Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1551) Agyzuzo válasza fLeSs (#1550) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az szart sem ér az NO Burst-höz képest. Én inkább azt ajánlanám.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1552) fLeSs válasza Agyzuzo (#1551) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nekem most nem kreatin kell, az van itthon.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1553) GodHeart válasza etilin (#1549) üzenetére


GodHeart
senior tag

nah ezt holnap előadom :D elképesztő duma :)

(#1554) LOTR válasza Janesz (#1547) üzenetére


LOTR
addikt

azt csak a miheztartás végett írtam :D
jól tudom, hogy kis csíra vagyok, de legalább nem nyafogok :(

One Ring to rule them all

(#1555) Agyzuzo válasza fLeSs (#1552) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha hatásos terméket akarsz akkor azt az 5K-t az NO Burst-re szánod. Az hogy van benne kreatin is, az csak külön jó (főleg hogy nem a hagyományos monohidrát).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1556) etilin válasza Agyzuzo (#1555) üzenetére


etilin
aktív tag

Eddig nekem amit próbáltam a NO Burst volt a legjobb diétához is ajánlják.
Próbáld ki annyit megér.

Godheart csak keményen ;)

[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#1557) LOTR válasza Agyzuzo (#1555) üzenetére


LOTR
addikt

erre tudnál valami konkrét árakat válaszolni: [link]

előre is köszi :R

One Ring to rule them all

(#1558) God Vazzeg válasza Janesz (#1542) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem most bedurranva 49,9cm, és baszottnagynak néz ki, pedig pacal :U A fülemet nem bírnám most megfogni tutti :B :D Meg ráfeszítéskor majdnem begörcsöl :D Hopp egy magneB6 mindjárt megy is, jut eszembe! :D

Megkajáltam, nyomtam rá egy fél lityi vizet, így most 106kg vagyok, és jelentem, a fejem fajinul le van apadva, fasza ez a nolvadex :D Mellem se érzékeny már, juppi :DDD

(#1559) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#1555) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mennyi ez a no-burst? Holnap lehet veszek, alig 1.5cm-t durran csak a karom, ez má nem állapot :DDD

(#1560) Agyzuzo válasza LOTR (#1557) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Dyno Vite nálunk sincs egy ideje (4400 volt), Daily One ha akkor jössz, mikor benn vagyok 2835, C vitaminból a Universal-os (100 tabl.) 2115 (VitaLife-os 2025).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1561) Agyzuzo válasza God Vazzeg (#1559) üzenetére


Agyzuzo
addikt

5K körül van a kicsi, 10K körül a nagy. Nekem mocskosul bejött, jobban mint a Nitrox és tsai.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1562) LOTR válasza Agyzuzo (#1560) üzenetére


LOTR
addikt

még mindig csak vasárnap délután dolgozol?
vagy hogyan?

One Ring to rule them all

(#1563) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#1561) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hm, akkor a kicsit kipróbálom, ha felülmúlja a nitroxot, akkó megvan az új kiegem :D :R

(#1564) fLeSs válasza Agyzuzo (#1555) üzenetére


fLeSs
nagyúr

utánaolvastam, és a mb.hu-n többen tesztelték (Etilin is) és mindenkinek bejött kivéve az ízét. szóval ha én edzés előtt fél órával fehérjét szoktam inni, akkor most ezt hogyan időzítsem? a másik, hogy én edzés előtt enni szoktam 2 órával, szal nem teljeseül az éhgyomros állapot amit írnak a dobozon, hogy éhgyomorra kell szedni, így is lesz vmi értelme a szedésének?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1565) Agyzuzo válasza fLeSs (#1564) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Tököm tudja. Én edzés előtt sose fehérjét nyomatok, hanem ezt. 2 órával eszel előtte azt sztem nyugodtan nevezhetjük éhgyomornak.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1566) Markgx10 válasza God Vazzeg (#1558) üzenetére


Markgx10
őstag

Reggel óta 5kg-ot híztál Maestro? :F ;] A blogban reggel 101kg voltál, ennyit be tudsz kajálni meg inni egy nap alatt? De most halál komolyan, mert nekem a reggeli súlyom kb 91kg de este sem vagyok 93- max. 93,5kg-nál több :U Akármennyit is iszok, az úgy jön ki belőlem mint annak a rendje.

