Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1801) God Vazzeg válasza Janesz (#1799) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:D

(#1802) GodHeart válasza Janesz (#1799) üzenetére


GodHeart
senior tag

jó én most nem akarok vitatkozni.. de bizonyított, hogy a túlzott fehérje bevite elő segíti a sejtek burjánzását.. /nem véletlenül tartózkodni kell az összes fehérjét tartalmazó ételetől, ha az ember kemoterápiás kezelésen vesz részt.. nem hiszem, hogy ezzel a csirketenyésztő ipart szeretnék csődbe jutottani.. némileg normálisabb magyarázata is van./ nem hiszem, hogy itt különösebben vitatkoznunk kéne.. az hogy ez valakinek be következik e, azaz hogy milyen hamar, az meg már a genetikájától függ... attól, hogy érdekelne, milyen dolgokat kajált a bizonyos rizsen és csirkemellen kívül, meg nem kell máris lenézni... ezek a dolgok, meg nem 2x évesen következnek be...
bár pont az én családomban van rá példa, hogy egyik unokatesóm már jópárszor műtötték.. :U

[Szerkesztve]

(#1803) Markgx10 válasza GodHeart (#1802) üzenetére


Markgx10
őstag

Nekünk nem mondtak semmi ilyet, hogy nem lehet fehérjét enni, kemoterápia alatt, meg hogy segíti a sejtek burjánzását, pedig majdnem egy évig kezelték a kisfiamat, sőt minden reggel 3 dl tejet (kakaót, ami 10gr fehérje az akkori 12kg-os súlyához csak a reggeli majdnem 1g/tskg volt) ivott meg, ja és persze az első kezelés után mikor 6 napig nem evett és ivott, elkezdték gépről táplálni, valami magas fehérje és ch tartalmú fehér színű szarral. :U És az osztályon (Heim Pál Onkológia és Hematológia) senkinek sem mondtak ilyet és rendkívül eredményes volt így is a kezelés.
Plussz :D a legfejlettebb rák ellni szer jelenleg a Culevit (próbáltunk akkoriban Avemart, Flavin 7-t stb.) ami fő alkotóelemei az aminosavak (azon kívül csak pár vitamin van bene) és ugye mint tudjuk az aminosavak nem ch-ból vannak :U
Szóval sztem ez így nem igaz.

(#1804) Boxer001


Boxer001
veterán

Most néztem meg a bbtv-t. :) A két srác...jó arcok. :D Fórumra kéne invitálni őket. :D
Lantosnak azok a lábak bazze mekkora tömeg. :Y :R Na meg a csaj...no comment. :D
Na csak ennyit akartam, uncsi topicnak kicsi up. :D

(#1805) Bubee82 válasza Markgx10 (#1803) üzenetére


Bubee82
őstag

Miért kezelték? Daganatgyanús volt vagy mi?

(#1806) myrra válasza Boxer001 (#1804) üzenetére


myrra
senior tag

csak virágot szedtek :DDD :DDD
meg edzés előtt egy feles, edzés után egy feles, közbe meg a többi ;]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#1807) Boxer001 válasza myrra (#1806) üzenetére


Boxer001
veterán

Őszinték a srácok na. :D

(#1808) Reac^ válasza Myki19 (#1724) üzenetére


Reac^
őstag

Lehet csíra vok felsőtestben, most azon vok rajta nagyon... csak még nem álltam visza a régi formámba, meg még nemtom rendesen beosztani az időt, meg 1-2 gyaxit variálgatnom kéne.

Fahéjas csokis WP up! Fu asszem megyek is a boltba WP-ért... :B
Még várok 1-2 hetet amig visza jön a régi formám, aztán a menzát megdobom egy kis WPvel :DDD

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#1809) GodHeart válasza Markgx10 (#1803) üzenetére


GodHeart
senior tag

na most kíváncsivá tettél.. igazából én a saját véleményemet ''olvastam'' eddig mindenhol, viszont most a Te véleményed... mert ugye abszolút nem hülyeség amit írtál, ráadásul igaz is, szóval.. ennek utána járok. :U

(#1810) Markgx10 válasza GodHeart (#1809) üzenetére


Markgx10
őstag

Ez érdekelne engem is, ha gondolod megkérdezhetem, mert folyamatos kapcsolatban vagyunk most is az orvosokkal, meg járunk kontrollra is.

