Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1301) Janesz válasza Markgx10 (#1299) üzenetére


Janesz
őstag

ahogy számolgattam 12,9kg-mal vagyok szárazon több mint augusztusban.. :U
akkor 69,75kg volt a száraz testtömegem most meg 82,65kg....bár biztos van ebben valamennyi víz is még.. :U de ez így máris jobban hangzik mint a 21kg növekedés..magyarul majdnem a fele ami rajtam van víz illetve zsír..tehát azért zsírosodtam én is jócskán...bár igaz ami igaz ennyitől elég sokan gecidagadtak lettek volna már..

(#1302) Moddingfan válasza Janesz (#1301) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Elég sokan? Mindenki :D Főleg amennyi ch-t betolsz, az valami horror :Y Én ennyitől befordulnék, az fix :U

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1303) Steelheart válasza Agyzuzo (#1211) üzenetére


Steelheart
senior tag

''Szóját férfiember ne egyen...''

Egyelőre nincs mit tennem, ha anyám azt főz, akkor az a kaja... :DDD
De nem fogunk túl gyakran enni. Mondjuk a rizst egy kis szójapörkölt nagyon fel tudja dobni :) Vagy ami még jobb, a fokhagymás szója rizzsel :) De mondom, azért annyit nem eszünk, kb. 1,5-2 hetente, az remélem még nem túl sűrű.

Egyébként ha már nagyon snassznak érzem a rizst, csinálok belőle édességet kis 70Ft/200g Plus-os mazsolával, igen finom :)


Ui.: nem semmi, egy nap alatt mennyit írtok páran ebbe a topicba, elismerésem... :D

[Szerkesztve]

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#1304) Markgx10 válasza Steelheart (#1303) üzenetére


Markgx10
őstag

Emiatt Te ne aggódj, csak az a lényeg egyél amennyit bírsz. Szerintem...

(#1305) Steelheart válasza Markgx10 (#1304) üzenetére


Steelheart
senior tag

Rohadtul várom már, hogy a kecskék visszajöjjenek és megint legyen tej... :DDD
Jó lenne legalább 5-8 kilót magamra szedni. Ha mindezt zsírban tenném, még akkor is normálisan néznék ki, mert annyira le vagyok zombulva. Bár most nyáron elvileg lesz rá lehetőségem. + a sok nyári fizikai munka, talicskázás, ásás, miegymás :D <-- ezek is erősítik az alkart, nem? Csak mert mikor tavaly ki kellett ásnom 30m^földet a facsemetéknek, akkor ott volt eléggé izomlázam (amellett, hogy a tenyeremből sem sok ép bőrfelület maradt)

[Szerkesztve]

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#1306) LOTR


LOTR
addikt

először is gyorsan Bubee-nak üzenek egyet:
felhúztam 40-50-60-50kg-ot, mindenből 10, 60-ból meg ment 8 SZABÁLYOSAN :D -ja ez szerintem szbályos, de mindig egy tükör mellett állok, és figyelem, hogy egyenes legyen a hátam
ahhoz képest, hogy kb 1,5-2 hónapja a 20-al se ment a szabályos szerintem jó :B

elkezdtem állva rúddal bicepszezni:
hááát csak 30kg+a 2db ilyen lezáró súllyal ment a max piramisban
talán majd beleerősödök
viszont utána az álló beforgatott egykezes bicepszet, és a kalapácsot is 10-12,5-15kg-mal tudtam csinálni
ez már csak azért is érdekes, mert ez előtt az első gyakorlatot scottpadon csináltam, és ott nem tudtam 30kgmal még, és utána a két egykezes gyakorlatot csak 12,5kg-mal tudtam, na mindegy előfordul az ilyen :)

eldöntöttem, ezentúl odafigyelek arra, hogy ne egyek szemét kaját, hátha lemegy az úszógumiból valami, még nem akarok diétázni ;)

One Ring to rule them all

(#1307) Bubee82 válasza Markgx10 (#1286) üzenetére


Bubee82
őstag

:D Hát igen. De csak akkor megy fel bennem a pumpa amikor olyanok kezdenek el diétázni akiknek tömegük sincs. De ezt te is tudod. Amúgy semmi gondom a diétázással. :)

Egyébként a kúra befejeztével elkezdem asszem. Közel 90 kiló vagyok 163 centihez és ez sok nekem. Faszom se akar ennyi tömeget cipelni. Nekem most van itt az ideje. Ha minden jól megy akkor visszapucolom magam kb 70-75 kilóra (10% alá). Nézegettem Fless diétás blogját és úgy döntöttem h nagyjából azt az étrendet fogom követni mert jól betartható. Persze csak ha megengedi h lopjam a programját :D Természetesen a ch-t magamnak lövöm majd be.

