Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-29 12:53:51

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) Zoleee89


Zoleee89
aktív tag

Sziasztok,

Szeretnék kérni egy kis segítséget tőletek.
Ház körül szeretnék kamerákat elhelyezni, terveim szerint 3db kültéri elég lenne. Nagyjából 10-15 métert kellene lefednie egy kamerának és fontos lenne, hogy éjszaka is használható lenne :).
Tudnátok ajánlani egy megbízható kamerát és hozzá rögzítő egységet?
Árban nagyjából 100-130eFt körül gondoltam, ha ennyiből kivitelezhető lenne.

[ Szerkesztve ]

(#13702) gozso válasza Zoleee89 (#13701) üzenetére


gozso
senior tag

hopp nem ide

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#13704) Csabex válasza Shingen (#13703) üzenetére


Csabex
őstag

Az adatlapja szerint ez nem csak wifis... 10/100-at tud, de az bőven elég a tudásához képest. A mikrofon részével tudsz hallgatózni elvileg, de az kikapcsolható.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#13705) deblaci


deblaci
csendes tag

Sziasztok,

Szeretnék egy 4kamerás, bővíthető szettet venni ~150k-ért. Átfutottam a fórumot és két szettet találtam.
Szerintetek melyik szett lehet jobb választás:
Reolink-es RLC-520 https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07CQLB8HS/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ARGDLBF91D6J6&psc=1
Vagy a
Hyundai HYU-414 8CH-s NVR-el, https://www.seccam.hu/4-kameras-megfigyelo-rendszer/Hyundai-4-kameras-kamerarendszer-IP-2MP-FULL-HD-POE-kulteri-ejjellato-kompakt-kamera-szett
?

A hyundai mellett a H.265+ és a magyar gari áll, de nem találtam semmi használható videót a képminőséggel kapcsolatban vagy hogy a Hyundai HYU-414 melyik hikvision néven fut.

Azt jól gondolom hogy képminőségben nincs különbség a Hyundai HYU-416N(dome) és a HYU-414 között?

[ Szerkesztve ]

(#13706) vacs


vacs
Topikgazda

Zoleee89:
Itthonról a napokban is ajánlott 2MP-es sec-cam rendszer [link] (3 kamerás, de + 1 kamerával később bővíthető, H265-ben rögzít).
Kintről Reolink, esetleg Annke.

deblaci:
A Hyundai HYU-414 szerintem a Hik DS-2CD1023G0-I akar lenni kb!
Jó a Reolink is, de ha fontos a magyar gari és a H265, akkor a sec-cam rendszerét vedd.

(^)(>.<)(^)

(#13707) sambenez


sambenez
addikt

Úgy látom Aliexpressen a Hiseeu store akciózik. Ha esetleg valaki külföldről rendelne.
Van spanyol raktár ahogy nézem.
Pl. Spanyol raktárból Hiseeu 8CH POE NVR Kit 4db 2MP-es kamerával féláron 155$.

[ Szerkesztve ]

(#13709) daninet


daninet
veterán

Sziasztok!
Adott egy dlink dcs-8515lh amivel nincs élő képem, csak ha ugyanazon a hálózaton vagyok. A kamera adott, ebből kell dolgozni.

Csak a cludba felvett videókat érem el távolról, de azok mennek. Az internet a kamerához egy tp-link 4g routerrel és telenor kártyával jut.
Több gondom is van:
-Az első tapasztalataim a kamerával nagyon rosszak, annyira hülyebiztos, szinte semmi sem állítható. Nem látok folyamatos felvétel opciót (csak mozgásérzékelő van), a hálózati beállítások pedig kimerülnek a wifi jelszóban (!)
A mozgásérzékelő opció miatt pedig nem tudok üres helyiségre ránézni.

-Gyanítom, hogy a telenor NAT-ol. De nem vagyok benne biztos, de annyira kevés infó van a kameráról, nem tudni, hogy ez most a cloudon keresztül éri el az élő képet mint pl otthon a hikvision kamerám, aminek mindegy, hogy natolva van, vagy direkt próbálja elérni a egy dlinkes DNS-en keresztül?

