Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Új kijárási új lehetőségek az alkoholistáknak az a otthon piálásra. :D

Mennyire kezd összeroppanni a gazdaság... :(
Természetesen ez sem mindenkinek. :U

(#8402) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok tele vagyok már a nagy Googlevel mikor beakorok lépni a fiókomba állandóan új jelszót kér megvan kergülve szerinet véglag számüzni kellene ezt agooglet akkor miért nem dobja be mi a kritikus hiba. Mi a szart lehet csinálni mert semmilyen elérhetőség nincs amin lehetne segítséget kérni.


[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8403) tpeter77 válasza bubus66 (#8402) üzenetére


tpeter77
addikt

Átestem ezen a fos víruson, de már jól vagyok. Eltelt 10 nap, érzem, hogy sokat javultam, jövőhéten megyek kontrollra házidokihoz.
Remélem mást sem fog nálam jobban megviselni. Olyan volt csak, mint egy erősebb megfázás.

(#8404) bubus66 válasza tpeter77 (#8403) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia jobbulást kívánok neked..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8405) szemesi69 válasza bubus66 (#8402) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Mire jutottál a guglival?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8406) bubus66 válasza szemesi69 (#8405) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia semmire várok holnap estig azt javasolták, és akkor meg próbálom.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8407) bubus66


bubus66
nagyúr

Szisztok kezd most már kiaakasztaini a búzi google még mindig minden egyes kilépés után ha vissza akarok térni nem negedi minden egyes esetben jelszót kér.

Hol tudok segítséget kérni mert ez a búzi googlenek még az sincs...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8408) tpeter77 válasza bubus66 (#8404) üzenetére


tpeter77
addikt

köszönöm, holnaptól megyek dolgozóba :)

(#8409) bubus66 válasza tpeter77 (#8408) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia az jó akkor jó munkát.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8410) Cunaja


Cunaja
addikt


Kellemes Télanyót Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8411) bubus66 válasza Cunaja (#8410) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja

Köszönjük viszont neketek is.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8412) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok na most már tényleg tele vagyok a búzi googlevel áttérek másra az összes e-amilom elveszet meddig kell várni egy jelszó módósításra abszolut nem enged semmit se csinálni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8413) tpeter77 válasza bubus66 (#8412) üzenetére


tpeter77
addikt

Mi a baj? Nálam minden rendben működik

(#8414) bubus66 válasza tpeter77 (#8413) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia minden egyes bejelentkezéskor új jelszót kér, már nem tudik mit ki találni.. Átköltöztetek mindent a yahoora a google sz@rt meg törlöm... telefonon se tudom használni stb.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8415) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

Szeretném meg kérni, akinek huawei vagy honor telefonja van az szedje le a Napatár alkalmazást vagy milyen app néven fut, vagy egy link is jó ahonnan letudom tölteni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8416) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok tudnátok nekem olyan programot küldeni amivel kitudom bontani az userdata.img-t?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8417) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8418) Cunaja válasza bubus66 (#8417) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Köszi szépen és neked is!
[Itt van amit kértél. ]
Sziasztok!
Szép estét Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8419) szemesi69 válasza bubus66 (#8417) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Kellemes ünnepeket kívánok!

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8420) tpeter77


tpeter77
addikt

Boldog Karácsonyt!

(#8421) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!
Boldog nyugis kellemes karácsonyt!
:)

(#8422) bubus66


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8423) Cunaja válasza bubus66 (#8422) üzenetére


Cunaja
addikt

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8424) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Szia Bubus és Mindenki!
Sajnos eljött az idő, hogy a Huawei vonalról elköszöntem telóban.
A Huawei 40Pro-t akartam megvenni, de rengeteg alkalmazás nem megy rajta amit használok napi szinten.
A Google mókólása után sem.
Így felejtős lett a Huawei vonal.
Mivel nem foglalkozom már Huawei telókkal, ezért szép lassan feledésbe merül a mókólása.
Természetesen a Huawei P7 és a P9 is tökéletesen megy, illetve a Tablet is Huawei. Illetve Anyókának Nova 5T van, ami brutálisan jó, a maga kategóriájában.
Imádtam a márkát, de a bukott Trumpli tönkrevágta. :W
Miért váltottam? A fényképező miatt.
Szép estét mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8425) bubus66 válasza Cunaja (#8424) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép estét neked!

Én is váltottam most egy Xiaomi Mi10T Pro gyilkolok eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Te milyenre cseréleted le? Azért ebbe a csoportba még találkozunk?

