár érte... :DDD

Zoli: Nincs ott semmi értelmes, de már mondtam...sztem rakj be a vinya(k) elé egy 12es és kész...ennél jobb és olcsóbb megoldás nincs...vagy az a Scythe cuccos amit korábban írtam...sztem lehet még az apróba is találsz...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#15620) Gorneck válasza Gorneck (#15619) üzenetére


Gorneck
titán

(#15621) Gyuri27 válasza lipi67 (#15618) üzenetére


Gyuri27
félisten

Annyi felárért én a zalmant venném. De multkor linkeltem a cm keretet- Az miért nem jó?

Amd - Radeon - Ryzen

(#15622) darál0w válasza Gorneck (#15619) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor tényleg buta lehet :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15623) Gorneck válasza darál0w (#15622) üzenetére


Gorneck
titán

;] :K

Gorneck#1239

(#15624) lipi67 válasza Gorneck (#15620) üzenetére


lipi67
veterán

Dehogy nem jó, csak kicsit drága..

Gyuri -Balázs: Köszi!!! Tudom, emlékszem a linkekre, s nagyon jó dolgokat mondtatok, néztem is. Egyszerűen mivel kell egy HDD, bíztam benne, hogy Iponnál is van megfelelője, hogy onnan be tudjak mindent szerezni..
-tévedtem-

Szar egy napom volt és..
Most hulla vok, picit nézelődök és szundi asszem. Holnaptól hétvége- Főzés-törpézés (kimerít) Hétfőn vár az az átok könyvelő (ad majd 2 házat, hátha van benne valami jó keret..)
Kedd Kamionozás
Szerda megint miskolc, anyámmal kórház. Megint leghamarabb csütörtökön tudok "magammal" foglalkozni. Nem hiszem el. :O Remélem addigra megérkezik a hdd meg amit sikerül.. Zalman akkor mehet? Sok kis Koreai..Tudtak régebben hűtést, de 1 idő után már csak a név vitte a cuccost. Ha mondjátok, hogy ez a kütyü ok, megrendelem :R

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#15625) Gorneck válasza lipi67 (#15624) üzenetére


Gorneck
titán

Van az apróba ezüst 5ért és fekete 4ért... ;)

Gorneck#1239

(#15626) darál0w válasza Gorneck (#15623) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de elgalább jol néz ki? cserébe ha már buta :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15627) lipi67 válasza darál0w (#15626) üzenetére


lipi67
veterán

Szája van.. ;)
(#15625) Gorneck23 : Apróba be se néztem... :B Ha nem alszom el, pótolom még ma..

Ha igen: Jó éjt Mindenkinek!!!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#15628) #16155904 válasza lipi67 (#15627) üzenetére


#16155904
törölt tag

Hogy Neked mindenről ez jut eszedbe. :D

Jóccakát.

[ Szerkesztve ]

(#15629) shteer válasza lipi67 (#15627) üzenetére


shteer
titán

pedig csuda dolgokat lehet ott olvasni:
Giga bóvli batmobil hűtőse nem igazán érdekelne...

;]

..szerintem jónak tűnik

(#15630) Gorneck válasza shteer (#15629) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#15631) shteer válasza Gorneck (#15630) üzenetére


shteer
titán

csak ráharaptál :)

nem hiszem amúgy, hogy az msi md1g hűtésénél bóvlibb lenne :) de ez az ATI (nem amd!) 5850 egy csoda - szinte hangtalan

Gyuri! vegyél nvidiát, leakcióztam :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#15632) lipi67 válasza #16155904 (#15628) üzenetére


lipi67
veterán

Jó dolog az! S nem is fárasztó:)

(#15629) shteer: Ravasz vagy! :K

Nem kell a 4870? Nekem is tetszene ez a vga.. :B

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#15633) lipi67 válasza lipi67 (#15632) üzenetére


lipi67
veterán

Nemtom mire használnám, de tök szép:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#15634) Gorneck válasza shteer (#15631) üzenetére


Gorneck
titán

És ilyen hűtése van a refes kariknak...szal most má érted miért voltam kiakadva, hogy nem refkós 5770et kaptam...

Gorneck#1239

(#15635) Gyuri27 válasza shteer (#15631) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tehát testvér ez azt jelenti, hogy elhozod a vga-t egy üveg unicummal. A piát megisszuk aztán azzal a sz.rral meg focizunk utánna a kertben. :K

Amd-s szép reggelt.

Gorni: miért nem refest vettél? A 4670-l rájöttem, hogy a ref hűtösök jók. A többi cég csinálta a szarabbnál fosabbakat. A zafir 4670 meg jól tette a dolgát. 4770-ből is ref van a kölöknek. Tökéletes. Próbálj meg valami halott vga-ről ref hűtést szerezni.

Lipi: a vga kell pénzem nincs. Fizethetek természetben? :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#15636) shteer válasza Gyuri27 (#15635) üzenetére


shteer
titán

:N
páleszt viszek és benzint, megisszuk a páleszt majd a vga-t lelocsoljuk benzinnel és a tűz elemet segítségül hívva rituálisan feláldozzuk az amd isteneknek. így megfelel? :DDD

lipi: 5850+4870 CF? beszámítani be tudom, de nem hiszem hogy tetszene a különbözet, ami annyi lenne mint a vga maga :)

..szerintem jónak tűnik

(#15637) Gyuri27 válasza shteer (#15636) üzenetére


Gyuri27
félisten

Imádom az okkult dolgokat. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#15638) krammerka


krammerka
őstag

Szép napot!!

