Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2301) fLeSs válasza God Vazzeg (#2298) üzenetére


fLeSs
nagyúr

jól néz ki ez a kaja, csak én utálom a gombát. a húst megenném meg a hagymát. :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2302) myrra válasza God Vazzeg (#2296) üzenetére


myrra
senior tag

mézeskalácsház a szomszédban :DDD

azé lett nagy a hasam ;]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#2303) fLeSs válasza myrra (#2302) üzenetére


fLeSs
nagyúr

szóval titok a kajálásod?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#2304) myrra válasza fLeSs (#2303) üzenetére


myrra
senior tag

nem titok de szerintetek úgyis szar.
minek írjam le. nem eszek napi 10szer csirkerizst

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#2305) Markgx10 válasza Bubee82 (#2283) üzenetére


Markgx10
őstag

Ja mert nekem ma nagyon kevés volt a 7 liter víz :D , a vízhajtó hatást tehát már érzem és ez kivételesen nem belemagyarázás ;]

Fless: fogytam is rendesen csak ha jól emlékszem a karomon kívül nem linkeltem képet, hogy hogyan néztem ki. :D Elbasztam, csak nem ismertem be :B Janesz már látta akkor mi volt, azért hív éccesnek :D

(#2306) Markgx10 válasza myrra (#2304) üzenetére


Markgx10
őstag

Én nagyon szeretem a vadpörköltet (dödöllével :D) bár ritkán eszem azt, csak akkor ha fater néha azt készít, de akkor véletlenül mindig megyek látogatóba :D

Mindjárt lefényképezem a holnapi kajámat én is már össze van készítve, már mára nem sok van, csak egy kis tonhal. :U

[Szerkesztve]

(#2307) Woodslave válasza Markgx10 (#2306) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a Lidl-ben tonhaltörzs van 119-ért? Van itt egy a közelben, de feleslegesen nem megyek.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2308) Markgx10 válasza Woodslave (#2307) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem ez darált. Én azért annyira még nem vagyok fanatikus, hogy kizárólag a törzset vegyem, jó nekem ez a darált is. Múltkor olvasgattam, azt írtátok, hogy ki tudja mi van benne, én elhiszem, hogy csak tonhal, víz meg só :D

(#2309) Agyzuzo válasza Markgx10 (#2308) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én spec. nem fanatizmusból veszem a törzset, hanem mert a daráltnak szerint undorító íze van... :U

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2310) _Blank_ válasza Markgx10 (#2308) üzenetére


_Blank_
aktív tag

A darált az szar, Drugsbunny is megmondta:D

(#2311) Markgx10 válasza _Blank_ (#2310) üzenetére


Markgx10
őstag

Szerintem meg ő nem az abszolút igazság :D De ő olyan okos, hogy biztos járt már pont abban a gyárban ahol az én általam fogyasztott tonhalat készítik és biztosan látta is, hogy mi a gond. :U

Agyzúzó: Az íz nem számít :D

(#2312) DLDKox


DLDKox
aktív tag

Letöltöttem énis a BBTV8-at. Hát tényleg készek voltak a srácok.
Persze nagyot ámultam az elején mert a Vidában vették fel és én oda járok :)
Robi edzősködik ott mostanában mindig csajokat edz ;-)

(#2313) attilam válasza _Blank_ (#2310) üzenetére


attilam
őstag

A Drugsbunny sokmindent megmondott már. Mondjuk én sokmindent nem úgy csinálok, mint ahogy Ő mondta/mondaná, és nem is vagyok izmos. De mondjuk Ő sem az. :D Mármint az edzésmúltjához képest.

(#2314) Boxer001 válasza attilam (#2313) üzenetére


Boxer001
veterán

Azért ezen lehetne vitázni...
Nekem mindegy, erősebb is, izmosabb is nálam, szal ennyi. :)

(#2315) attilam válasza Boxer001 (#2314) üzenetére


attilam
őstag

Amúgy nagyon hülye elképzelés az, hogy aki izmosabb, meg nagyobb annak van igaza. Sajnos ez már szokás a legtöbb ember körében. Persze nem vonom kétségbe Bunny hozzáértését sem, de neki is vannak hiányosságai a tudásában.