(#1567) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#1565) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én ugyanígy nyomom mint te, soha nem tolok fehérjét edzés előtt, próbáltam de nem volt jó :B Remélem a hatásban is hasonlítunk majd :D

(#1568) God Vazzeg válasza Markgx10 (#1566) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A reggeli és az esti súlyom közt szokott lenni 3-4 kg eltérés :B Nemtudom ez most jó vagy rossz :D Mondjuk hozzá kell tenni, hogy 2 hete tegnap és ma ettem úgy, ahogy kellene és szeretnék, mert már jobban vagyok ;) :D

(#1569) Markgx10 válasza God Vazzeg (#1567) üzenetére


Markgx10
őstag

Mivel én reggel edzek és nem tudok 2 órával előtte kajálni, én is fél órával edzés előtt iszok fehérjét egy adagot.

(#1570) God Vazzeg válasza Markgx10 (#1569) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez is egyénfüggő, haver se bir reggel edzeni, nincs benne erő, és rosszul van, mint én! De lehet hogy csak megszokás, nemtom :U Mindenesetre ha nyomok előtte fehérjét, akkor lelassulok, el akarok aludni, és gyenge is vagyok :B :U Nemtom mi ez, de ez van :D

(#1571) Markgx10 válasza God Vazzeg (#1568) üzenetére


Markgx10
őstag

Értem. :U Hát én ha összeszámolom a 200gr fehérjét, 300-320gr ch-t és a max 60-70gr zsírt akkor az legfeljebb 60dkg (mindennel együtt legyen 1kg, de akkor sokat mondok), és hiába iszok meg 7 liter vizet egy nap, az szinte mind kijön, mióta nem megy a kreatin.

(#1572) Woodslave


Woodslave
nagyúr

szombaton délben voltam edzeni, előtte letoltam vagy 6 liter vizet. Úgy csináltam hogy megtöltöttem a shakert (7dc) oszt húzóra lenyomtam. Amikor elkezdtem budira járni, előttem is letoltam fél litert, meg utána is. Qrva jól durrantam, 92 kiló voltam, igaz sportcipőben. Igaz hasznos paramétereim nem változtak. :( . Most utoljára támadást imdítok. 3 hónap, aránylag normális, de azért hobbigyúrós - nem a Márk féle, hanem vérbeli :D kajálással cél a 100 kiló. Ha nem lesz 43-as a karom, akkor abbahagyom a gecibe az egészet oszt elkezdek futni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1573) Markgx10 válasza Woodslave (#1572) üzenetére


Markgx10
őstag

Max egy hete eszem normálisan, szóval nyugodtan mondhatom, hogy hobbigyúrós vagyok :U
Szerintem az utolsó támadáshoz, még utoljára vegyél valami hatásos kiegészítőt, hogy fixen meglegyen az a 100kg, ne bízd a ''véletlenre'' (kajálás :D)

(#1574) Boxer001 válasza Markgx10 (#1573) üzenetére


Boxer001
veterán

:O :O :O

(#1575) Bubee82


Bubee82
őstag

Üdv!

Ma végre edzhettem és jól is éreztem magam újra. A múlt hét pokol volt.

Bepróbáltam magam 140be. 2 nyomtam bele. A második már segítséggel ment, de az első elvileg - a partner állítása szerint - magamtól ment. Bár ezt egy kicsit kétlem. 120ba viszont toltam egész jól 6-7-et.

A bicóm nem nőtt, de erősödtem benne. Kétkezes ment 2x50x7. Kalapácsba megpróbáltam a 30asokkal. Húztam bele 5öt karonként, aztán durrantottam rá még 20asokkal és olyan szinten szétdurrant a bickóm h a Scott-pad már csak kínszenvedve ment. Olyan szinten elfáradtam h csak na.

De jól sikerült a nap. Annak ellenére h a múlt hét nagyon gáz volt és nem is nőttem.

Márk:

Te most 350gr CH tolsz naponta? Tudsz tőle fejlődni?

