Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23851) Woodslave válasza God Vazzeg (#23848) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jóvan de akkor pont benne leszel egy komoly minőségű tömegnövelő tesztjében :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23852) God Vazzeg válasza Woodslave (#23847) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hát azért már belesedek vissza, 91kg vagyok, úgy, hogy figyelek a súlyomra nagyon :K De nemsokára beszámoló és képek ;)

(#23853) God Vazzeg válasza Woodslave (#23851) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:K ;]

(#23854) paye


paye
tag

Sziasztok Gyúrósok,

Múltkori vitamin - és fehérje körkérdésre köszönöm a válaszokat, a poén tegnap koppant a postaládámban:
--------------------------------------------------------------------------------------
Legújabb termékünk: Tejsavó protein

Önnek készült. Szívvel és nagyon nagy gondossággal!

A legjobb minőségű alapanyagot kerestük. Megtaláltuk.

Írország különleges természeti adottságai révén nagyon gazdag a vegyi anyagok által érintetlen, természetes, zöldellő legelőkben.
A szűz ír mezőkön legelő marhák teje szennyeződésektől mentes. Ez a tény az ott élők számára magától értetődő.
Alapanyag gyártónk meg is lepődött, amikor bio bizonyítványt kértünk tőle. „Nem értem a kérést – felelte – mi más lehetne?” „Mi írek vagyunk!”

Ebből a kifogástalan minőségű alapanyagból készül a Dr. Lenkei Tejsavó protein. Termékünk különlegessége a kiemelkedően magas tisztasági fok. A 78%-os tiszta protein tartalom igazán elismerésre méltó.

Fontos tudnia arról, hogy készítményünk úgynevezett „teljes értékű” proteint, azaz fehérjét biztosít.
Egy fehérjét akkor nevezhetünk teljes értékűnek, ha tartalmazza az összes létfontosságú aminosavat.

Termékünk aminosavakkal (Glutamin, Leucin, Izoleucin és Valin) dúsított. Hozzáadott cukrot nem tartalmaz.

Nagyon keresett termék azok körében:

• akik egyéni ízlésük miatt a hagyományos fehérjében gazdag forrásokból nem jutnak elegendő mennyiségű proteinhez,
• akiknek gyakran kell rohanniuk és csak pár percük van arra, hogy valamilyen értékes, energiát biztosító táplálékot vegyenek magukhoz,
• akik fizikai aktivitásuk, sportos életmódjuk miatt nagyobb mennyiségű fehérjéhez kívánnak hozzájutni,
• akik olyan módon szeretnének cukormentes nyalánkságot fogyasztani, hogy nem terhelik, sőt támogatják szervezetüket,
• akik megfelelő fehérjebevitellel kívánnak felerősödni.

Kiváló tápanyagforrás! Turmixokban, shake-ben, joghurtba keverve, vagy egyéb Önnek tetsző módon felhasználva, pillanatok alatt elkészíthető, ízletes, teljes értékű fehérjeforrást biztosít.

Mindhárom íz (csokoládé, vanília, eper) változat négyféle kiszerelésben kapható:

• 30 adag = 900 gramm 4950 Ft (165 Ft/adag)
• 60 adag = 1800 gramm 8850 Ft (147,5 Ft/adag)
• 90 adag = 2700 gramm 12950 Ft (144 Ft/adag)
• 120 adag = 3600 gramm 16995 Ft (141,6 Ft/adag)

Reszkessetek Scitec, Muscletech és a többiek....

:DD :C :DD :C :DD :C :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#23855) nepszter1 válasza paye (#23854) üzenetére


nepszter1
addikt

Egy termék linket kaphatok ?

