Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#45541) erikke17 válasza subaruwrc (#45538) üzenetére


erikke17
őstag

Alig futott merevlemez 2-3 napot összesen(gari már lejárt). Még újrainicializálás előtt egy HD Tune-t is ráengedtem, hogy nézze át de az sem talált hibát. Ezért fura.

Utána jött HD Sentinel, önteszt pipa, újrainicializálás pipa, olvasás teszt pipa, chkdsk pipa. Mivel tudom, hogy valószínűleg saját hibámból jöttel létre a szektorok azért gondoltam SMART-ban kitolni az infót.

RaspberyPi-n gyengélkedett a táp, másolás közbe kikapcsolt hdd vagyis leállt aztán se kép se hang széthúztam nem válaszolt semmi.
Majd egyszer előlapi USB is megviccel nem adott elég naftát itt is megállt ugyan úgy semmi válasz windows felől megint kénytelen voltam széthúzni. Gondolom ekkor lett ez a két hibás blokk. HD Sentinel írja is összefüggő terület.

Kékes525 - Szerintem átállítom aztán figyelemmel kísérem állapotát majd de mivel saját hibámból adódott így valószínűleg nem fog romlani állapota. Minden esetre fontos adatot nem tárolok rajta.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.