Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok 99%-hogy 2 hónapon belül mindent törlők a Logoutomból, mert sok értelmét nem látom itt a segítség nyújtásnak. Eljött az ídő, hogy bucsut intsek mivel a Cunaja is erre a döntésre jutott így én sem maradok. Sokan tudjátok, hogy hol lehet vagy hol tudtok elérni, itt a privátba elérhető leszek, meg esetleg itt az OFF topickba.

További sok sikert a fórumozáshoz...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8452) tpeter77 válasza bubus66 (#8451) üzenetére


tpeter77
addikt

Hiányozni fogtok.... üdv! Sok sikert.
Odaát vagyok, de egyelőre nem követem a fórumot.

(#8453) bubus66 válasza tpeter77 (#8452) üzenetére


bubus66
nagyúr

Itt azért még leszek meg a csajok is majd

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8454) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Hiányozni fogtok!! :R Köszönök minden eddigi segítséget! :R
(Még szerencse, hogy az életben tartjuk a kapcsolatot!)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8455) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok,

Látom az a sok ....... elérte, hogy aki ért a dolgokhoz és segít is önzetlenül, mind kiiktassák a fórumokból. :W
Nyilván az ember türelme véges, tehát ez várható volt.
A fórumozás ezért időnként fárasztó de nagyon. :(

Kár, de természetesen teljesen érthető.
:(

(#8456) bubus66 válasza ANDROID??? (#8455) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia így van sajnos sok okos aki azt hiszi, hogy ért hozzá pedig nem azok miat mennnek el. És ez egyre többtől várható lesz mert már a MA se a régi.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8457) ANDROID??? válasza bubus66 (#8456) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia. Hát nem a régi. Az a baj, hogy összefújja a szél már ide is. Aki normális azokat pedig ez a világszerte jelen lévő szar bolondít meg... 🙄
.. Ha nem kell nem is nézem a telefonos topikokat. :(
Agyamra megy ami ott van, van elég más bajom az életben, nem még ezen is felbsszam az agyamat. :U

(#8458) bubus66 válasza ANDROID??? (#8457) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát van igazad ebben. Én is inkább az oldalamat fejlesztem majd

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8459) Black_Raven válasza bubus66 (#8458) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igazad van. Én pár hónapja egy FB csoportból léptem ki azonnal, a támadások miatt, de nem is az volt a fő ok. Hanem mert az Administrator azt lájkolta be, amiben beszóltak nekem. Anyád..bezzeg előtte akiknek segitettem a problémájuk megoldásában, úgy hogy senki más nem tette, akkor bezzeg nem lájkolgatott a liba. Ka*** k be az ilyen bugrisok. Megértelek és sajnálom a döntésed. :R Fél év Samu után újra szabadon, egy OnePlus 8T az új társ. :D nekem is van ám Antutum.[kép] :D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8460) bubus66 válasza Black_Raven (#8459) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia hát igen sajnos a trollok mindehol vannak és olyanok képzelik magukat adminisztrátornak, meg moderátornak, hogy rossz sokszor rájuk nézni.
Az FB rám maradt egy Tűzoltók csoport van 5 admin-on szabad kezet kaptak, és még is mindegyik kikéri a véleményemet, a döntésükrűl És onnan senki nem akar ki lépni, és ha valaki kivan zárva annak üzenet van küldve, a kizárás okáról az az admin szavazatokról Így is lehet. Ja és nem reklámozzuk nagy nyílvánosság előtt, mert a személyiségi jogokat tiszteletben kell tartani. Eddig a 10 kitiltottból egy volt ak háborgot így örökre tiltva lett. Próbáltam olyan adminokat válogatni akik kemény világban edzödtek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8461) bubus66


bubus66
nagyúr

Meg nálunk az a szokás, hogy 2-3 szor esélyt adunk ha az sem meg akkor jönnek a szankcíók, természtesen konzultálva egymással. És egy cselekményért csak egy bűntetés jár és nem három..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8462) Black_Raven válasza bubus66 (#8461) üzenetére


Black_Raven
veterán

Engem nem akartak kizárni vagy büntetni, csak berágtam hogy a beszólós irományt lájkolta az admin, ezért én léptem ki rögtön magamtól. Úgy voltam vele, ha itt mindenki olyan okos, oldják meg. Igaz a többi normális usert sajnáltam, de nem idegeskedek, egy-két okos miatt. Más. Hogy szuperál a Mi 10T pro. Én is megnéztem, kipróbáltam, de túl nagy volt számomra a mérete, de SD865-tel szerettem volna venni vmit, így került képbe az OP.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8463) bubus66 válasza Black_Raven (#8462) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó a Mi10T Pro csak a MIUI-t nehéz megszokni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8464) Black_Raven válasza bubus66 (#8463) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hát igen, azt kell szokni. Ez az OxigenOS, tökre hasonlit a LineageOS-re, igy nosztalgiázhatok. :D És hol vannak a csajok?? :C

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8465) bubus66 válasza Black_Raven (#8464) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia majd lesznek most dolog van a hétvége felé rá érek

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8466) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok nézztek meg ezt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8467) ANDROID???