(#23856) paye válasza nepszter1 (#23855) üzenetére


paye
tag

Fogalmam sincs, egy hirlevelbol masoltam ki, de holnap megnezen a Nov 7 ternel ha parancsolod...? :))

(#23857) #11527168 válasza nepszter1 (#23855) üzenetére


#11527168
törölt tag

(#23858) Atomgeszi válasza macikos (#23833) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az utolsó videón az a tartófém nem is hülyeség. :K Bár inkább dömperezne meg biciklizne mint a többi hasonló korosztályú kisgyerek.. ráérne még ilyenekre. :U

(#23859) Tipo16V válasza Atomgeszi (#23858) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Arnold is ilyet használt :K :DDD

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#23860) peetmaster


peetmaster
senior tag

Superbody-ra gyün valaki? :U

(#23861) Atomgeszi válasza Tipo16V (#23859) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mondjuk Arnoldnak brutál bicepsze volt az tény. :)

(#23862) Krisinto


Krisinto
őstag

Lementem ma gyúrni bicepsz és mell, váll.
De a húzódzkodás még nem ment...
Egyenlőre maradnak ezek, aztán ha kicsit lejjebb faragtam a súlyomból, akkor nekiállok.
De viszont egy normális edzésterv után kell néznem...

(#23863) Tipo16V válasza peetmaster (#23860) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Én mennék, de scitec oldalon nincs róla semmi csak h budakalász, 30.a
Te mit tudsz róla?

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#23864) peetmaster válasza Tipo16V (#23863) üzenetére


peetmaster
senior tag

A lényegesebb infókat itt megtalálod. ;)

[ Szerkesztve ]

(#23865) becso13 válasza Krisinto (#23862) üzenetére


becso13
aktív tag

Egyik napom mell, bicepsz, tricepsz. A bicepszezést mindig fordított szűk fogású húzódzkodással kezdem, a tricepszet meg tolódzkodással, adja nagyon :)

(#23866) becso13 válasza paye (#23854) üzenetére


becso13
aktív tag

Ez a Lenkei nagyrészt nem is beszél hülyeségeket, csak egy kicsit túl sok pénzt akar a dologból kihozni, úgy tűnik nekem. Mondjuk nagy előnye van a szülők szemében, mert ő egy orvos, nem pedig a Scitec, Dymatize, Gaspari, stb. akik orvul teletömik a fehérjét szteroidokkal :D.

(#23867) Yeffy válasza kovsol (#23793) üzenetére


Yeffy
veterán

Bazze, fogd már fel, hogy nem mindenki edz pro szinten, mint te... :U ;]

Maci, az a gyerekes videó, pfff... érdekes élete lesz, valóban... engem szabályszerűen sokkolt... :Y

Na, ma jó kis pihenő nap van, legalább tudtam kicsit pakolni költözködés után.
Mostmeg sül a finom combika, úgyhogy nemsokára tápolok! :C

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#23868) Kidus


Kidus
őstag

Hat ez...
Rajta is mar csak a szivlapat segit szvsz :DDD

Amugy ma nem megyek, es nem jo...
Holnap megyek, jo lesz :)

Assuming Control

(#23869) Kidus válasza macikos (#23833) üzenetére


Kidus
őstag

Ez a gyerek ijeszto :F

Assuming Control

(#23870) Yeffy válasza Kidus (#23868) üzenetére


Yeffy
veterán

ATTTYAA-ÚÚRR-ISSTEN!!! :W :C
Bocsi a kiabálásért, de ezt így tudtam csak kifejezni...
Pfff... gz... :W
Hallom, szórend megy neki... mindegy, mindig vannak ilyen állatok, még jó, hogy nem ismerem. :DDD
Amúgy meg miket találsz te is... :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#23871) kovsol válasza Yeffy (#23870) üzenetére


kovsol
titán

én szarabbra számítottam amúgy, nézd meg a Kolompár Dzsenifer produkciója című előadást és átértékeled a Lacit :DDD

May the Force be with you!

(#23872) macikos válasza Kidus (#23869) üzenetére


macikos
addikt

Akkor csak nekem tetszik ennyire, hogy foglalkozik vele az apja? :F

Úgy csináltok, mintha ez olyan egyedülálló dolog lenne. Persze nem minden ovis ilyen izmos :D de abba gondoljatok bele, hogy a tornászok 17 évesen már világbajnokok meg olimpiai bajnokok. Szerintetek ők mikor kezdenek el edzeni, 12 évesen? :D

Az autóversenyzők, stb. is 4-5 évesen kezdik. Motorversenyzőknél is pl. Capirossi 17 éves volt, amikor 125-ben világbajnok lett. Gondoljatok bele: a világ legjobb motorversenyzője volt, de még nem volt jogsija :D

(#23873) Tomics válasza macikos (#23872) üzenetére


Tomics
addikt

igaz, lantos terme alatt szoktak ugrabugálni a kis ovisok, multkor megyek lábedzésről le a lépcsőn meglátom kis ovis csaj 1 kézen pörög mondom miafasz majdnem pofára estem :C

PH! addikt since 2004

(#23874) Kidus válasza macikos (#23872) üzenetére


Kidus
őstag

Najo, de ez a gyerek, ez ugy nez ki, mint mas husz evesen es folotte, ha mar par eve csinalja. Marmint magahoz kepest.
Ha mar most ekkora, pelenkaban haskerekezett? Vagy mi?

