Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) bubus66 válasza ANDROID??? (#8600) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezen is van fólia és a lékerekítésre meg olyan tokot kell venni ami felé ér.

Veszek rá majd olyan tokot ami pont annyit ér felé

Ilyen tokot és gyönyörűen meg védi A mi11 ilyen volt és nagyon jó hasznot tett.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8602) ANDROID??? válasza bubus66 (#8601) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez mind ok.

Ilyen tokot néztem én is, tetszetős. ;)

(#8603) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok!
Egy pár szó a Huawei Nova 9-ről. Van élet google nélkül!!
Ugye tudjuk, hogy HSM alapú tehát a Google szemteji nem futnak rajta.
Vagy is még is, ha használni akarod a GSpace alkalmazással lehet.
Amit én használók az minden fut a HMS, sőt még az Aurora.apk keresztül letöltött K&H app is.

Van NFC fizetésre is mód a „Curve” alkalmazás. A HMS e-mail appal gyönyörűen tudod használni a a gmail fiókód. Egyre több alkalmazás kerül fel az appgalerybe. De böngészőn keresztül lehet mindent használni, sőt a kezdő képernyőre ikon formájába is kilehet tenni.
Az Európai verzió az Android11 EMUI12 párossal fut. De valószínű, hogy megfogja kapni a HarmonyOS-t, legalább is az Huawei ügyfélszolgálat azt állítja.

Honor50 vs Huawei Nova9
A Honor50 és a Huawei Nova 9 között ég és föld a a különbség a Huawei javára. A Huawei Nova 9 minden benne van, amit a Honor a google szemetjeiért feláldozott. A Honor50 (Android11 Magic4.0 hát inkább nem mondok semmit sem) nem lehet telepíteni külön a hangrögzítő alkalmazás, a huaweinél igen és működik is. És a feleségem Honor20 telefonján is működik. Na az az egy nem a google-é hanem a gyári de jól le van butítva, az SMS szintén google.
A Honornál nem tudod használni a regisztrált Huawei fiókod. Nincs Cloud náluk, kell regisztrálni egy Honor Fiókot de amikor bemész egy kezdetleges valami. Sajnos csak a googleval tud szinkronizálni. Semmi mással.
A 108 Mpx kamera terén is van mit fejlődni meg a Honornak sok mindenben.
Csak azt nem értetem, hogy a Zenél játszót, és a Videó lejátszót miért kellett beáldozni a google miatt, és még nagyon sok más alkalmazást.

A Huaweinél minden gyári igaz lehet azt mondani, hogy nincs GSM,(nincs is rá szükségem) az igaz, de nincs is butítva, mint a másik. Azért ez még elég érdekes, hogy Android 11 jött ki.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8604) bubus66


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8605) szemesi69 válasza bubus66 (#8604) üzenetére


szemesi69
addikt

Viszont kívánom :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8606) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Boldog Karácsonyt! 😊

(#8607) tpeter77


tpeter77
addikt

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!

(#8608) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Buék :)

https://posts-cdn.kueez.net/dWRtDd2mRF7wwrWt/yFlnAXxTPQokt727.jpeg
:D

[ Szerkesztve ]

(#8609) bubus66


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8610) szemesi69 válasza bubus66 (#8609) üzenetére


szemesi69
addikt

Buék mindenkinek :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8611) Cunaja


Cunaja
addikt

Boldog Új Évet Mindenkinek! ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8612) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Az ilyennek [link] a testén kellene ide-oda tologatni a csavarhúzót.
Szép napot Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8613) ANDROID??? válasza Cunaja (#8612) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia!

Azt tedd hozzá kérlek, hogy csak a "sima lapos" csavarhúzót köszörülés után. :W

(#8614) bubus66 válasza Cunaja (#8612) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

Igen sajnos vannak ilyen agyhalottak. Úgy kellene a a testükön ki próbálni ahogy ANDROID??? fórumtárs írta.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8615) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok Mi újság veletek?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8616) Cunaja válasza bubus66 (#8615) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Sziasztok!
Semmi különös.
A mostani események alatt, nem sok kedve van az embernek semmihez.
Mivel nem politizálunk, ezért nem fejtem ki tovább.

Telefonnal kapcsolatban meg, a Xiaomi megint kiverte a biztosítékot.
Egyszerűen nem képes kiadni a telefonunkra egy Android 12-es romot, mert azt mondja, hogy nem ez a legfontosabb .
A Mi 10 és Mi 10T családra kiadta már, de a Mi 10T-pro 108Mpx-es kamerára, nem képes egy drivert kiadni, így nem használható a kamera.
Vagyis megy, csak olyan képen csin mint ez. .