Remélem lesz időm és lehetőségem végigvinni a diétát. Ha nem akkor majd ősszel. Igaz akkor már tömegelni akarok ;]

LOTR:

Büszke vagyok rád :D Csak így tovább ifjú deadlif padawanom :DDD Én meg remélhetőleg holnap 200ba húzok 4et-6ot :Y ;)

[Szerkesztve]

(#1308) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Aggyisten :D

Most értem haza, kisebb társaság összegyült kis beszélgetésre/iszogatásra, elég jól sikerült, még mindig pörgök :D

Lényeg:
Ma (tegnap!) voltam edzeni, és olyan jól sikerült a lábazásom, majd bexartam, a derekam szépen megjavult, bírta a 180kg-ot guggolásnál! ;) Gyorsan toltam is bele 2x8-at :D Jöv héten ha most nem adja be az unalmast a derekam, akkor jöhet a 190, majd ha jól megy, teszek egy próbát 200-al :R

Biztos hülyén hangzik, de tisztára felpörögtem a lábedzéstől (kedvencem :B) és holnap mindenki lesz@phat, akkor is bemegyek edzeni, és olyan hát-vállat tolok, hogy széttépem a súlyokat! :D

Vááááá, reszkessetek súlyok! Jön a nagy God Vazzeg! :Y :DDD

(#1309) Bubee82 válasza God Vazzeg (#1308) üzenetére


Bubee82
őstag

Aggyisten! :D

Télleg jó bépörögtél ahogy látom, de a javadra válik az biztos. ;)

Vááááá, reszkessetek súlyok! Jön a nagy God Vazzeg!

Hát ez LOL :DDD

Amúgy meg gratula :R Gyühet az a 2 mázsa azt' adjad neki ;)

(#1310) fLeSs válasza Bubee82 (#1307) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a diétám kopirájtos báze :DDD
Vazzeg: a térdeddel meg derekaddal vigyázzál...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1311) Bubee82 válasza fLeSs (#1310) üzenetére


Bubee82
őstag

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! PLÍÍÍÍÍZ! :O :DDD ;]

(#1312) Janesz válasza God Vazzeg (#1308) üzenetére


Janesz
őstag

mennyi ideig pihentetted a derekad míg rendbejött?
mert most én is hasonló cipőben járok...és lassan villantanom kell a tavaszi háziversenyen vagy 220 körül de egyáltalán nem akarom ideje előtt szétkúrni még..szal még van 4 hetem rá,hogy menjen annyi.. :U

(#1313) God Vazzeg válasza Janesz (#1312) üzenetére


God Vazzeg
veterán

2 hetet pihentettem, kb ugyanannyi ideje megy Joint-X is, és nagyon jó, bírja mint állat! :R 4 hét alatt simán beleerősödsz a 220-ba. Csak 1-et kell bele guggolni? :D

Csináld azt, (már ha adhatok még neked tanácsot :B) hogy 200-ba amennyi megy, pihensz 10-15mp-et, megint 1-2 ism, megint pici pihi, és erőltetés. Ettől jobb nincs erőszintre. Szerintem :B :D

(#1314) Janesz válasza God Vazzeg (#1313) üzenetére


Janesz
őstag

az a baj,hogy legutóbb 200-ba ment 5...viszont abban pusztult el a derekam...
szal lehet,hogy eleinte nem kéne neki még annyit adni..viszont akkor esélytelen a 220 kg..

(#1315) _Blank_ válasza Janesz (#1314) üzenetére


_Blank_
aktív tag

4 hét alatt azért még van időd följebbtornázni azt a súlyt. Mondjuk ha 180-al kezded.

(#1316) Janesz válasza God Vazzeg (#1313) üzenetére


Janesz
őstag

jah és én úgy érzem nekem nem használ a joint -x.. :U
ami fájt eddig az fáj most is...pedig már egy dobozzal leküttem 6szemesével..
most megyek és veszek Optimum nutritionosat...abban szemenként 5x annyi hatóanyag van...abból fogok napi 2 szemet tolni... ;)

(#1317) Janesz válasza _Blank_ (#1315) üzenetére


Janesz
őstag

nah jah..csak azért vannak határok mint mindenben..lehet,hogy valamibe megy 5 ismétlés de épp azért mert az a kis plussz megvan benned 5x ami átlendít a guggolásnál a holtponton viszont lehet,hogy 5kg-mal nehezebb súlynál már nincs meg...

