Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-29 12:53:51

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) markussandor válasza benvolio (#13746) üzenetére


markussandor
senior tag

erre gondoltam, de ott csak az angol szerepel :-(

(#13752) benvolio válasza markussandor (#13751) üzenetére


benvolio
őstag

Hol vetted? Lehet a bolt szerzi be máshonnan, de ezt csak gondolom, hogy emiatt is lehet, mint más termékeknél.

Ha valakit érdekel, találtam a Hikvision kamerák modellszámáról egy kis leírást: [link]

(#13753) sambenez válasza A214 (#13749) üzenetére


sambenez
addikt

"Milyen színsorrendben kell az utp csatlakozokat rányomni?"

Google a barátod.

(#13754) A214 válasza sambenez (#13753) üzenetére


A214
aktív tag

Köszi, A vagy B varia?

(#13755) sambenez válasza A214 (#13754) üzenetére


sambenez
addikt

B
De figyelj oda a csatlakozó melyik oldaláról nézed. Azt az oldalát kell nézned amelyiken nincs a pöcök. De találsz erről képet a neten.

(#13756) markussandor válasza benvolio (#13752) üzenetére


markussandor
senior tag

az iponban vettem

(#13757) benvolio válasza markussandor (#13756) üzenetére


benvolio
őstag

Passzolom, lehet a firmware verzió miatt csak angol.

(#13758) markussandor válasza benvolio (#13757) üzenetére


markussandor
senior tag

Nem gáz az angol felület, inkább fura, azt hittem, hogy az összes modellnek azonos a szoftveres alapja. Majd, ha lesz hozzá újabb FW, feldobom rá, és meglátom, mi lesz vele.
Az sokkal jobban meglepett, hogy nem tud NAS-ra videót menteni. Mivel nem lesz NVR mellette, haza meg nem tudom küldeni, mert kb 350 Kb/s anyámnál az upload :-( (kilobit!)

(#13759) aartoo2 válasza vacs (#12810) üzenetére


aartoo2
csendes tag

Vettem én is egy Smar Wifi PTZ kamerát. Kontakthibás volt a tápvezetéke. Az eladóval elég nehéz volt a kommunikáció, mert egyrészt nagyon kínai volt az angol tudása, másrészt le akart rázni azzal, hogy küld egy másik tápegységet, csak ne kérjek az aliexpress-től ügyintézést. Hiába írtam neki, hogy teszteltem a tápot is meg a táp csatlakozót is külön, nem ott van a gond, hanem a vezetékben. Harmadrészt csak 3-4 naponként válaszolt, így végképp kifutottunk az időből és kénytelen voltam az aliexpress-re bízni az "igazságosztást". Tőlük szerencsére visszakaptam a pénzt gond nélkül, így lett egy kamerám ingyen, amit szétszedtem és kötöttem bele egy másik tápkábelt. Így most működik rendben.

További érdekesség: a két antenna közül csak az egyik van belül bekötve és a panelen sincs csatlakozási pont a másiknak. Szóval az csak parasztvakítás.

Vacs abban kérném a segítséged, hogy milyen user:pwd párossal tudtál belépni rá távolról? Erről nem találtam infót a fél tenyérnyi használati utasításban, ami jött a kamerával.
Másik: hogyan tudom vezetékes módra átállítani? Most bármit csinálok, mindig csak a wifi-re csatlakozik. Köszi.

(#13760) vacs válasza aartoo2 (#13759) üzenetére


vacs
Topikgazda

Windows PC-n (akár laptop-on), Internet Explorer böngészővel kell belépni a kamera felületére.
Itt tudod majd átkapcsolni a csatlakozást Wired-re a Wifi helyett.
Belépéshez ha jól emlékszem admin - admin, vagy admin és a jelszót hagyd üresen (esetleg magán a kamerán találod meg a jelszót), de már nem tudom, mert a jelszót én átirtam az első belépéskor!
:K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#13761) tzimash


tzimash
őstag

Végül ez a kit lett a befutó, 4 kamerás változatban, HDD nélkül.