(#15639) Gorneck válasza Gyuri27 (#15635) üzenetére


Gorneck
titán

Mert akkor rev2 kellett...csak káromra a nagykerbe már volt batmobilos...és új hűtősként kaptam azt, bár ezzel sincs semmi baj...ez a kari hibátlan...

Gorneck#1239

(#15640) lipi67 válasza Gyuri27 (#15635) üzenetére


lipi67
veterán

:B Melegség töltött el soraim hatására? :D -Gondolom vizibajnokunk hírdetésére írtad-
Köszi, de ha nem gázolok bele a lelki világodba..kihagynám. ;)
Vagy, hogy érted? Pl. ha kállsz egy parkolóba, vagy Kulerr zsuk platóján..kínálod magad..Nekem mind1 miből jön a pínz:)
;)

Shteer:
" 5850+4870 CF?" ----??? Ezt nem értem, felőlem használhatod így is. Beszámítás: Gondoltam, hogy kb ez lesz az ajánlat, igaz pontosan nem is értem :B :D
Írtam egy miskolci srácnak, hogy tudom, kell neki a vga-m, csak még Ő nem tudja..
Ha válaszol és tudatára ébred, akkor eladom neki, pár Ft-ot hozzáteszek és küldheted is a vga-dat. Majd azt mondom, hogy anyámnak vettem nőnapra :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#15641) lipi67


lipi67
veterán

Láttatok már kultúrált rasszizmust? Most kaptam egy szhelyi (sztem ismeritek) cimbitől .(nem, nem Kulerr!)

"Az evolúció minden szintjén vannak olyan létformák, amelyek álcázáshoz folyamodnak, hogy ne kelljen dolgozniuk a megélhetésért. Többségében az átvert faj nem veszi észre a behatolást, hiszen máskülönben leszámolna a betolakodókkal. Mi több, az uralkodó faj egyes egyedei képesek saját előnyökért szimbiózisra lépni a kártevőkkel.
Ez a főemlősnél akképp jelenik meg, hogy a hozzá megtévesztésig hasonló (olykor még bőrszínben is teljesen) létforma embernek mutatja magát, noha teljesen ösztönös viselkedéséből amúgy az intelligensebb főemlős számára egyértelműen azonosítható, hiszen sáskaként pusztít el mindent maga körül, hogy aztán odébb álljon, és saját, sanyarú helyzetére hivatkozva elölről kezdje az egészet, nem egyszer azok támogatásával, akik vaskos hasznot húznak a betolakodó faj segítéséből. Az uralkodó fajnak a betolakodókból hasznot húzó egyedei aztán e faj minden egészséges önvédelmi reflexére kirekesztést és rasszizmust kiáltanak, noha a faj reakciója szintén merőben ösztönös.
Végeredményben nem lehet szemrehányást tenni a betolakodókra, hiszen nem tagadhatják meg saját, ösztönös természetüket (ahogy egy patkány is saját genetikai kódjának megfelelően viselkedik, amit lehet szeretni v. nem, de megbélyegezni semmiképp), ahogy a még uralkodó fajt sem lehet megbélyegezni, ha teljesen ösztönös reakcióval megszabadulni próbál a betolakodóktól. Egyedül azokat érheti bírálat, akik hatalmukért saját fajuk ellen használják a kártevőket. Ilyen az állatvilágban nincs.
Na, ezt is terjesztheted. Remélem, tetszett, merőben tudományos és logikus, egyáltalán nem rasszista. Legalább talán kicsit feldobtalak vele. "

Ez még asszem publikus.. ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#15642) darál0w válasza lipi67 (#15627) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szép napot.

szája van...de mire? h kinyissa és hülyeségeket beszéljen vagy inkább másra használná? :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15643) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ezt nézzétek meg. érdekes :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15644) shteer válasza darál0w (#15643) üzenetére


shteer
titán

lehet szaga :)

lipi: úgy értettem fele-fele - vga és kp :)

..szerintem jónak tűnik

(#15645) Gyuri27 válasza lipi67 (#15640) üzenetére


Gyuri27
félisten

Arra gontoltam adod a vga-t és kapsz egy ló f.szt. :DDD Ill kettőt. Egyet a seggedbe. A másikat a kezedbe, hogy tudd mi van a seggedbe. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#15646) darál0w válasza shteer (#15644) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha beledobálsz krumplit, meg dinos kisütős hust :D:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15647) lipi67 válasza darál0w (#15642) üzenetére


lipi67
veterán

Nemtom, engem nem zavar ha közben próbál beszélni, csak akkor ne legyen foga.

(#15644) shteer: Akkor jól gondoltam. Itt 25-nél drágábban el tudom adni, ha el..(úgy értem, nem az ár a baj itt, hanem az, hogy nem is kell--)

(#15645) Gyuri27: :O :O Lófaszt? :Y Mi van, célzásból azt vett az asszony karácsonyra? Ne tedd! Megharagudna ha elkótyavetyélnéd..Mi lenne szegénnyel? Ha nem vagy otthon még csak ok, ott a postás. De ha otthon vagy csak nem hívja be,s akkor este mit dugdosol.. ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#15648) krammerka válasza lipi67 (#15647) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt!

(#15649) Gyuri27 válasza lipi67 (#15647) üzenetére


Gyuri27
félisten

Agyadra ment az intel tuningolása. :K

Amd-s szép reggelt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#15650) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Gyerekek. Gerivel, kulerrel mi a p van?

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.