Van bárkinek bármi tapasztalata ezzel?

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13710) deblaci válasza vacs (#13706) üzenetére


deblaci
csendes tag

Köszönöm.

(#13711) Superhun


Superhun
addikt

Sziasztok!

Használ valaki Mi Home Security Camera 360° 1080p kamerát NAS-sal együtt?

Sehogy sem tudom beállítani a NAS rögzítést. Sem a routerhez (külső vinyót oszt meg), sem a Win 10 PC-hez nem tud csatlakozni a Mi Home app. Megadom a usernevet/jelszót, tölt egy kicsit, és kiírja hogy "Couldn't set, try again". Hogy lehet ezt működésre bírni? A kézikönyvben természetesen semmilyen infó nincs erről...

(#13712) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Erről a kameráról mi a véleményetek? Mennyire jó ár/érték arányban?
[link]

風林火山

(#13713) bigrock válasza Shingen (#13712) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Szerintem teljesen vállalható. Jó képminőség, jó szoftver és a support is megfelelő. Nagyjából Hikvision kategória.

(#13714) kispéé


kispéé
aktív tag

Sziasztok!

Tavaly jóárasítva vettem és üzembe helyeztem az alábbi NVR-es kamera szettet.
[link]
Igazi noname kínai cucc, de a feladatát ellátja, összehasonlítási alapom nincsen,de én meg vagyok vele elégedve. Egy dolog nagyon bosszant, hogy HDD-re rögzített felvételeket csak nagyon körülményesen és lassan tudnám egyesével lementegetni az NVR menüjéből.
Próbálkoztam volna máshogy, de sajnos elfogyott a tudomány. FTP-n keresztül nem enged be az NVR, PC-s szoftver sem engedi letölteni, nem találja a felvételeket, pedig visszajátszani vissza tudja.
Próbálkoztam felismertettni pár neves gyártó PC-s szoftverével az eszközt, de nem látja egyik sem.
Próbálkoztam kivenni a HDD-t áttenni windows PC-re, de mivel ext2 fájlrendszerű, telepíteni kellett hozzá egy programot, tele van DAT végződésű fájlokkal ,ezekből semmilyen videót nem tudtam kinyerni, próbálkoztam DAT to MP4 konvertálókkal is, az sem jó.
Tudom, a noname hátulütője sajnos ez, szívás van vele...
Mit tudok még tenni? Nincs köztetek egy linux guru, aki megmondaná, hogyan tudnék hozzáférni hálózaton keresztül? Az már jó lenne kezdésnek...
(u.i:Telnet sem megy)

(#13715) Sickboy25


Sickboy25
addikt

sziasztok

Superlive plus appőt használom az otthoni kameráim eléréséhez. 2 évig működott, majd pár hete gondolt egyet és nem működik. Letöröltem újratettem az appot, újra beállítottam a kamerát, de semmi, egyszerűen offline van az eszköz azt írja.
Routerben a port forwarding beállítva, dvrdydns-t ellenőriztem, mert azt hittem ez szállt el, de elvileg működik.
Belső hálózaton ip címmel működik.

Tippek, ötletek mi lehet a gond?

Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#13716) vacs válasza Imy (#13625) üzenetére


vacs
Topikgazda

Szia.

Ezt a Besder kamerát ajánlom.
+ 3.6-os lencse, elvileg Sony szenzor
+ Icsee és xmeye app kezeli
+ H265 tömörítés
+ wifi
+ microsd
+ kétirányú hang
+ human detection (ember felismerés vagy hogyan kell ezt fordítani)

Ezen a képen látszik a 18 db éjjeli infra led.

Ha van rá pénz, akkor 5MP, ha nincs akkor a 2MP is jó lehet.

Ja és a 13708-as hozzászólásomban kupont is tudsz szerezni!