Az elhelyezéssel kapcsolatban vagyok bajban, négy kamerát kellene okosan elhelyezni.
Elsőre a fenti megoldás jutott eszembe. Valakinek ötlete, javaslata ezzel kapcsolatban?
A nagy szürke valami a szomszéd lakatlan ház, a többi határoló elem kerítés, elöl a lakóépület, hátul garázs, kaput, bejáratot pirossal jelöltem.

[ Szerkesztve ]

(#13762) deblaci válasza tzimash (#13761) üzenetére


deblaci
csendes tag

Találtál róla vmi review-t? Milyen az éjszakai módja? A telefonos app mennyire megbízható?

(#13763) vacs válasza deblaci (#13762) üzenetére


vacs
Topikgazda

"A telefonos app mennyire megbízható?"
Az Xmeye kezeli, szóval tökéletesen fog működni! :K

(^)(>.<)(^)

(#13764) aartoo2 válasza vacs (#13760) üzenetére


aartoo2
csendes tag

Az admin - admin és a többi közönséges párost mind kipróbáltam, egyik sem működött. Végül elég meglepő módon a router wifi jelszavával engedett be.
De sajnos egyik menüpont alatt sem találok ilyen lehetőséget, hogy a wifi helyett vezetékes kapcsolatot használjon. Meg tudnád írni, te hol találtad ezt? Köszi.

(#13765) szemmelver válasza aartoo2 (#13764) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Szia!

Elvileg rádugod a kábelt és mennie kell. Csinálj egy resetet, így biztos elfelejti a wifit. Majd utp kábelt bedugod, a kis led világítani fog a csatlakozónál, majd a routerben megnézed milyen ip címet kapott. DHCP Clients. Amennyiben igy van beállítva.

(#13766) vacs válasza aartoo2 (#13764) üzenetére


vacs
Topikgazda

Az a baj, hogy tőlem 25 km-re van a kamera, pluszban nekem rögzítőre van kötve!
Most épp a helyszínen vagyok, de telefonról hiába lépek be a kamera online felületére, az active x plugin hiánya miatt nem működik!
Laptop-ot kell majd hoznom, de legkorábban jövő hét végén jövök, vagy még később.
De ahogy semmelver írta, a reset is megoldás lehet, szereld le az antennákat, tolj rá egy resetet, dugd rá az internet kábelt és jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#13767) avena71 válasza tzimash (#13761) üzenetére


avena71
tag

Ilyet rendeltem én is, tegnap érkezett meg, kipróbálva okés minden. Egyedül az egér volt törött :((( de az eladó 4 $ kártérítést ajánlott. Egyébként az az egér nem ér 1 $-t se...
Mondjuk még nem küldte el :N

[ Szerkesztve ]

(#13768) Balli


Balli
őstag

Sziasztok! Az összefoglalóban is ajánlott Reolink RLC 410 és RLC 420 között, tényleg semmi különbség, bármi előny/hátrány a csőkamera vagy a dome kamera javára amit meg kellene fontolni? A kompaktabb kialakítás miatt a dome tetszene, ha nincs más amit fontolóra kellene venni a kettő között, és ez már csak tényleg ízlés kérdése.

Athens 2004

(#13769) tzimash válasza deblaci (#13762) üzenetére


tzimash
őstag

Azért mertem megvenni, mert itt a topikban ajánlott kategória, ha nem is ez a konkrét típus, de a márka igen. Rosszat nem igazán találtam róla. Majd meglátjuk milyen lesz.

Avena71, mennyi idő alatt ért ide? Az egér huszadrangú kérdés :)

(#13770) Balli válasza Balli (#13768) üzenetére


Balli
őstag

Na mindegy, úgy néz ki csőkamera lesz mégis, most 15% akcióban adják a 4 kamerás Reolink kit-et (5MP) RLC-410 csőkamerában, illetve külön a kamerát is, az amúgy is jó árasított gyártói honlapról (német raktár), ha valakinek esetleg még érdekes lehet: https://reolink.com/product/rlk8-410b4/

Athens 2004

(#13771) vacs válasza aartoo2 (#13764) üzenetére


vacs
Topikgazda

Most nézem, hogy a "gagyi" windows cms-el elérem távolról is a kamera beállításait a rögzítőn keresztül, nem is olyan buta ez a kínai rögzítő!! :Y

Szóval így tudod átállítani a kamerát vezetékes kapcsolatra:
Beállítások > rendszer > hálózat > Lan kártya

(^)(>.<)(^)

(#13772) joslat74 válasza _ak_ (#10532) üzenetére


joslat74
újonc

Szia!