Szép napot mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8617) bubus66 válasza Cunaja (#8616) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Xiaomi is látom a régebiekkel nem ér rá foglakozni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8618) Cunaja válasza bubus66 (#8617) üzenetére


Cunaja
addikt

Foglalkozik vele, mert a Mi 10T-hez már van MIUI 13, csak a pro-hoz nem.
A K30S Ultra = Mi10T, de nem pro.
Előbbi kamerája 64Mpx és az jól megy, de a 108 nem. Külön driver kell hozzá, csak az a baj, Kínában a pro-nak nincs megfelelője, csak a többi piacon. Amíg nem adja ki a global verziót, addig nem lesz jó a MIUI13-alatt a kamera.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8619) bubus66 válasza Cunaja (#8618) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az jó és érdekes, hogy pont a Prohoz nincs.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8620) Cunaja válasza bubus66 (#8619) üzenetére


Cunaja
addikt

Sziasztok, jó reggelt!
Szia Bubus!
Kezdem magam felidegesíteni. Most is kijött egy végleges verzió a Mi 10T-hez MIUI 13-hoz, de a pro-hoz semmi, de még hír sem.
Nem elég, hogy közölték velem, hogy a januárban megrendelt autóból, augusztusig, vagy novemberig semmi sem lesz, de még a telefon is szivat.
Sokkal jobb a MIUI 13 és a közelségérzékelő se szarakodik, de a kamera nem jó. Most is fényképezni akartam, de nem lehet, mert brutál rossz képet csinál. Nem müködik a fő kamera. :W
Elvileg a zárt beta megy a telóra, de nem mondanak semmit. Nekem is küldtek email-t, hogy szeretnék-e jelentkezni, de nem szeretnék most tégla telefont. A mostani világban, 1-percig sem szabad telefon nélkül maradni. A MI 11 is téglásodott néhány felhasználónál.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8621) bubus66 válasza Cunaja (#8620) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Na ezért tértem vissza a Huaweihez

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8622) bubus66 válasza bubus66 (#8621) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezek ma készültek csak gyári beállításokkal.
Album
Igaz nem Leica de szerintem vállalható képek

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8623) bubus66


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8624) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok!
Vettem a feleségemnek egy Huawei Mediapad 11-et HarmonyOs van rajta, jött reá egy 4,6 Gb frissítés letöltéssel telepítéssel együtt kb 3-4 perc volt egyen ez az EMUI12 Android 11 10-15 perc.

Mindenkinek

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8625) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok, ki mit csinál igen leült a topik.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8626) bubus66 válasza Cunaja (#8620) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja mi van veled?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8627) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Ha akartok egy igazán jó hangú Bluetooth fülest!
Van tapasztalatom. Bátran, nem fogtok csalódni. (Már akinek fontos a valósághű hang!)
https://www.amazon.co.uk/SoundPEATS-Cancelling-Bluetooth-Headphones-Transparency/dp/B09D7BMYHF/ref=pd_ybh_a_sccl_1/257-0155379-2017406?pd_rd_w=vKTBs&pf_rd_p=e7ec8387-a3b2-4043-a83c-6854b6e0ff64&pf_rd_r=KPFYEKB695CDN2H1NEPH&pd_rd_r=d9b4c926-739a-4c23-9a6d-baf1cd3ba481&pd_rd_wg=5S6tZ&pd_rd_i=B09D7BMYHF&psc=1
[link]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8628) tpeter77


tpeter77
addikt

Sziasztok
a P10 topikban feltettem egy kérdést, hátha itt kapok választ rá
A galériába havonta 10 új zárképernyő képet tölt le automatikusan az alkalmazás, kérdezés nélkül.
Ezt hogy tudom letiltani?

(#8629) szemesi69 válasza tpeter77 (#8628) üzenetére


szemesi69
addikt

Ilyent keress, így legyen, mint a képen.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8630) tpeter77 válasza szemesi69 (#8629) üzenetére


tpeter77
addikt

Szia! Köszönöm sikerült hamar megtalálni, csak nem ilyen néven kerestem.

(#8631) bubus66 válasza tpeter77 (#8630) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia! ha esetleg csinálsz egy Gyári beállítások visszaállítást akkor is itt kikkel kapcsolnod.

Ha a Magazin feloldás bevan kapcsolva akkor váltogatja a záró képernyőt is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8632) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Egy ismerősnek próbálgatok pár dolgot be állítani a P9 lite telefonján.

Újraindítás után mindig az alábbi jön be, ez mégis mi a franc lehet?

Bocsi kamerával lett fényképezve :D

(#8633) Cunaja válasza aprokaroka87 (#8632) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Biztos jó a rom?
Ezt akkor szokta írni, amikor az elllenőrzési folyamat elakad, A vendor-t nem tudja ellenőrizni.
A másik eset, amikor csutkára merült a teló és a recovery megsérült.
Próbáltad már HiSuite-ra kötni?
Sziasztok, szép estét mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8634) aprokaroka87 válasza Cunaja (#8633) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Igazából annyira nem néztem meg, Nem volt gépre kötve, viszont olyan volt elmondása szerint hogy teljesen lemerült a telefon, annyira hogy le kapcsolt.

