Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) bubus66 válasza Uher (#8650) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Xiaominál 800 Ft/év volt 50 Gb 2400/év volt 200Gb

Jövőre meg 16900Ft lesz ismerve nagy googlet

Lehet hogy valakinek nem egy vagyon, viszont az, hogy google miért is akar mindenre rákényszeríteni, minden felül akar írni stb..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8652) Uher válasza bubus66 (#8651) üzenetére


Uher
aktív tag

Legalabb 3 eve 6900. A rakenyszerites/feluliras reszet nem ertem, amit kell feltolti automatan, amit en pluszna akarok azt meg manualisan. De ott van meg s dropbox, mega, onedrive.

(#8653) bubus66 válasza Uher (#8652) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tudom de elegem a van google szemetjeiből. Akkor jövőre már nem annyi lesz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8654) Uher válasza bubus66 (#8653) üzenetére


Uher
aktív tag

Azt ertem, hogy utalod a googlet, de azert olyat ne mondjal ami nem igaz.

(#8655) bubus66 válasza Uher (#8654) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia és mi nem igaz? Nem csak én utálom nagyon sokan utálják. Ha neked tetszik használd a sok szemetet ami mindent felül akar írni, stb.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8656) szemesi69 válasza bubus66 (#8655) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Ne idegeskedj :) Mindenkinek más az igénye, fórumtárs ezt nem akarja elfogadni :U
Más, vettem egy honor 50 5G, fiamnak már van egy jó ideje, kamera szigetet kivéve olyan mint a P30 pro-m. A tudása bőven elég amire én használom, eddig bejön

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8657) Uher válasza szemesi69 (#8656) üzenetére


Uher
aktív tag

Elfogadom az igenyet, de az hogy olyat allit, miszerint jovore biztos 16900 lesz egy szolgaltatas, vagy hogy felir vagy torol vmit onhatalmulag nem igaz. Valamint ott az iphone, az teljesen google mentes.

(#8658) szemesi69 válasza Uher (#8657) üzenetére


szemesi69
addikt

Itt szifont promózni? :DD Az árról nem tudok semmit, nem is foglalkoztat, mert nekem elég az is ami van. A huawei is google mentes :B Legalábbis az újabbak. Az tény, hogy a google elég erőszakos, mondjuk de engem nem zavar.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8659) Uher válasza szemesi69 (#8658) üzenetére


Uher
aktív tag

Nem promoztam, ne forgasd ki a mondandom. Annyit mondtam, az semennyire nem fugg a googletol.

(#8660) szemesi69 válasza Uher (#8659) üzenetére


szemesi69
addikt

A huawei sem függ tőle ;]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8661) Uher válasza szemesi69 (#8660) üzenetére


Uher
aktív tag

Es azota a foldbe is alltak.

(#8662) szemesi69 válasza Uher (#8661) üzenetére


szemesi69
addikt

Az miért probléma? A szankciókkal sem tudta amerika tönkre tenni őket, a tegnapi napig egy P30 Pro-t használtam, azt nem érinti, viszont még mindig megállja a helyét. Aki meg tud google nélkül létezni elégedetten használja, hozzáteszem még így is jó telefonokat gyártanak. Nekem viszont kell a google, ezért a honor lett a befutó :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8663) Uher válasza szemesi69 (#8662) üzenetére


Uher
aktív tag

Nekem special azert mert igy honort kellett vennem es nekem hianyzik a fem keret mint ahogy a p20amom volt.

(#8664) szemesi69 válasza Uher (#8663) üzenetére


szemesi69
addikt

Egy jó tok mindent megold :K

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8665) bubus66 válasza Uher (#8657) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ki állította senki én csak mondtam, hogy 16900 Ft lesz, ha nem tudod értelmezni akkor haladj tovább. Köszike.
Ki forgat ki mindet szerintem te.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8666) Uher válasza bubus66 (#8665) üzenetére


Uher
aktív tag

Nem tudod mennyi lesz, nem is tudhatod, de megis sugallod vele, hogy biztos emele, lehuz stb., kifejezve az indulatod. Keress fel egy pszihologust, sokat tud segiteni.