Természetesen csak saját felelősségre vedd! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#13717) bigrock válasza Sickboy25 (#13715) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Milyen portok vannak kiforgatva a routerben? A 6036-os is ki van?

(#13718) Sickboy25 válasza bigrock (#13717) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igen az is ki van... meg a 80as is.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#13719) markussandor


markussandor
senior tag

Az egyik hikvision kamerámat épp a pc tetejére tettem (beüzemelés miatt), majd egy óvatlan pillanatban legurult róla, és leesett az asztalra (kb 30 cm). Épp böngészőből matattam rajta, az élő képe rózsaszínűvé vált, újraindítottam, megjavult. Majd feltettem a végleges helyére és éjszaka meglepve tapasztaltam, hogy tök fekete a képe. Pedig szemmel láthatóan világítanak a IR ledek.
Elképzelhető, hogy az esés miatt eltört/beszorult az a mechanikai megoldás, ami átvált a nappali/éjszakai mód között?

(#13720) jézusom válasza markussandor (#13719) üzenetére


jézusom
addikt

Vagy elállítottad az egyik kép tulajdonságot. Talán a záridő? Jártam én is így.

(#13721) tzimash válasza sambenez (#13707) üzenetére


tzimash
őstag

Hali, épp kamera rendszer után nézelődök, köszi a linket.
Mennyire számít jó vételnek ez a rendszer?
Tud olyat, hogy bizonyos területeket jelölök ki a látott képen, és ha ott detektál mozgást, akkor küld mailt?

(#13722) sambenez válasza tzimash (#13721) üzenetére


sambenez
addikt

Nincs vele tapasztalatom, az ára mindenesetre jó. El kell olvasni az adatlapját a részletekért.

(#13723) markussandor válasza jézusom (#13720) üzenetére


markussandor
senior tag

Sajnos nem nyúltam semmihez, és össze hasonlítottam egy másikkal, minden beállítása egyforma.

(#13724) Sickboy25 válasza bigrock (#13717) üzenetére


Sickboy25
addikt

Egyszeruen sehogy nem mukodik... egyik naprol a masikra es mar otletem sincs... :(((

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#13725) szemmelver válasza Sickboy25 (#13724) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Szia! Másik appal próbáltad?

(#13726) Sickboy25 válasza szemmelver (#13725) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szia massal nem... csak ezt toroltam le es raktam ujra... esetleg tudsz ajanlani masik appot? Koszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#13727) szemmelver válasza Sickboy25 (#13726) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Xmeye, icsee, camhi. Nálam ezek frankón működnek.

(#13728) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Koszi megorobalom.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#13729) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Sickboy25 nincs mit!😉

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni. Már a sokadik noname kamerám kínából, de ami most jött... szívás az egész. A wifi csatlakozásával van a legnagyobb gondom. Csak a CareCam nevű appal hajlandó a wifi hálózatra csatlakozni qr kóddal, ha ez megvan minden ok, amíg ki nem húzom a konnektorból. Új ip címet kap minden áramtalanítás után a dhcp miatt. Fixálni nem tudom, csak a router beállításoknál mac cím alapján rendelek hozzá ip-t, de akkor állandóan újra indul. -.-" fix onvif port, fix hozzátartozó jelszó... írtam az eladónak, hogy nincs több beállítási lehetőség? a válasz: nincs. beírom a böngészőbe a kemera ip címét, és semmit nem dob rá. megnéztem milyen portok vannak nyitva ezen az ip címen, végig próbálgattam, de egyikkel sem jó. most még wifire sem tudok vele csatlakozni, mert ez a csodálatos app be se enged jelentkezni.

nem nagyon értek a dolgokhoz, de ez a bizonyos fix port+jelszó stb... valahol el kell hogyy legyen tárolva. nincs erre valami mókólás/szerkesztés??
köszönöm a segítséget!