(#1811) GodHeart válasza Markgx10 (#1810) üzenetére


GodHeart
senior tag

légyszives kérdezd meg.. aztán én is kicsit utána kutakodok, több szem többet lát alapon.

(#1812) Janesz válasza GodHeart (#1811) üzenetére


Janesz
őstag

de neked nem ezek kellenek ..Te éces vagy.. ;] ez meg rákgyószer..

inkább a kisérettségire készülj ha már időd van kutakodni.. :U

(#1813) csudri


csudri
őstag

Na én is túlvagyok az új epizódon, nem gyenge a két srác az elején, simán mehetnének Degec-re. :D

A csajszi, aki a végén táncol nem ő van a legutóbbi Fitness Pont katalógus elején a Vörös Zolival? [link]

(#1814) LOTR


LOTR
addikt

leírnátok, hogy ti milyen gyakorlatokat csináltok tricepszre?
nekem az nem akar fejlődni a bicepsz mellett, de a bicepszre már jó ötleteket kaptam, és szerintem csak megindul, viszont a tricepsszel tehetetlen vagyok
most ezt csinálom:
melledzés után (fekvenyomás egyenes, majd pozitív padon, tárogatás szabadsúllyal, majd ilyen kábeles keresztezés döntött törzzsel [link] -ammit Fless linkelt még régen ott mondja csávó, ha jobban bedőlünk az máshova megy, na én is jobban bedőlök :) )
és ezután a tricepsz:
tolózkodás 3x8
Tricepsznyújtás fekve -csak egykezes súlyzókkal, egyszerre két kézzel 3x8
Csigás letolás -talán még a Lantos Johnny-s videóban volt, hogy nagy ismétlésszámmal csinálja, majd utána gyorsan kisebb súllyal csinál még párat (ha így csinálom nem fájdul meg a könyököm, úgy mintha kevesebb ismétlés, nagyobb súly menne) ilyen 3x15+10 ismétlés kb, de ahogy érzem
na min változtassak?
köszi

One Ring to rule them all

(#1815) Zoty@


Zoty@
tag

Hali srácok!
Ma durván jót edzettem, aztán most este egy kis dance+rostoslé!
Most +hogy hazajöttem egy pohár tej+kifli+2 fasírt!
De jó lesz 7:00 kelni és munkába menni!
Sőt még szerintem edzés is lesz (attó függ, hogy birom)! :D
Na majd +látjuk! Jó pihenést! Jó éjt! :R

Texas HoldEm for ever!

(#1816) Falco6


Falco6
tag

Jóreggelt! sziasztok!
Mi a véleményetek a betegen edzésről? nincs lázam csak fáj a torkom és folyik az orrom, meg nem érzem a legfaszábbul magam de megvagyok. szerintetek tolhatom ettől még? nem leszek jobban beteg vagy iesmi? :F

(#1817) Bubee82 válasza Falco6 (#1816) üzenetére


Bubee82
őstag

Ha nincs lázad és nem vagy nagyon nagyon szarul akkor sztem mehet az edzés, persze lájtosan. Ha meg lázas vagy meg nagyon szarul vagy akkor NE edzz hanem maradj a seggeden otthon és kúráld ki magad.

Tudom ajánlani a Neocitran nevű cuccot. 2-3 nap és kikúrál a gödhödből. Mások csak a hardcore adag C-vitaminra esküsznek.

(#1818) Zoty@


Zoty@
tag

Szép napot!
Hát nem vagyok valami POWER, de ez jár annak aki ne alszik (helyette a nőket hajkurássza) :D
Nem baj, ma már nem megyek edzeni, majd honlap :DDD
Ma pihi, munka után alvás!
Vazze nemtom tegnap, hogy edzettem mellre+bicepszre, de a hátam van bedurranva!
Na jó összeszedem magam és dolgozom!

