Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#651) hummerdikk válasza LOTR (#650) üzenetére


hummerdikk
őstag

Jah, hogy MSNen mar kikerdezett...
Akkor modositok: kaptal rendes valaszt mi a faszt pattogsz?
Hat aki ilyen poent csinal az eleg gyenge humorista...

(#652) Boglya


Boglya
senior tag

Mi a bajotok az új arcokkal? Feldobja a topicot, én jót röhögtem yash-on ;] :D . Ilyen emberek is vannak...
Nah h on is legyek, ma 10%al erősebb voltam fekvenyomásban, egykezes fűrészelésben meg 15%-al. Hat a cucc :Y .

(#653) penene válasza BÁ Nutrition (#374) üzenetére


penene
őstag

Ha megveszem neki, akkor használja, addig csak a kifogás megy.
Ha 10 percet teker, akkor kb. +30%kal megnövelte a napi kalóriahasználatát szerintem.

Sétálni sétál néha, amikor éppen a szabadban lehet hétvégén, most nyáron.. Télen meg... Szal mozgás kb. 0.
Más esély nincs, hogy valamit mozogjon. Ez pedig viszonylag kényelmes lenne.

Kajálni egyre normálisabban kajál, mert cukorbeteg... Szal nagyon nem is diétázhat, de most már nem is eszik olyan durván sokat, figyelek rá én is:)

Én lehet hülye vok a diétához, de annyit tudok, hogy tisztán kajálással, nulla +kalóriahasználattal semmit nem ér a diéta. Tehát amikor azt mondod, hogy elsősorban nem ezen múlik, akkor az lehet, hogy igaz, de hogy ennélkül sem lesz semmi eredmény, az biztos...
De javíts ki, ha tévedek.

fLeSs: köszi, vmi olyasmit fogok, ha veszek, nem kell überdurva...

(#654) Woodslave válasza penene (#653) üzenetére


Woodslave
nagyúr

''tisztán kajálással, nulla +kalóriahasználattal semmit nem ér a diéta.'' - sztem ez nem igaz. Ha tisztán kajálsz és a negatív kalória megvan, akkor fogysz - elvileg :D Anyukádnak meg annyival ''könnyebb'' hogy az az izom ami most van rajta, az nem fog lemenni.
Van aki biciklire voksol, az epliptikus trénerről azt írták sokkal kevésbbé hatásos, mert a lendületed visz inkább.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#655) penene válasza Woodslave (#654) üzenetére


penene
őstag

na, de izé... Épp azt mondom, hogy szobabicaj nélkül az életben nem lesz negatív kalóriája.. Mitől? Hogy egész nap a munkahelyén ül? Meg, hogy vásárol egy picit? Kimegy ebédelni, meg a piacra?
Meg sétál hazafele kb. 5 percet??

Nem tudom elképzelni basszus, hogy negatív kalóriát tudjon csinálni azzal a cukorbeteg étrenddel, amit csinál... Meg ha netán kevesebbet is kajálna, ez a totál nulla tevékenység nagyon kevés CHt emészthet.. Bár nem vok profi, tudom, hogy maga az élet is eszi a CHt, stb... :D

Epliptikus tréner szerintem kilőve anyukámnak, meg minden ilyesmi. A bicaj, amire képes lehet csinálni, és azt szereti is, régen bicikliztünk együtt. Igaz az tudom más...

HIIT edzés kéne neki. :DDD De szerintem egyből szívrohamot kapna. Még attól is zihál, amikor 3 lépcsőt kell menni... Szóval... még mindig faxságnak tartjátok?

[Szerkesztve]

(#656) fLeSs válasza penene (#655) üzenetére


fLeSs
nagyúr

elliptikus tréner, nem epliptikus b+.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#657) do3om válasza penene (#655) üzenetére


do3om
addikt

Woodslave szerintem arra érti hogy a testednek szükség van energiára és ha az alatt viszel be a raktárbol fogy felhasználni.
Vagy szerinted csak a mozgás miatt használt energia miatt eszünk? Lefekszel egy hétre az ágyba és elvagy poron amit a levegővel szivsz be? :D

Persze ha mozog töbet használ fel így gyorsabb a fogyás.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#658) Woodslave válasza fLeSs (#656) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pláne :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#659) hummerdikk válasza do3om (#657) üzenetére


hummerdikk
őstag

Figy, o Penene. Neki siman megy a porrol valo eleles ;] (Kepzelem h milyen por lehet a lakasukban ha be tud vinni napi 1000 kaloriat :DDD )