Le a kalappal, tenyleg, ennyi idosen igy rakoncentralni valamire, es csinalni nem kis dolog, de mint no, egybol anyai osztonok, nem lehet-e ebbol baja, fizikailag, pszichesen, akarmi... lehet, hogy ostobasagnak tunik az aggodalom, de egy gyerek, foleg ennyi idosen, fejlodo szervezet, megpedig eleg gyorsan sok minden kell, franc se tudja, mennyire jo dolog hogy ilyen komolyan tolja.

Mas kerdes, hogy ranezesre teljesen termeszetellenes nekem. Nem viccbol irtam, hogy ijeszto. Tiszta eres a karja, dagadnak az izmai, es kozben meg kis porbafingo, jatszoteren elobb tudnam elkepzelni vagy bicajon a kispajtasokkal.

Assuming Control

(#23875) Yeffy válasza kovsol (#23871) üzenetére


Yeffy
veterán

Jesszusanyáámm.... :W :W
Na, tényleg igazad lett, most tudnék ide olyan szépeket írni, hogy kb 600 ponton megsérteném az alapelveket, aztán kapnék olyan kickass-bannt, hogy még a netkábel is égne tőle... :DD
Beszélnek helyettem is az ott leírt kommentek...
Na jó, 1: szánalom. És nem csak a videón szereplő "részére"...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#23876) Boxer001 válasza Kidus (#23874) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem se normális, amit ezzel a gyerekkel művelnek.

(#23877) LOTR válasza Kidus (#23874) üzenetére


LOTR
addikt

hát ha valami, akkor szerintem a sport az tuti jót tesz egy gyerek pszichés fejlődésének
hogy a mai húszévesek hogy néznek ki, az szerintem inkább az ő szégyenük - már akinek
ha valaki izmosabb, akkor szerintem is idősebbnek néz ki, egy bizonyos korig, de utána meg ponthogy fiatalabbnak

én nem tartom valószínűnek, hogy túlerőltetik a srácot, szerintem edzeget ahogy neki kényelmes, a formája meg főleg a kivételes genetikájának köszönhető, ettől nem gondolnám, hogy baja lesz

One Ring to rule them all

(#23878) Tipo16V válasza peetmaster (#23864) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

kéne menni nem? :U

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#23879) LOTR válasza Boxer001 (#23876) üzenetére


LOTR
addikt

pekingben az olimpián botrány is volt, hogy olyan tornászlányok indultak akik állítólag hamis papírokkal, de valójában csak 12-13 évesen versenyeztek (14 a korhatár, de különböztessen meg aki tud 2 kínai lányt akik korban is közel vannak egymáshoz...), ha jól emlékszem több érmet is nyertek
az semmiben nem különbözik ettől, sőt, lehet még rosszabb

One Ring to rule them all

(#23880) peetmaster válasza Tipo16V (#23878) üzenetére


peetmaster
senior tag

Én mindenképp megyek. Jövő héten veszem meg a jegyet. Jó lenne, ha a fórumról is minél többen eljönnének. :)

(#23881) macikos válasza macikos (#23141) üzenetére


macikos
addikt

134,5kg

Öröm-bódottá :D

(#23882) PókerFész^^ válasza macikos (#23881) üzenetére


PókerFész^^
tag

képet ;]

áj láv szifon

(#23883) LOTR válasza PókerFész^^ (#23882) üzenetére


LOTR
addikt

akarod mondani: ...ezt inkább már látni sem akarjuk :DDD

One Ring to rule them all

(#23884) PókerFész^^ válasza LOTR (#23883) üzenetére


PókerFész^^
tag

:))

áj láv szifon

(#23885) macikos


macikos
addikt

Ez már valami: [link]

(#23886) PókerFész^^


PókerFész^^
tag

Ez miért hasznos nekünk?[link]
mikor kell használni ? :F

áj láv szifon

(#23887) Kidus válasza PókerFész^^ (#23886) üzenetére


Kidus
őstag

Nekem ugy tunik, sima zab csak por, es bele tudod tenni turmixba vagy csak inni magaban.
Mas kulonbseget nem latom hogy irnanak, szokasos reklam izen kivul.
De javitsatok ki ha tevedek.

