Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2651) Falco6


Falco6
tag

most néztem meg a bbtv8 at
első bbtv amit láttam
nem volt rossz :)

(#2652) tildy


tildy
nagyúr

Most találtam.
[link]
Kiváncsi vagyok mit szóltok hozzá. Számomra csak az a hihetetlen , hogy tán kb a barna hajóú csajnak van még csajos arca.
Nem azért jöttem egyébként hogy ''nekemugorjatok'' , csak tényleg kiváncsi vagyoka véleményetekre a női body builderekről..

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2653) fLeSs válasza tildy (#2652) üzenetére


fLeSs
nagyúr

profi szinten olyan követelmények vannak, amiket csak kokszal lehet elérni, és mivel az anabolikus szteroidok homromok, férfi nemi hormonok, ezért ezek a nők a szteroidok minden nőkre ható ''férfiasító'' mellékhatását magukon hordozzák. sztem rondák, de ők leszarják, hogy az átlagember mit gondol róluk, mert ennek élnek (igaz kíváncsi lennék rá, hogy mit gondolnak majd ha a tükörbe néznek 50-60 évesen).
nézzél fitnesses csajokat, azok nagyon csinik szoktak lenni. ;)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2654) tildy válasza fLeSs (#2653) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2655) fLeSs válasza tildy (#2654) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ha tudod, akkor miért kérdezted? :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2656) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Szevasztok Gyurmagyurkák!

Hallom nem hiszitek el, hogy asszonykám itten ph-zik (Szőkeamazon)! Pedig igaz, bár bitorolja a gépemet (ez helytelen). Meg jó lenne, ha nem zaklatnátok, ja és aki kapott tőle fényképet az nekem is külgye mán-e (kiváncsi lennék :DDD én is)! Nem azé írogat, hogy összeszedjen vmi kokszost :D, hanem tégyleg tanácsot kér . Most én is gondolkozom a gyúráson, csak azért mert eddig inkább a küzdősport vett be, de már sajog egy-két testrészem és hát fáj is. Meg el is lustulam a főiskolán.
Milyen fehérjét ajánlotok nékem (azé nem kee túl kezdőnek nézni gyurmázás terén, me láttam má a tévébe hogy kell :D )? Meg láttam má olyat, akki látot olyat, aki gyúrt :D ! Na kérdés a fehérje (minél olcsóbb akár ízesítettlen is jó), csak pumpálja az energiát ;] ?! Minden érdemi hozzászólásért thx :R !

:D Ja meg ha tangás képet akartok akkor ajánlom figyelmetekbe a Notcafé.hu-t :D !

[Szerkesztve]

(#2657) Falco6


Falco6
tag

skacok figyu!
lenne egy igen nagy problémám. de most komolyan.
a bickóm befele nő és nem fölfele(má úgy befele h felém befele). aszittem nem lesz gáz de már zavar. mit csinálok rosszul? vagy lehet egyáltalán másfele terelni? :B
nő azért fölfele is illetve formálódik azért, de megy befele... szal nagy baj ez?

(#2658) Bubee82 válasza Falco6 (#2657) üzenetére


Bubee82
őstag

Sztem tedd fel magadnak ezt a kérdést szorozd meg kettővel vegyél el belőle 10et és tedd be gyök alá majd oszd el -24-el. Valószínüleg nem fogsz értékelhető eredményt kapni, de ez téged még csak véletlenül se tántorítson el attól h sose leszel kellőképpen izmos csávó ebben a nyomorult életben.

Amúgy engedelmeddel aláírás lopás történt :D Ez bizony CSAK annak való. Inkább azt mondom h annak JÓ.

(#2659) Boxer001 válasza Bubee82 (#2658) üzenetére


Boxer001
veterán

Hihetetlen ez a csávó. :DDD Ez amolyan sírjak vagy nevessek? :DDD Kár hogy nincs fetrengős szmájli. :DDD

(#2660) Bubee82 válasza Boxer001 (#2659) üzenetére


Bubee82
őstag

Ez amolyan sírjak vagy nevessek?

