Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2151) fLeSs válasza Agyzuzo (#2146) üzenetére


fLeSs
nagyúr

előtte/utána képeket majd kérünk.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2152) Woodslave válasza Agyzuzo (#2146) üzenetére


Woodslave
nagyúr

növi bazzeg. :DDD legközelebb akkor biztos nem én viszlek le Márkhoz.. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2153) God Vazzeg válasza Woodslave (#2152) üzenetére


God Vazzeg
veterán

És má április 3 van! :Y :D

(#2154) Woodslave


Woodslave
nagyúr

amúgy amcsiban tolják a gazdagabb nynyák magukba, szóval azért nem olyan elvont testépítős dolog ez. Mondjuk én is azt hittem hogy vmivel drágább.
Csak nehogy ilyen legyen :D [link]
A képen nem az én kezem van... :DDD

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2155) Agyzuzo válasza God Vazzeg (#2148) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Teszto-kúrát nem merek, a növitől valahogy nem félek, de a rodioktól még mindig. :D
Mindenképp referálok. =) Sztem úgy lesz majd, hogy először 3 napont 4 egység, aztán 2 naponta, aztán naponta. Meglátjuk még hogy bírom anyagilag és mekkora lesz tőle a pofám 3 hónap alatt. :D Félek nehogy Jóba Döncis állkapcsom nőjön tőle. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2156) Markgx10 válasza Agyzuzo (#2155) üzenetére


Markgx10
őstag

Sok sikert :R , ha jól számolom, július közepén amikor jöttök (mert remélem, hogy jöttök :D) addigra már pont látjuk az eredményét. :U
Lehet én el sem merek menni arra a találkozóra :F :D

(#2157) Boxer001 válasza Markgx10 (#2156) üzenetére


Boxer001
veterán

Sztem én nem is megyek. :U Eltapostok bazze, akkorák lesztek. :D
Bubee82
Márkra már reagálni sem érdemes, direkt csinálja. :(( :D

[Szerkesztve]

(#2158) Bubee82 válasza Markgx10 (#2156) üzenetére


Bubee82
őstag

Ne szerénykedj má megin!!! :o ;]

Inkább toljad a metilt az arcodba aztán várd az eredményt :D

Boxi:

Jah :((( :DDD

[Szerkesztve]

(#2159) _Blank_ válasza Markgx10 (#2156) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Hol lesz ez a tali? Vagy ez a múltkori privát víájpí ősGyúrosok ide! tagok összeröffenésének folytatása? :D

(#2160) Markgx10 válasza Bubee82 (#2158) üzenetére


Markgx10
őstag

Igazad van, nem szerénykedem, inkább holnaptól belekezdek, nem várok tovább, :D de csak szerdán megyek edzeni holnap még pihentetek.

De remélem, attól hogy neteztek, még közben nézitek az Ütközetben eltűnt második részét. Lelkesítőbb mint egy Coleman videó ;] :DDD

(#2161) LOTR


LOTR
addikt

na akkor beszámolok, mert senkit sem érdekel:
fekvenyomás, emeltem :)
20-50-60-65-70-70 mindig 8 ismétlés, kivéve az utolsót, mert ott csak 6 ment
utána egyből 30 vagy 45 fokos pad, nem tudom melyik, itt is emeltem ;)
50-55-55-50 az első kettőből 8 ism, az utolsó kettőből 6

holnap felhúzok, múlt héten már 70kg-mal sikerült a 8 ism, msot bepróbálom a 75-vagy 80kg-t (ha vki még emlékszik a 80kg a mumusom, jó múltkor, pontosan január 25-én :D, ez miatt fájdult meg a derekam, hogy még aludni sem tudtam)
most keresztbe bekapom :DDD
remélem :U

One Ring to rule them all

(#2162) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#2155) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bazze, növitől nem félsz?! :F Tisztában vagy vele mit csinálsz? :U Amúgy hosszú távon fejti ki hatását, de mire észreveszed az esetleges mellékhatásokat addigra már sajna késő :( És visszafordíthatatlan, nem úgy mint a roidoknál, ott nem nagyon lehet végleges rombolást csinálni! :U

Ha jóba-fejed lesz, akkor készülj rá hogy üvöltve fogunk rajtad röhögni :D

(#2163) God Vazzeg válasza Markgx10 (#2160) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindent bele, tűkön fogok ülni.. :D :R

(#2164) LOTR válasza God Vazzeg (#2162) üzenetére


LOTR
addikt

milyen az a jóba fej?