ami pozitív, hogy mivel rosszat küldött, így szó nélkül vissza adta a pénzt :D

(#13730) tzimash válasza sambenez (#13722) üzenetére


tzimash
őstag

Találtam hasonló árban Sannce-t, ez 5MP-es, viszont nem tud h265-öt, és a látószöge is kevesebb (70 vs75). Mi a fontosabb a több MP vagy a kódolás/látószög?
A családi házunkat szerelném fel a kamerákkal kívülről, max 1TB-s vinyó kerülne az NVR-be, de lehet először csak egy 500GB-os. Gondolom a tárhelykapacitás miatt, a h265 az ajánlottabb.

(#13731) vacs


vacs
Topikgazda

tzimash:
"Tud olyat, hogy bizonyos területeket jelölök ki a látott képen, és ha ott detektál mozgást, akkor küld mailt?"
Igen, tud, de sok lesz a téves riasztás, ezért elég gyorsan ki fogod kapcsolni ezt a funkciót! :K

"Találtam hasonló árban Sannce-t"
Szerintem itt a topikban nem igen hallottunk még a Sannce márkáról.
A Hiseeu és még pár kínaival viszont vannak jó tapasztalatok.
Családi ház megfigyelésére elég lehet a 2MP-es rendszer is, de ha van rá pénz, akkor inkább az 5MP! A látószög a lencsén múlik (pl 2.8/3.6/4mm). A kódolásból is inkább a H265 az ajánlottabb, mert így kevesebb helyet foglalnak a fájlok!
Rákerestem erre a Sannce-re, hááát a mobilos Sannce Vision app az 99%-ban az Xmeye koppintása ... ezek alapján mire számítson az ember?
Topik tetején az összefoglalót olvasd át, sok hasznos infó van benne.

Sickboy25: supportnak is írhatsz, hátha értelmes választ kapsz.
Még egy linket se adtál, hogy miről van szó egyáltalán!
Amúgy szánjál rá pár órát és próbálj ki több mobil appot, előbb utóbb működni fog valamelyikkel ... google a barátod.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#13732) Sickboy25 válasza vacs (#13731) üzenetére


Sickboy25
addikt

Koszi! De a legelso hsz-ben leirtam, hogy eddig tokeletesen ment tobb mint 2 eve hasznalom... csak par otletet szerettem volna kapni, hogy mitol lehet ez... de akkor googlezok, hatha talalok valamit :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#13733) jézusom válasza tzimash (#13730) üzenetére


jézusom
addikt

Látószög nem olyan hogy minél nagyobb annál jobb... Neked kell tudni milyet akarsz, olyat kell venni.

(#13734) noorbertt


noorbertt
őstag

Sziasztok

Kintre milyen kábel ajánlott?
https://www.alza.hu/cat6-kabelek/18852172.htm ez árban és minőségben jó lehet?
Van valami ajánlott márka és vagy fajta pl a csatlakozó fejnél?

(#13735) sambenez válasza noorbertt (#13734) üzenetére


sambenez
addikt

Kamerához teljesen felesleges cat6 kábel.

(#13736) tzimash válasza vacs (#13731) üzenetére


tzimash
őstag

Köszi, hogy foglalkoztál a kérdésemmel. Úgy érzem még rámfér némi művelődés a témában :)

(#13737) tvamos válasza tvamos (#13633) üzenetére


tvamos
nagyúr

Vegul mind a ket kamerabol vettem 1-1-et. (Xiaomi MI Home Security Camera 360° 1080P, TP-link Tapo C200.) Az egyik jobb, mint a masik. :B

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#13738) joe-ker


joe-ker
senior tag

Sziasztok!
Rendeltem egy DIGOO DG-BM01 kamerát de sajnos az (új) SD kártyát nem ismeri fel. Mi módon lehet működésre bírni?
Másik kérdés: Pár hete már használatban van ESCAM PVR604 a letölthető appal (P6SLite) működik a live,de visszanézésnél legtöbb esetben Request Timeout üzenetet dob.Milyen beállításre lenne szükség hogy működjön?
Előre is köszi a válaszokat.