Netán kiderült a kamera SSID-ja? :)

Köszi.

(#13773) bigrock válasza joslat74 (#13772) üzenetére


bigrock
Topikgazda

A kamerának nincs SSID-ja. (hacsak nincs egy router is beleépítve :) )

[ Szerkesztve ]

(#13774) stefi81


stefi81
tag

SONY IMX335-el szerelt kamerát lehet 10eft alatt valahol Eu-ból?
pl. ilyet: Azishin
Zosi kamerákkal mi a tapasztalat?

(#13775) tzimash válasza stefi81 (#13774) üzenetére


tzimash
őstag

Egy kollégámnak van Zosi rendszere, 960p-s, meg van vele elégedve, bár ma már 4k-sat venne :)
A telóján mutatta az élőképeket, de nem emlékszem milyen alkalmazás volt.
Most meg megkérdezni sem tudom, mert ma műtik...

(#13776) Kobe


Kobe
veterán

sziasztok

Van egy Xiaomi Mi Home 360 1080P kamerám amit szeretnék beüzemelni, de a wifi beállításánál azt írja, a saját Wifi-re (UPC net) hogy ez a hűlózat nem támogatja az 5GHz-et
ami viszont nem igaz, be van állítva a routerben a 2.4 / 5 Ghz mód is....

hogy lehetne mégis csatlakoztatni ?

(#13777) vacs


vacs
Topikgazda

stefi81: az IMX335 egy 5MP-es szenzor, kizárt hogy 10e alatt kapnál, pláne eu-ból :U
Tavaly leveleztem a Zosi supportal a kameráik technikai paraméterei miatt, de nem rendeltem, mert nem voltam elégedett a tudásukkal (a pontos okra már nem emlékszem).

Kobe: a kamera csak 2.4-es wifit támogat, ha ezt írta ki, akkor te az 5 GHz-re próbáltál csatlakozni!
Ha biztosra akarsz menni, akkor kapcsold le az 5 GHz-es sávot addig, míg a kamerát aktiválod! :K

feloman: aktuális még egy "komolyabb" kínai kamera, próbáljak keresni?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#13778) Morris


Morris
veterán

Sziasztok!

Van olyan rendszer, részenként tudok megvenni?
Kb 5 kamerára lenne majd szükségem.
Kezdetnek 1-et vennék és egy NVR-t.

(#13779) Marci112233 válasza Marci112233 (#13641) üzenetére


Marci112233
őstag

Jelentem amire válaszolok most az akkori üzenetem után a rögíztő vissza lett küldve. több mint 1 hét után elismerték, hogy hibás a rögíztő, és panelcsere lesz vagy új készüléket kapok majd. A levélre rögtön válaszoltam, hogy akkor már a harmadik panel lesz benne, és merik-e garantálni, hogy az már jó lesz. Na ere választ nem kaptam, csak múlt hét pénteken a postától egy levelet, hogy csomagot adtak fel nekem a cégtől. Na mondom akkor érkezik a rögíztő vissza hosszú idő után. Ma meg is érkezett, gyorsan bekapcsoltam majd szériaszám kinéz, hogy a távoli elérést be tudjam állítani vele. Ezzel együtt megnéztem és beállítottam a rögzítőt is ehhez meg a rögzítő rendszeridejét lőttem be. Ezután felkerült a helyére, távolról is elértem, de rögtön feltűnt, hogy a rendszeridő átállt és nem megfelelő amit én állítottam be. Távolról újra beállítottam, de pár perc elteltével ismét átállítottam az időt. Nem telt ez után fél óra, és a két kamera képe ismét eltűnt. Délután már ment is a boltnak ismét egy levél, amiben 24 órás határidőt hagytam nekik válaszra, mert ez már nem állapot hogy oda vissza küldjük saját költségen és még most sem jó az eszköz. :))
Most várok mi lesz, de vissza megint saját költségen nem küldjük az biztos.

