Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Cunaja válasza bubus66 (#8350) üzenetére


Cunaja
addikt

Megvárjuk a dátumot és kiderül.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8352) bubus66 válasza Cunaja (#8351) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja szerintem a Huawei megfogja oldani.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8353) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Jó reggelt Mindenkinek!
Ha a Huawei nem talál ki valamit gyorsan, a rolót lehúzhatja.
Felmondás

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8354) szemesi69 válasza Cunaja (#8353) üzenetére


szemesi69
addikt

Jó reggelt :)
Pont tegnap rendeltem p30 pro- t, fiam lenyúlta a p30-m :) én kitartok :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8355) Cunaja válasza szemesi69 (#8354) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Szemesi!
Látod, pont ezért teszik tönkre a Huaweit, mert te is P30pro-t rendeltél.
Miért nem vettél almásat?
Viccet félretéve, mi tudjuk, sőt több millióan tudják, hogy a Huawei már egész jó, de ez nem tetszik bizonyos körökben. :W
Novemberben, nem bánnám ha bukná a választásokat.
Gratulálok a telóhoz, jó döntés volt. :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8356) bubus66 válasza Cunaja (#8355) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked.

Szerintem bukni fogja a választásokat sok minden derült róla ki még az öcsé által is.

Sziasztok szép napot mindenkinek.

Szemesi mester gratula

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8357) szemesi69 válasza Cunaja (#8355) üzenetére


szemesi69
addikt

Köszi :) Alma ingyen se kellene, de ha már hozzám vágnák, az ára miatt már menne is :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8358) szemesi69 válasza bubus66 (#8356) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Köszi, jó a kép, még a narancs sárga tetszett képen, de nem mertem azt választani, mert ha élőben nem jön be, nem tudom mit kezdenék vele, így maradt a kék, olyant már láttam élőben :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8359) bubus66 válasza szemesi69 (#8358) üzenetére


bubus66
nagyúr

Narancs sárga nem vagy te fideszes..

A Lányomnak meg ilyen van

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8360) szemesi69 válasza bubus66 (#8359) üzenetére


szemesi69
addikt

De nem ám :) P20-t nyúzok míg megjön :) Lányodé is szép, P40?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8361) bubus66 válasza szemesi69 (#8360) üzenetére


bubus66
nagyúr

P40 Pro nem kis pályázott.

Nekem is a Honor 20 Pro hétfőn vagy kedden jön meg.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8362) szemesi69 válasza bubus66 (#8361) üzenetére


szemesi69
addikt

Szép telefon, tudtam, hogy vissza jössz a sötét oldalról. :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8363) Cunaja válasza bubus66 (#8356) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Nézd!
[Huawei nem adja fel. ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8364) bubus66 válasza Cunaja (#8363) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az jó.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8365) bubus66 válasza szemesi69 (#8362) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen elég volt az ipari hulladékokból.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8366) zeon.hu válasza Cunaja (#8349) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

No, azért egy Note 20 Ultra nem is olyan rossz a samutól... :D
(Minap MM-ban dolgoztam, ott nézegettem)
Mondjuk kb 480- ért legyen is jó!

#?*@&!

(#8367) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok fel a hátamon a szőr mikor ezt a számot meg hallom, 12000 ember torkából!!!! És a Leg vége RIA RIA HUNGÁRIA!!!!

NÉLKÜLED!!!!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8368) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8369) bubus66 válasza bubus66 (#8368) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sziasztok megjött a Honor 20Pro.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8370) szemesi69 válasza bubus66 (#8369) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Nekem is a P30 pro :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8371) bubus66 válasza szemesi69 (#8370) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na az jó ma nyomkodtam egy kicsit a P40 Prot nagyon brútál, és ha az én lányomnak nem hiányzik a Google akkor csak jó lehet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8372) szemesi69 válasza bubus66 (#8371) üzenetére


szemesi69
addikt

Így van :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8373) bubus66


bubus66
nagyúr

Most tudok kicsit felszabadultan írni, sajnos vasárnap reggel kaptam a rossz hírt, hogy a barátom fia örökre itt hagyott bennünket. Nyugodj békében kis harcos emléked örökké megőrzöm..

Még egy nagy megmérettetés vár ránk, a temetés!
És utána még amit igaz barátként (ezt tényleg szó szerint kell érteni) végig viszünk, az orvosi műhiba bebizonyítása, és bűnösök megbüntetése.

A Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet Gyerek szívsebészet ellen lesz indítva..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8374) szemesi69 válasza bubus66 (#8373) üzenetére


szemesi69
addikt

Részvétem! A perhez kitartást kívánok, kemény menet lesz.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8375) bubus66 válasza szemesi69 (#8374) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm! Igen de tudod a Tűzoltók is kemények nem adjuk fel.. Mert a lelkünk csak akkor nyugszik meg ha a bűnösök bűnhődni fognak.... Annyira nem lesz kemény Pécsen a Gyerek klinika Neurologiai osztályvezető professzor asszonya a segítség ebben aki az egészet elindította.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8376) bubus66 válasza szemesi69 (#8374) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocsi, hogy ilyennel traktállak benneteket de ez nagyon kivett belőlünk mindent, akik nagyon sok csúnya dolgot láttunk és nagyon sokszor együtt küzdöttünk ember életér, együtt dolgoztunk az erdőn ( maszekba) és össze járunk minden évben karácsonykor és szilveszterkor. Igen most tudom(juk) mi az igaz barátság, az, hogy a legrosszabb helyzetben is merünk kérdezni egymástól. Mint ahogy én, hogy szeretem volna egy fekete szalagot a FB kirakni de előtte a becsület úgy kívánta, hogy hívjam fel a barátom és kérdezem meg Ő azt mondta inkább ne megértettem és én kértem elnézést. Erre Ő soha nem tudja meghálni azt amit tettem érte és a fiáért. De igen meg tudja mert soha nem fogom követelni... Na csak röviden az igaz barátságról. Mikor azt mondja nekem köszönök mindet na akkor kész voltam és megkérdeztem mit köszönsz amit tettem azt saját önszántamból tettem (és nem érdekelt mennyibe került). Saját pénzemen tankoltam+ autópálya dj oda-vissza 540 km egy fillért nem fogtam el, szerintem ez a minimum amit egy barátért meg kell tenni ha nagy a baj, már pedig itt nagy volt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8377) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8378) szemesi69 válasza bubus66 (#8377) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8379) Cunaja válasza bubus66 (#8377) üzenetére


Cunaja
addikt

Sziasztok, szia Bubus!
2 hét szabi, indulhat a lakás felújítás.
Legalább addig sem utazom a BKV-n a sok barommal, aki nem hord maszkot.
Szép napot Nektek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8380) bubus66 válasza Cunaja (#8379) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot!

Egy kis tájékoztatás, hogy mekkora hazugság az egész ez a koronavírus cécó...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8381) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot!


Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8382) Cunaja válasza bubus66 (#8381) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Az utolsó képen, nem egy tapír van mögötte? :)
Azért van ez a felhajtás, mert a Vírus ellen nincs biztos oltó anyag.
Ugyanúgy megfognak halni sajnos az emberek, ha lesz védőoltás, de akkor már egy kormány se tehető felelőssé.
Forgatókönyv: tuti biztos védőoltás (80%) lesz, az (influenza elleni se jobb) és mindenki mehet mindenhová maszk nélkül. Egyedül a látogatási tilalmak maradnak meg szezonban.
Ismerős lesz a vírus és senkit nem fog érdekelni.
Mindenki eldöntheti majd, hogy oltatja-e magát, vagy nem. Egyéni döntés.
Persze vannak hírek, hogy chip lesz benne, vagy nem. Soha nem fogják az igazat elmondani.
Itt azzal lesz a gond, ha csak mondjuk oltási kiskönyv birtokában utazhat valaki külföldre.
89%esélyt látok erre.
Azt tudom, hogy én beoltatom magam.
Az említett 2015-ben, és is H1N1 fertőzést kaptam, abszolút nem volt kellemes érzés, illetve az ízvilág elvesztése 2hétre, egyenesen borzasztó volt.
Gondold el, eszel, iszol és bármit megehetsz, bármit megihatsz, semminek nem érzed az ízét. Nem éreztem szagokat, lázas voltam és folyton köhögés gyötört.
Most jön lényeg, bevoltam oltva ellene.
A doki azt mondta, ha nem lettem volna beoltva, most nem tudnék itt írogatni.
Doki szerint, 90%-rá belehaltam volna.
Szóval, aki be is lesz oltva, ugyanúgy elkapja, csak nem kerül nagyon komoly helyzetbe.
Végszóként.
Van vírus, vagy nincs, vagy mi a ló... r van, senki nem tudja biztosan szerintem.
Van egy mondás, "jobb félni, mint megijedni"
Eddig is hordtam a maszkot rendesen és hordani is fogom.
A lépcsőházban csak mi hordunk maszkot és néznek ránk, hogy mi bajunk. Sz.... m le, ki mit mond.
Védjük magunkat és védjük egymást.
Ez a rövid véleményem a dologról.
Sziasztok!
Szép napot Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8383) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek.

Igen leült ez a topik, igaz nekem se volt sok időm de mostantól már kicsit több lesz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8384) tpeter77


tpeter77
addikt

de rég jártam erre! Úgy látom megérte benézni :B
mindenki jól van? nem vagytok, voltatok vírusosak? A rokonom esett át rajta 45 évesen.
1 hétig semmi. 2. héten nagyon rosszul volt, 3. héten már javult, 4. héttől fel tud kelni az ágyból.