Kettő egyszerre. Másrészt pedig én már ilyeneken nem lepődök meg. Az edzőválaszol már megedzett :D

(#2661) Falco6 válasza Bubee82 (#2658) üzenetére


Falco6
tag

kabbe engem ez zavar bazzeg... :O
és lécci ezt most kivételesen vedd ki kérlekszépen az aláírásból. majd kapsz másikat ;)

[Szerkesztve]

(#2662) Bubee82 válasza Falco6 (#2661) üzenetére


Bubee82
őstag

A-a! Azt már nem :DDD Ez nagyon szép és nagyon fincsi aláírás. Ilyen csak egyesegyedül nekem van... Drágaszágom :DDD Már nem a tied, hanem a ZENYÉM!!! :D :P ;)

kabbe engem ez zavar bazzeg

Ha azt mondom neked h anatómiailag csak egyféleképpen nőhet az izom akkor megnyugtat? Vagy esetleg vmi sugárzás ért? Esetleg syntholt használsz? :D

(#2663) etilin válasza Falco6 (#2661) üzenetére


etilin
aktív tag

Az élet nehéz és kemény :P Ez egy ilyen topik, itt mindenki vadászik a tuti aláírásra :D

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#2664) -Tsaba- válasza Falco6 (#2657) üzenetére


-Tsaba-
tag

Sztem ez alkati kérdés, ez van :D . Sztem még elég fiatal vagy, azt nem fejlöttek ki az zizmaid rendesen még. Asszem a szkot-pad növeli a csúcsot a legjobban, nyomjad aztat (vagyis így emlékszem, azt lehet tévedek). :))

Ez a topik akár gyúrosok, és északai műszak topigy is lehetne!!!

[Szerkesztve]

(#2665) Manitou válasza Bubee82 (#2649) üzenetére


Manitou
addikt

Mi az ott jobboldalt :F :Y :D

Ma durván sokat ettem. 650g ch ment kb és 140g fehérje :D

(#2666) (Bundás) válasza -Tsaba- (#2664) üzenetére


(Bundás)
addikt

te mit keresel itt? Tanácsot? :DDD

(#2667) Bubee82 válasza Manitou (#2665) üzenetére


Bubee82
őstag

Főtt marhafelsál :DDD Csak már kicsit kiszikkadt szegény :D Tegnap főztem majdnem egy kilót aztán az annak a maradványa :) Természetesen már a zizmaimba jutottak a belőle származó aminyosavak :D

650 g CH? És miből? Kiló kenyérből meg Fornetti sütiből? :D

(#2668) Manitou válasza Bubee82 (#2667) üzenetére


Manitou
addikt

Csak azért kérdeztem mert úgy nézett ki mint valami cipőtalp :DDD ;]

650g ch:
Hát volt abban minden :D Csk két szelet kenyér volt reggel :D 35-40 dkg durumtészta
100g szőlőcukor, 40 dkg meggyes& túrósrétes ;] , meg volt még ez az :D
30 dkg csirkemell, 25 dkg túró, fél liter tej.....
Utóbbi 6 napban átlagban ~350 g ch-t ettem, előtte már volt 450-500 is több nap.
Ez a mai nap így sikerült :) Holnap meg lehet jó ha összejön 350.



[Szerkesztve]

(#2669) Bubee82 válasza Manitou (#2668) üzenetére


Bubee82
őstag

Tudtam h valami disznóság van a dologban ;] :D

(#2670) Manitou válasza Bubee82 (#2669) üzenetére


Manitou
addikt

Jaja, aztán a végén majd csodálkozok hogy pufinlekvár leszek :D

(#2671) God Vazzeg válasza Boxer001 (#2659) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''Kár hogy nincs fetrengős szmájli.''
Áááá tényleg nincs :))

(#2672) ithomas válasza God Vazzeg (#2671) üzenetére


ithomas
őstag

[kép]

Real eyes realize real lies!