(#8667) szemesi69 válasza Uher (#8666) üzenetére


szemesi69
addikt

Eddig itt egy régi jó csapat volt, direkt ezért lett létrehozva, hogy kötetlenül tudjunk eszmét cserélni. Aki eddig idetévedt, ezt tiszteletben tartotta. erre jössz te és felborítasz mindent. Milyen jogon mínősítesz ismeretlenül valakit, hogy forduljon pszihologushoz?
Én befejeztem részemről, a továbbiakban nem reagálok az írásodra. Legyen szép napod.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8668) bubus66 válasza Uher (#8666) üzenetére


bubus66
nagyúr

Minden tiszteletem a tied, sok sikert a továbbiakban. Szia!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8669) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!

Megmondom az öszintét. Megfordult a fejemben a Huawei újra, mert a Xiaomi, előreláthatólag 510 körül akarja adni a 13 pro-t. Viszont elolvastam ezt, és el is tántoritott egy életre a Huawei-től.
Ezután kijelenthetjük, hogy a Huaweinek vége. Akár tetszik, akár nem. Játszani és fényképezni, illetve Wi-Fi-n böngészni jó lesz, de mobilinternet és normális hálózat, az életben nem lesz rajta.
Samu továbbra sem kell, a Honor jó telefonjait, meg nem hozzák ide az EU-ba.
Alma elvből nem kell, mert a kollégák, ne figyeljék már minden lépésem. Asszony nem zavar, ( nem járok ferde utakon).
Nokia és Google nem tetszik, pedig a Pixel telefonok, elég jól fényképeznek.
Az Oppo és Vivo se rossz, de a jó telók, szintén nem jönnek ide, vagy ha igen, horror árban vannak.
A Redmik fagyogatnak.
Na most akkor mi legyen? Marad a jó öreg Xiaomi 500K-ért.
Csendben jegyezném meg, Google Drive előfizetésem van.
Jobban bízom a Google-ban, mint a Honkongi dollárt konstáló Mi Drive-ban.
Miért van Google? Mert a 3/4 életemről akkor is tud, ha nem is akarom, hogy tudjon. Akkor már nem oly mindegy? De.
Vitázni meg nem kell, mindenki azt használ, amit szeret és ami neki szimpatikus. Ha valaki szerint a Google nem jó, azt is el kell fogadni, de az ellenkezőjét is. Ha valaki csak a Googlét használja, akkor neki maximálisan megfelel és ezt is el kell fogadni.
Inkább az AI most a kérdés, hogy mikor fordul ellenünk?
Nem vagyunk hülyék, tudjuk, hogy vagy az atom, vagy az AI végez velünk.
Szép napot nektek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8670) bubus66 válasza Cunaja (#8669) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Ha ez igaz akkor a Xiaomi is nagy bajban van

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8671) Cunaja válasza bubus66 (#8670) üzenetére


Cunaja
addikt

Megint egy dolog azért gondban lenni, mert megtiltják mindennek a használatát(Huawei) és megint más azért bajban lenni, mert a kiugróan emelkedő árak miatt, az emberek elfordulnak. .
Az utóbbi, orvosolható, de tudjuk jól, hogy nem fogják. :W
Na most akkor továbbra is az a kérdés, mit vegyünk?
Jelenleg ugye nekem a Xiaomi Mi 10T pro van, ami 2024-ig kap támogatást ( negyed évente). Na most adsig, ennél jobb telót kell találni kamerában, de GMS rendszerrel és a képek rendelerése miatti erős hardverrel. Persze azért nem 400K felett jóval. Várom a tippeket. Fentebb írtam, mik miért nem jók. :R
Ha igazad van Bubus, a Xiaomi is kiesett.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8672) bubus66 válasza Cunaja (#8671) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen sajnos szerintem a Xiaomit is kifogják véreztetni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8673) bubus66 válasza Cunaja (#8671) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja!

A MIUI 14-es visszakapta a MIUI tárcsázot?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8674) Cunaja válasza bubus66 (#8673) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Nem!
Ezért vagyok Xiaomi EU romon.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8675) bubus66 válasza Cunaja (#8674) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Köszönöm!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.