Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) bubus66 válasza ANDROID??? (#8500) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia irta is különben meg már épp ideje volt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8502) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggel szép napot!


Sziasztok Jó reggelet szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8503) Cunaja válasza bubus66 (#8502) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Sziasztok!
Régen láttam már csajszikat! :R
Szép napot nektek!
Nekem most 1 hét Non-Stop meló következik, ezért ma rápihengetek.
Persze az időjárás nem igazán akar javulni, szakadó esőben nem a legjobb dolgozni.

Szép napot nektek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8504) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggel szép napot!


Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8505) Cunaja válasza bubus66 (#8504) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Sziasztok!
Jók a csajszik!
Annyi meló van, hogy még a telefonommal sem tudok foglalkozni és ez borzasztó. ;]
Most a Mi10T-pro fórumán a jó öreg FR jöhet számításba.
Nem értem hogyan lehet egy biztonsági kódot elfelejteni?
Viszont ha a telefon keresés funkció is aktiválja volt és nem tudja a MiFiók jelszavát, akkor FR után sem tud mit kezdeni.
Kemény dolgok ezek.
Más:
Nem tudja véletlenül itt valaki, hogy a téma xml, hogyan kezeli le a plurals.xml értékeit?
Szép napot nektek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8506) bubus66 válasza Cunaja (#8505) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen azt én is olvastam az Mifóknak csak nem felejtette el a jelszavát.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8507) aprokaroka87 válasza Cunaja (#8505) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Vélhetően nem tudja hogy az kód mennyire fontos tud lenni.

(#8508) bubus66 válasza aprokaroka87 (#8507) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia valószinű, de így legalább csinál egy FR, jó esélyel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8509) aprokaroka87 válasza bubus66 (#8508) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet rosszul emlékszek, de ilyet az FR sem old meg, pláne ha volt aktív Google account is.

Mert akkor jön az FRP....

(#8510) bubus66 válasza aprokaroka87 (#8509) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen megoldja mert nekem is volt a Xiaominál meg nem szokott a google accunt vissza zárni akkor van gond neki ha a MiFiók jelszavát is elfelejtette.

Nekem is volt ilyen és a sima FR megoldotta. A google is szerintem akkor zár ha a készülék nyomkövetés bevan kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8511) aprokaroka87 válasza bubus66 (#8510) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát lehet már valóban én öregszek :)

(#8512) bubus66 válasza aprokaroka87 (#8511) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia á dehogyis öregszel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8513) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggel szép napot!


Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8514) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép estét!


Sziasztok szép estét mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8515) Sonja


Sonja
veterán

Szerintetek mennyit érhet egy nagyon jó állapotban lévő független, fekete, 2016-os Huawei P9 Lite? :F Az eredeti, gyári kijelzővédő fólia van rajta, és ütésálló tokban van. :K Köszi előre is! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8516) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggel szép napot!


Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8517) szemesi69 válasza bubus66 (#8516) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8518) szemesi69 válasza Sonja (#8515) üzenetére


szemesi69
addikt

Van beárazós topik, ott kérdezz rá.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8519) Sonja válasza szemesi69 (#8518) üzenetére


Sonja
veterán

Megvan, köszi! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8520) bubus66 válasza Sonja (#8519) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Sonja itt nem kell OFF ba tenni mert ez off topik.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8521) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot!


Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8522) Cunaja válasza bubus66 (#8521) üzenetére


Cunaja
addikt

:Y
Szia Bubus!
Megyek vásárolni, ha ilyen csajszi lesz az ajtóban. ;]
Sziasztok!
Szép napsütéses napot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8523) bubus66 válasza Cunaja (#8522) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia biztos lesz csak a vetesd le vele a maszkot is..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8524) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot!


Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8525) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot!


Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8526) bubus66 válasza bubus66 (#8525) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8527) ANDROID??? válasza bubus66 (#8526) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia.
De szép dinnyéket hoztál, jó is ez ilyen melegben :D

(#8528) szemesi69 válasza bubus66 (#8526) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Viszont :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8529) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8530) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Asszonynak tetszik a Nova 5T (amit használok, mellesleg most kapott +6 hó gart ;) )
, arra gondoltam, hogy az általa kinézett gagyik helyett a Nova 5T ,mehet hozzá, és venni valamit..
Esetleg: Oppo Reno 5 (5G), Valamelyik One +, vagy pl a xiaomi note 10 pro :U
Jelenleg nem vennék huawei-t. :(
Vélemények?

(#8531) bubus66 válasza ANDROID??? (#8530) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

A Xiaomi Redmi Note 10 Pro nekem az van, a közelségérzékelő egy nagy sz@r hol működik hol nem (sajnos mindegyik Xiaominál ez a baj, csak azt nem értem, hogy egy filléres valamin miért kell sporolni). Ha nem cserélsz rajta frimwaret akkor a google szemetjeivel kell megküzdened (van belőle bőven, és erőszakosak). Ha ezek nem lennének akkor egy jó kis telefon lenne. Ha akkor mikor én rendeltem lett volna Oppo akkor valószínű az lett volna.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8532) ANDROID??? válasza bubus66 (#8531) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia. A kijelző, fényerő wifi bt rendben van rajta?
Úgy tudom az üzemidő baromi jó.

Az oppon agyalok még one plus annyira nem erőltetném.