(#2673) Szőkeamazon válasza ithomas (#2672) üzenetére


Szőkeamazon
csendes tag

Ez jó volt :DD

(#2674) Markgx10


Markgx10
őstag

Jó reggelt!

Megyek edzeni, megnézem hogyan is állok erőben, mert a lelkesedésem határtalan :D , esküszöm hangulatra meg önbizalomra nagyon jót tesz nekem a MD :U Csak szóltam... ;]

(#2675) Szőkeamazon válasza Markgx10 (#2674) üzenetére


Szőkeamazon
csendes tag

Szió !

Jó edzést! Én is megyek du. :C

(#2676) Markgx10


Markgx10
őstag

Na szóval nem voltam top formában ma sem :( , de már látom a fényt az alagút végén. :D Ezt a hirtelen nagymértékű gyengülést, ami ma már jóval kisebb volt mint csütörtökön (most kb 5kg-mal kevesebbel csináltam mindent mint az egyéni csúcsaim) a vízhatjó hatásnak tudom be, jövő hétre végére sztem elérem az egyéni csúcsaimat, aztán meglátjuk. Reménykedem a rekorddöntésben :D

(#2677) Agyzuzo válasza Markgx10 (#2676) üzenetére


Agyzuzo
addikt

És mi a helyzet az aprított VS tonhaltörzs ügyben? =)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2678) myrra


myrra
senior tag

horgász a pácban ráadásul 42es bicóval;)P de majd rágyúrok
mingyá megyek is
[link]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#2679) God Vazzeg válasza myrra (#2678) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bazze, jó nagy mammut vagy te is :D :C

(#2680) Agyzuzo válasza myrra (#2678) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Miva' trógerkém. :DDD

Lassan beizzítom most már én is a csodaszert, akkor aztán fordul a kocka fél éven belül. ;) Vagy ha nem, legalább arcra hozom majd a Döncit. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2681) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#2680) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Arcra nem sok lemaradásod van má most se :D ;)

(#2682) Boxer001 válasza Markgx10 (#2674) üzenetére


Boxer001
veterán

Kit érdekel :F :P :D
Na mi van itt, egy-két huligán feszeng, többiek hol qúrják az eget? :D Na mind1, engem sem izgat ez a tróger ph. :D szasztok! :D
etilin
bazz, hagyjál már, most jöttem suliból

[Szerkesztve]

(#2683) etilin válasza myrra (#2678) üzenetére


etilin
aktív tag

Ne feledd ötven körüli kar kockás has május végére :)
Ha sikerül én is elkezdek koxolni :)

Boxer: Tanuljál :D

[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#2684) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

[kép]

(#2685) Szőkeamazon válasza etilin (#2683) üzenetére


Szőkeamazon
csendes tag

Sziasztok Csibészek!

Ma egész jó napom volt. Jól ment az edzés és finomat főztem (francia hagymaleves, dietás tútógombocot mandula darabokkal) és izlet mindenkinek . :P :B


etilin: neked meg megjött az igazolás amit kértél.Elolvastad??? :Y

(#2686) etilin válasza Szőkeamazon (#2685) üzenetére


etilin
aktív tag

Igen és ezúton szeretnék minden kételkedő nevében bocsánatot kérni tőled. Tudod sok a mókás ember errefelé, aki szereti megviccelni a másikat. ;]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#2687) Szőkeamazon válasza etilin (#2686) üzenetére


Szőkeamazon
csendes tag

Bocsánat kérés elfogadva!
Látod ti férfiak ,ha egy nő igazat mond nem hiszitek el ,de ha kamusizik akkor mindenkép. :U :Y

(#2688) Szőkeamazon


Szőkeamazon
csendes tag

Van egy találos kérdésem : :U :B
mi ér többet egy nő fölülről vagy egy férfi alulról?? És miért? Kérek indoklást! :B

[Szerkesztve]

(#2689) LOTR válasza God Vazzeg (#2671) üzenetére


LOTR
addikt

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

megkésve bár, de törve nem :U

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#2690) etilin válasza Szőkeamazon (#2688) üzenetére


etilin
aktív tag

Egy nő hátulról ;] Indoklás nincs.