Texas HoldEm for ever!

(#1819) Zoty@


Zoty@
tag

Szeretnék egy kis segítséget kérni!
-3 hónapja (kb) kreatint szedek, most hallottam a HMB-ről, olvasgattam róla, s azt írják érdemes kreatinnal szedni (gondolkodtam is rajta, hogy beszerzek egy keveset HMB-t), s szedem együtt!
DE, nem gond, hogy épp most kellene abbahagynom a kreatin-kúrát?
Tehát most továbbra is szedjem a kreatint és vele együtt a HMB-t vagy felesleges most vennem?
A cél továbbra is a tömegelés!!!
Vagy most mit tegyek?

Texas HoldEm for ever!

(#1820) Agyzuzo válasza Zoty@ (#1819) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ilyeneken filózol, miközben vajaskiflivel tömegelsz? Én a helyedben előbb a kajádat tenném rendbe... :U

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1821) Janesz válasza LOTR (#1814) üzenetére


Janesz
őstag

ha eddig nem lett tricepszed akkor már nem is lesz...
nekem sincs csak azért mondom...ha lenne akkor már nőtt volna..ebbe sajnos bele kell nyugodni...nem a gyakorlatokon múlik! jó tudom fel lehet hozni valamenyire de soha nem lesz se jó se nagy tricepszem nekem sem és akkor ezekszerint neked sem.. :(

(#1822) Zoty@ válasza Agyzuzo (#1820) üzenetére


Zoty@
tag

Értem! Megpróbálom! De a vajas kifli mellett ott volt a sajt+a turmix!
Vagy van olyan lehetőségem, hogy egy srác abbahagyta a tömegelést és maradt ki neki Volumass 35 kb. 5 kg! vegyem meg ezt és nyomjam kreatinnal? Egyébként mennyit ér ez a 5 kg Volumass?

Texas HoldEm for ever!

(#1823) Sátán44 válasza Zoty@ (#1822) üzenetére


Sátán44
addikt

Tudok ajánlani injekciókúrát is :D potom 150 -200 e ftért garantált eredmény,csekély kockázat :DDD

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1824) Latissimus Dorsi válasza LOTR (#1814) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Próbáltad már melltől külön napon csinálni?
Lehet hogy jobban tudnál koncentrálni, ha előtte nem dolgoztatnád meg. Én nem a mell napon edzem, és az egyik legtöbbet fejlődött testrészem 3 hónap alatt. Persze biztos nem ez a titok, de elég messze eljutottam.
pl. 80 kilós letolás csigás gépen, 40-45 kilós homlokraengedés. Ja és már bírok egész szériákat (4x8) tolóckodni, ami az elején egy se ment :)
(persze ezek, csak nekem eredmények, a többi fórumtárs most biztos kiröhög :DDD )

(( tegnap ismét voltunk edzeni 1 hét kényszerű pihi után, és először ment csont nélkül 8 ismétlés a 90 kilóba :D fekvenyomás! még mielőtt valaki bicepszre gondolna :DDD ))

[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#1825) Zoty@ válasza Sátán44 (#1823) üzenetére


Zoty@
tag

Köszi!
Azért bíztam benned!

Texas HoldEm for ever!

(#1826) Markgx10 válasza Latissimus Dorsi (#1824) üzenetére


Markgx10
őstag

Te eszel valami tápkieget, vagy csak úgy erősödsz ennyire? :U Mert ha nem, akkor el is ásom magam :D (mármint azért mert akkor csak én vagyok ilyen szar, hogy csak tápkiegektől tudok fejlődni) Amúgy gratulálok az eredményekhez :R

(#1827) Zoty@


Zoty@
tag

Tegnap debrecen szórakozóhely, nézelődök, iszom a kis rostosomat, mellém áll egy szőke, nagy mellű szépség. Mondom: ez nem igaz, hogy egyedül van! Hát persze jöt utánna a ''monstrum'' 60 bicepsz, kétajtós szekrény!
Vazze ez szerintem 20 tojás reggelire, ebéd 3 tyúk, vacsora 1 tehén!
Iszonyat méretei voltak, azért ''ilyen'' nem szeretnék lenni!
Tulajdonképpen ilyen NŐ mellé ilyen ember kell? :F
Mondjuk nem is szeretnék egy ilyen ''nőt'', igaz nem ismerem, de szeretném! ;]

Texas HoldEm for ever!

