Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1101) God Vazzeg válasza LOTR (#1100) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Röplabdázni felénk a lányok szoktak :D Persze ez nem jelent semmit :U

(#1102) LOTR válasza God Vazzeg (#1101) üzenetére


LOTR
addikt

jók is a röpis lányok :D
de majd jól leb@sznak minket, ha megint sz@hrrá rOFFentjük a totyikot

honnan ilyen piszkos a fantáziád? ;]
én már csak hobbiröpis vagyok, meg hobbigyúrós :)

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#1103) God Vazzeg válasza LOTR (#1102) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A volt csajom röpizett, járt is mindenféle versenyekre ;) A röpis csajokat keffentik is rendesen, ezt má tudom :D És a röpis fiúkat? ;] :DDD

Mellesleg ON is legyen, ő edzett mellette, volt olyan leütése, hogy senki se fogta meg ;) :R

(#1104) Finwe


Finwe
őstag

Mégvalami!
Tényleg nagyon fontos a gykorlatok között inni? (mármint vizet)

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1105) God Vazzeg válasza Finwe (#1104) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem ;) Csak jobb ha iszol, én régebben sose ittam, de szerintem semmi se múlik rajta... Magasabb szinten biztos jobb ha iszol, szvsz :D

(#1106) Boxer001 válasza deniro2 (#1098) üzenetére


Boxer001
veterán

Játszál a farkaddal mexikói cigány. :D

Finwe
Igyál közben, sztem jó dolog, nekem jól esik az tuti. :)

[Szerkesztve]

(#1107) God Vazzeg válasza Boxer001 (#1106) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''mexikói cigány'' :))

(#1108) deniro2 válasza Boxer001 (#1106) üzenetére


deniro2
senior tag

Ne legyén mán fájgyülölő, testvírem. Te is csák egy állát vágy, mégse szóllák még, hogy kárika ván az orrodbá. :)

(#1109) GodHeart válasza LOTR (#1080) üzenetére


GodHeart
senior tag

az lehetetlen, hogy 40kg-al megy a vállvonogatás.. én is csíra vagyok benne.. de 110kg-al tudok a végén 2x8-at csinálni... és azért nem teszek rá többet, mert a gerincemen érzem, hogy nem bírja el.. a vállam bírná :U

Nah hirtelen más nem jutott eszembe amit beírhatnék, mert itt vagyok ám, meg olvasok mindent, csak nincs erőm sose beírni :) Azé látom elvagytok :DDD

(#1110) LOTR válasza GodHeart (#1109) üzenetére


LOTR
addikt

miért lehetetlen?
40es egykezesekkel tudok, de ha 40kgra gondoltál össz, akkor megnyugtatlak, annyival is tudok ;)

One Ring to rule them all

(#1111) etilin válasza deniro2 (#1108) üzenetére


etilin
aktív tag

Minden kisebbséginek [link]

Ma a teremben avegetáriánus srác elszólta magát, '' Hazamegyek és eszek egy piritós kenyeret vékonyan megkenve vajjal, hú de finom lesz'' ;]
Azt hittem szétszakadok a röhögéstől.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#1112) GodHeart válasza LOTR (#1110) üzenetére


GodHeart
senior tag

jaaa, boccs :) Azt nem írtad oda, hogy 40kg kezenként! Mondjuk én a helyedben tuti, hogy inkább egyenes rúddal csinálnám. Persze, hogy melyik jobb, majd a többiek megmondják! :)

(#1113) God Vazzeg válasza GodHeart (#1112) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Full mindegy, érezd amit csinálsz. Ennyi ;)

(#1114) myrra válasza God Vazzeg (#1113) üzenetére


myrra
senior tag

amerikában 13 dollár az a tribulus amit itt 5500Ft körül lehet venni :Y

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#1115) Bubee82 válasza myrra (#1114) üzenetére


Bubee82
őstag

Miért csodálkozol ezen?