Viszont most már arra hajlok, hogy maga a hardver kevés mert az új paneles rögíztő ma a merevlemezt is elejtette, amit egy újraindítás helyrerakott, de ez így nem oké. Így a boltnak azt is megírtam, hogy adjanak egy hardverileg erősebb rögzítőt. (De ezt szerintem nem fogják bevállalni.)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#13780) Kobe válasza vacs (#13777) üzenetére


Kobe
veterán

Az a baj h kvara nem megy igy sem ugysem :(
Kilottem az 5g-set, akkor sem latta. Akkor atkonfigoltam a 2.4est hogy mukodjon csan n modban, ugy ment vele
Utana relative siman sikerult a Mi Home hoz hozzaadni az eszkozt, mukodott is egy darabig, utana 5 perccel kesobb raneztem, akkor mar az 'establishing crypted channel' resznel elhalt minden eszkozon (wifi beallitasai ez ido alatt nem valtoztak)
De utana ujra hozzaadva a kamerat mar a QR kod beolvasasa utan nem sikerult semmilyen eszkozrol ugyanarra a halozatra csatlakoznia. Bemondja h Scanned successfully, connected to wifi network azt a kovi lepesnel timeoutol....

Es akkor meg vissza sem allitottam a wifit 2.4/5g vegyes modra mert hat a manual azt irja h konfig utan siman vissza lehet allitani.... Aha....

(#13781) Csabex válasza Morris (#13778) üzenetére


Csabex
őstag

Hali,

Persze. Sokan így csinálják... Első körben a létfontosságú zónákra összpontosítanak, aztán utána a többi... Összefoglalóban mazsolázhatsz, sok infó van kül és beltérre is.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#13782) Kobe válasza Kobe (#13780) üzenetére


Kobe
veterán

Hat kvara nem ertem ennek hogy kene mukodnie....
Full elorol parosotva megint mukofik 1x, de ha a telon utana lelepek wifirol, akkor mar mobilnetrol nem lstom a kamerat.
Igy ennek nem sok ertelme van ha csak ugyanarrol a halozatrol nezegethetem....
Utana meg akarmit csinalsz vele, az Establishing encrypted conmection résznél elhasal...
Mindez csak 2. 4es wifin....

(#13783) Morris válasza Csabex (#13781) üzenetére


Morris
veterán

Nekem csak kültérre kellene.
Viszont elgondolkodtam, hogy talán elég lenne 4 kamera is.
Ebben az esetben az első ajánlott nvr a Hikvision DS-7104NI-Q1.
Ez csak 4mp-es kamerákkal működik?

(#13784) bigrock válasza Morris (#13783) üzenetére


bigrock
Topikgazda

6 MP a maximum.

(#13785) Morris válasza bigrock (#13784) üzenetére


Morris
veterán

Köszönöm.

Annyira sok féle fajta van, hogy elevsztem a kínálatban.
Mi az a kezdő szett amit érdemes megvenni. Később pedig bővítem ugyanolyan kamerákkal.
Azt sem tudom, hogy cső vagy dome kamerák jobbak.
Éjszakai felvétel legyen jó minőségű.
Jelezzen mozgásra.
Telefonról is el tudjam érni.
Tudjon rögzíteni akár 20 órát.

Kb ennyi a kívánalom.

[ Szerkesztve ]

(#13786) hakos1987


hakos1987
őstag

Sziasztok!
Kültérre keresek WiFi-s IP kamerát, mert a kínából rendelt ESCAM QD900 és a mostani "Lenovo" is megdöglött. Ami jó lenne, hogy forgatható legyen, de nem feltétel, továbbá jó lenne ha kompatibilis lenne a Synology NAS-ommal (ONVIF előnyben).
Nézegettem Hikvisiont, de nem vagyok meggyőzve arról, hogy a több pénzért többet is fogok kapni. Max 35e Ft a keret, de lehet külföldről, itthonról is.
Megköszönöm előre is a segítségetek!