(#1318) fLeSs válasza Janesz (#1317) üzenetére


fLeSs
nagyúr

te guggolásnál amikor felállsz teljesen ki szoktad egyenesiteni a lábadat? vagyis behúzod-e a térded?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1319) _Blank_ válasza Janesz (#1317) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Ez így van. Guggolásról még nem tudok nyilatkozni, csak ma lesz az első ilyen edzésem.
De azért 4 hét elég sok, tudsz még hova fejlődni szerintem.

Ti használtok guggoláshoz övet?

(#1320) God Vazzeg válasza _Blank_ (#1319) üzenetére


God Vazzeg
veterán

4 hét nagyon kevés ebben a sportban, erről a szintről nehéz már tovább fejlődni ;) Nem úgy van mint a kezdőknél, hogy 4 hét alatt megduplázza a használt súlyokat :U

Neked felesleges az öv, én is csak kb féléve használok, olyan 130-140 körül éreztem elsőnek hogy jó lenne. Szerintem ne használj, inkább erősödj! ;)

(#1321) _Blank_ válasza God Vazzeg (#1320) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Roger that! :D
Na ettől a guggolástól most kicsit tartok, hasonló mint a felhúzás de azért mégiscsak nehezebb. Azzal meg rossz tapasztalataim voltak. Lesz ami lesz :)

(#1322) Janesz válasza fLeSs (#1318) üzenetére


Janesz
őstag

igen ki szoktam..

(#1323) Janesz válasza _Blank_ (#1321) üzenetére


Janesz
őstag

van egy ismerősöm...már másfél éve is 165-t nyomott meg most is...egyszerűen nem tud feljebb lépni..az alatta lévő súlyokban sokkal erősebb mint korábban de mégsem megy...

a guggolás a legszörnyűbb rémálmod lesz ha a felhúzás ennyire megviselt...nekem a felhúzás sétagalopp a guggoláshoz képest..

(#1324) _Blank_ válasza Janesz (#1323) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Akkor nem lesz könnyű dolgod :(

Régebben csináltam guggolást, akkor nem volt igazából gondom bele. Felhúzással is csak azért mert az volt az első hátedzésem, először minden fáj..Most is úgy érzem magam mint akit széjjelvertek-rugdostak-bedobtak a gödörbe :D Ha hozzászoktatom magam már olajozottan fog menni minden.

(#1325) God Vazzeg válasza Janesz (#1323) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez a haverod olyan lehet mint én :( :O De feljövök, meglássátok! :DDD

(#1326) Markgx10 válasza God Vazzeg (#1325) üzenetére


Markgx10
őstag

Hajnalban jól bel lehettél küldve ;]

Van valami új konkrét terv? :U

(#1327) God Vazzeg válasza Markgx10 (#1326) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem voltam berúgva, csak jó volt a hangulat ;) Terv nincs, odafigyelés meg kaja van :D :R Illetve ez a terv, de érzem hogy teljes bedobással tudom nyomni :B :D

Megvan hogy mitől voltam sz@rul, orvosoltam, így megint lehet fullosan edzeni :R

(#1328) Janesz válasza God Vazzeg (#1327) üzenetére


Janesz
őstag

de ne úgy figyelj oda a kajára mint myrra..:D ;]
mert akkor mindig 190-et fogsz tudni csak nyomni... ;]

(#1329) God Vazzeg válasza Janesz (#1328) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én feleakkora vagyok mint myrra, és most nyomok 140-et, de egye fene, megígérem hogy 190-nél visszaveszek :D

(#1330) Latissimus Dorsi válasza Janesz (#1317) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Én beleestem ebbe a hibába.

Az elején viszonylag gyorsan eljutottam 80 kilóig fekvenyomásban. Aztán amikor azzal simán kiment a 8 ismétlés a következő alkalommal felraktam 90-re. Ment 3. A következő héten megint 3, aztán megint 3. Teljesen el voltam keseredve, és visszavettem 85-re. Simán kiment 8. Ezért aztán a héten megint bepróbálkoztam a 90-el. Ment 6 :)
Ezzel már meg vagyok elégedve. Csak ne jött volna valamelyik nap egy srác amikor befejeztük. Kérdeztük hogy leszedjük-e neki a súlyokat, amire szerényen megjegyezte, hogy hagyjuk csak úgyis szűken akar nyomni, bemelegítésképpen a tricepszezéshez. Volt rajta vagy 70 kiló :O :D