Mod.: Ez NEM azt jelenti, hogy okosabb lennék nála, nehogy valaki ezt gondolja. :U

[Szerkesztve]

(#2316) Markgx10 válasza Boxer001 (#2314) üzenetére


Markgx10
őstag

Én nem igazán tartom már sokra a véleményét, biztos jókat mond, majd meglátjuk, hogy azon múlik-e a fejlődésem, hogy naponta 30dkg aprított tonhalat eszek tonhal törzs helyett. (ez a fehérjebevitelemnek ötöde kb.) Ha ezen múlik, akkor abbahagyom az egészet.
De mindenki tudja, hogy kurvára nem ezen múlik, ez már csak szőrszálhasogatás szerintem.

(#2317) LOTR válasza Markgx10 (#2316) üzenetére


LOTR
addikt

ezen a szinten szerintem sem olyan fontos, de talán nem az a napi +70-80Ft fog csődbe vinni, mert kb 200Ft az a normális törzs, csak éppen a tecsóba nem lehet kapni már egy ideje sajnos, legalábbis felénk

One Ring to rule them all

(#2318) attilam válasza LOTR (#2317) üzenetére


attilam
őstag

Ez egy hónapban kb. 2400 Ft-ot jelent! Abból meg kijön már durván 1 kiló Whey Pro. :D

(#2319) Boxer001


Boxer001
veterán

attilam és Márk
Egyet értek. :)
Én ezen az edzésmúlton gondolkoztam el... ;)

(#2320) etilin válasza attilam (#2315) üzenetére


etilin
aktív tag

Ezen az alapon senki se olvasná el a Radnai cikkeit (vagyis amiket ő fordított)

A másik én nekem még egy tojásárgáját se volt szívem eddig kidobni. Mondjuk zsíros is vagyok. :O

[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#2321) Markgx10 válasza LOTR (#2317) üzenetére


Markgx10
őstag

Akkor már tényleg nem hívhatnám magam hobbigyúrósnak, ha tömegelés alatt ennyire tisztán kajálnék. :U :D Így is csak csirkemell, tonhal, tojás, sovány túró és tejsavó a fehérjebevitelem, a ch meg szinte kizárólag rizs, zöldség és néha egy kis mazsola Fless után szabadon :D
Ezt akkor sem fogadom el, hogy bármi is múlna ezen :U

(#2322) Markgx10 válasza etilin (#2320) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem is olvassa senki ;]

(#2323) attilam válasza etilin (#2320) üzenetére


attilam
őstag

Így van, pont erre akartam kilyukadni. Én a Radnait sokkal többre tartom, mint a Bunny-t, holott nem olyan izmos. Amúgy kíváncsi lennék, hogy Bunny milyen izmos lenne naturálban, ha koxszal ennyit ért ''csak'' el eddig.

Márk: Én olvasom. :U.
:D.

[Szerkesztve]

(#2324) Markgx10 válasza attilam (#2323) üzenetére


Markgx10
őstag

Jóvanna :D :R Fel is vettem aláírásba az aprított tonhalat. :D

(#2325) etilin válasza attilam (#2323) üzenetére


etilin
aktív tag

Azért Bunny biztos nem koxol annyit mint a Németh Pisti. Ha ő is úgy nyomná az anyagokat mint egy versenyző biztos jobban nézne ki.
Más dolog hogy Egy Pisti egy Johny melett jóval vékonyabbnak tünik az ember.
Esztero is kis bélféregnek tünt 90-kilósan Vörös Zoli melett.

Más dolog hogy Radnainak naturálban is tí év edzésmúltal jobban kéne kinéznie mint most. Mert nagyon nulla szintem van.

[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#2326) attilam válasza Markgx10 (#2324) üzenetére


attilam
őstag

Én is aprítottat eszek. Utálok rágni. :DDD

etilin: Nem tudhatod mit használ. :) De azért nem egy hobbikoxos. :D

[Szerkesztve]

(#2327) LOTR válasza attilam (#2318) üzenetére


LOTR
addikt

de akkor ennyiből inkább egyen meg pár pufirizst meg valamennyi túrót, szerintem azzal jobban kijön ár/érték arányban, tehát ez nem jó indok ;)

One Ring to rule them all

(#2328) attilam válasza LOTR (#2327) üzenetére


attilam
őstag

Igen az ár/érték arányon van a hangsúly. A tonhaltörzsbe se tudod mi van, meg az aprítottba se. Lehet, hogy nem is tonhal van benne, ki tudja. :F
Nekem mindenesetre jó az aprított is, aztán mindenki azt eszik amit akar. Szerintem ezen nem múlik semmi. Én aprított tonhallal diétáztam, és nem bántam meg. :)