One Ring to rule them all

(#2165) Markgx10 válasza _Blank_ (#2159) üzenetére


Markgx10
őstag

Azt még meglátjuk, amúgy nem zártkörű egyáltalán, de a szálláshely (amit én tudok biztosítani) meglehetősen korlátozott, sajnos majd egy keretet meg kell szabnunk, de ez még úgy sem most lesz. A másik megoldás, hogy valami nagyon olcsó szállást intézek, ha akkora érdeklődés lenne, mint amilyet elképzelni sem tudok :D

(#2166) Agyzuzo válasza God Vazzeg (#2162) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Köcsöggeci. :DDD
Hát nézd, a javasolt adagnak a felét se fogom kb. nyomni, a legrosszabb, ami történhet, hogy egyáltalán nem fog hatni... Azért 3 naponta 4 egység (aztán 2 naponta 4) az elég nudli... A hardcore-arcok nyomnak napi 8-12 egységeket...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2167) God Vazzeg válasza LOTR (#2164) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ilyen :D

[link]

(#2168) Agyzuzo válasza Markgx10 (#2165) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem zárthelyű, de a szálláshely korlátozottsága miatt csak a keménymag jöhet, jól mondom? :DDD

[Szerkesztve]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2169) Bubee82 válasza LOTR (#2161) üzenetére


Bubee82
őstag

holnap felhúzok

Mindent bele! Látom te is kezded átvenni a hardcore szellemet. ;] :D Nagyon helyes! Felhúzás nélkül nincs nagy hát! :DDD ;)

Nekem múltkor elég gagyin ment de ki is hagytam 3 hetet vele :( 190be kellett volna húznom már legalább négyet, ehelyett csak 2x1 ment... :O Lesz az jobb is ;]

(#2170) God Vazzeg válasza Agyzuzo (#2168) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Napi 8 egység a normál adagja, tudomásom szerint.. Ettől szoktak eltérni picit, egyéni hajlam szerint, valamint nem árt mellé inzulin, ennek járj utána, mert érdekes lehet! ;)

(#2171) LOTR válasza God Vazzeg (#2167) üzenetére


LOTR
addikt

idétlen ahogy vicsorít :)
alapállapotban is ilyen feje van? :DDD

Bubee:
nem akarok szégyent hozni mester :R:D

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#2172) Woodslave válasza Bubee82 (#2169) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is felhúztam ma, de vennem kell gurtnit, mert a szorításom nem bírja. MOndjuk csak 140-et húztam fel a legvégén egyszer. Tényleg király gyaki :R De a múlt hétem csak 130-at próbáltam. Emelem minden héten keményen, amíg bele nem rokkanok :DDD

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2173) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Ma lábnap volt.
Lábtolón 225-be nyomtam 10-et.
Combhajlítón 45-be 8-at, feszítőn 55-be 8-at
Mértem ma egy 3 pontos testzsírt magamon, és azonnal megvontam a napi szénhidrátom felét :DDD

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#2174) Bubee82 válasza God Vazzeg (#2167) üzenetére


Bubee82
őstag

Nekem nem műxik a link :(

Wood:

Nem tudom, de nekem soha nem volt gondom a szorítással. Amikor 180ba húztam 4et akkor se moccant meg. A lényeg: kurvára kell szorítani! De télleg. Sokan nem figyelnek rá. Amúgy én csak magnéziát használok. Anélkül természetesen nekem is csuszkerál mert izzad is a tenyerem.