(#1116) myrra válasza Bubee82 (#1115) üzenetére


myrra
senior tag

hát kapják be az amcsik.
bazze itt minden kétszer háromszor olyan drága a fizu meg tizede. fuck off

na ez offolás volt :D :DDD ;]

de így könnyen tömik magukba a rohadt sok tápkieget, a növekedési hormont meg vényre kapják vazz. hamar meglenne az 55-ös kar ilyen körülmények között

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#1117) God Vazzeg válasza myrra (#1114) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Semmi furcsa nincs ezen. Majd ha itt is annyi cég fogja képviseltetni magát, akkor normális árban fogják adni a tápkieget. Amíg meg kénytelen vagy 20k-ért megvenni, mert nincs más, úgyse fogják lentebb engedni :(

Kár :O

(#1118) deniro2 válasza etilin (#1111) üzenetére


deniro2
senior tag

Te is nigga vagy, nézzél már tükörbe. :D

(#1119) deniro2 válasza deniro2 (#1118) üzenetére


deniro2
senior tag

segitség, megöltem a topicot! :D

Úgy döntöttem, hogy nyakra is fogok edzeni, mert vékony és hülyén néz ki. Szerintetek a gumiszalagos megoldáson kívűl van valami értelmes gyakorlat rá?

(#1120) Markgx10


Markgx10
őstag

Képzeljétek el, hogy eljutottam oda szégyen szemre ;] , hogy már napok óta egy gramm szemetet sem ettem :F Én is csodálkozom magamon, de annyira rá vagyok készülve a Masterdrolra, hogy előre beállítok mindent úgy ahogy kell (pontosabban ahogy Janesz tanácsolta :R ), folyamatosan emelem a fehérjebevitelt, nagyon pontosan betartom a kétóránkénti kaját, vízből is minimálisan 7 liter megy le, de inkább több.
Szóval meg vagyok egy kicsit lepődve magamon, mert ez azért rám nem jellemző egyáltalán (lusta dög vagyok egyébiránt), de most annyira készülök, hogy nem akarom, hogy a legkisebb apróságon is múljon a dolog. Igaz most meg is vagyok szakadva, erőben sem vagyok olyan mint egy hónapja, de csak előre tudok tekinteni és már alig várom, hogy az a 11 nap leteljen. :U
Amin felétlen javítanom kell az az, hogy a zsírok bevitelét még nem oldottam meg lenmagolajból vagy hasonlóból.
Hát csak ennyi, már nagyon várom a ''csodát''...

(#1121) God Vazzeg válasza deniro2 (#1119) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagysúlyos vállvonogatástól nekem a fülemig szokott fájni. De lehet ettől nem lesz vastag nyakad, nemtom. Régen nekem is csirkenyakam volt, most is az van, csak mostmá libanyak formájú :D

(#1122) etilin válasza deniro2 (#1119) üzenetére


etilin
aktív tag

Van olyan gép amibe belerakod a fejed és forgatod, rajta a súllyokkal. Csak ilyen gépet még nem láttam.
Szerintem csináld úgy ahogy a boxolók szokták Gondolom joban értesz hozzá elvégre boxos nigger vagy ;]


God bezzeg: Boxernek mekkora nyaka van már, mármint az avatarának ;]

[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#1123) God Vazzeg válasza Markgx10 (#1120) üzenetére


God Vazzeg
veterán

És mi lesz ha nem lesz csoda? :U (Tudom, ilyen nincs! :D)

(#1124) Finwe válasza deniro2 (#1119) üzenetére


Finwe
őstag

Sebaj! Majd én fűzök hozzá pár sort! :DD !

Szal nem érziket, hogy kidobott idő amíg nem edzetek?
Én mindig alig várom, hogy ott legyek már!

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1125) deniro2 válasza Markgx10 (#1120) üzenetére


deniro2
senior tag

Én meg odáig jutottam, hogy olyan szinten herótom van a rízstől, hogy azt elmondani sem tudom... Tegnap megettem a 1/2 kilót, megfőztem a mait, aztán a munkahelyemről ma rendeltem 4 adag héjjas steak burgonyát... Egyszerűen addig fajúlt a dolog, hogy fél óra alatt eszek meg 125 g rízst, így napi több, mint 3 órát cseszek el a kajálással, ami rohadt nagy időpocsékolás szerintem...

(#1126) fLeSs válasza deniro2 (#1125) üzenetére


fLeSs
nagyúr

csökkentsd le pár napig, de addig helyettesítsd fehérjével.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1127) Markgx10 válasza God Vazzeg (#1123) üzenetére


Markgx10
őstag

Most az egyszer viccen kívül leírom a véleményem, de ezután többet nem. :D

1. Tudom, hogy nem lesz csoda.
2. Megfelelő táplálkozással, napi 3gr/tskg fehérjével, rengeteg folyadékkal, elég pihivel és kemény edzéssel 2-2,5kg izom (ezt most tényleg izomra értem, nem zsírra vagy vízre) megszerezhető a Superdrollal (vagy Masterdrollal) 3-4 hét alatt, ez 100%
3. Ez a Retain + Novedex komobóval megtartható, sőt. (most már én is nagyon sok külföldi fórumot megnéztem és ez egyértelmű a Retaint használók tapasztalatából)
4. Ez várható, ezt el is várom, és ez be is fog következni, mert 101%-ig hiszek benne, több ezer Superdrolt használó builder tapasztalata alapján.
5. Eddig nekem majdnem minden bejött (kivéve a Pronutrition Creatin FX-et, de azt is szarul ettem az volt a titok) ezért ez is be fog, nem leszek tőle egy bodys kinézetű, de használni fog.

