Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) God Vazzeg válasza Markgx10 (#796) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bár nem tőlem kérdezted, meg nem is vagyok kompetens a témában de nekem volt ilyen gondom, 3-4 nap lazább kajálás megoldotta :F Jó lenne kideríteni h ez mitől van, mert nekem tömegelésnél ez visszatérő probléma, és nem bírom kipörögni magam :F

(#802) Markgx10 válasza Woodslave (#798) üzenetére


Markgx10
őstag

Eszek clostilt is, meg egy 60 szemes Novedex XT-t (netről rendelve, mert Janesz elérhetetlen), remélem ez elég lesz, végül is ''csak'' egy doboz Methyldrolról van szó :D

A többieknek köszi a válaszokat

God: Igazából mindenkitől szerettem volna kérdezni, aki már nyomott valaha valamit a csengőn kívül, köszi neked is :R , akkor ha nincs tudományosabb magyarázat, lehet nem erőltetem pár napig, hátha az segít. :U

(#803) God Vazzeg válasza Markgx10 (#802) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Agyzuzo válaszára lennék kíváncsi, de le se sz@rja a búránkat :U ;]

Én azért őszre veszek B-komplexet, az is segít étvágyra állítólag ;) :D

[Szerkesztve]

(#804) Manitou válasza Markgx10 (#796) üzenetére


Manitou
addikt

[kép]

[Szerkesztve]

(#805) Boxer001 válasza Manitou (#804) üzenetére


Boxer001
veterán

[kép]

(#806) do3om válasza Bubee82 (#794) üzenetére


do3om
addikt

Remélem az lessz.
Cd papirtokban címesztem fel a zacskókat. :D

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#807) God Vazzeg válasza do3om (#806) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A helyesírás nem az erősséged azt látom :D

(#808) Markgx10 válasza Manitou (#804) üzenetére


Markgx10
őstag

Ez volt a leghasznosabb válasz, mondom kipróbálom, már el is kezdtem így nézni, bár még nem vagyok éhes :( :F ;] Meddig kell így csinálnom? :U

Boxi: tiszteletem :R :D

(#809) do3om válasza God Vazzeg (#807) üzenetére


do3om
addikt

Ezt meg hogy vetted észre? :D

Azért sokszor csak elírom.

[Szerkesztve]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#810) Bubee82 válasza Markgx10 (#808) üzenetére


Bubee82
őstag

:Y :C :C :DD :DD

(#811) Boglya válasza Markgx10 (#796) üzenetére


Boglya
senior tag

Csak van olyan kaja amit bármikor le tudsz nyomni, pl vmi gyümölcs vagy csoki:D. Ha már nagyon nem akart lemenni a kaja, én változtattam az étrendemen, a megszokott ízeket már nem volt kedvem legyűrni.

(#812) Markgx10 válasza Boglya (#811) üzenetére


Markgx10
őstag

Mondjuk csokit, gyümölcsöt, somlóit stb simán meg tudok enni bármennyit, de az nem igazán megoldás úgy érzem :D

(#813) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Kb. 1-2 hete írtam a shop builderbe az ON fehérjéhez egy véleményt, és még nem került ki. Ez hogy lehet? ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#814) L|zsidoboz válasza fLeSs (#813) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

le van zárva a rendelésed? jó kiszereléshez írtad? :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#815) fLeSs válasza L|zsidoboz (#814) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Már rég megkaptam a rendelést, és jó kiszereléshez írtam.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#816) do3om válasza fLeSs (#813) üzenetére


do3om
addikt

Ha pozitiv dolgot írtál nézd meg a 100% Whey Proteinnél hátha véletlenűl oda keveredett. :DDD

Szerk: Sájtek vejpronál.

[Szerkesztve]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#817) L|zsidoboz válasza fLeSs (#815) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

az egy dolog, hogy megkaptad, attól még nem biztos, hogy ők lezárták a rendelést.
elvileg egyből le kellene zárniuk, de volt, hogy nálam is elfelejtették. :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#818) fLeSs válasza do3om (#816) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sztem pozitívot írtam, de volt benne egy kis cinizmus. ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#819) Boglya válasza Markgx10 (#812) üzenetére


Boglya
senior tag

Na jó, csokit tényleg nem kell zabálni, de a gyümölccsel semmi gond:D. Úgy értettem h ha új ízeket próbálsz ki, másféle kajákat akkor talán jobban megjön az étvágyad. Pl nekem a tojástól már hánynom kell, úgyhogy nem igazán vártam a reggeli étkezést, de lecseréltem cottage cheese-re, így már jó. Köreteket is váltogatom, fehér, barna, vadrizs, főtt ill fitnesskrumplee.