[Szerkesztve]

(#2175) God Vazzeg válasza Bubee82 (#2169) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én ma mell-kart nyomtam, nagyon jó lett, bár azt hittem a 145 alatt összecsokizom magam, de kiment :P Aztán visszavettem 130-ra, és abba nyomkodtam 6-okat :D Karomat egyszerűen nem bírom sehogy feldurrantani normálisan, lehet valami NO cuccos kellene már.. ;)

(#2176) Agyzuzo válasza God Vazzeg (#2170) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem kell mellé, csak reggel kell szúrni és utána fél órán belül kaja (mivel lenyomja az inzulin-szintet nagyon). Spiro fog menni majd mellé. 8 egységet nem merek, egyelőre marad a 4, esetleg a végén felmegyek addig, de nem akarok Dönci-fejet. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2177) Markgx10 válasza Agyzuzo (#2168) üzenetére


Markgx10
őstag

Nagyjából :D De aki itt volt láthatta, hogy 10 embernél több nem igazán férne el nálam, legalábbis ésszerű keretek között

(#2178) Woodslave válasza Bubee82 (#2174) üzenetére


Woodslave
nagyúr

copy-paste
Majd legközelebb megpróbálom. Kesztyűm se volt, és a rúd qrvára baxta a kezem. A végén levettem a zoknim oszt azzal fogtam a rúdra... :DDD

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2179) God Vazzeg válasza LOTR (#2171) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Alapon ilyen: [link] :D

(#2180) Bubee82 válasza God Vazzeg (#2175) üzenetére


Bubee82
őstag

Nekem is az volt a program. 140be 3at toltam, kettőt magamtól, aztán felkúrtam 145re abba 3 negatív. Fincsi volt ;] :D

Wood:

:F Azt mire?

[Szerkesztve]

(#2181) LOTR válasza Latissimus Dorsi (#2173) üzenetére


LOTR
addikt

lábtoló egy érdekes szerkezet
ültem már olyanba is ahol a 130 alatt összecsokiztam magam, de voltam olyanba is ahol a 150 sima, a gugolás a mérvadó ;]

a Jóba-fej linkhez meg:
a link nem töltődik be, egy letöltőprogival szedd le

szerintem alapból nincs deformált feje, csak ne vicsorítson :D
majd Zúzó sem fog és akkor nem derül ki ;)

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#2182) God Vazzeg válasza Bubee82 (#2180) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jól megerősödtél! :R

Szerk: akkó keressétek ki magatok: [link] <- Jóba Elek ;)

[Szerkesztve]

(#2183) Bubee82 válasza Woodslave (#2178) üzenetére


Bubee82
őstag

Sztem a kesztyűt felejtsd el. Azzal szar. Nekem van kesztyűm de ahhoz nem használom mert nem tudok úgy ráfogni a rúdra. Magnézia kell semmi más.

God:


Az a fránya soft kox :D Akarom mondani metil :D

[Szerkesztve]

(#2184) God Vazzeg válasza Bubee82 (#2183) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

(#2185) Markgx10 válasza God Vazzeg (#2175) üzenetére


Markgx10
őstag

A Te erődön sem igazodok ki, már meg se haragudj :U Tavaly még az írtad, hogy 130-ba ötöket toltál, most a kúra közben kevesebbet, most meg, hogy vége 130-ba hatokat. Nekem ez magas azért :U :D A 145 az abszolút rekordod ? :U

(#2186) Boxer001 válasza Bubee82 (#2183) üzenetére


Boxer001
veterán

Egy őszinte gondolat... :D

(#2187) Bubee82 válasza Boxer001 (#2186) üzenetére


Bubee82
őstag

;)

(#2188) God Vazzeg válasza Markgx10 (#2185) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bazze, írtam hogy gyengültem a kúra előtt, ráfogtam a prowheyre, nem emléxel?! Én írok, de te olvasol is?? :D Ősszel is megvolt a 130 már, meg még január körül is, aztán lezuhant a pics@ba az erőszintem, itt tanakodtunk mindenkivel (asszem veled is) hogy mitől lehet, és most kezd visszajönni az erőm, meg is vagyok lepve, bár nem nagy erőnövekedés ez, de ahhoz képest hogy a qra közepén mennyit nyomtam aszittem besírok :O Nekem abszolut csúcs a 145, sőt nagyon meg is vagyok lepve... Meg a 130-ba 6-on is, egyelőre elég jó, remélem majd lesz több is ;)

(#2189) Markgx10 válasza God Vazzeg (#2188) üzenetére


Markgx10
őstag

Erre emlékszem, csak azt nem akarom elhinni, hogy a Prowheytől amit én is folyamatosan ettem több mint fél évig, annyit gyengültél, hogy a legerősebb szerek sem tudták ellensúlyozni.