Assuming Control

(#23888) penene válasza macikos (#23885) üzenetére


penene
őstag

Durva, hogy több, mint 2,5 macikost kinyomott (belegondolni is eszméletlen). :Y :C :DDD

(#23889) Snoop-y


Snoop-y
veterán

új rekord
guggolás 70kg 8 ismétlés :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#23890) God Vazzeg válasza LOTR (#23877) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ugyanez a véleményem. Saját súlyos edzést bárki végezhet, csak jót tesz :K

(#23891) God Vazzeg válasza peetmaster (#23880) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fitparádén leszünk többen innen ;)

(#23892) Tipo16V válasza peetmaster (#23880) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

Énis megyek. :K

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#23893) pajinka


pajinka
tag

Ma reggel megint vótam, szar vót, mer nem tudtam aludni.

Húzódzkodtam különféle fogásokkal 4x8, tolódzkodás rásegítéssel 4x8, aztán megpróbáltam az elölguggolást - na ehhez legközelebb szakmai segítséget fogok kérdni a legnagyobb darab, pulóveres hústömegtől, mivel nem éreztem biztonságosnak 40-nel sem. Így tarkó mögé pakoltam, és úgy ment 2 sorozat 60, 2 sorozat 70. 87 kiló vagyok, ez szánalmas, de rakétasebességgel fog fejlődni - mindig a lábam erősödött a leggyorsabban, és a kedvencem a guggolás.

Volt még utána szintentartó alibi fekvenyomás (60,70,80), aztán mentem is, mert 8 óra közeledett. Legalább annyit sikerült elérni, hogy nem fekvenyomással kezdtem. Útközben munkába vettem és ettem egy kb 40 dkg-os rizskochot, meg egy almát. Húst majd ebédre, és most ugrás.

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#23894) brownus válasza LOTR (#23877) üzenetére


brownus
veterán

az egyik unokaöcsém, 11 és judozik, kis izompacsirta. persze nem ennyire definiált izmokkal! de ha rá nézel, rögtön le lehet vágni, hogy rendszeresen sportol a gyerek. nagyon ügyes:)

ha megengeditek: gyors és halálos ipon:d

(#23895) Woodslave


Woodslave
nagyúr

én 5 körül megyek edzeni, de már alig várom :C
amióta csak heti kétszer edzek (lehet nem is fejlődök, de most ezt hagyjuk :B :D ) azóta nem is emlékszem, hogy lett volna xar edzésem, vagy olyan ami ne ment volna kicsit jobban mint az előző. (mondjuk messzire így se jutottam még/már ;] :D )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23896) kovsol válasza Woodslave (#23895) üzenetére


kovsol
titán

mivel szerintem a többség hobbiként űzi a dolgot szerintem ez így a jó ha az ember várja és nem belefásultan csinálja
amúgy én is már alig várom az edzést, mivel tegnap nem tudtam menni, mert nagyapám temetését kellett intéznem :((( de ma duplán odateszem magam nincs mese ! :K

May the Force be with you!

(#23897) cotag válasza kovsol (#23896) üzenetére


cotag
senior tag

Részvétem.

(#23898) macikos


macikos
addikt

Az alábbi képet elnézve két dolog jutott eszembe:

1. Mennyi cuccot tolhat Kai, hogy bediétázva is ilyen omna-feje van, mint egy Nyugat-afrikai hím gorillának.

2. Egy ekkora orrot hogy lehet úgy kifújni, hogy ne csorogjon be a pulóver ujjába a cuccos.

:D

(#23899) nepszter1


nepszter1
addikt

Dennis Wolf elég druva formát hozott össze. :C

(#23900) brownus válasza macikos (#23898) üzenetére


brownus
veterán

1) sokat
2) ő már csak szív, nem fúj (1ucca hopp, már ott sincs:D easy)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.