Ja és sohasem hittem abban, hogy magában a methyl, az alfa, a 17, a gyószer vagy bármi egyébtől majd növök, csak jó ezzel poénkodni :U Szerintem...

(#1128) deniro2 válasza Markgx10 (#1127) üzenetére


deniro2
senior tag

2,5 kg 3-4 hét alatt? :Y Az nem rossz. Megnézzük rajtad mennyit dob, aztán lehet megpróbálom én is.
Viszont szerintem te már a dobozaiddal álmodsz mostanában, vagy tévedek? ;] :D

(#1129) Markgx10 válasza deniro2 (#1128) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem tévedsz :D az egész napom azzal telik, hogy ezen gondolkodom, de komolyan :D

(#1130) Bubee82 válasza God Vazzeg (#1123) üzenetére


Bubee82
őstag

1 hét alatt:

+0,5cm kar
+0,7cm alkar
+~5cm mellkas
+0,5-2cm comb

Vasárnap meglátjuk h nőttem e most is :) De úgy érzem h igen ;)

Ja és 83,6 --> 86,6 kg (Persze ez kisebb jelentőségű de mégis iránymutató)

Sztem használ :) Csak a hátfájás meg az orrvérzés idegesítő :( Pedig már normálisan szedem és mégis vérzik az orrom...

Fekvenyomás:

Két hete: 1RM = 125kg, hétfőn pedig 130ba 5-6. De ezt tegnap írtam is.

[Szerkesztve]

(#1131) GodHeart válasza Markgx10 (#1127) üzenetére


GodHeart
senior tag

én meg magamhoz képest, sztem egyre rosszabul nézek ki.. legalábbis nekem így jön le sajna.. így ma bűnöztem egy pizzával, meg egy mazsolás zsömivel nutellával.. :( Sajnálom de ez van... De ez megin erőt ad, hogy jóideig ne egyek sz@rt... :) És ha így fejlődök, ahogy eddig.. akkor ha pénzügyi lehetőségeim meg engedik szeptemberben.. tudom távol van.. de sztem kell 1.5év kemény edzés múlt, az első kreatin kúráig, akkor nyomok egy kreatinkúrát! Full precízen. Nah rem neked is beválik ez az egész :)

a 7l vízhez leírnom.. hogy pár napig én is sokkal töbet ittem mint eddig. Ezt úgy kell elképzelni, hogy egyre több víz van bennem.. mert kb óránként próbáltam inni PLUSZ, mikor wc-re mentem, akkor utána egyből kb annyi vizet megittam, amennyi ki is jött.. így a végén félóránként jártam wc-re... :U Nah ez nem lett szimpatikus, így visszatértem a normális napi 2 liter környékire.. :U

(#1132) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Tárogatást mekkora egykezes súlyzóval csináljátok? Csak hogy tudjam mennyire szánalmas a ma elért 18 kg/db.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#1133) GodHeart válasza Latissimus Dorsi (#1132) üzenetére


GodHeart
senior tag

ebben nem tudok segíteni.. én egykezes súlyzókkal nem érzem azt a mozdulatot.. így maradok a gépnél... :U Viszont többen erre esküdnek.

(#1134) God Vazzeg válasza Bubee82 (#1130) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mennyi edzésmúltad van?

(#1135) Bubee82 válasza Latissimus Dorsi (#1132) üzenetére


Bubee82
őstag

20kg

3x13

God:

Tavaly januárban kezdtem el újra. 1998-99 környékén fogtam először súlyt a kezembe, aztán 2 évig toltam akkor.

