Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) bubus66 válasza aprokaroka87 (#8149) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nem hanem a kollégája nem csinált FR, és nem lépet ki a saját google accuntjából a P40 szériánál nincs ilyen és milyen érdekes van élet a goggle korlátozásai és szemetjei nélkül.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8152) aprokaroka87 válasza bubus66 (#8151) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Sejtettem hogy FRP esete lépett fel.

Kérje el az e-mail címét, meg jelszavát.. csak én érzem úgy hogy ez meg kb agyonvágja a privacy-t ?

Mivel elvileg elvileg mindkettő személyes adat.

Amit még lehet havernak sem biztos hogy kiad valaki, pláne ha az a google account fontos az user számára.

Ezzel most nem azt akarom írni hogy, rossz amit javasoltál, sőt jelen helyzetben, nincs is más megoldás.

(#8153) bubus66 válasza aprokaroka87 (#8152) üzenetére


bubus66
nagyúr

Van nálam próba képpen egy P40 Lite és abszulut nem hiányzik a google szemét, sokkal gyorsabb a telefon, és minden re van alternatíva a Huawei app áruházban. Van áélet google nélkül is. Mindegy, hogy ki adja a google jobban lopja az adatainkat mint a Huawei. (amit szerintem csak a Trampli állít).

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8154) aprokaroka87 válasza bubus66 (#8153) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igazából én azon a véleményen vagyok, hogy mindkettő lopja:)

(#8155) bubus66 válasza aprokaroka87 (#8154) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én meg azon vagyok hogy a Google sokkal jobban.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8156) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8157) szemesi69 válasza bubus66 (#8156) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8158) fdisk válasza bubus66 (#8150) üzenetére


fdisk
őstag

Kipróbáltam, de ugyan azt csinálja a teló.
Folyamatos bootloop.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#8159) bubus66 válasza fdisk (#8158) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Akkor nem az a próbléma

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8160) bubus66 válasza bubus66 (#8156) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

Bírom az ilyen usereket a Honor 20Pro tetején van a közelségérzékelő, feszt állítja, hogy az fényérzékelő, mert azt olvasta a teszteben.
Én is sok mindent olvastam a teszteben ami nem felett meg a leírásnak, mert vagy nem azt a funkciót töltötte be, vagy nem is volt benne. Megfogadtam, pedig, hogy nem írogatok de tényleg az lesz..

Csináltam neki egy videót is.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8161) szemesi69 válasza bubus66 (#8160) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! A szokásos, engedd el :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8162) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

Hát ért az éjjel szolgálatban egy kis baleset, a sárom elestem és ilyen lett a telefonom.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8163) szemesi69 válasza bubus66 (#8162) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Ha nincs biztosítás rá, nem biztos, hogy gazdaságos javítani, kár érte. Tiszta lelki beteg lennék a helyedbe.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8164) bubus66 válasza szemesi69 (#8163) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nem érdekel, mert volt egy másik előfiztés amire lehet kihozni, hát igen azért sajnálom, nincs rá biztosítás, és felis tettem eladásra mert valóban nem éri meg a javítás.
Szeptemberig kipróbálok most egy P40 Litet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8165) szemesi69 válasza bubus66 (#8164) üzenetére


szemesi69
addikt

Majd beszámoló jöhet róla :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8166) bubus66 válasza szemesi69 (#8165) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jönni fog.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8167) egabi71 válasza bubus66 (#8162) üzenetére


egabi71
aktív tag

Szia Bubus, Sziasztok, kár érte.de a csere lehet nem éri meg.

(#8168) bubus66 válasza egabi71 (#8167) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia biztos, hogy nem éri meg.40-50 000 Ft között lenne.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8169) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8170) bubus66 válasza szemesi69 (#8165) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia megjött a P40 Lite most telepíti a Frissítést eddig jó gyors jól reagál minden érintésr a Wifi csatlakozása sokkal Jobb mint a Honor 20 Pro-é Most már csak az USB adapter kell és akkor minden jó lesz

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8171) szemesi69 válasza bubus66 (#8170) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Szuper :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8172) bubus66 válasza szemesi69 (#8171) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

Akkor egy pár szót a P40 Lite-ről.