Sziasztok szép estét mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8426) Cunaja válasza bubus66 (#8425) üzenetére


Cunaja
addikt

Bubus! :R :C

Szintén zenész!
Még egy értesítés sem tudok beállítani. :Y :W
Sose volt Cicamica telóm.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8427) bubus66 válasza Cunaja (#8426) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Beállítások/Értesitéseken belül sem tudsz beállítani semmit?

Lehet nyitni bootloadert, csak 168 órát kell várni a Miunlockal lehet kinyitnyit. És hivatalossan vissza is lehet zárni de csak pl ha ez van rajta QJDEUXM gyárilag akkor csak ezzel, a MiFlashtoolal szintén meg lehet csinálni. Ha kinyitottad a BL akkor már mehet minden féle ROM fastbootal

Itt találsz hozzá firmwaret

[link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8428) csocsoszán válasza Cunaja (#8426) üzenetére


csocsoszán
őstag

579 :Y

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8429) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Jól írta Bubus, marad az Off topik. :)
Egyszerűen nem értek embereket.
Az orruk előtt hozok vissza a halálból egy telefont, de azt nem olvassák.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8430) szemesi69 válasza Cunaja (#8429) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Magyar emberektől mit vársz? :Y Nekem az a furcsa, ha nincs ilyen :U
Használd ellenük

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8431) bubus66 válasza Cunaja (#8429) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez egy tudálékos gyerek akkor is keveri a sz@rt mikor bizonyiték van elé rakva.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8432) bubus66 válasza szemesi69 (#8430) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja tényleg az a furcsa. Cunaja jobban járunk ha itt maradunk..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8433) szemesi69 válasza bubus66 (#8432) üzenetére


szemesi69
addikt

Minden topikban jön egy idióta, mint a p30 lite, elüldöz mindenkit, aztán lelép, kb. nálatok is az lesz, ketten eljöttök, kicsit büszke lesz a csávó magára, aztán tovább áll, aki bajba kerül, az meg egy ilyen miatt nem tud segítséget kérni.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8434) bubus66 válasza szemesi69 (#8433) üzenetére


bubus66
nagyúr

Most néztem nem is ez a Telefonja van hanem Xiaomi Mi10 A mienk meg Xiaomi Mi10TPro 5g köze nincs a kettőnek egy máshoz.

Ez olyan mint a Huaweinél ha neki van egy Huawei-e akkor ő már mindegyikhez ért, jobban mint akinek olyan készüléke van..

Most próbál kötekedni mert tudja, hogy igazam van meg találtam a gyenge pontját.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8435) csocsoszán válasza szemesi69 (#8430) üzenetére


csocsoszán
őstag

:Y :DD Nagyon jó!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8436) bubus66


bubus66
nagyúr

Olvassátok el ami a hozzászólásba lévő linken szerepel miköze a bootloader nyitáshoz, na itt már nagy baj van.
[link]

Ennek mi köze hozzá ez csak a MiClud Fiók eltávolitására szolgál a BL-hez semmi köze. Vagy is annyi, hogy ezen túl csak kóddal tudod nyitni.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8437) szemesi69 válasza bubus66 (#8436) üzenetére


szemesi69
addikt

Én láttam, de mivel eddig nem volt ilyen telefonom, nem értek hozzá, mindig annak olvasok utána, ami éppen van, ettől függetlenül furcsa volt.
Más, olvastad, hogy a honor úgynézki vissza áll gsm-re? Ez jó lenne, mert ha legközelebb váltok, maradnék ezen a vonalon. [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8438) bubus66 válasza szemesi69 (#8437) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen olvastam, mivel a Huawei eladta ezért szerintem őt nem sujtja a tiltás. Reméljuk a Biden vissza vonja

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8439) Cunaja válasza bubus66 (#8436) üzenetére


Cunaja
addikt

Kérdem én miért van az, hogy minden fórumról elmegy az ember kedve?
Elköltözök végleg a fórumról.
Március 10-től az összes linkem megszűnik, ezért kérek mindenkit, akinek szüksége van valamilyen anyagra, addig töltse le.
Döntésem végleges és nem változtatom meg.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8440) bubus66 válasza Cunaja (#8439) üzenetére


bubus66
nagyúr

Megértelek és nagyon sajnálom köszönöm az eddigi segítségedet. Sajnos ez hamarossan sokaknál befogkövetkezni. A következő én leszek valószínű.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8441) Cunaja válasza bubus66 (#8440) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem szivódom fel, csak átköltözök egy másik helyre. ;)
Kis időbe fog telni, de egyszer kész lesz.
Aki keres, úgyis megtalál. :K

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8442) tpeter77 válasza Cunaja (#8429) üzenetére


tpeter77
addikt

Már megint mi folyik itt? Miért van bolondokháza az ilyen oldalakon? Azt kéne kibaszni aki hülye nem aki segít.