[Szerkesztve]

(#1136) Markgx10 válasza deniro2 (#1128) üzenetére


Markgx10
őstag

Ja és a 2-2,5kg azért nagyon sok, mert a teszto.hu-n olvastam, hogy szteroidoknál (nem szemesnél) )mértek 3 hét alatt 3,5kg szárazizom gyarapodást és ez ahhoz képest 60-70%-os hatékonyság ami nagyon-nagyon magas. :U

Mondjuk hozzátartozik, hogy nem véltelenül van a Masterdrolban minden egyes kapszulában annyi májvédő, mint az itthon kapható legerősebből 2-3 adag. :U No comment :D

(#1137) God Vazzeg válasza Latissimus Dorsi (#1132) üzenetére


God Vazzeg
veterán

18kg körül csinálom én is, ahhoz nem kell nagy súly, inkább jól kell kiválasztani, én bírom 25 kilóval is, le is megy a széria vele, de érezni olyan 20 killa körül érzem a legjobban. Ezt csak miheztartás végett, lehet nálad máshogy van :D

(#1138) God Vazzeg válasza Bubee82 (#1135) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem tudni hogy mennyire platózott a szervezeted, lehet hogy enélkül is fejlődtél volna ennyit, ezért kérdeztem ;)

Nekem volt olyan, hogy kreatin kúra előtt beállítottam az optimális körülményeket (mint Márk) és már a kúra előtt 2 héttel elkezdtem nőni :D Na ilyenkor jön a dilemma, hogy kreatin nélkül is nőttem volna-e?! Valszín igen, de ezt nem tudni :D

(#1139) Bubee82 válasza God Vazzeg (#1138) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem platózott, de nem is lényeg. Ha megnézed Janeszt akkor ő is fejlődött mint a gép (tudom h a csapvíztől is...), pedig ő nem is ezt tolja hanem egy relatíve gyengébbet.

Ajánlom h próbáld ki majd te is. Sztem túl fog juttatni a holtponton.

(#1140) myrra válasza Bubee82 (#1130) üzenetére


myrra
senior tag

és mióta szeded? 1 vagy 2 hete?

az orrvérzés elég durva szerintem

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#1141) Markgx10 válasza myrra (#1140) üzenetére


Markgx10
őstag

Az orrvérzés azért nem tipikus ennél :D

(#1142) Boxer001 válasza Markgx10 (#1120) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor ezennel egyúttal ígérd meg, hogy SOHA többé nem nevezed magad hobbigyúrósnak, mert a f@szom van ki már vele. OK? :DDD De most komolyan...

(#1143) God Vazzeg válasza Bubee82 (#1139) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Először hadd lapítson kicsit a szervezetem, mert nemsokára rendszerösszeomlás lesz, má érzem :D Majd utána trükközünk minden ''csodával'' :D

(#1144) Markgx10 válasza Boxer001 (#1142) üzenetére


Markgx10
őstag

De ez most csak 4-6 hétig fog nálam tartani, de addig maximum annyit fogok ''hibázni'' hogy péntek esténként a borházban még egy nagyot kajálok a haverokkal, de mivel ez nem diéta lesz, ennyi sztem belefér. Szóval egy hónapi nem szólok semmi ilyesmit :D

(#1145) myrra válasza Boxer001 (#1142) üzenetére


myrra
senior tag

hardcore gyúrós ;]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#1146) Markgx10 válasza God Vazzeg (#1143) üzenetére


Markgx10
őstag

Minek pihenni, az a gyengéknek való, folyamatos terhelés alatt kell tartani a májadat ;] :DDD

(#1147) Bubee82 válasza Markgx10 (#1141) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem, de a magas vérnyomás igen. És valszeg az van. Csak az az érdekes h a magas vérnyomás tudtommal több tünettel jelentkezik: fejfájás, fülcsengés, fejzsongás, és ritkább esetben orrvérzés. Namost nekem szokott alapból magas lenni, de nem túl sűrűn és akkor egyáltalán nem az orrom vérzik hanem a fejem zsong esetleg fáj meg nagynéha cseng a fülem egy rövid ideig.

De nem érdekel. Végignyomom már. Mondjuk 20mg-nál is volt már.

(#1148) myrra válasza Markgx10 (#1141) üzenetére


myrra
senior tag

folyamatos terhelés nálam megvan ;]

[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#1149) deniro2 válasza Latissimus Dorsi (#1132) üzenetére


deniro2
senior tag

25 kg, 4x8, de úgy látom a többiek hozzászólásaiból, hogy túlvállaltam magam, bár jól megy, most akartam emelni...

(#1150) Boxer001 válasza Markgx10 (#1144) üzenetére


Boxer001
veterán

Na, akkor még egy hónapom van ebben a topicban. :D
God Vazzeg
format God: :D
deniro2
a tárogatásnak egyáltalán nem az a lényege, hogy minél nagyobb súlyokkal szaggassuk szét az izmokat

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.