(#13739) vacs válasza joe-ker (#13738) üzenetére


vacs
Topikgazda

Az sd kártyát más eszköz felismeri?
A kártyát a kamerában kell formázni!
Esetleg ha van másik kártyád, akkor próbáld ki azt is!

"legtöbb esetben"
Tehát néha működik, néha nem?
Ha az élőképet betölti rendesen, akkor beállítás probléma nem lehet, szimplán csak fos a mobil app.
A Play Store értékeléseknél is szidják.
Próbáld hozzá adni az Xmeye apphoz a rögzítőt!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#13740) Pörp


Pörp
senior tag

Sziasztok!
Melyiknek lehet jobb képe, éjjeli fénye?
Dahua IPC-HFW1431S: [link]
Hikvision DS-2CD1043G0-I: [link]
Köszönöm!

(#13741) joe-ker válasza vacs (#13739) üzenetére


joe-ker
senior tag

Köszi az infót.
A kártya természetesen működik telefonba,valamint adapterrel asztali gépben.
Karerához adott appban nem találtam olyan opciót ahol formázni lehet.

Néha működik néha nem ahogy írtad. Az Xmeye programot nem tudtam működésre bírni,már az elején próbáltam.

(#13742) feloman


feloman
aktív tag

Sziasztok!
Édesanyám házához szeretnénk maximum 2 kamerát feltenni az épület két oldalára. Ha lehetséges, akkor telefonon keresztül is lehessen nézni, a folyamatos rögzítés nem kellene, max ha mozgás lenne, akkor rögzítsen. Ehhez már valami rendszert kell kiépíteni, vagy elég lenne a két kamera, azokban egy egy sd kártya? Ezt a kamerát néztem ki az összefoglalóból: Smar WIFI Camera Outdoor PTZ IP Camera H.265X 1080p [link] Lehet leírtátok már ezerszer az ilyen felállást, de valahogy nem találtam épkézláb választ.

Előre is köszönöm a segítséget :)

felo

(#13743) t.zolka


t.zolka
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kapni. Nemrég vettem egy [ilyen] kamerát, és szeretném megoldani valahogyan, hogy otthon, saját merevlemezre tudjam rögzíteni a felvételeit. A gyári hozzáférés (YCC365) egy hónapig volt ingyenes, ami most lejárt. Ha jó lenne elő is fizetnék az éves díjra, ami 69 dollár, de annyira ócska volt a szolgáltatás ez alatt az ingyenes egy hónap alatt, hogy inkább ebből a pénzből vennék hozzá egy videó rögzítőt, ha lehet, vagy összeraknék egy mini PC-t. Sokszor nem lehetett belépni, ha sikerült, akkor nem töltötte be a kamera képét, vagy kilépett random módon, minden belépésnél captcha krixkraxokat kellet beírkálni, hiába kértem, hogy jegyezze meg, mert, ha megjegyezte és belépett, akkor sosem találta a kamerát, stb.stb... :((( Szóval, ez így részemről felejtős, sajnos. Marad a kész felvevő, vagy mini PC, valami kis fogyasztású integrált procis lappal. Ha PC, akkor valami könnyen kezelhető szoftver kéne hozzá, mit ajánlanátok? Lehet fizetős is, ha nem horror árat kérnek érte. :D Vagy egy gyári videó rögzítő, olyan, ami ehhez a kamerához is jó. Esetleg egy [ilyen] is jó lehet? Ha ez jó lehet, megrendelném, erre még sokat sem kéne várni, Spanyol raktáron is van. :) Előre is köszönök minden infót, segítséget.

