Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) bubus66 válasza Cunaja (#8047) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot neked!

Igen tudom mi a kiakadásod oka. A Kijárási tilalommal is csak részben értek egyet mivel így is nagyon sok ember vesztette el a munkáját (ennek kormánynak ez is volt a célja) ha meg teljes kijárási tilalom lesz akkor még az a maradék is munka nélküli lesz.. Így van az ellenzék egy nagy 0 csak a facebookon jár a szájuk semmit sem tesznek.. Sőt sokszor támogatják a sületlen intézkedéseket is. Megvan a véleményem az iskola bezárásokról is, de az nem publikus..

Sziasztok Szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8052) szemesi69 válasza bubus66 (#8051) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! A játszóst kérném receptre :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8053) jeni válasza bubus66 (#8051) üzenetére


jeni
félisten

Még 1 nagyon fontos dolog is kellene a biztos,jobb, boldogabb holnapért!

Vásároljanak az emberek új előfizetést új készülékkel,hosszabbítással új mobilokat főleg a Huawei Nova 5T-t és bocsi de nem az ügyetlenkedőkre értem a dolgot, nem baj ha leejtik a mobilokat a földre véletlenül. ;]

A szerviztechnikusok nem haragszanak meg azért ha valaki leejti,oda üti a mobilját ezáltal a burkolat,esetleg az LCD megsérül netalán a hangszóró elhalkul.
Boldogan készséggel állnak az ügyfelek rendelkezésére!

Kell a munka a technikusoknak és kell a munka az alkatrész gyártóknak is egyaránt. Sajnos ez a Huawei új HMS dolog nagyon nem jött jókor! :(

Sajnos nagyon pang a mobil vásárlás itthon,és külföldön egyaránt! :W

A technikusoknak,a dolgozóknak is van családjuk,állatuk,szeretői,hitelük,stb...
Ők is utazni,kirándulni,shoppingolni,étterembe járni szeretnének,vagy kedveskedni a hozzátartozóiknak,családtagjaiknak szép ajándékokkal meglepni.

[ Szerkesztve ]

(#8054) bubus66 válasza szemesi69 (#8052) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az kicsit erős lenne nem... :P

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8055) szemesi69 válasza bubus66 (#8054) üzenetére


szemesi69
addikt

Megbirkózok a feladattal :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8056) bubus66 válasza szemesi69 (#8055) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendben akkor felírom neked.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8057) szemesi69 válasza bubus66 (#8056) üzenetére


szemesi69
addikt

Már csak az asszonyt kell meg győzni, hogy orvosi javaslat :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8058) bubus66 válasza szemesi69 (#8057) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt is rá írjuk a receptre

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8059) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok



Mindenkinek!!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8060) Oldman2


Oldman2
veterán

Urak!

Van egy Mate 10 Pro teló, EMUI 9.1.0 firmware-rel.

Macrodroid-ot használok, mely alatt egy makró megszakadó Bluetooth kapcsolat esetén kikapcsolja a BT eszközt.

Eddig gond nélkül működött, pár napja meg feldobál egy üzenetet, hogy:

A(z) Macrodroid ki akarja kapcsolni a Bluetooth-t.
[ELUTASÍTÁS] [ENGEDÉLYEZÉS]

Nem tudok rájönni, hogy mi generálja ezt a kérdést... a makrónak semmi baja, valami EMUI szarság okozhatja ezt.

A Macrodroidnak meg van adva minden szükséges engedély, előtte ment szó nélkül, pár napja csinálja csak ezt.

Ami pláne idegesítő, hogy minden esetben újra megkérdezi...

(#8061) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt Szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt Szép napot mindenkinek!

Ma reggel megint kaptam egy szomorú hírt Milestone2 Xianomi telefonok mindent tudója, és segítője törölte magát innen a mobilarénáról. Megint egy segítővel kevesebb. Nem tudom miért van ez, hogy azok az userek távoznak akik a legtöbbet tettek itt a fórumon.