ANDROID???
addikt

SMS backup & restore sem a régi. :W
Baromira nincs sehol a fájl, amit lementett a telefonra :U

(#8468) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,

Kihangosítva a telefonom túl hangos, a leghalkabb hangerején szeretnék halkítani, ehhez át kell szerkeszteni a hangerő beállításokat.
Pár éve a kettővel vagy hárommal ezelőtti telómon csináltam ilyet, de elfelejtettem hogy is kellett. Egy MTK nevű progi rémlik hogy azzal csináltam, de nem emlékszek a nevére. Sőt, a tárcsázóból megfelelő kódokat beírva is el lehetett érni a beállító felületet. Segítenétek, hogy lehet behozni ezt a menüt?
Köszönöm.

(#8469) aprokaroka87 válasza tpeter77 (#8468) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

tárcsázóba

*#*#3646633#*#*#

Amúgy engineer mod a neve :)

(#8470) tpeter77 válasza aprokaroka87 (#8469) üzenetére


tpeter77
addikt

Köszi, közben rájöttem, rossz topikba írtam, mert a gyereké a P9, az én telóm P10 :)
amúgy nem megy amit a tárcsázóba írok, megkérdem a telefon saját topikjában.
üdv!

(#8471) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Megy/ment ez a sms vírusos dolog. Mi van akkor, ha megnyitotta a delikvens az sms-t, telepíteni (elvileg) nem telepítette a telefon azt a sz.rt, és le szeretné gyalulni a készüléket?
Hisuite lementi a képeket sms-eket fontosabb dolgokat...

Utána hisuite visszamásolja azt ami szükséges laptopról, így telefonja (természetesen az alkalmazásokat nem állítja vissza) fertőzve lesz "újra", esetleg a laptop is?

A vírusirtó nem jelzett neki sehol..

(#8472) bubus66 válasza ANDROID??? (#8471) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia szerintem nem lesz semmi

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8473) aprokaroka87 válasza ANDROID??? (#8471) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha nem telepíti az adott .apk fájlt akkor semmi gond nem lesz.

De pl Eset Mobile Security eleve ki szűri elvileg.

A fedex .apk-t biztosan kiszűri :)

(#8474) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Köszönöm továbbítom a delikvensnek. :R
Gyanítom, kapok majd egy telefont, amit gyalulhatok neki...

(#8475) Black_Raven válasza ANDROID??? (#8474) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen sajnos megy még. Én is kaptam már 4-et, különböző számokról, csak azonnal töröltem. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8476) bubus66


bubus66
nagyúr

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8477) ANDROID??? válasza bubus66 (#8476) üzenetére


ANDROID???
addikt

(#8478) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Áldott Húsvéti Ünnepeket kívánok a megfogyatokozott csapatnak! :R

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8479) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Kellemes Húsvéti Űnnepeket kivánok minden kedves, és nem kedves fórrumtársnak. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8480) ANDROID??? válasza Black_Raven (#8479) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem kedves?
Olyan is van?

;]

(#8481) bubus66 válasza ANDROID??? (#8480) üzenetére


bubus66
nagyúr

Van ám....

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8482) Cunaja


Cunaja
addikt

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8483) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Kellemes húsvétot!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#8484) bubus66


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8485) bubus66 válasza bubus66 (#8484) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sziasztok eladtam a Xiaomit mert kiagyalt a közelségérzékelője már rendessen, egy filléres dolog és nem lehet megcsinálni, és vettem egy Huawei P30 Pro-t 8/256Gb-at.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8486) Cunaja válasza bubus66 (#8485) üzenetére


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Szia Bubus!
Azért agyalt ki, mert nem megfelelő rom volt rajta, vagy nem megfelelően raktad fel a romot.
Nekem még nem vagyok volt bajom vele, amióta Xiaomi.eu rom vagyok. A gyári A10-es romon, tényleg rossz.
Az A11-en már jó. A Xiaomi.eu romon, mindig jó volt.
Egyszóval nem telefon hiba, hanem a rosszul, elkapkodva megcsinált rom hibája.
Szép napot mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8487) szemesi69 válasza bubus66 (#8485) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Már ideje volt, hogy visszatérj a gyökerekhez :) Az enyém 6/128, eddig csalódásmentes :K

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8488) bubus66 válasza szemesi69 (#8487) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen már én is vártam ezt sikerült egy jó vétel. Pedig azt hittem, hogy a Xiami nem tudome eladni eddig ez volt a legtovább hirdetett telefonom.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8489) bubus66 válasza Cunaja (#8486) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja

A EEA volt rajta de amikor az indonéz volt rajta azzal is csinálta csak nem olyan sűrűen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8490) bubus66 válasza szemesi69 (#8487) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia gyönyörű topikgazdák vannak az egyik a születési idejével kérkedik lehet vele, ha tudás nincs a háttérben. A másik meg, hogy milyen frankó összefoglalot rettyintet, inkább nem szólok semmit, abban az összefoglalóban semmi nem az övé mindre linekel hivatkozik. Gyönyörű..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8491) szemesi69 válasza bubus66 (#8490) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Felküldte az agyam tegnap, mérgemben töröltem az összefoglalómat, arra már nem tud hivatkozni. Legközelebb farok mérés lesz? :)
Én tök normálisan jeleztem gondolja át amit leírt, linket mellékeltem hozzá, utána belém állt és még neki áll feljebb. Nekem mondja olvasás nélkül érvelek, de hogy beszóltam neki, hogy azt minősítse amivel egyidős, az már meghaladta az értelmét :) Most komolyan, átlag user, mit értelmezzen, hogy kiírja, hogy kamera érzékeli az ujjlenyomatot, szerintem meg senzor ;]
Oda többet nem fogok írni, azt viszont sajnálom, hogy gondolkodás nélkül töröltem a saját összefoglalóm, de mégegyet nem fogok írni, ez így elszált.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8492) bubus66 válasza szemesi69 (#8491) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az igen előtte lekellett volna menteni mert olvastam és jó dolgok voltak benne. Pont ezért mondtam azt, hogy itt már feje tetejére állt a világ, én azt gondolom, hogy egy topik gazdának nem a kérkedés lenne a feladata, mert ezzel azt mutatja, hogy nem érte semmihez, és próbál terelni.




A telefon eladásakor rám ír egy user, (pedig a hirdetésben benne volt, hogy "Utánvét nincs") hogy Ő előre nem utal stb., mikor mondom neki, hogy akkor drágább miért mert a bank se ad kamat nélkül hitel, az Utánvét is hitel. Azt irat nekem, hogy ilyen hozzáállással nem fogom eladni, és lás csodát másnap már el is adtam és vettem egy másik, és meg sem kérdőjelezte az előre utalást. Ja és volt 2 pozitív értékelése, és az én megbízhatóságomat ellenőrizte. Na ezért tartunk itt, ahol tartunk... És az ilyenek miatt lépünk le és törlünk mindent.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8493) szemesi69 válasza bubus66 (#8492) üzenetére


szemesi69
addikt

Mostmár mindegy, próbáltam a láthatóságát elvenni, de nem engedte, így kuka lett, de szerintem a többi írásom is törölni fogom, oldják meg maguk, az utóbbi időben, amúgy is csak olvasni szoktam, de ez marharépa, felküldte az agyam :)
Én a facén adtam el eddig minden korábbi telefonom, de csak úgy ha eljöttek érte, még senki nem panaszkodott utána, nálam posta, futár kizárt, csak személyesen.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8494) bubus66 válasza szemesi69 (#8493) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én is mennek érte de most korlátozva vagyok a 24 órás járőr szolgálattal, az enyémet meg olyan 300 Km vették meg

Érdekes az enyém már kézbesítve mihozzánk barcs meg még csak most ért ide a járat..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8495) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Meguntam. [link]
Szép napot nektek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8496) bubus66 válasza Cunaja (#8495) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja!

Várható volt kíváncsi leszek mit válaszól de tényleg se forrás megadva semmi így hogyan lehet egy Téma Összefogalót megírni. Én ha 20 perc alatt nem dobok össze jobb téma összefoglalót akkor kilépek a fórumról. És itt jön az aláíráso igazsága.

Emgem is privátba keresnek, sokan.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8497) bubus66 válasza bubus66 (#8496) üzenetére


bubus66
nagyúr

Figyel majd csak kitilttat a csoportból, mert a büszkesége nem engedi. Szapulta a Huawei P30 Pro-t hát had na mondjam mérföld különbség van a kettő között..

De ez a baj, hogy itt már sajnos nem arról, szól, hogy segítsünk, hanem arról, hogy ki hogyan tud trollkodni, és ha nem úgy van ahogy Ő elképzeli akkor mindenki más a hülye csak Ő az okos.

Na ebből van nekem is elegem, a telefon eladásnál ez is nyomott a latba..

Én nem is írtam oda semmit pedig lehet, hogy kellett volna.
A Téma összefoglalóban nem szokás, hanem Kötelező megadni a Forrást..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8498) szemesi69 válasza Cunaja (#8495) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Érthető, ennyi tellett tőle [link]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8499) bubus66 válasza szemesi69 (#8498) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a kis durci nem durcáskodni kellene.

Fényezni ő fényezte saját magát azzal a tákolmányozott Téma összefogalólval amit inenn onnan be másolt..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8500) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Látom nem sok minden változik a fórumokban :D

Gyorsan le is lécelt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.