(#660) penene válasza hummerdikk (#659) üzenetére


penene
őstag

vaze, halálra röhögtem magam. :C :R :W

(#661) bandus válasza yash (#611) üzenetére


bandus
veterán

''hagyjad őket, hadd sipákoljanak csak, megy az ovis szint ezerrel''
ez má úgy hangzik, mitnha mi lennénk a jöttmentek a te topikodban :U ha meg nem tetszik a színvonal, senki sem kényszerít rá, hogy ide irkálj :U tényleg jól megvoltunk ám nélküled is :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#662) bandus válasza yash (#632) üzenetére


bandus
veterán

nabazz, ménem veled? ;]
ez a pókeres meg gyúróshozzáértés már télleg durva :R miért is ereszkedsz te le közénk, bunkó, aluliskolázott gyúrósok közé? :F meg a fene nagy iskolázottságoddal és műveltségedel megmondhatnád már, hogy miért jó neked olyan helyen, ahol senki sem kedvel, de legalább utál? :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#665) BÁ Nutrition válasza yash (#632) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

na mazsolazzunk:DDD

''valóban megszerettem ezt a topikot, ide járok röhögni '' ez rendben is van, remeljuk maracc es nekunk is lesz kinn, ha nem marad a buni ;] es penene :P

''többet nyomok fekve mintBritney Spears '' ezt mar azert nem hisszuk el, kepet! ;)

''nincs is probléma, csak a FAQ nem írja le, hogy itt vissza kell venni az IQ-ból mielőtt szólsz '' valoban nincs benne, de te megis megtetted:))

cigos sztorijaid kit erdekelnek? :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#666) God Vazzeg válasza bandus (#664) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jahh, legyen má meg végre az 50-es kar, oszt kabát, mindenki bekaphattya hoooo :DDD

[IQ visszavétel OFF] :D

(#667) God Vazzeg válasza bandus (#664) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jahh, legyen má meg végre az 50-es kar, oszt kabát, mindenki bekaphattya hoooo :DDD

[IQ visszavétel OFF] :D

(#668) BÁ Nutrition válasza fLeSs (#656) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azt meg lehet oldani hogy eccer ilyesmi legyen az avatarom?
[link] ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#669) God Vazzeg válasza bandus (#664) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jahh, legyen má meg végre az 50-es kar, oszt kabát, mindenki bekaphattya hoooo :DDD

[IQ visszavétel OFF] :D

(#670) bandus válasza God Vazzeg (#669) üzenetére


bandus
veterán

a godbot beindult :D így lettél te addikt.. ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#671) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

uj megeleptes tajgetoszon :DDD ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#672) Geli


Geli
senior tag

Na re szellemi toprongyok ;]
Szájbaszexuált netszolgáltatóm 4hete képtelen megcsinálni a netet, szal előfizettem máshol, hogy ti is örüljetek :D ;] Látom megy az ON,szokás szerint :DDD tajgetosztravelra vki adhatna egy jegyet nekem is ;]
Kertitörpének feladtam az un fehérjét, remélem a héten megérkezik,és leteszteli, mielőtt betömné a pofazacskójába ;] becsomagoltam nylonba,ráírtam h UN FEHERJE nagybetűkkel, nehogy vmelyik szánalompatkány postás anyagnak nézze és felszívja ;]
Egy kis OFF:
lassan 8hete megy a szálkásítás, hiába tartom be a kajálást, 2óránként eszek, egy kiló hús megvan és 4turmix, úgy fogyok el mint a szar...többet a büdös életbe nem szálkásítok spiro nélkül, ez is patkány toprongy buny miatt van ;]

Bocs a penene szintű hszért, Viszlát :D

[Szerkesztve]

(#673) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na mijrügy, ez lesz az új bigbrádör? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#674) Zomb€€ válasza Geli (#672) üzenetére


Zomb€€
őstag

Kiló hussal meg 4 turmixxal fogysz el mint a szar? :U Akkor mindne bizonnyal vagy 130 kilorol kezdted a diétát :U :D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#675) BÁ Nutrition válasza Geli (#672) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:DDD ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#676) fLeSs válasza Geli (#672) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Először nem árt megtanulni rendesen diétázni, mert a spiro sem csodaszer.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#677) Geli válasza Zomb€€ (#674) üzenetére


Geli
senior tag

200ról bazze :D heti egy kiló körül van a fogyás, egy kicsit több, de akkoris....nemtetszik :U

(#678) Woodslave válasza Geli (#677) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó, mondjuk 70 kilóról 60-ra télleg nem túl fényes kilátás :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#679) Geli válasza fLeSs (#676) üzenetére


Geli
senior tag

sztem nem kúrtam el semmit :U olyan tökéletesen biztos nem csináltam mint te, de nem vagyok robot :D talán túl sokat kardióztam ;] nah mindegy...

Kodzsek: 82ról 72re ;] :P :D

Uzsi: kösz, ez nagyonkomoly :DD :C
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#680) fLeSs válasza Geli (#679) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és hogy esel össze napi 1 kg kg hús meg 4 turmix mellett? ez ha jól számolom akkor kb. 280 gr fehérje, ez a te súlyodhoz még sok is.
mennyi a ch?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#681) Geli válasza fLeSs (#680) üzenetére


Geli
senior tag

ha edzés van akkor edzés után dupla, és este egy,reggel egy. Ha nincs edzés akkor reggel egy és este 2. (pihenőnap csak 3van)
200ról kezdtem, most 120, folyamatosan csökkentettem.

(#682) fLeSs válasza Geli (#681) üzenetére


fLeSs
nagyúr

lehet, hogy csak úgy látod, hogy esel össze. csinálj 1 csalónapot sok ch-val vagy barátkozz meg a gondolattal. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#683) vedini válasza Geli (#679) üzenetére


vedini
őstag

nem lehet, hogy nagyon kevés ch-t viszel be?

workworkwork...