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#13787) vacs válasza Kobe (#13782) üzenetére


vacs
Topikgazda

Ha jól értelmezem amiket írsz, akkor neked egy upc-s eszközöd van, de külön routered nincs!
Szerintem itt lesz valami hiba, ezért nem működik rendesen!
A telefonos Mi Home appban össze kell párosítani a kamerát a routerrel és kész, működik helyi wifin és mobilneten is!
Érdeklődj a upc topikban, hogy mi lehet a hiba!

(^)(>.<)(^)

(#13788) Aliendej


Aliendej
tag

Sziasztok!

Rendeltem egy ilyen "WIFI Vezeték Nélküli Biztonsági Kamera Rendszer 4 Kamerás CCTV"-t. Úgy néz ki működik, HDD-re szépen rögzít, mobilon is lehet nézni playback-et is viszont a negyedik kamerát nem látja. Állítólag ennél ez tipushiba, kézzel kell beállítani valahogy, de sajnos nem jöttem rá hogyan lehetne. Tudnátok benne segíteni?
A másik kérdésem, hogy 20-30 méteres tápkábelt honnan érdemes rendelni?

Előre is köszönöm a segítséget.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#13789) Kobe válasza vacs (#13787) üzenetére


Kobe
veterán

A parositas tokeletesen megy a UPC modemhez es a Mi Home appban is a regisztracio siman vegigmegy
Elso alkalommal, regisztracio vegen mutatja a kepet, vezerelheto a kamera, stb.
Utana ha kilepsz a mi home alkalmazasbol es visszalepsz (tok mindegy hogy wifin vagy mobilneten), masodik alkalommal mar nem tud csatlakozni
Vagy azt irja hogy a kamera offline, vagy azt hogy nem tudta felepiteni a titkositott csatornat

Nemhiszem h upc modem hiba lenne mert 4 eszkoz is tokeletesen mukodik rajta, 2.4 /5g modban is

(#13790) huan válasza huan (#11703) üzenetére


huan
őstag

Sziasztok!
Azoktól kérdzném, akik INQMEGA -kamerát használnak, hogy a napokban frissült ios-en az ycc365-alkalmazás és azóta nem tud csatlakozni kamerához az app. Az https://www.eyeplusiot.com/ megy, bár az is nagyon akadozik. Más tapasztalt ilyet?
Köszi!

(#13791) vacs


vacs
Topikgazda

Marci112233: te egy analóg rendszert használsz ... én és a topikban többen is a te rögzítőd IP verzióját használjuk hiba nélkül!
Esetleg rendelj egy hibrid rögzítőt, ami képes egyszerre kezelni az analóg és ip kamerákat (később ha lenne bővítve) és próbáld ki így is (14 napon belül visszaküldöd, ha nem kell).

Kobe: nekem 2 db xiaomi 360-as kamerám is van, nálam működnek rendesen.
Én leírtam, hogy szerintem mi lehet a hiba, de szerinted kizárt, hogy a upc cucc a hunyó, ez esetben én nem tudok segíteni, további sok sikert!

Aliendej: 10 méternél hosszabb táp kábel toldót még kínából se nagyon kapsz, [link]

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#13792) Marci112233 válasza vacs (#13791) üzenetére


Marci112233
őstag

Már gondolkodok hogy rendelek egy másik rögzítőt és azzal teszteljem, de nem tudom milyet lenne érdemes. Egy pontos típust illetve linket róla tudnál ajánlani?

Azért is, mert kaptam választ mégpedig pontosan ezt kaptam:
Sok mindent el tudok képzelni, de azt egyáltalán nem tartom életszerűnek, hogy egy (egyébként bevált) készüléktípusból 3 egymást követő alkalommal mindig ugyanolyan hiba jöjjön elő.
Hogy egy szemléletes példát hozzak fel: ha az autóban kimegy egy biztosíték, akkor nem feltétlenül az a jó módszer, hogy egymás után cseréljük a biztosítékokat, mert a hiba okát ezzel nem fogjuk megtalálni. Ha ugyanazzal a hibával találkozik a javított/cserélt eszköz esetében, akkor érdemes elgondolkodni, hátha „az Ön készülékében van a hiba”. Ilyen lehet például a telepítés során kialakult földhurok, ami tipikusan efféle meghibásodásokat okozhat. Különösen igaz lehet ez azért is, mert a szervizes kolléga minden esetben kipróbálja a rögzítőt, vagyis nem megy ki a szervizből olyan készülék, amit ne ellenőrizne le. Márpedig ha nálunk jól működik az eszköz, akkor a felszerelésben illetve a kamerákban, beállításokban, stb. érdemes keresni a hiba okát. Ha az az ok megszűnik, akkor nem lesz szükség a rögzítők (felesleges) cseréjére/javítására.