(#2329) Markgx10 válasza LOTR (#2327) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem veszek belőle semmi mást, pont egy vagon van itthon mindegyikből (pufirizst is 50 csomagosával veszem, és a túrót sem egyesével) és nem a pénz miatt, egyszerűen nem fogadom el amit mondotok. :U :D Azért örülök, hogy próbálkozol :D

(#2330) Falco6 válasza attilam (#2326) üzenetére


Falco6
tag

Én is aprítottat eszek. Utálok rágni :DDD
Nincs mivel? :D
Jó kis komoly eszmecsere megy itt nyugalomban. Bocsi h belezavartam. :R

(#2331) Markgx10 válasza attilam (#2328) üzenetére


Markgx10
őstag

Ja ha valaki meg akar győzni erről (bár fölösleges) az konkrét tényekkel támassza alá, ne Bunnyval és hasonló esélytelen dolgokkal. Megköszönném, üdv:

Tonhalas Márk :D

(#2332) Falco6 válasza Markgx10 (#2331) üzenetére


Falco6
tag

Lecsaptam a nevedre. Köszi! :R

(#2333) Boxer001 válasza Markgx10 (#2331) üzenetére


Boxer001
veterán

Az ''Aprított'' jelző nélkül nem ér semmit a neved. ;] :D Azt kéne elérakni. Így nem vagy hiteles. :D
De Tonhalas nélkül se rossz: Aprított Márk. :D

Falco6
Kuss :D

[Szerkesztve]

(#2334) Falco6 válasza Boxer001 (#2333) üzenetére


Falco6
tag

ne szórakozzá má nem írom át az aláírásom:D

(#2335) LOTR válasza Markgx10 (#2329) üzenetére


LOTR
addikt

én emlékszek rá amikor vettem az összes fajta tonhalból ami létezett a tecsóban, 120ft-ostól kezdve a 300-400ig, rio maret korábbról ismerem, azt nem vettem :)
aztán én is azt a szart ettem egy időban amit bunny csak úgy félredobott, de ízre is egész más volt mint az atlantik (azt hiszem az áll árban a legközelebb hozzá), ezek után már nem vennék aprítottat, te meg úgyis tömegelsz, zabálj csak mindent metil mellé az kell :D

One Ring to rule them all

(#2336) Szőkeamazon


Szőkeamazon
csendes tag

Sziasztok!

Szálkásítani szeretnék. Várom a javaslatokat, mit és hogy?

(#2337) LOTR válasza Szőkeamazon (#2336) üzenetére


LOTR
addikt

diéta + sok kardió
és body.builder.hu ;)


de ha átnézel a fogyjunk le topikban, ott is van rengeteg tipp
vagy itt a keresőbe írd be a kardió és a diéta szavakat, sok hsz-t ki fog dobni ;)

One Ring to rule them all

(#2338) Boxer001 válasza Szőkeamazon (#2336) üzenetére


Boxer001
veterán

Képet! :DDD

(#2339) KERO_SAN válasza Boxer001 (#2338) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

mint kivulallo mondom, hogy bizony igazad van, kep nelkul nem lehet tanacsot adni :D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#2340) Boxer001 válasza KERO_SAN (#2339) üzenetére


Boxer001
veterán

Egyértelmű. :DNő esetében kizárólag komoly analízis után lehetséges a segítségnyújtás. :D

(#2341) Markgx10 válasza Szőkeamazon (#2336) üzenetére


Markgx10
őstag

Persze 10 perce regisztráltál ez az első hozzászólásod. Ráadásul egy hw fórumon rögtön a gyúrósokhoz találtál ide. ;)
Ezt hányszor fogjátok még eljátszani srácok, mert már kurvára unalmas kezd lenni?