Igen biztos van egy határ amikor azt mondja, hogy elég volt, és sok szempontból meg is tudom érteni. Csak azt nem, hogy miért azok mennek el akik sokszor a hátukra veszik a topikot és ők tartják életeben és szabadidőt nem sajnálva segítenek. Én arra lennék nagyon kíváncsi, hogy ilyenkor aki miatt el megy annak mekkora szakmai tudása van, vagy csak a tégla gyártásba tud jeleskedni....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8062) szemesi69 válasza bubus66 (#8061) üzenetére


szemesi69
addikt

Jó reggelt! Dehogynem tudod, napi szinten tapasztalhatod, mennyi agyhalott jár a fórumokra. Semmi tudással osztják az észt, aki ért hozzá és segít azt addig idegelik amíg le nem lép.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8063) csocsoszán válasza szemesi69 (#8062) üzenetére


csocsoszán
őstag

Boldog Nyulat Mindenkinek!
Sajna nem csak a topiktársak mérgezik a levegőt. (Vannak egyébb nem szeretném kifejteni okok.)
De úgylátom "csak" ideiglenes felfüggesztés. Persze lehet ezen berágva tötölte magát! Tényleg kár lenne érte!
Valamikor uszodában dolgoztam, és az úszómester rendszeresen elkésett! Mikor szóvá tettem, azt mondta " ha nem tetszik el lehet menni!"
Na, ez a nagy baj! Én aki becsülettel végzem a munkám, nekem lehet elmenni! Sajna figyeljétek meg, ha megkérdezel egy kollégát, hogy ki volt bent tegnap? Azzal fogja kezdeni "Én" aztán sorolja a többieket. Ez egy jó tesz!
Sorolhatnám, 1848-ban az volt a jelszó katonáéknál, hogy utánam! Ma az, hogy "előre"!
Na azért vannak jó dolgok is, azzal kell foglalatoskodni!
Például a hifi, vettem egy igen jó fejhallgatót, ami igencsak veri a sennheiser Hd 800-am. AKG K1000-est. Ha valakit érdekel olvasson utána. (A legjobb dinamikusnak van kikiáltva! Úgyhogy most van két jó drága fülesem. :Y )

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8064) csocsoszán


csocsoszán
őstag

https://youtu.be/Nxw3mkWa7Q4[link]
Második részt is érdemes megnézni! :)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8065) csocsoszán válasza csocsoszán (#8064) üzenetére


csocsoszán
őstag

(Kicsit alpári, de lehet mosolyogni rajta!)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8066) bubus66 válasza csocsoszán (#8063) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen de azt írta nekem, hogy 70 órát látszik még és törlés utána

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8067) bubus66


bubus66
nagyúr

Sajnos bejött az amire gondoltam..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8068) Cunaja


Cunaja
addikt


Sziasztok!
Nem vesztem el, csak átalakultam zombivá.
Bubus, jók a csajszik, a második sor második csajszija vitte a prímet.
Igen, sajnos van amikor betelik a pohár.
Amint látni, én sem vagyok mindig.
A Huawei beépített videó lejátszója nem kezeli a feliratokat, szóval kuka.
Ment helyette a VLC Android.
A tablet kapott egy biztonsági frissítést, de 3.2GB. Kicserélték a teljes romot. Jó kis biztonsági frissítés, mert csak a biztonság javult, azt írja.
Csocso: a második részben amikor a törzset említi, fetrengtem. :C

Legyen szép napotok!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8069) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot neked!

Sziasztok Szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8070) Cunaja válasza bubus66 (#8069) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Most látom, hogy 8-napja írtál. :Y
Szép napot neked és mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8071) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok a búzi windows 10-ben azt a TPM-et hogyan lehet kikapcsolni nem enged semmit sem telepíteni ki f@szomnak jutott eszébe ez a baromság

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8072) csocsoszán válasza bubus66 (#8071) üzenetére


csocsoszán
őstag

Nem is tudtam, hogy ilyen van!! :)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#8073) bubus66 válasza csocsoszán (#8072) üzenetére


bubus66
nagyúr

Eddig én sem egy autó diagnosztikát akartam feltenni és egyszerűen nem engedi de se tiltani se törölni nem lehet a mocskot

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8074) szemesi69 válasza bubus66 (#8073) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Vírusirtót kapcsold ki, amíg telepíted, majd tedd a kivételek közé. Eddig mindent tudtam telepíteni windows 10-re, max a vírusirtó tudott beleszólni, de azt ki lehet kerülni.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8075) bubus66 válasza szemesi69 (#8074) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Nem a Vírusírtó szól bele mert nincs is a defender teljesen kivan kapcsolva. Olvasgatásom alapján a biosba kellene kutakodni csak az a baj, hogy a win7 kell az CanCliphez az f@sza lesz a Microsoft hülyesége miatt) nem tudom használni a 70 000 ft cuccot.