(#820) God Vazzeg válasza Boglya (#819) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Barna rizs az valami iszonyat sz@r :(

(#821) Manitou válasza God Vazzeg (#820) üzenetére


Manitou
addikt

Nem is. :U

Márk: nem tudom, szerintem a problémádra nincs megoldás :Y :D

(#822) LOTR válasza Vandit. (#797) üzenetére


LOTR
addikt

annyira nem néztem végig az árakat, de sok termék csak alig olcsóbb, mint a bolti ár, így ha shopból rendelsz ingyen kihozzák, itt meg még lenne plusz pósta is

viszont ha közel van és el tudsz érte menni, azért van pár cucc ami jó árban van, másik viszont ha meg sokat rendelsz shopból, megint csak ott tartasz, hogy ingyen kihozzák, még menni sem kell érte

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#823) Boglya válasza God Vazzeg (#820) üzenetére


Boglya
senior tag

Szerintem tök jó:D. Amikor először kipróbáltam 1 hónapig csak azt használtam :)) . Abból viszont úgy vettem észre h több kell mint fehér rizsből, kevesebb benne a szénhidrát, vagy nem tom.

(#824) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Ha akartok röhögni: [link] :D

(#825) Bubee82 válasza God Vazzeg (#824) üzenetére


Bubee82
őstag

Én nem akarok röhögni :( :D

(#826) God Vazzeg válasza Bubee82 (#825) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ehhez jogod van :R :D :P

(#827) Bubee82 válasza God Vazzeg (#826) üzenetére


Bubee82
őstag

[kép] [kép]

(#828) JagdPanther


JagdPanther
aktív tag

az új teremben ahova járok nincs guggolóállvány :F csak keret, meg lábtológép, meg csigás lábgépek. ha ezeket használom, és sima guggolást nem csinálok, sokkal kevésbé fog fejlődni a lábam, vagy csak kicsit kevésbé? :D

jó tudom járjak olyan helyre ahol van rendes állvány... de ami van két terem a ''közelben'' vagy messze van(+2 km, ráadásul gyalog) vagy drága és kicsi :U

[Szerkesztve]

(#829) deniro2


deniro2
senior tag

Mondjátok emberek, májat miért nem eszünk? Én valamiért azt hittem, hogy az kaksi, de Bubi tesztjén felbuzdúlva most megnéztem és a csirkemáj 23 g fehérje, 4 g zsír, nem tünik szarnak és nem is drága.

(#830) Bubee82 válasza deniro2 (#829) üzenetére


Bubee82
őstag

Én sose voltam ellene. Néha veszek, most is van 1 kiló a fagyasztóban. A libamájból zsír is lett mérve és igen meglepődtem. ~3 gramm zsír volt benne ami elég durva. A liba kb olyan állatfaj mint a sertés, tehát elég zsíros, nem a tartásmód miatt hanem magam a faj ilyen. Igaz nem hízlalt liba volt, de akkor is elég durva és nagyon meglepődtem. A másik meglepő h a mellében is 3-4 gramm zsírt mértek a kollegák. Ez is elég meglepő :U

Mondok még valamit. Pár héttel ezelőtt ropit is mértünk. Úgy higyjétek el h 10 gramm fehérje van 100 gramm termékben :Y Majdnem dobtam egy hátast :D

[Szerkesztve]

(#831) bandus válasza JagdPanther (#828) üzenetére


bandus
veterán

a guggoló keret sem rossz. ha jól végzed nagyon meg tudja dolgoztatni a combokat (bár én még nem próbáltam :D) nemis tudom melyik bbtv-ben guggolt valaki keretben, talán a takács gyuri :F itt a lábaid kicsit előrébb tudod helyezni, nem dőlsz hátra a súllyal, és maximálisan a combizmaid dolgoznak, nem tuds besegíteni derékkal.

deniro: én speciel azért, mert nem szeretem :U :D

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#832) Bubee82 válasza bandus (#831) üzenetére


Bubee82
őstag

Ha előrébb vannak a lábak akkor az már Hack-guggolás.