Van élet google nélkül a GSM alkalmazások 90% működik, ami meg nem arra van egy Moreapps nevű app ami Felajánl helyette más alternatívát. Megpróbáltam a GSM-t telepíteni eddig sikertelenül de rajta vagyok a dolgon. Ha lesz OTG kábelem akkor menni fog. Reméljük a google megtudja győzni a Trumpot.

Az ujjlenyomat olvasója az nagyon gyors, a wifi sokkal hamarabb kapcsolódik mint a Honoron. A Facebook és a Messenger hibátlanul működik GSM nélkül a Maps is működik de csak angol nyelven, sajnos de van helyette a Tom Tom (tesztelni fogom) meg Sygic .vagy a Waze. Eddig meg vagyok a gsm nélkül. A gmail böngészőből elérhető, a youtubhoz van egy alternatíva.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8173) szemesi69 válasza bubus66 (#8172) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Jól hangzik :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8174) bubus66 válasza szemesi69 (#8173) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen szerintem is.

Ha találok normális navigácíót akkor lehet, hogy nem telepítem a mapsot. Műkődik a Maps csak a fiókba nem lehet bejelntkezni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8175) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8176) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok olvassátok el Azt én értem, hogy a szoftverbe benne lesz esetleg az infra alkalmazás de a hardware az hol lesz ráragasztják a hátuljára?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8177) zeon.hu válasza bubus66 (#8172) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egyéb levelező biztos van rá, amibe be lehet húzni a gmail leveleket.
Esetleg auto forward beállítása.

Navira meg ott a Waze hms verziója.

#?*@&!

(#8178) bubus66 válasza zeon.hu (#8177) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen meg van már köszönöm a Maps is megy csak a fíókba nem tudok bejelntkezni, de kipróbáltam, és műkődik tökéletessen. Az alap e-mail alkalmazás is jó mert abban van gmail. azt használom.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8179) bubus66 válasza szemesi69 (#8173) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia neked is van ilyen multi ablak?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8180) szemesi69 válasza bubus66 (#8179) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Igen van, a 10.1 hozta.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8181) bubus66 válasza szemesi69 (#8180) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ja neked már 10.1 van

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8182) bubus66 válasza bubus66 (#8181) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sziasztok mától minden nemű cselekményemet itt a Mobilarénán és a hozzátartozó oladalkon befejzetem. Köszönöm, hogy megismerhettelek bennetek. Jóban rosszban eltöltött éveket.

De az én adataimmal senki nem fog visszaélni... Szerintem ez jobb így mindenkinek.. És adtam magamnak 48 órát, gondolkodási ídőt, hogy töröljem magamat, vagy csak ne lépjek be...

Vígyázzatok magatokra, legyetek jók.

Sokan tudják, hogy hol tudnak elérni. Természetesen a barátoknak segítek, aki igényli, ha tudok. A Mai nap végkéepn meg győzőtt egy két dologról.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8183) szemesi69 válasza bubus66 (#8182) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Milyen adataiddal éltek vissza?
A többit megértem.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8184) bubus66 válasza szemesi69 (#8183) üzenetére


bubus66
nagyúr

A hívásrögzítés miatt gondoltam, miért is van az magánszemélynek engélyezve, mert onnaltól kezdve ki tudja kiélvele vissza.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8185) csocsoszán válasza bubus66 (#8182) üzenetére


csocsoszán
őstag

Szia!
Én egyre ritkábban lépek be. Szerintem ne töröld magad. Hidd el van azért itt egy két jó ember! Kicsit pihentesd. A hülyéket ugord át. Maradj! :R

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8186) bubus66 válasza csocsoszán (#8185) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia köszönöm azért az OFF topikba néha benézek, és a csajok is jönnek, majd.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8187) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
A hatalmat átvették a földönkívüliek, ezért rengeteg ember távozik.
Amint tapasztalható, én sem vagyok.
Mindent olvasok, de írni csak akkor írok, ha nagyon fontos.
Jól elvagyok a fórum nélkül is, nem idegeskedek és nem bosszankodok a sok földönkívüli miatt.
Az UFÓK elleptek minket.
Az anyagokat még nem kaparintották meg az idegenek, de ha kell, azokat is törlöm.