A Beépülők között van és az istenért se lehet vele mit kezdeni..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8076) szemesi69 válasza bubus66 (#8075) üzenetére


szemesi69
addikt

Akkor nem egyszerű, ha win7 kell hozzá. Nem ismerem a programot.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8077) bubus66 válasza szemesi69 (#8076) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mindegy melyik a win10-re a 8-ra meg a 8.1-re se lehet feltenni egyik re se vissza felé fejlődik a Microsoft Használjuk majd az XP Mi a sz@rnak nem úgy csinálják meg, hogy kilehessen iktatni aki nem akarja használni. Úgy néz ki ki dobtam az a ablakon 70 000 Ft vagy veszek egy használt gépet és letiltok rajta minden frissítést.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8078) Black_Raven válasza bubus66 (#8075) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Szerintem kapcsold be a Defendert, és telepitsd a diagnosztikádat, majd úgyis kér engedélyt tőled, akkor meg adod és telepíti. Ha úgy sem menne, kapcsold ki a tűzfalat amíg felrakod a diagnosztikát.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8079) bubus66 válasza Black_Raven (#8078) üzenetére


bubus66
nagyúr

Semmi köze hozzá most sem engedi a defender be van kapcsolva Nem fogok kinlodni a win fos 7-esel meg a 10-esel átállok Linuxra a diaghoz meg veszek egy régi használt gépet.

Lénygében ez a sz@ság nem engedi. Ezt a plarform sz@rt még törölni sem lehet, már próbáltam mindenhogy a Nagy Microsoft megint sikerült neki össze gányolni valamit ami jól működőtt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8080) bubus66 válasza Black_Raven (#8078) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha kiakarom kapcsolni, akkor csinál egy visszafejtés, közben újra indítottam a gépet az erőszakos visszajött. Magyarul semmit nem lehet telepíteni amit nem a fos Microsoft vagy a fos google írt alá. ez win10 egy hatalmas nagy hulladék lett.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8081) Black_Raven válasza bubus66 (#8080) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Sajnálom hogy nem sikerült semmi. Közben megnéztem én is, szintén aktív mint Nálad. Köszi hogy szóltál. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8082) Cunaja válasza bubus66 (#8080) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, sziasztok!
Jelentkezem, kB. 10 perc múlva gépnél leszek és megnézem neked a dolgot.
A Microsoft nem szól bele mit telepítesz, ha a kapcsolónál engedélyezve van a harmadik féltől való telepítés.
A másik ok, ha nem enged valamit felrakni, akkor az a progi, olyan drivert használ, ami nincs digitálisan aláírva. Erre is van megoldás.
Remélem nem Avast a vírusvédelmed, mert ha az, azt már most dobd ki. Nemsokára jövök.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8083) Cunaja válasza Cunaja (#8082) üzenetére


Cunaja
addikt

Szeretném önöket tájékoztatni arról, hogy tegnap vettem egy Tende AC10U routert.
Telefonon, Nova5T-n volt tesztelve.
Kicsit lassúnak találom. :Y
2,4Ghz WiFi

5Ghz WiFi

Vezetékes kapcsolat

Na jó, fordítsuk komolyra a szót!
Bubus! Rendszerviszaálítási mentés legyen.
Csak saját felelősségre! :P
1. TPM kikapcsolása
Gépház > Frissítés és biztonság > Windows biztonság > Eszközbiztonság > Biztonsági processzor hibaelhárítása > TPM törlése > TPM törlése Reboot. Ennyi!

2. Külső alkalmazások telepítésének engedélyezése
Gépház > Frissítés és biztonság > Fejlesztőknek > Alkalmazások közvetlen telepítése legyen bejelölve.