[ Szerkesztve ]

(#8385) Cunaja válasza bubus66 (#8383) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Sziasztok!
Ha nem írsz, nem válaszolok. :P
Jók a csajszik, de láttam már jobbakat is. Kijöttél a gyakorlatból. ;]
Jelenleg lakasfelújitásban vagyok, na meg programot fordítok.
Közben megbuggyant az egyik vinyóm, búg és azóta több száz véleményt elolvastam, hogy milyet vegyek.
rókafiú: szia! Nekem a főnököm volt az, magas láz 0 energia, de már jól van. Szerencsére pont szabin voltam előtte 2 hétig.
Most is pont FFP2-és maszkot keresek jó áron.
Kicsit unalmas már ez az egész, pláne, hogy nem igazán akar befejeződni, sőt pont tombol.
Szép estét Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8386) bubus66 válasza Cunaja (#8385) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó estét neked

Sziasztok Jó estét mindenkinek.

rokafiu77

Én beteg sem lehet mert a kollégám leszámolt abba hagyta a vagyonőrködést, most rám maradt a nap 24 órájában a járőr szolgálata, ( és majd csak 1 hónap múlva lesz váltom) és ráadásul a 47 címünk mellé még a Multialarm 135 Címét megkaptuk, viszont nekünk akar milyen tiltás van menni kell igaz tele vagyunk engedélyekkel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8387) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot neked.

Sziasztok Szép napot mindenkinek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8388) Cunaja válasza bubus66 (#8387) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Látom kitettél magadért. :Y :)
Ma rohangálunk egész nap anyagért, holnap meg holnap után bedolgozás lesz.
Mondjuk maszkban nézelődni az üzletekben és cipekedni, nem a legkényelmesebb. Néhány üzletben semmi levegő. Több maszkot viszünk ilyenkor, mert egyből nyirkos lesz.
Szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8389) bubus66 válasza Cunaja (#8388) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az biztos, hogy nagyon rossz. Mi is csak a bankoknál, és Lidl-nél használjuk, ha riasztásra megyünk.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8390) szemesi69 válasza bubus66 (#8389) üzenetére


szemesi69
addikt

Sziasztok!
10.1-re hívásrögzítő, nàlam működik [link]
P30-n is megy, nován is, honor 20 topikban is feltették, azokon is megy.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8391) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8392) Cunaja válasza bubus66 (#8391) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus! Jól kitettél magadért. :Y :C
Sziasztok!
Szemesi szia! Működik a Nova5T-n is.
Nálunk melóban elterjedt a COVID és most sorozatban veszik ki a kollégákat karanténba. Szerencsére még a mi fordánk tiszta.
Nagyon unalmas már, de nem sokat tudunk tenni ellene. Ha mindenki betartaná az előírásokat, talán kipusztulna már, de úgyis jön helyette másik.
Eddig is feszültek voltak az emberek, most meg már lassan egymást püfölik. A vonaton majdnem tömegverekedés volt a maszk miatt. Végén a maszk nélküli egyének, jobbnak látták leszállni a vonatról, amig maguktól teszik ezt meg. Kezd a helyzet elfajulni.
Kérdem én, akik nem használják a maszkot, istennek képzelik magukat?
Helyből 5-év börtönt adnék annak aki nem viseli. Majd ha valakit közelről is érint és tragédia történik, akkor komolyan veszi.
Ezért nem is vagyok a fórumon, mert szerintem itt is sok emberrel összetudnék veszni ezen.
Csak akkor lesz vége, ha lesz oltás és aki akarja beolttatja magát. Persze ez így megint érdekes lesz, mert aki be lesz oltva, az ugyanúgy fertőzheti azt aki, nincs beoltva. Soha nem lesz vége. :W
Szép estét nektek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8393) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot neked.



Sziasztok Szép napot mindenkinek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8394) szemesi69 válasza bubus66 (#8393) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8395) tpeter77 válasza bubus66 (#8393) üzenetére


tpeter77
addikt

Az utolsónak nem tűnt fel, hogy 150ml különbség van minimum a kettő között? :D

(#8396) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép estét neked.

Sziasztok Szép estét mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8397) bubus66 válasza tpeter77 (#8395) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia hát látod nem tűnt fel neki.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8398) Cunaja válasza bubus66 (#8396) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Sziasztok!

Jók a csajszik!
Végeztem a program fordítással, már meg is kapták a userek. Most is van még egy meló, utána lesz egy kis szabadidőm, mert táppénzen vagyok.
Kivágtak egy darabot a hátamból, szóval most itthon vagyok. Ebben a takony világban, most nem is baj egy kis bezárkozás.
A sebészem meg folyamatosan anyázik, közben meséli a dolgokat, hogy mi folyik az országban.
Nem politizálunk, de azért egy dolgot megemlítek.
Ide hozzánk a kórházba,
hoztak egy halom lélegeztető gépet. Az orvos megkérdezte, hogy személyzetet is hoztak hozzá? Drága eü miniszterünk M. bácsi, ezt csak be kell dugni aztán kész.
Mint ha állatokról lenne szó.... Azt hittem amikor meghalottam, hogy szétvágok valamit.
Az ilyen dolgok miatt se vagyok sokat a fórumokon, mert még a végén összevesznék valakivel.
Zárszó, a doki felmondott. K....a jó. Minek nekünk orvos..... :W
Kellemes hétvégét mindenkinek!
Mindenki vigyázzon egymásra és magára!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8399) tpeter77 válasza Cunaja (#8398) üzenetére


tpeter77
addikt

Budipesten van ez, vagy valamelyik nagyvárosban?

(#8400) Cunaja válasza tpeter77 (#8399) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Budapest!
Sziasztok!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.