Attól megsérülhet a Recovery?
Ilyet sem hallottam még :)

(#8635) Cunaja válasza aprokaroka87 (#8634) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen!
Ilyenkor kell rátenni egy full romot, mert nem tudja betölteni a recovery-t és így nem is tudja indítania telót. Ugyanis a recovery ben vannak a partíció információk. Mondjuk ezt te is tudod.
Elvileg eRecovery módban, ha van nem rejtett és védett a Wi-Fi hálózat, akkor képes letölteni a megfelelő romot. Fontos, a hálózat ne legyen rejtve és védve. Mivel nem megy a teló, így nem lesz lehetőség nevet és jelszót írni, hanem automatikusan csatlakozik a szabad Wi-Fi re.
Amúgy a 3. eset, amikor ezt szokta csinálni, ha valaki alacsonyabb verziót tesz fel és nem használ köztes romot.
Próbálja ki az eRecovery-t. Ha nincs eRecovery, mert régi a Lite ( nem írtad melyik ) akkor a legutolsó rom full verziója kell neki memókarira és 3 gombos update.

Szerk.
Majd nézze meg,, mit ír ki bootloader módban.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8636) bubus66 válasza Cunaja (#8635) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja!

Ki is írja a 2-es pontban az eRecovery-t.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8637) Cunaja válasza bubus66 (#8636) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Sziasztok!
Igen, azért is írtam. Viszont, rengeteg régebbi Huawei készüléken, még nincs eRecovery, hiába írja ki.
Reméljük sikerül neki megcsinálni.
Amíg a telefon rezeg induláskor, addig a remény életben van.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8638) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Majd lehet megnézem mit lehetne tenni, amúgy is borzalom lassú, pl a gyári fájlkezelő-ben a Törlés gombra van hogy 2-3 mp után reagál.

Igaz 2/16gb-os, de nekem ez akkor is gyanús.
Lehet először nyomok egy Fr-t.
Az egész készülék igazából szenved.

(#8639) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok!

Kinek hogyan tellett a nyár, hogy bírtátok ezt a nagy meleget?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8640) ANDROID??? válasza bubus66 (#8639) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia. Kutya volt, mert. Baromi 🔥 forró. Most mi van, hirtelen semmiből hid3g szelws szutyok. A gáz borzasztóan drága, a villanyfűtés is. Tehát, ha nincs fatüzelés = egy3nlő rossz levegő stb, akkor sokba kerül. Vajon az egész véletlenül van? :W

(#8641) Cunaja válasza bubus66 (#8639) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Sziasztok!
A nyár eltelt. Július 4-én vizsgám volt, a következő, október 13-án. :W
Az új autót átvettük augusztus 4-én, azóta is élvezzük. Nyaralni nem voltunk, mert az autó vitte a pénzt.
A rezsi nekünk 900Ft-al emelkedett, mert ugye panelben lakunk.
Az üzletek árai egy horror, sajnos még rosszabb lesz.
Így állunk most.
A telefon ugyanaz, Xiaomi Mi10T-Pro.
Nagyon elégedett vagyok, mert már a közelségérzékelő is jó. Fényképezője meg csodás képeket gyárt az új szovtverrel.
Egyedül a súlyával nem vagyok kibékülve.
Üvegfóliával és tokkal, 249-gramm.
Covid:
Egyre több kollégám beteg. :W
Szép estét Nektek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8642) bubus66 válasza Cunaja (#8641) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunja!

Van olyan programod amivel a Huawei Super.img kitudom bontani?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8643) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok mi újság van veletek?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8644) csocsoszán


csocsoszán
őstag

https://helloxiaomi.hu/hivasrogzites-ami-mukodik-minden-xiaomi-telefonon/ [link] :Y
Most találtam, ismeri valaki?

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8645) bubus66


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8646) Cunaja


Cunaja
addikt

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8647) ANDROID???


ANDROID???
addikt

(#8648) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Búék!
Hifi: vettem egy Fiio m11 plus. Ha valakit érdekelnének a tapasztalatok, kérdezzen.

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8649) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok!

Ma kaptam a Xiaomi gallériában egy üzenetet, hogy 2023.04.30 a xiaomi cloud szinkronizálása megszűnik és minden megszűnik. Na és szerintettek hova lehet szinkronizálni a google 15 Gb tárhelyére (a bővítés meg a googlenél egy vagyon) úgy hogy visszatérek a Huaweihez mert nem vagyok és nem is karok a google szemetjeinek behódolni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8650) Uher válasza bubus66 (#8649) üzenetére


Uher
aktív tag

6900huf egy evre 100giga a googlenel, ami a vagyontol azert messze van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.