3. Telepítheted a szoftveredet.
Ha azt írja, hogy nincs digitálisan aláírva, akkor írj ide.

Szép napot Nektek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8084) bubus66 válasza Cunaja (#8082) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot neked!

köszi sajnos most értem haza nem használok vírusirtót csak a Windows Defendert a digitális aláírást azt tudom, kaptam választ már UEFI módba kell telepíteni

Sziasztok Szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8085) bubus66 válasza Cunaja (#8083) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi mester de mivel nem GPT a partíciót (UEFI) használok ezért nekem így nem jó próbáltam már, és ezt mondták a Microsoft Community oldalon is. Most csinálok UEFI-s telepítőt és azt rakom fel. Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8086) Cunaja válasza bubus66 (#8085) üzenetére


Cunaja
addikt

Azt nem mondtad, hogy nem gpt partíció van az uefi-s masinán.
Majd írd meg, hogy sikerült - e.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8087) bubus66 válasza Cunaja (#8086) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké rendben és köszönöm.. Este megyek dolgozni ott ráérek megcsinálni majd.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8088) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Nálatok hogy mennek a mindennapok így a korona idején?
Kicsit kezdem unni a meló - haza szindrómát. :U
Természetesen ez még mindig szerencsésebb mint kórházban dekkolni. :K

(#8089) Cunaja válasza ANDROID??? (#8088) üzenetére


Cunaja
addikt

Sziasztok, szia Android!
Részemre csak úgy, hogy ha szabadnapos vagyok, akkor nem megyünk sehová, de amúgy meg ugyanúgy dolgozok mint eddig.
A BKK-járatain, csak az emberek 98%-a visel valami arcot eltakaró maszkot, sálat, illetve kendőt. Aki nem visel semmit, azt nem is zavarja, hogy fél percenként üvölti be az automata, hogy viseljen valamit. A emberek észrefogják venni, hogy a kutya sem ellenőrzi, majd az is leveszi, aki idáig viselte. A kezdetektől fogva maszkban járok, így nekem nem volt újdonság.
Ha itthon vagyunk, mindig megtaláljuk, hogy mivel üssük el az időt, pl. írogatok a fórumra, de csak ide.
Jövőhét hétfőtől már tervezik az utcán is kötelezővé tenni a maszk viselést, illetve száj és orr eltakarását, majd akkor leszek kiváncsi, hogy ellenőrzik. Odamegy hozzád a csinos rendőrnéni és azt mondja"na de uram, nem hallotta, hogy kötelező dolog van? Semmi baj, ez 10000ft helyszíni bírság lesz." Valahogy így lenne az igazi, amúgy semmi értelme.
Szép napot mindenkinek!
ui.
Lassan veszélyesebb lesz, hogy nem esik az eső mint a koronavírus.
Kiszárad minden, ami végzetes következményekkel járna. Nem csak a szegény elhunytak lesznek, akik most meghaltak a koronában, hanem 10 millió számra lesznek áldozatok.
A koronavírusnak Május 4-én vége lesz, mert az országok ezt mondták. (Vagy az 5 ember, aki írányitja az egészet.)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8090) ANDROID??? válasza Cunaja (#8089) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia Cunaja!

Sziasztok!

Nálam is ugyanígy telnek a dolgok, viszont sokkal körülményesebben lehet megoldani dolgokat. Sajnos a netről rendelni mindent elég nehezen kivitelezhető. :(
Természetesen van amit nem is lehet netről rendelni.

Ez a akkortól kötelező a maszk viselése, borzalom és logikátlan, már eddig is ezt kellett volna tenni, de nem lehetett. Ugyanis az "érkezett ennyi meg annyi maszk és gumikesztyű" nem volt elérhető az embereknek, így nem is tudtak volna beszerezni sem maszkot sem kesztyűt, ez most kezd elérhető lenni, de azt is be kell szerezni és normálisan használni. Sok buta ember esetén, akik pl nyakon,állon hordják a maszkot nem is lehet mit tenni. Itt a postás is sok esetben a nyakára tette a maszkot, úgy hogy van egy rakat betegsége, és el is vitték őt a mentők korona gyanúval, ami állítólag negatív lett, persze előtte az állán a maszk és bement a nyugdíjasokhoz kiosztani a havi adagot.
Igen, május elején meg lesz a tetőzés, beszerezték a megfelelő ácsokat. :D
Vicc az egész ebből a aszempontból is ami itt megy. Este láttam egy (számomra) új propaganda filmecskét, ahol arról van szó milyen jól összefognak a magyarok stb. Ja az átlagemberek lehet próbálnak, de az átlag alattiak nem fognak, és a vezetők ezért megkapták állítólag a fizuemelést. ....