(#1828) Janesz válasza Markgx10 (#1826) üzenetére


Janesz
őstag

ne legyél már hülye bazz!
leírta,hogy korábban már edzett..most az izommemória jótékony hatásait élvezi ki..illetve fejlődik ahogy lehet tápkieg nélkül..

(#1829) Latissimus Dorsi válasza Markgx10 (#1826) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Full naturálba nyomom. Hurka+fűstöltszalonna.
Amúgy nagyábból Janesz kajálási útmutatóját követem. Nem nem a bogyósat :DDD
Ja és csak az erőm jön vissza. Edzettem már előtte eleget, csak volt most ~2 év szünet.

Viszont a Janesz félében sok nekem a CH, azt le kell vennem elég alaposan, mert nem akarok fogyni az istennek se, pedig szeretnék. A centik azok mennek lefelé a kínos helyeken, de súlyt nem nagyon vesztek. Pedig kellene egy 20-ast ledobni kb. a strandfazonhoz.

Janesz: Így van ;)

A kurva életbe azt hittem fogy a karom lefelé, erre 44-et mértem hidegen :( a 42 kezdő után) :(

[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#1830) Markgx10 válasza Janesz (#1828) üzenetére


Markgx10
őstag

Jóvanna, már megdícsérni sem lehet valakit Mi ez a Gyülekező itt topic? ;]

Ma reggel nagyon jót hátaztam egyébként, hogy valami köze is legyen a topic témájához. Most már a nyak mögé húzást teljesen kiváltottam a húzódzkodással, így sokkal jobban érzem a gyakorlatot :U

(#1831) Markgx10 válasza Janesz (#1828) üzenetére


Markgx10
őstag

Bocs kétszer ment el :B

[Szerkesztve]

(#1832) Janesz válasza Latissimus Dorsi (#1829) üzenetére


Janesz
őstag

44-es a karod hidegen? :Y
derekad mekkora?

(#1833) Latissimus Dorsi válasza Janesz (#1832) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Nem ér körbe a 150-es centi :D

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#1834) Zoty@ válasza Latissimus Dorsi (#1833) üzenetére


Zoty@
tag

Gondold el ezt bicepszbe! :DDD

Texas HoldEm for ever!

(#1835) Latissimus Dorsi válasza Janesz (#1832) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Kerek 100 :B:B

Zoty@: Elképzeltem :D Aztán a mentőket akik nem tudják eldönteni, hogy direkt ejtettem-e a lábamra, vagy tényleg azt hittem elbírom :D

[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#1836) Janesz válasza Latissimus Dorsi (#1835) üzenetére


Janesz
őstag

csak egy ilyet : :B !! hogy miért azt ne kérdezd!:D

a 100 az nem olyan vészes...kicsit lejjebb veszed a CH-t és szépen megy majd le...

(#1837) Latissimus Dorsi válasza Janesz (#1836) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Nagyon remélem. Épp most próbálgatom a CH-t belőnni, hirtelen nem akarok súlyt veszteni. Viszont már itt az április úgyhogy igyekezni kellene :D
Ha nagyon minimálisra veszem a CH-t akkor ugrik az izom is ha jól gondolom?

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#1838) Janesz válasza Latissimus Dorsi (#1837) üzenetére


Janesz
őstag

ha túl kevés a ch akkor ugrik az erő=ugrik az izom is...mivel nem kap akkora terhelést és így nincs értelme megmaradnia..

(#1839) LOTR válasza Falco6 (#1816) üzenetére


LOTR
addikt

tudod mi az a betegség?
ez nem rinyálós k*rv@k sportja, nátha egyáltalán nem betegség, az meg, hogy fáj a torkod nem számít, majd elmúlik
menj edzeni, ha meg nem mész, akkor nem mész ez a te dolgod.........