Egyenlőek mert a férfi alul hordja az eszét a nő pedig felül. :D
Bár gondolom nem ez a megfejtés.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#2691) Falco6 válasza Szőkeamazon (#2688) üzenetére


Falco6
tag

69? :DDD :DD :DDD

(#2692) Szőkeamazon válasza Szőkeamazon (#2688) üzenetére


Szőkeamazon
csendes tag

Hát még gondolkodjatok egy kicsit, utánna majd megmondom :C :DD

(#2693) Boxer001 válasza Falco6 (#2691) üzenetére


Boxer001
veterán

Megint fantáziálsz süsüke? ;]

(#2694) myrra válasza etilin (#2683) üzenetére


myrra
senior tag

nem feledem, keményen nyomattam az edzést ma is;) nagyon jól ment mindenen tudtam emelni, váll tricepsz volt, meg hoztam egy kis hernyót is haza magammal hogy jobban menjenek a dolgok:))
[link]

3 kg cuccos, eltart olyan 3 hétig mire kiürül...

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#2695) Falco6 válasza Boxer001 (#2693) üzenetére


Falco6
tag

miért talán baj? te is fantáziálsz csak te olyanokról, hogy izmos leszel, meg hasonlók. :DDD ;] :DDD

(#2696) God Vazzeg válasza Szőkeamazon (#2688) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az attól függ! Én a nő felső részével tudnék mit kezdeni, mEtilin meg a férfi alsó részével :D ;]

(#2697) etilin válasza God Vazzeg (#2696) üzenetére


etilin
aktív tag

A tiéddel igen :P . Nekem egy nyisszantás neked örök nyomorúság ;]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#2698) Szőkeamazon válasza Szőkeamazon (#2692) üzenetére


Szőkeamazon
csendes tag

Ha már ilyen sokat gondolkodtatok ,akkor elárulom nektek. :DD

[Szerkesztve]

(#2699) GodHeart


GodHeart
senior tag

nah.. üdv mindenki!

bocs, hogy eddig nem írtam, nem jó kedvemből tettem! :( Mostanában nem sok időm van, azt a maradék keveset sem a PH!-n töltöm. Lassan szép lesz az idő is, az ember mégis csak kinn van szívesebben mint a gép előtt, de gondolom ez érthető. Ma is voltam edzeni, szóval azt egyáltalán nem hanyagolom, és szerencsére fejlődök is :) Továbbá ugye érettségi is most lesz nekem.. arra is kell tanulni, szóval napi 200 hozzászólást elolvasni.. sajna nem mindig van rá mód.

Viszont lenne egy kérdésem is. Érthető módon a nők nem csinálhatnak ugyanolyan gyakorlatukat, mint a férfiak.. na most.. melyek lennének azok a gyakorlatok, amik nőknek nem ajánlottak, mert mondjuk a mellüknek betesz.!? Érdekelne, mert egy csajnak szeretnék tanácsot adni... :U És nem szeretném, ha valami olyat csinálna, amit tudatlanság miatt követ el.. kár lenne a formáiért :D

(#2700) Szőkeamazon válasza GodHeart (#2699) üzenetére


Szőkeamazon
csendes tag

Szia!

Én az ismerösödnek nem ajálom a fekvenyomást. Helyette a 45fokos fekvenyomás és melgép és áthúzás(kézisúly) használatát javaslom,ezzel teltebbé teheti a mel felső részét is és meg emeli a mellet, nem lesz lapos. ;) :C

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.