Más.:
Jön a "nyár", a strandokat kerülni fogjuk még egy ideig, talán a gyerkőcöknek érdemes lenne beruházni medencére (persze szétszedhetőre).
Lehet lesznek akciók még, vagy iknább be kell szerezni mihamarabb, mert az árak a szezon közeledtével a kereslet emelkedésével, felfelé fognak úgy is csak menni?
Vélemények?

(#8091) Cunaja válasza ANDROID??? (#8090) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Android, sziasztok!
Elvagyok mint a befőt, de közben szétvág az ideg.
Mi a fenéért nem lehet az Androidot normálisan kezelni egy egérrel?
A jobb gomb a vissza gomb és nem a menü gomb.
Ugye ha van root, akkor a system/usr/keylayout/generic.kl fájlban a key 158 BACK bejegyzést átírom MENU -re és már megy is a jobb klick menu, mint a Windows-ban. Viszont ha nincs root, akkor az alkalmazásokat kell átírnom, de ezt frissítésnéll kezdhetem előlről. :W
Most ezzel küzdök. Rengeteg dolgot kell másolnom, szerkesztenem, de ezért nem fogok laptopot, illetve egy windows-os tabot venni.
Egyszóval itthon vagyok és ezzel küzdök. Az Office Suite Pro, az a bal gombot használja hosszan a menű elérésére, most azt használom.
Van billentyűzet is, HUN :DDD ,de az egér funkció nagyon hiányzik pl. egy kép gyors letöltésénél.
Szép estét neketek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8092) szemesi69


szemesi69
addikt

Sziasztok! Ma jó napom van, épp a P30 topikban kapom az ívet, mert én hülyeségeket írok :) Mindig azt hiszem nincs már lejjebb, tévedtem :DD

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8093) bubus66 válasza szemesi69 (#8092) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia mester ne mérgelődj inkább nézd meg ezeket jobban jársz. Olvastam egy két hozzászólást, kíváncsi leszek mivel magyarázza meg a Gyári beállítások visszaállítása, és a Recovery közötti FR-t.

Ne menj bele adok kapókba (én már megtanultam) mert abból mindig csak te jössz ki rosszul. Sajnos ez így van minden fórumon, vannak olyanok akinek sokkal többet elnéznek mint másnak, csak ennek az a hátulütője, hogy így eltávoznak segítők is, és a végen annyi tégla lesz, hogy egy házat fellehetne majd építeni. Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor kaptam köszönetet az munkámért. Engem meg az írítált sokáig, hogy ha valamit leírtam akkor jött a mindentudó (csak addig hol volt) és megakart mindent cáfolni, nem sikerült neki.

Nekem is nehéz megállni, hogy ne segítsek, de meg tudom és meg is fogom állni, tudom, neked is az az áldott jó szíved, nem meg persze a tudásod.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8094) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot neked!

Sziasztok Szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8095) szemesi69 válasza bubus66 (#8093) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Elengedtem, az jobban bosszantott, hogy privátba is írt, így kénytelen voltam tiltani. :)
Szép nénik :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8096) bubus66 válasza szemesi69 (#8095) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ugye

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8097) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot neked!

Kaptunk egy Frissítést


Sziasztok Szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8098) Cunaja válasza bubus66 (#8097) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, sziasztok!
Köszi, hogy szóltál. :R
Szemesi: csak lestem, hogy mi folyik ott.

SSzép napot Nektek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#8099) szemesi69 válasza Cunaja (#8098) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia,! Sziasztok!
Ezek mennek, meg a bárány felhők :)
Azért bájos, mikor egy nova5t tulajdonos ossza az észt a P30 topikban :) De már megjelent P20 és egyéb topikokban is és mindent is tud :DD

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8100) bubus66 válasza szemesi69 (#8099) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia hát igen Ő nagyon ért hozzá főleg, úgy hogy nem is tudja tesztelni a készüléket választ adott már arra, hogy a Mi a különbség a "Gyári beállítások visszaállítása és a recóoveryből csinált factory reset között?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.