:DDD

One Ring to rule them all

(#1840) Boxer001 válasza LOTR (#1839) üzenetére


Boxer001
veterán

Sztem meg egy kis pihi nem oszt, nem szoroz, nem a mr. olimpiára készül...úgy hogy egy 4 betűs csendre intés jár neked. ;]

[Szerkesztve]

(#1841) Latissimus Dorsi válasza Janesz (#1838) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

És ha edzés előtt nyomok ch-t? Vagy az késő és kevés?

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#1842) LOTR válasza Boxer001 (#1840) üzenetére


LOTR
addikt

maradj csöndben vazze --- szerintem ez több mint 4 betű
qss -- ez meg csak 3

te mire gondoltál? ;)

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#1843) fLeSs


fLeSs
nagyúr

érdekelne egy tapasztaltabb ember véleménye, hogy diéta alatt ha nem gyengülök, akkor az egyértelműen azt jelzi, hogy nem vesztek nagy mennyiségben izmot?
vagy ha stagnálok a súlyokban akkor is veszthetek izmot?
azért kérdem, mert ugye az aerobot (lépcsőzés) lábbal csinálom, és hétről hétre a lábazástól félek a legjobban. :DDD eddig nem gyengültem, viszont a combom meg megy összébb és sztem (mivel elég zsíros, ezért nem vagyok biztos benne) nem zsír ment le.
szóval?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1844) myrra válasza fLeSs (#1843) üzenetére


myrra
senior tag

lehet azér mer edzettebb lesz az izom, és jobban bírod.

upsz bocs:) én nem számítok tapasztaltnak :Y

inkább nem folytatom mert aláírás lesz belőle :DD

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#1845) válasza fLeSs (#1843) üzenetére



addikt

Én sem vagyok tapasztalt, de ha megfordítjuk a dolgot úgy talán könnyebb rá válaszolni, vagyis ha erősödsz az egyértelműen azt jelenti, hogy nő az izmod?

Azt nem tudom, hogy meg lehet-e így fordítani a dolgot.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1846) Woodslave válasza (#1845) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem jelenti azt. Erősödhetsz anélkül hogy nőne az izomtömeged. Elég ha megnézzük a kis Fekete Lacikát, mekkora súlyokat mozgat. Ha viszont nő az izom!tömeged akkor erősödnöd is kell. Elvileg. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1847) válasza Woodslave (#1846) üzenetére



addikt

Tehát ha működik a logika visszafele is, akkor elvileg veszthet is az ember úgy izmot, hogy közben nem gyengül.
Ha működik visszafele.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1848) God Vazzeg válasza Woodslave (#1846) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azé én má eredményesnek mondom a diétát ha csak a méretek mennek le, de az erő marad, de lehet ez csak rám igaz, zsírgolyóra :D

Nálam ilyen fokozatosságok vannak:
1. megy le a méret, de erő van. Ez a legjobb, de ez gyakran csak 2-3 hétig tartható, utána jön a gyengülés.
2. megy le a méret, és gyengülök. Ez a legeredményesebb, és szerintem leghatásosabb. Nálam.. :B
3. mindezek egyszerre, és még síkideg is vagyok egész nap. Na ekkor már nagyon meg van vonva a CH, és tuti hogy megy is le izom, ezt már nem szeretem :(

Nálam ha drasztikusan megvonom a CH-t, akkor se történik semmi olyan 2-3 hétig, utána kezdődik a fogyás. :U

[Szerkesztve]

(#1849) Woodslave válasza (#1847) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az mondjuk semmit nem jelent, ha egy edzésen, vagy akr kettőn gyengébb vagy. Nem vagyunk gépek. Akkor is lehetsz gyengébb ha nem veszítettél izmot. Ha hosszú távon folyamatos a gyengülés aránylag azonos paraméterek mellett, akkor veszítettél izmot. Sztem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1850) Woodslave válasza God Vazzeg (#1848) üzenetére


Woodslave
nagyúr

3. mivan? :F :DDD MInden van, tehát méret le, erő van, meg gyengülsz is? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.