[Szerkesztve]

(#1576) Woodslave válasza Markgx10 (#1573) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van még némi kreatin. Nem tudok most fúvatóporokra kőteni :DDD
továbbfejlesztettem a Woodslave-i testideált. Emlékeztetőül a derék, csipő és mellkas körméretének kell megegyeznie. A következő paraméter igazi hardkór arcoknak: testzsír és karméret :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1577) God Vazzeg válasza Markgx10 (#1573) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:Y :O :DDD

(#1578) God Vazzeg válasza Woodslave (#1576) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''A következő paraméter igazi hardkór arcoknak: testzsír és karméret''
Akkor csak figyelmezz rám! :D

(#1579) Markgx10 válasza Bubee82 (#1575) üzenetére


Markgx10
őstag

Úgy látom, hogy a Masterdroltól inkább erőnövekedés várható mint tömegnövekedés és ez nem csak a Te tapasztalatod alapján gondolom így.
Hozzá kell tenni, hogy a Superdrol félék vízhajtó hatása miatt nem látványos a tömegnövekedés (sőt az elején aamikor jobban kihajtja a vizet, még kevesebb is lehet az ember mint mielőtt elkezdte), de szárazizom állományban jelentős gyarapodás van.

(#1580) Markgx10 válasza God Vazzeg (#1577) üzenetére


Markgx10
őstag

Csak vicceltem a kajálás=véletlen dologgal, de úgy látom Nálad is és Boxernél is túllőttem ezzel a célon :B :D

(#1581) csudri


csudri
őstag

Nem tudom mi legyen, azt terveztem, hogy áprilistól diétázom, de nincs kedvem. Meg még mindig egy lósz@hr vagyok izom terén és ugye minél több az izom, annál jobban ég a zsír. Úgyhogy lehet, hogy az egész évet rászánom a tömegelésre (vagyis inkább csak a nem diétézásra, mert most is elég husis vagyok) és majd jövőre lepucolom az úszógumit.

Így ugyan nem leszek valami étvágygerjesztő a hölgyemények számára a strandon, de bnő van, úgyhogy legalább maradok neki macis. A pofámat meg úgyis leszóltátok a múltkor, na nem mintha ti modellarcúak lennétek. ;]

szerk: lehet hogy senkit nem érdekel itt a rinyám, de azért beírtam

[Szerkesztve]

(#1582) Boxer001 válasza Markgx10 (#1580) üzenetére


Boxer001
veterán

Én már jóval előtte sírva fakadtam, eddig csak idegesített, most már sírógörcs és a hajtépés kerülget. :O :D

(#1583) GodHeart


GodHeart
senior tag

egyébként látszik az eredményeimen, hogy mennyire bizonyítani akartam Egerben... hogy 90kg-ba tisztán belement a 2! Mert ma pl 85kg-ba is elég nyögvenyelősen ment bele, 3.ra meg talán segíteni is kellett.. pedig nem gyengöltem, mert 80kg-ba meg simán belemegy a 6-7 pedig eddig nem igen ment :) Szóval részemről ez van.. :U

(#1584) God Vazzeg válasza Markgx10 (#1580) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Neeem, értem én a viccet :D

Amúgy meg az előbbi trécsre visszatérve vagy hazudok (ez a valószínűbb :D) vagy lehet hogy a ruha teszi: [link] :U

De valószínűbb hogy egy 12 éves kislány vagyok, és csak jelmez volt rajtam egerben :D Jól bevettétek :D

(#1585) Markgx10 válasza csudri (#1581) üzenetére


Markgx10
őstag

Csak így tovább, nekem is komoly lelki tényezőkkel kellett megküzdenem amíg eldöntöttem, hogy jövő áprilisig nem lesz diéta, mert tudom nem fogok olyan jól kinézni, 100kg felett, de God Mester mondatán elgondolkodva, rájöttem az én nevetséges izomtömegemmel kurvára fölösleges diétázni, még legalább egy 10kg de inkább 15kg-ot fel kell szedni (és ebből legyen vagy 3-4kg izom is azért), aztán hajrá diéta. :D

(#1586) Markgx10 válasza God Vazzeg (#1584) üzenetére


Markgx10
őstag

:Y Te, bazzeg ez 107kg felett van valamivel ha jól látom.