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#1331) myrra válasza Janesz (#1328) üzenetére


myrra
senior tag

köccs. annyira szar ez a szénhidrátmegvonás hogy már 50,8 nem, nem az iq szintedről beszélek hanem a karomról ;]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#1332) God Vazzeg válasza Latissimus Dorsi (#1330) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Rám is csúnyán szoktak nézni, mikor fennhagyatom a 80-at, bemelegíteni :D Az irigység ;]

(#1333) Markgx10 válasza God Vazzeg (#1332) üzenetére


Markgx10
őstag

Én még közel sem vagyok olyan helyzetben, de azért múltkor jól esett, hogy egy haverom lejött edzeni, ő is mellezett, megkérdezte csináljuk felváltva, mondom persze. Bemelegítés után felpakolta 65kg-ig (nem piramisban edz) lenyomta, én is, aztán mondom neki tegyünk rá még vagy 40kg-ot mert már bemelegítettem :D Muszáj voltam ezt mondani, olyan jól esett az arcát látni ;]

(#1334) Bogárpi


Bogárpi
csendes tag

Nem is gondoltam volna, hogy egy hardveres fórumon van gyúrós topik.

(#1335) Markgx10 válasza Bogárpi (#1334) üzenetére


Markgx10
őstag

Hirtelen azt hittem, hogy a versenyző Bogáti Árpád vagy, de ő nem th-val írja a nevét. :U

(#1336) Bogárpi válasza Markgx10 (#1335) üzenetére


Bogárpi
csendes tag

Miért az kicsoda ;]
Árp3,14 :D

[Szerkesztve]

(#1337) Woodslave válasza Markgx10 (#1335) üzenetére


Woodslave
nagyúr

télleg én is azt hittem, mondom már itt mindenki myrra-ra támadt ő meg hívta Árpit. :DDD
Pedig már készenlétben volt pár (:R) smiley, mi? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1338) God Vazzeg válasza Bogárpi (#1336) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hát a Myrra Laci komája, aki híres fekvenyomó bajnok és karvirtuóz :D

(#1339) Markgx10 válasza Bogárpi (#1336) üzenetére


Markgx10
őstag

Első hsz-hez képest jól használod a válasz és mod gombot ahhoz képest, hogy fél órája regeltél és még ezen kívül sehol nem szóltál hozzá, sem piac sem szakmai rész :D

[Szerkesztve]

(#1340) Bogárpi válasza Markgx10 (#1339) üzenetére


Bogárpi
csendes tag

Egy Márk nevü haverom mesélte hogyan kell használni, nagyarc a csávó. :P

(#1341) Boxer001 válasza Bogárpi (#1340) üzenetére


Boxer001
veterán

nédda bikatárs :D reggelire napos befigyel a vajaskenyér mellé? ;] :D

[Szerkesztve]

(#1342) Markgx10 válasza Bogárpi (#1340) üzenetére


Markgx10
őstag

Na most már áruld el ki vagy? :D

(#1343) Bogárpi válasza Boxer001 (#1341) üzenetére


Bogárpi
csendes tag

Szusztával dicsérd a napost ;]

(#1344) Boxer001 válasza Bogárpi (#1343) üzenetére


Boxer001
veterán

:D :C
Ha jól sejtem 50 felett jár már a kezed. :D

(#1345) God Vazzeg válasza Bogárpi (#1343) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Figyu myrra! Ha meglátja egy modi, hogy 2 nicked van, ki fog tiltani a pics@ba, volt már ilyen itt, sőt felszólítás is volt ezügyben ;)

(#1346) Bogárpi válasza God Vazzeg (#1345) üzenetére


Bogárpi
csendes tag

A francba :B

(#1347) Bubee82 válasza Bogárpi (#1346) üzenetére


Bubee82
őstag

Ezt jól beszoptad. :)

Másrészt meg nem illik más ember valós nevével ''visszaélni''.

(#1348) deniro2 válasza Bubee82 (#1347) üzenetére


deniro2
senior tag

Mint paliklaca? :U :D

(#1349) Bubee82 válasza deniro2 (#1348) üzenetére


Bubee82
őstag

A nick Bogárpi, de a teljes név is meg van adva. Igaz helytelenül, de tudjuk h kiről van/lenne szó.

(#1350) God Vazzeg válasza deniro2 (#1348) üzenetére


God Vazzeg
veterán

God Vazzeg is valós személy, hisz az én vagyok :D :P

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.