Bubus is jobbnak látja, ha kicsit pihen, aki akarja, úgyis megtalálja.
Örökre búcsúzni a fórumtól, szerintem nem kell, csak egy darabig read only-ba vonulni.
Az UFÓK előbb-utóbb úgyis kitúrják egymást, mert ugye tudjuk, hogy két dudás se fér meg egy csárdában.
Szép estét Mindenkinek! ;)
ui: A csajszikat mindig lesem. ;]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8188) szemesi69 válasza bubus66 (#8186) üzenetére


szemesi69
addikt

Csak ide gyere :R ,itt no problem :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8189) bubus66 válasza szemesi69 (#8188) üzenetére


bubus66
nagyúr

:R :C :K Így van most egy kicsit pihek elég volt itt az OFF-ba feltünők , és küldöm a csajokat, de holnaptól egyik topikba se írok.

Sziasztok szép estét mindenkinek.

Cunaja neked is szép estét.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8190) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek


Egyenlőre nem sikerölt a GMS-et a telefonra feltenni mert leírás szerunt sem műkődik, magyarult elavultak már.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8191) Black_Raven válasza bubus66 (#8190) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Ezzel próbáltad? Tegnap előtt működött a GMS felrakás vele(p40pro) [link]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8192) bubus66 válasza Black_Raven (#8191) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nekem P40 Lite van gomdolom az nem számít. Az lehet, hogy a P40 és a P40 Pro-nál műkődik de a Lietnél nem.

Különben Köszönöm szépen. :R :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8193) bubus66 válasza Black_Raven (#8191) üzenetére


bubus66
nagyúr

Megkellen próbálnom, hogy kiveszem a SIM kártyát igaz arról sehol nem találtam leírást hogy azt ki kell venni vagy benne lehet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8194) Black_Raven válasza bubus66 (#8193) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sztem nem vette ki senki, de van akinek 6-8-adikra sikerül felrakni a GMS-t.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8195) bubus66 válasza Black_Raven (#8194) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm szépen :R próbálkozni fogok. csak a kíváncsiság visz, ha fel teszem mennyiben változik a telefon. Mindenre találtam alternatvát. A Moreapps és az aurora.apk nagyon sok mindent enged letölteni.

Remélem szerencsével járnak.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8196) tpeter77 válasza bubus66 (#8182) üzenetére


tpeter77
addikt

Nagyon sajnálom. Én a Sniper 3D játékot fejeztem be, decembertől játszottam vele de annyi a csaló, hogy elegem lett végleg.
A fotókat mindig szívesen várjuk! :)

(#8197) tpeter77 válasza Cunaja (#8187) üzenetére


tpeter77
addikt

Én is csak akkor jövök ide, ha szakmai kérdésem van.
Felteszem, válaszolnak, megköszönöm és ennyi.
Nem adok támadási felületet.
Már leszoktam a harcról és időm sincs rá.

(#8198) bubus66 válasza tpeter77 (#8197) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia hát igen sajnos az a baj, hogy azoknak lesz elege ebből akik a legtöbbet tudják.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8199) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

Bírom az ilyet, mikor valakit számon kérnek, egy nem műkődő alkalmazásről, a P40 Lite Topikból, hol ott előtte le írom, hogy a google paly alkalmazáspokra hol található alternatíva, erre belinkeli a google play alkalmazást. Bírom az ilyenek, most biztos majd az lesz a baj, hogy od aírtam neki, hogy a google a barátod.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8200) szemesi69 válasza bubus66 (#8199) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Azt mondtad nem írsz sehova :)

Xiaomi redmi note 12 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.