Boxer: Te min sírsz már, de komolyan? :F :D

(#1587) God Vazzeg válasza Markgx10 (#1585) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Örülök hogy a sok OFF és faszság mellett azé valaki kiszűri a lényeget is :D Nyárra én is lájtos diétát eszközölök, mert autóba be/ki szállás elég nehézkes má :D Persze nem vagyok nagy, csak disznó, tudjuk :D Ez jutott :O :D

(#1588) Woodslave válasza csudri (#1581) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondják ezt, de mondják azt is hogy kb 10-12%-os testzsír% tesz igazándiból jót az izomfejlődésnek. Sztem qrvára nem számít az az ''izomtömeg'' amit egy év alatt építesz zsírégetés szempontjából. Márha a cél mondjuk egy kockás has és izmos testalkat. Ha ruhában nagy darab akar lenni az ember az más.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1589) God Vazzeg válasza Markgx10 (#1586) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindjárt megyek sz@rni, nyugi :D Fogyok vagy 2 kilót egyből :D

(#1590) csudri válasza Markgx10 (#1585) üzenetére


csudri
őstag

Pontosan! Inkább tömegelek én is, mert nevetséges izomtömeggel állati nehéz diétázni. Így meg legalább erősödöm még. Azért ahhoz képest, hogy kevesebb mint 5 hónapja csinálom elég jól fejlődök. Amikor elkezdtem akkor mindössze 45kilót tudtam kinyomni fekve, a felkarom kemény 34centi volt. Most meg 37centi és 75kilóval megy 4ismétlés. És csak fehérje megy, meg nagyjából rendbeszedtem a kajálást.

Már csak a piát kellene letenni, bár az tömegeléshez ideális. :D

(#1591) Markgx10 válasza Woodslave (#1588) üzenetére


Markgx10
őstag

Én nem is a zsírégetés gyorsasága miatt (sőt egyáltalán nem azért) nem fogok még diétázni, de Te láttad azt a képet, ahol diétáztam ;] meg láttad a mostanit szóval arra a szintre visszafejlődni azért gázos lenne :D Azóta feljött 1-2kg száraz izom, és ha rájön még több mint egy év alatt, még 3-4kg akkor már jobban fog állni a dolog.

(#1592) LOTR válasza csudri (#1590) üzenetére


LOTR
addikt

Már csak a piát kellene letenni, bár az tömegeléshez ideális

ez akkor állja meg a helyét, ha a tömegelést a zsírréteg növelésére érted
szeritnem majdhogynem izomlebontó hatású a pia..... jobb ezt hinni, és nem meglepődni, mint azt gondolni, hogy jó tömegelő...

One Ring to rule them all

(#1593) Markgx10 válasza LOTR (#1592) üzenetére


Markgx10
őstag

Azé heti egyszer én is megiszom a deci boromat :DDD de nem érzem, hogy bomlanának tőle az izmaim :D

(#1594) Woodslave válasza Markgx10 (#1591) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de neked normális testalkatod van.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1595) GodHeart válasza God Vazzeg (#1589) üzenetére


GodHeart
senior tag

sokáig tart :DDD :Y

(#1596) God Vazzeg válasza GodHeart (#1595) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Még nem mentem, tartogatom, a jobb felszívódás miatt :DDD

(#1597) csudri válasza LOTR (#1592) üzenetére


csudri
őstag

Tudom, hogy a pia szh@r. Épp ezért egyre kevesebbet iszom, inkább vitaminokra meg fehérjére költöm azt, amit eddig piára dobtam ki.

(#1598) _Blank_ válasza Markgx10 (#1585) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Na bahszus akkor most én is kezdjek el tömegelni inkább, aztán később ráérek pucoválni? :Y

(#1599) God Vazzeg válasza csudri (#1597) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem a pia sz@r (pius, pia, pium= kegyes (latin!)), hanem az alkohol gátolja a fehérje szintézisét, magyarul a szervezeted nem használja fel a fehérjét, és ez rossz :D Ez nagyon tudományosan hangzott, maradjunk abban, hogy a pia sz@r :D

:C

_Blank_: inkább találd ki mit is akarsz, és ahhoz ragaszkodj! ;)

[Szerkesztve]

(#1600) Boxer001 válasza _Blank_ (#1598) üzenetére


Boxer001
veterán

Én nem diétáznék a helyedben.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.