Igen, akkor már Hack. Hidd el :D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#833) bandus válasza Bubee82 (#832) üzenetére


bandus
veterán

kereten is? azthittem azt csak géppel lehet csinálni :F bár ott kicsit döntött a testhelyzet, itt viszont a hátad függőleges marad. de láb témában nem vagyok otthon :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#834) Vandit. válasza JagdPanther (#828) üzenetére


Vandit.
addikt

Csinálj keretben elölguggolást.Az tuti odabasz. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#835) Bubee82 válasza Vandit. (#834) üzenetére


Bubee82
őstag

Szabad súly az igazi. Keretben csak puhányok dógoznak :( ;]

(#836) JagdPanther válasza Bubee82 (#835) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

meg akiknek más nem jutott :( :P

(#837) LOTR


LOTR
addikt

ma is csináltam Hack gépes guggolást, ha előbb tudom, hogy ennyire jó, akkor már lehet lenne valamilyen formája a lábamnak, nekem eddig kedvenc gyakorlatom
úgy csinálom, hogy 20-60-80-100kg x12 sima guggolás (azért nem akarom teljesen elhagyni a sima guggolást), majd utána 40kg 4x12 hack guggolás, -múlt héten 30-cal csináltam-, nagyon lehet érezni a combizmot gyakorlat közben, és a legjobb az egészben, hogy a térdet mintha alig terhelné, a sima guggolás után mostanában szoktam érezni, hogy nem teljesen jó
hát kíváncsi leszek, hogy egy pár hónap múlva milyen eredményt érek el ezzel a gyakorlattal

One Ring to rule them all

(#838) Vandit. válasza Bubee82 (#835) üzenetére


Vandit.
addikt

Akkor én puhi vagyok. :D Bár felváltva csináltam anno.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#839) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

viszlat :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#840) bandus válasza BÁ Nutrition (#839) üzenetére


bandus
veterán

beléd is ;] :D

amúgy hová mégy? :U

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#841) Zomb€€ válasza BÁ Nutrition (#839) üzenetére


Zomb€€
őstag

nefürgyé[kép]

[Szerkesztve]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#842) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Sztetek diéta mellé mit érdemesebb venni, glutamint vagy BCAA-t?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#843) Bubee82 válasza fLeSs (#842) üzenetére


Bubee82
őstag

BCAA, egyértelmű. Az a hasznosabb.

(#844) L|zsidoboz válasza Bubee82 (#843) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

és abból melyik a legjobb ár / hasznosság szempontjából?

Good to be good, but better to be lucky.

(#845) fLeSs válasza Bubee82 (#843) üzenetére


fLeSs
nagyúr

miért? :DDD
milyen időpontokban szednéd?

doboz: BCAA Express.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#846) bandus válasza fLeSs (#842) üzenetére


bandus
veterán

én remélem félre tudok majd rakni annyi pénzt, hogy fussa mindkettőre :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#847) Vandit. válasza fLeSs (#842) üzenetére


Vandit.
addikt

bcaa,ugyanis az izoleucinból glutamint is előállít a szervezet
pontosabban:
A BCAA-kból a szervezet saját maga, nélkülözhetetlen glutamint is képes szintetizálni, melynek átfogó nélkülözhetetlensége közismert!


[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#848) fLeSs válasza bandus (#846) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nálam ez csak a növi után van a sorban... :DD (csak hogy nehogy asszid, hogy ezek érnek vmit :DDD)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#849) Vandit. válasza bandus (#846) üzenetére


Vandit.
addikt

Szerencsére nekem már mind2 megvan. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#850) bandus válasza fLeSs (#848) üzenetére


bandus
veterán

már előre fosok a tavaszra tervezett diétától :) sose csináltam, fogalmam sincs mire hogy reagálok majd.. izomból elfogyni meg nem akarok.. lehet itt kéne kezdeni, hogy ne várjak túl sokat ezektől a szerektől? a normális kaja alap lesz, de gondoltam azért cask számít valamit a glutamin, meg a bcaa.
''a glutamin tömegelésnél ajánlott, diétánál kötelező'' a közmondás az mb.hu-ról :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.