Én viszont kétlem a földhurok problémát, ugyanis ugyan arról a villamos hálózatról megy két router is és azok gond nélkül teszik dolgukat.

Na meg a kis 4216 is képes elvileg a hibrid módra ha jól néztem utána a neten és a rögíztő menüjében is.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#13793) Vyndree válasza vacs (#13791) üzenetére


Vyndree
őstag

Pedig van szerelt is: "DC hosszabitó 20m, DUGÓ-ALJZAT 5.5 * 2.1MM " a neve. Én is hasonlót építek, akkor nem fog működni?

(#13794) jézusom válasza Vyndree (#13793) üzenetére


jézusom
addikt

Nem életlenül találták ki, hogy 48volton viszik a tápot...

(#13795) jézusom


jézusom
addikt

Gyerekek kész vagyok. Volt az a bizonyos hisseu kamera spanyol meg cseszlovák raktárból is. Most nincs és kellene még 2. Nem tudtok valami alternatÍvát euból?

(#13796) Kobe válasza vacs (#13791) üzenetére


Kobe
veterán

egészen siralmas volt a probléma forrása: a "normál" 1.5A-s telefontöltő fej nem volt elég neki.
Min 2A-s fej kellett hozzá.
Mondjuk ez vicces, hogy a cuccon microUSB csati van de egy USB-C-s töltő áramerősségét igényli.....

(#13797) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Fentebb bemásoltam mit válaszolt a bolt nekem a rögzítővel kapcsolatban. Azóta is a földhurok után kutatok, de eredményre nem nagyon jutok.
Viszont a földhurok tényleg okozhatja a kamera képének teljes kiesését és ezzel egyidejű rögzítés kiesését is? Ha igen akkor ilyen kiegészítőkkel meg lehetne oldani a hibát? Értelemszerűen kameránként 1 darabbal.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#13798) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Sziasztok!
Egy olyan kamerát keresek, ami a következőt tudja: mikor az utolsó ember elmegy otthonról, akkor bekapcsolja, az ajtóra irányítja, és lefényképezi vagy videóra veszi ha ajtónyitás van, hogy ki jött be. Ha netről távolról figyelhető, vagy tud jelzést küldeni akkor az lenne a legjobb. Nem bánnám, ha nem lenne különösebb telepítési szükséglete, egy konnektor és kitenni az asztalra plusz wifi beállítása, vagy ilyesmi. Ethernet kábellel, saját routerrel, nassal ilyesmivel nem gondoltam foglalkozni.
Láttam egy modellt, de kiderült hogy ahhoz valamilyen havidíjas előfizetés kell mert a gyártó saját felhőjében tárol, az nem érdekel.
Ilyen max 30e körül szánnék rá. Csak itthoni bolt vagy webshop érdekelne és csak új.
Tudnátok tanáccsal segíteni a fentiekben?

(#13799) jézusom válasza lugosi (#13798) üzenetére


jézusom
addikt

nem.

(#13800) Superhun válasza Kobe (#13796) üzenetére


Superhun
addikt

Ez teljesen független attól, hogy milyen USB csati van a kábel végén. A telefontöltők többségébe normál USB csatit tudsz dugni, annak a másik vége pedig akármi lehet. A lényeg, hogy maga az USB kábel bírja a töltő áramerősségét. Egyébként egy mezei 2.0-s USB kábel nem fog tudni 2A-t szállítani, ahhoz vastagabb kábel kell, célszerű ennek mindig utánajárni vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.