(#8533) bubus66 válasza ANDROID??? (#8532) üzenetére


bubus66
nagyúr

A kijelző jó fényerő wifi jó a bt is Az Always -on meg sok értelme nincs kb 10 ms percig látszik

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8534) ANDROID??? válasza bubus66 (#8533) üzenetére


ANDROID???
addikt

Épp a T-nél nézem az árakat (listaár) Oppo Reno 5 5G 170, a redmi 10 pro 114.
Oppo 8Gb
Xiaomi 6Gb
Nem hinném, hogy a 8 GB annyival többet adna.. 🙄
A közelségérzékelő nem kapcsol ki a kijelző?

(#8535) bubus66 válasza ANDROID??? (#8534) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pont, hogy kikapcsol és tiszta fekete minden volt amikor csak újra indítással állt helyre.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8536) ANDROID??? válasza bubus66 (#8535) üzenetére


ANDROID???
addikt

Akkor akár maradhat a Honor 8 az asszonynál :D

(#8537) bubus66 válasza ANDROID??? (#8536) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem mindig csinálja de amikor az csinálja az bosszantó, de együtt lehet vele élni. Ettől független nyugodtan merem ajánlani. Ma pl egyszer sem csinálta és telefonáltam rendgetet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8538) bubus66 válasza ANDROID??? (#8536) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia azt elfelejtettem hogy a Miui tárcsázót a Google (szar) likvidálta ezzel megszűnt a hangrögzítés lehetősége vagy keresel rá alternatívát ha kell, vagy az Indonéz ROM-ot teszed fel.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8539) ANDROID??? válasza bubus66 (#8538) üzenetére


ANDROID???
addikt

Okés. Köszönöm. :R

A Mi és a Redmi ugyanaz? :F :U

Valamelyik poco (vagy mi az) lehet jobb a 10 pro-tól? :U

[ Szerkesztve ]

(#8540) bubus66 válasza ANDROID??? (#8539) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az ugyan úgy van mint a Huaweinál a P széria meg a Mate széria stb.

Poco f3 dicsérik de Xiaomi az is

Csak sajnos a Xiaominál a csúcskategóriás Mi11 Ultranál is a közelségérzékelő egy fos küzel 500 000 telefonál is szarik a Xiaomi ilyen apróságokra.

Az oppo oldalát olvasva még a tokról is van leírás és rajz, hogy a közelségérzékelő megfelelően működjön

Én meg nagyon gondolkodok a Huawein mert tele vagyok már, hogy a google nélkül semmit se lehet telepíteni mert vagy nem engedi vagy csak ő akar lenni az alapértelmezett.

Bánom már hogy Xiaomit vettem jobb lett volna a Huawei P40 Pro inkább

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8541) szemesi69 válasza bubus66 (#8540) üzenetére


szemesi69
addikt

Hát a P30 Pro, már nincs meg?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8542) bubus66 válasza szemesi69 (#8541) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nincs de meg bántam már ez egy muszáj hosszabbítás miatt lett véve. De mivel tudok még a Magentára kedvezménnyel venni rá startolok P40-re..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8543) ANDROID??? válasza bubus66 (#8540) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nagyon kell a jó kijelző és a jó üzemidő, dual van most is a Novában, ami lényeges, de egy rakat pénzt nem akarok kiadni telefonra. A Nova nem volt. Kihagyható 50 papírkáért (előfizu minden nélkül)..

(#8544) bubus66 válasza ANDROID??? (#8543) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az üzem idő az jó meg a kijelző is én a helyedben kipróbálnám a Redmi is dual.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8545) ANDROID??? válasza bubus66 (#8544) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem erőltetnéd az olvasást a poco -ról? :D
Nagyon megy a gondolkodás, hogy kell-e ez nekem vagy sem. :U

(#8546) bubus66 válasza ANDROID??? (#8545) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Pocot nem ismerem

Itt a tech2 teszt videója én újabban ezt szoktam figyelembe venni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8547) ANDROID??? válasza bubus66 (#8546) üzenetére


ANDROID???
addikt

Pocot ahogy olvasom, van amiben (elvileg) jobb, de másban rosszabb.
X3 pro (ebből van 6Gb verzió is, az kicsivel olcsóbb)
-nehezebb, nem amoled, kamera elvileg gyengébb....

[ Szerkesztve ]

(#8548) bubus66 válasza ANDROID??? (#8547) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért akarsz minden áron Xiaomit akkor ott enyém Poco is Xiaomi valószínű ugyan azok a bugok mint a többi Xiaominál

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8549) ANDROID??? válasza bubus66 (#8548) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ár/érték-ben jónak tűnik.
Az One + sokkal magasabb árban oké, azon az ársávon nulla.
Oppo is plusz 50 vagy 60.
(Huawei P40 Pro is + 80-90.)

(#8550) bubus66 válasza ANDROID??? (#8549) üzenetére


bubus66
nagyúr

Viszont az OnePlus jobb is meg az Oppo is szerintem, ha neked kell a GMS akkor a P40 Pro mindegy milyen árban van.

Ha mindenképpen a Xiaomit akarod akkor azzal a buggal amit írtam együtt kell élni, (valószínű addig sikerül) még egy fontos hívás nem tudsz fogadni. De ettől függetlenül jó telefon a Redmi Note 10 Pro.

Sajnos arra nem volt képes a Xioami, hogy a Mi11-ben javítsa ezt filléres hibát.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.