(#2342) Boxer001 válasza Markgx10 (#2341) üzenetére


Boxer001
veterán

Én is csak azért adtam bizalmat, mert már nem akarom elhinni, hogy még mindig van ilyen elvetemült. :D
Gambit
:D Tangás a minimum és úgy, hogy hátulról bepucsít. :Y :D Na persze ha ez egy átverés, akkor okádni nem akarunk... :D

[Szerkesztve]

(#2343) Gambit válasza Boxer001 (#2340) üzenetére


Gambit
őstag

Természetesen olyan kép kell, amin a testfelület minél nagyobb része látszik. Persze elölről és hátulról is kell kép. Maximum bikinis, lehetőleg tangás, sőt... :DDD

Márk: Olyan vagy, elrontod a játékot! :O

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#2344) Agyzuzo válasza Markgx10 (#2331) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az aprítottban kevesebb a hús, mérd le... Vegyél egy törzset és egy aprítottat (ugyanabból a márkából), csöpögtesd le, mosd meg és a tiszta tömegét mérd le. Az aprított alig több húst tartalmaz, mint a törzs fele. Ha meg így számolom, anyagilag már nem is olyan jó... Részemről én maradok az Atlantik és Happy Tuna törzsnél, már csak azért is, mert baromi finom. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2345) Janesz válasza myrra (#2288) üzenetére


Janesz
őstag

szerintem menjél megint kivizsgálásokra, de inkább a fejedben kéne keresni a daganatokat

kicsit vissza kéne venned nem? :U

amúgy meg szerintem itt a topikban ha kettőnk közül valaki hiteles az nem Te vagy... :U
engem már többen láttak élőben ..sőt edzettünk is együtt... :U

én nem akarom megmagyarázni neked,hogy a csirke egészségesebb mint a vadhús mert nem az..de te meg azt ne magyarázd már meg nekem,hogy te a mostani kinézeteddel és étrendeddel még az idén szálkásnak mondható leszel...(DNP nélkül persze)
sokat érsz azzal,hogy te vadhúst eszel ha falod mellé a kalácsot meg a vajaskenyeret ...

igazad van én télleg primkó vagyok...persze TE nagymester a 160-as IQ-ddal nemtom mért nem tudsz helyesen írni (bedurranik stb..) persze lehet,hogy én vagyok tuskó hisz én még ''csak'' az első diplomámat csinálom a leggagyibb suliban és a leggagyibb szakon...(BME építőkar) :U

már ne haragudj de te mit akarsz újratárgyalni? hogy a napos meg a vajaskenyér jó a szálkásításhoz? vagy ,hogy a ránézésre 25%-os zsírtartalmú vadhús jó a szálkásításhoz?
vagy mit? megsúgom ezzel az étrenddel amit beírtál nemrég 2-3 év múlva is ugyanígy fogsz kinézni...
részemről a vita lezárva,de azért nem ártana eldöntened már végre mit is akarsz.. és 50-es ''kézzel'' sem szégyen kérdezni mi az amin javítanod kéne...Márk is játszotta az eszét tavaly,hogy az jó amit nyom és úgy nézett ki a mostani képeihez képest mint egy aids-es akin már a koktél sem segít.. ;]

(#2346) myrra válasza Janesz (#2345) üzenetére


myrra
senior tag

''persze lehet,hogy én vagyok tuskó''

igen

''kicsit vissza kéne venned nem? ''

ezt E/1ben kellett volna írnod :DDD

''persze TE nagymester ''

igen

''engem már többen láttak élőben ..sőt edzettünk is együtt... ''

kijafaszt érdekel :F

a leggagyibb suliban és a leggagyibb szakon...(BME építőkar)

te mondtad... nem kétlem :D


jah és leszokhatnál róla hogy mindenféle álnéven beírogatsz ide(Bogárpi,Szőkeamazon)

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#2347) Janesz válasza myrra (#2346) üzenetére


Janesz
őstag

köszönöm szépen!! :R
ennyit vártam tőled :R

Te az az ''igazi okos'' vagy ..okleveles kocsmai vitapartner.....neked bazzeg valamit megmagyarázni...olyan vagy mint egy óvodás..az én mondtatomat szajkózva válaszolsz...


[Szerkesztve]

(#2348) Gambit válasza Janesz (#2347) üzenetére


Gambit
őstag

Azért poénból belinkelhettél volna valami tangás fitness csajszit... ;)

Szerk: Janesz: Ne vitatkozz vele, mi úgyis tudjuk, hogy ki a frankó ember! Tök felesleges.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#2349) God Vazzeg válasza Szőkeamazon (#2336) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Amazokra nem vagyunk kíváncsi, írd át a neved Szőkerajtam-ra :D Esetleg Szőkeboxin még elmegy, mer a Boxer tesó :D Ráfér egy nő má, de csitt, vissza ne mondd neki! :D ;)

(#2350) Janesz válasza Gambit (#2348) üzenetére


Janesz
őstag

itt van örüljetek: [link]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum X. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.