(#8443) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja reggelt szép napot!

Sziasztok! reggelt szép napot mindenkinek!

Más:

Itt van mikor azt hiszi valaki magáról, hogy ő mindent tud csak az alapvető dolgok is hiányoznak a tudástárból.

Itt jön elő mikor trollkodni kell akkor ő az első, ha meg olvasni kellene akkor egyszereűbb kérdezni (amire valószínű sokkal később fog választa kapni). A Miunlock oldalán levan írva, a használata, ja hát olvasni kellene.

Na már most nem értem a kérdés lényeget, ha egyszer kinyitotta a BL és csinált egy FR a program automatikusan akkor nem értem, hogy visszazárás után (ami szintén csinál egy fr-t). Ez volt a kérdése "Újra nyitáskor ismét töröl mindent?" Biztos nem elment a Factory reset szabadságra, a kis okos múltkor annyira tudott akkor most hol az a tudás ez alapvető dolog, hogy fog csinálni, ha előszőr csinált akkor minden egyes alkalommal, ha nyit zár csinálni fog FR-t. De itt nagy baj van ebben a topikban.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8444) Cunaja válasza bubus66 (#8443) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, sziasztok!
A fickókám miatt hagytam ott a fórumot és a másik miatt, aki szintén megvillantotta azóta a tudását, vagyis a nem hozzáértését.
Az a lényeg, hogy majdnem még én voltam a rossz a topikgazda szemében.
Mivel írtam neki privát üzenetet és azóta se méltat válaszolni, akkor csak én lehettem a rossz.
1 hét leforgása alatt, többet tettem a fórum lakókért mint ő, topikgazda létére.
Szóval inkább nem is idegesítem magam és az ilyenek miatt nem vagyok ott, illetve a fórumon már jóformán.
"Okoskodok és a végén kiderül, hogy nem is értek hozzá, de a lényeg, hogy az okos én vagyok, mert a topikgazda is engem véd."
Ja, meg nincs roollback, azért lett féltégla egyből a teló, amikor a 11-es Androidra, simán rázavarta a 10-est.
Röviden ennyi!
Azért ezt a moderátoroknak is látni kellene, hogy a Topikgazda nem teljesen van toppon.
Itt hagyom a fenébe az egészet és jól el leszek.
Szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8445) bubus66 válasza Cunaja (#8444) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van.

Ő nagyon ért hozzá vagy még sem???

Ezek szerint ő azt képzeli tudja pedig a mostani kérdésre is meg van a válasz, sőt a Miflash oldalon is levan írva. Kíváncsi leszek, hogy a tudálékos mekkora blok téglát csinál.

Ki kellena írnom, hogy elcsesztem a fasboot telepítés kíváncsi lennék ki milyen tanácsot adna...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8446) Cunaja válasza bubus66 (#8445) üzenetére


Cunaja
addikt

Most legszívesebben oda írnám neki, hogy meddig fogjuk még ezt a BL szenvedést figyelni, hiszen te értesz hozzá.
Esetleg, nem csak trollkodásnak szánod?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8447) bubus66 válasza Cunaja (#8446) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja tehát ezek szerint semmit nem tud, vagy csak miránk vár arra várhat..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8448) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja reggelt szép napot!


Sziasztok! reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8449) Cunaja válasza bubus66 (#8448) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus! :C
Sziasztok!
Mi a helyzet?
Jöhetne már a tavasz és a szabad élet.
Jelenleg még mind2 odébb van sajnos.
Nem is tudtam, hogy egy telefonos topikban a roller fontosabb mint a telefon.
Szét van már offol-va a topik a Mi10T-pro-nál. ;]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8450) bubus66 válasza Cunaja (#8449) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen én is néztem..

Ha nem engednek február -tól akkor se tavasz semmi nem lesz meg se szabdság, mert minden galyra megy lasd Zalaegeszegi sajt gyár bezár 83 ember munkanélküli köszönöjük ennek a gyönyörűséges kormánynak.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.