Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1531) Dißnäëß válasza gordonfreemN (#1530) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Olvastam sok hamis termékről, hamis IC-kről, stb. Kínában ilyen is van sajnos. De gondolni vélem azt, hogy ami egy normálisabb boltba bejön, vagy bekerül egy hifi gyártóhoz, annak ellenőrzik tisztaságát úgymond.

Ilyesmire gondolsz ?

Vagy arra, hogy mikor elmentem egy asztaloshoz spéci igényeimmel, a főnök annyit mondott: beszéljem meg xy-al, munkaidőben semmi, meg nem vállalják, de a srácok szoktak a hivatalos munkaidőben melókat vállalni (egyebet), a gépeket használhatják...

Írta már valaki itt, hogy kint is megy ez, ahol megtehetik: többet gyártanak ugyanabból, amiből meg van határozva pontosan, mennyit is kell, és az így legyártott többlettel lesz ami lesz :U

És ez nem csak félvezetőkben, de még pólóknál, ruhánál is: megy a póló gyártás, a végén rákerül a Nike logó, Adidas logó, mikor mi, majd amikor elérték az előírt mennyiséget, a logó már nem megy rá, vagy más megy rá - ennyi. És ráhúznak még pár órát a gyártósoron, csendesen megegyezve egy borítékkal a gyár vezetőjével. Jól jár mindenki, vezető is, melós is.

Nyák gyártásban is olvastam hasonlókat, erősítők kapcsán.

Kellett volna gyűjteni ezeket egy csokorba.. :(((

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.