(#13744) markussandor


markussandor
senior tag

Sziasztok,

vettem egy ilyen kamerát anyámnak vidékre: [DS-2CD1323G0-I]
Van vele pár furcsaság:
- nincs benne magyar nyelv (túlélem)
- nem lehet rá NFS/Samba megosztást csatlakoztatni
- frisebb szoftver van rajta, mint ami az oldaláról letölthető (V5.5.94 vs V5.5.93)

A H.265+ képesége viszont jól jön a nagyon kicsi upload miatt.

(#13745) Pörp


Pörp
senior tag

Sziasztok!
Az itt többször ajánlott CMS szoftverrel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Beszereztem egy kínai Besder NVR-t. A közvetlenül rádugott monitorral jól beállítottam. A kamerafelvételeken szépen mutatja hogy hol volt mozgás a videók alatt egy idősávban pirossal jelölve. Az NVR nekem a garázsban van, gondoltam jó lenne a win10-es gépről elérni. Erre van ez a CMS program. Letöltöttem, beállítottam, megtalálja a kamerafelvételeket, vissza is játszhatóak, de nincs olyan sáv alul, ahol a mozgásokat mutatná. Akkor ez a CMS progi ezt nem tudja? Ha nem, akkor van helyette más ajánlott CMS szoftver?
Köszönöm!

(#13746) benvolio válasza markussandor (#13744) üzenetére


benvolio
őstag

Nyelvet lehet váltani, ha erre gondolsz: [link]

(#13747) vacs


vacs
Topikgazda

feloman: elég az sd kártya, de azt vedd figyelemebe, hogy ha sok a fa, bokor, sövény stb és fúj a szél, akkor a kamera folyamatosan rögzíteni fog, mert mozgásnak érzékeli majd.
Egy kicsit komolyabb emberi arc és testet is felismerő kamera jobb lenne talán.

t.zolka: az YCC365 app ennyire fos, a topikban is volt már róla szó, hogy nem ajánlott, vásárlás előtt el kellett volna olvasnod az összefoglalóban lévő "Milyen kamerát rendeljek Kínából, amihez normálisan működő mobil app tartozik?" leírást!
Igen az a rögzítő jó lehet, de egy apróság, hogy a mozgás érzékelést nem biztos, hogy be lehet kapcsolni.
Ez majd csak beüzemelésnél derül ki!

Pörp: a kínai rögzítőkhöz való cms egy nagyon kis egyszerű program, élő képet remekül mutatja, de a vissza játszás része egy kaki!
Nem fogod úgy látni a felvett fájlokat mint a rögzítőn!
Kiválasztod a kamerát, az időpontot és rányomsz a keresésre. Bal alul kilistázza a rögzített fájlokat dupla kattra elindul, de mindig csak pici ablakban (dupla kattra kinagyítja), a lapozás fel/le gombbal éred el a többi fájlt, mert egy oldalra nem fér ki az összes.
Ez így elég fura, ezért én inkább az XMEye mobilos appban szoktam visszanézni!
Másik app nincs (kérdeztem a magyar forgalmazót is), én kb 4-5 félét próbáltam, de egyik sem működött.

(^)(>.<)(^)

(#13748) feloman válasza vacs (#13747) üzenetére


feloman
aktív tag

Köszönöm hogy válaszoltál!
Igazad van, sok növény lenne a látómezőben. Melyik jobb kamerát ajánlanád ebben az esetben? :)

felo

(#13749) A214


A214
aktív tag

Sziasztok,
Berendeltem akkor egy ilyen rendszert. [link]
UTPkábeleket építettem ki a kamerákhoz.
Milyen színsorrendben kell az utp csatlakozokat rányomni?
A telepítésnél még mire érdemes figyelni?
(Vigyázat villanyreszelő kamerát szerel😁)

(#13750) t.zolka válasza vacs (#13747) üzenetére


t.zolka
aktív tag

Köszönöm az infót.
Bevallom, vásárlás előtt eszembe sem jutott, hogy utánanézzek, kellett gyorsan egy kamera, rendeltem egyet, ennyi. Késő bánat. :D
Akkor megrendelem a felvevőt, és majd kiderül mit tud, és mit nem. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.