(#2190) God Vazzeg válasza Markgx10 (#2189) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkó két dolog lehet:

1. nem a prowheytől gyengültem hanem a kozmikus sugarak kiszívták a proteinszintézishez nélkülözhetetlen anyagokat :D
2. hazudok mint a vízfolyás, de kérdem én miért?? Gyengébbnek mondom magam valamiért, vagy erősebbnek azért hogy villantsak? :U :B :D Mi értelme lenne, hiszen úgyis megyek talira, és megláthatjátok ti is :B

Válassz! :R

Amúgy meg nem tudom én se miért van ez, szomorúan konstatálom, hogy ugyanattól a cucctól haver 13 kilót szedett fel 3 hét alatt, én meg még gyengülök is, és bár a méreteim nőttek valamicskét, ez engem nem vígasztal. Most légyszi köss belém még te is, így is mindenféle bírálatokat kaptam a qra közben és most, a végén is, és nem értem hogy miért.. Mintha én tehetnék róla hogy a szervezetem nem úgy reagál a dolgokra ahogy te elképzeled. Komolyan mondom, tisztelet a kivételnek, sokan írtak bátorítást (köszönöm itt is :R), elfogadom a kritikákat is, de remélem neked is lesz majd olyan cucc, ami neked nem hat, vagy nem úgy, ahogy mások mondják, és megtapasztalod ezt, hogy milyen fos is ez :B :O

Na mindegy, én ugyanúgy edzek ezen túl is, de kicsit kezdem unni hogy mindenkinek meg kell felelnem, és meg vagyok kritizálva olyan dolgok miatt, ami nekem a legsz@rabb. :((

UFF, faxom kivan, ejnye-bejnye! :D

(#2191) God Vazzeg válasza God Vazzeg (#2190) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Legközelebbi qrámról (ha lesz) hallgatni fogok mint a csuka, ezek után :DDD Ja és rohaggyatok meg ;]

(#2192) Janesz


Janesz
őstag

kúra eleje 2006.02.21. [link]

kúra vége 2006.04.03. [link]

(#2193) Boxer001 válasza God Vazzeg (#2190) üzenetére


Boxer001
veterán

Szépen hergelted magad :D , jó volt olvasni. ;) Szegény Márk, ki-be-föl-le osztottad. :D Rohadj meg te amúgy bazze. :D

(#2194) attilam válasza Janesz (#2192) üzenetére


attilam
őstag

Rohaggy meg! :R

Szerk: Most nézem: alig több mint 1 hónap alatt!!! :Y

[Szerkesztve]

(#2195) Boxer001 válasza Janesz (#2192) üzenetére


Boxer001
veterán

És offba teszi. :Y
Azé mintha a második képen nagyobb lennél... :D
Most már azért is meghajlok, szarok a Ponyvaregényre. :D :R

(#2196) God Vazzeg válasza Janesz (#2192) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fúú bazze, ez tényleg feltűnő változás, így kell ezt csinálni :R

(#2197) Janesz válasza attilam (#2194) üzenetére


Janesz
őstag

6 hét...
és ma beköszönt ötvenesbácsi is a terembe... :U :DDD

(#2198) _Blank_ válasza Janesz (#2192) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Ilyen szar genetikával nem lehetett könnyű:D
Én is ilyen hátat akarok :O
gratz

(#2199) attilam válasza Janesz (#2197) üzenetére


attilam
őstag

Grat! Na majd toljál arról is egy képet. ;)

(#2200) God Vazzeg válasza Janesz (#2197) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:O :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.