(#684) Geli válasza fLeSs (#682) üzenetére


Geli
senior tag

az lesz mindeképp :D Szerinted van annak értelme ha most egy hétre felemelem a ch-t mondjuk 150re? És utána vissza 120ra.
A gondolattal már sikerült megbarátkoznom,régóta tudom hogy szar vagyok :DDD
Ami most egyedül tetszik az a hasam, úgyahogy kockás (fogjuk rá ;] ) Csak a vizet tudnám vhogy kihajtani...volt két hét amikor nyomtam a paradicsomot ezerrel és csak olyan ásványvizet ittam amiben 10mg nátrium van, szét száradt a karomon-lábamon a bőr, full lehámlott, már elkezdett repedezni, de a vízfejem megmaradt :U ;]
Te be tudtál száradni? :F

(#686) fLeSs válasza Geli (#684) üzenetére


fLeSs
nagyúr

te miről beszélsz? :F minek kihajtani a vizet? csak gyengülsz tőle,
1 napra emeld meg a ch-t jó magasra (500-600 gr).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#688) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Tök jó, régen a 2kezes bictől mindig fájt az alkarom, és emiatt nem is nagyon csináltam a rudas bicgyaksikat. bunny erre mindig asszondja, hogy túledzés.
Időközben rájöttem, hogy az volt a gond, hogy túl szélesen fogtam a rudat, amióta vállszélességben fogom, azóta nem fáj. :W :D még az egyenes rúdtól sem.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#689) Zomb€€ válasza fLeSs (#688) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nekem frankó ínhüvelygyulladásom van a jobb alkaromban,és azt a rohadt franciarudat csak szélesben lehet fogni,mert a középső hajlításnál nincs érdesítve :((( ...szóval eléggé szétkúrja. Lehet vmivel kenni kéne,vmi 5let?(az elfogadható fajtábol :U ;] )

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#690) fLeSs válasza Zomb€€ (#689) üzenetére


fLeSs
nagyúr

hát ezaz, én is mindig ott fogtam, ahol az érdesítés van, de ha belegondolsz ez nem mindenkinek felel meg, szóval fogd vállszélességben (legalábbis sztem próbáld ki).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#691) Bubee82 válasza Zomb€€ (#689) üzenetére


Bubee82
őstag

Én nem szoktam vele foglalkozni. Most is van, de nekem csak Scott-on jön elő. Van h elmúlik vagy h előjön. Nem nagyon foglalkoztam vele sose. Ha pihentettem se jött rendbe, illetve a pihentetés = Scott elhagyása.

(#692) Vandit. válasza fLeSs (#688) üzenetére


Vandit.
addikt

úgy fájt mintha ketté akarna törni?Nekem is mindig fájt,de szerintem azért,mert gyenge volt az alkarom,Szerencsére már annyira nem az. ;] Szerintem ''EZ'' rúddal nem is érdemes bicepszezni,mert leveszi a terhelést a bicepszről. :(

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#693) Zomb€€ válasza Bubee82 (#691) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én se szoktam felvenni az ilyen dolgokat,de ez egyre rosszabb lesz.Miután leteszem a rudat kb 5mp-ig még feszíteni kell a kezemet hogy szét ne robanjon:D

fless: ha nem az érdesitésnél fogom akkormeg kitekeri a kezemből :F

[Szerkesztve]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#694) fLeSs válasza Vandit. (#692) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nemtom már hogy fájt, régen volt. arra emléxem, hogy asszem akkor fájt legjobban, amikor leraktam a rudat.
mi az az EZ rúd? :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#695) Bubee82 válasza Zomb€€ (#693) üzenetére


Bubee82
őstag

Nekem is ilyen pár mp-ig, de kibírom. Sztem sok mindent nem lehet vele kezdeni.

Fless:


EZ rúd -> U alakban meggörbített rúd (hasonló mint a frencs)

[Szerkesztve]

(#696) _Blank_ válasza Bubee82 (#695) üzenetére


_Blank_
aktív tag

sok mindenkinél van ez, és sztem nem az alkar erősségétől függ.
csak bicepsz gyaksinál jön elő

(#697) Bubee82 válasza _Blank_ (#696) üzenetére


Bubee82
őstag

Senki nem mondta h az alkar erősségétől függ a dolog :U

(#698) Vandit. válasza Bubee82 (#695) üzenetére


Vandit.
addikt

az EZ rúd konkrétan a francia rúd az angol easy-ből ered ;] Gondolom sejted miért.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#699) Zomb€€ válasza _Blank_ (#696) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ez sztem kurvára attól függ hogy ínhüvelygyulladásod van-e vagy nem xD
Eddig sose volt...

[Szerkesztve]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#700) Bubee82 válasza Vandit. (#698) üzenetére


Bubee82
őstag

Van egy másik is, nem tudom láttál -e már olyat. Én úgy tudom az az igazi EZ rúd.

Wantid:

Akkor átsiklottam felette. De szvsz nem függ tőle egyáltalán.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.