Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-21 15:52:51

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1589) Amazing789 válasza MPowerPH (#1508) üzenetére


Amazing789
tag

Nem aggódom az AMD-és r20 álom értékek miatt mert az r20 az többmagos teszt ... gamához meg egyenlőre pont az egyszálas erő jó ami Intelnek azért még van. Nem véletlen, hogy AMD oldal messze kerüli pl a super pi 32m tesztet. Véletlen találtam egy AMD Ryzen 9 3900x tesztet 1.8volt 5.7ghz folyékony nitrogén, csillagokba húzott ram stb. 04.134s el kezdett / 06.04.557s zárt. Intel oldal hasonló eredményt 5.1 - 5.2ghz en is hoz 1.4-1.5volton. És ez a lényeg, nem az r20. De pl az én gépem is cpu z single bench alatt körbe röhögi az AMD Ryzen 9 3950X -et. Multiba lealáz de kit érdekel. Aki videót akar vágni reggel este, az vegyen amd-ét. Gamához még most is az intel jó. Fejlődik az amd szélsebesen, de majd ha minden második fps teszt videó a youtubon az amd oldalán mutatja a +5/+20 fps többletet, na majd akkor áttérek én is amd re, egyenlőre fordított a helyzet. És azokban a teszt videókban még nincs bclk , meg ram vagy vga tuning ami további fpseket generálhat. Ám az Intel se hülye, gyanítom vigyázni fognak a + fps előnyre ha már munkagép oldalon elvéreztek. Mellesleg nem limited edition az álom feszen repesztő procid de véletlen nem is itthon vetted egyiket sem, valamiért! :) 2x is hatalmás mákod volt, kifogtad a tutit. Le a kalappal :) Legközelebb én is rendelek, hátha nekem is mákom lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.