Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#501) vedini


vedini
őstag

bazz, ez rémisztő, engem nem is az zavar, hogy mondjuk egy 5kg-om dobozt megvettem volna, és lehúznak 50dkg fehérjével, hanem az, hogy mi az az 50dkg???, zsír, állagjavító, szénhidrát, esetleg kosz :DDD
na utánanézek az ON-nak hol lehet beszerezni, meg milyen is, én fitnessx-ről néztem ott nem voltak ON-nek
köszi mégegyszer :R

workworkwork...

(#502) God Vazzeg válasza Bubee82 (#492) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én ezt tapasztalatból megerősíthetem :R

Apropó: nemsokára krea feéltöltés kezdődik, múlt héten és ezen a héten szünetet tartok az edzésben, jövő hét elején kezdem a feltöltést, szeptember elejétől meg teljes erővel tömegelés, csak ahogy szoktam, ha jól sikerül, lehet 2 év lesz belőle :D :Y

Jelenlegi formám olyan, mintha sose edzettem volna, fehérjét nem tolok kb egy hónapja, asszony szerint ''sovány!'' vagyok :D Kezdeti méretekről lesz egy kis szösszenetem majd, előre mondom, hogy meglepő lesz! :D

(#503) Vandit. válasza vedini (#501) üzenetére


Vandit.
addikt

Sportika-n van ON[link]

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#504) vedini válasza God Vazzeg (#502) üzenetére


vedini
őstag

én mióta az eszemet tudom gyúrok, aztán úgy nézek ki, mint egy kenyai maratonista :)
eddig nem nagyon volt lé, aztán elcukroztam a megvett tömcsinövelőket, normális adagoktól remélem megjön az eredmény

workworkwork...

(#505) Markgx10 válasza God Vazzeg (#502) üzenetére


Markgx10
őstag

4 hete még én is azt gondoltam, hogy kis kihagyás és mint ha sosem edzettem volna :F Azóta már tudom, hogy nagyon gyorsan visszajön ami megvolt. Most csak karra nézve mondom:
Tavaly nyáron a ''tömegelés'' ''csúcsán'' :D 44,5 volt, term. hidegen.
Mielőtt elkezdtem szedni a Methyldrolt 42-t épp nem érte el, de mondjuk legyen 42.
A mai napon már simán megvan 45,5 hidegen (még úgy is, hogy hétvégén nagy buli volt, húúúbazmeg ;] ), gondolom most sokkal nagyobb nem is lesz (magyarul semmivel :D) mert most már itt a kúra vége. :U

Ha jól emlékszem neked 48 felett volt a tavalyi kúra alatt. Biztos vagyok benne, hogy ha elkezded megint a tömegelést, pár hét alatt meg lesz, aztán még pár hét és 50. :D (Legalábbis nagyon drukkolok :R )

(#506) Bibby válasza vedini (#504) üzenetére


Bibby
addikt

Akkor miért nem vettél fehérjét? :)

Ελευθερια η θανατος

(#507) vedini válasza Bibby (#506) üzenetére


vedini
őstag

inkább a szénhidrátot részesítettem előnyben, ami sok van a tömcsinövikben, mert mellette keményen karatéztam, aztán 5 év után most abbahagytam, szal mehet a tömegnövelés ezerrel

workworkwork...

(#508) fLeSs válasza vedini (#507) üzenetére


fLeSs
nagyúr

''tömcsinövi''

:U :W

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#509) Vandit.


Vandit.
addikt

Muscletech Nitrotech Hardcore akciós most sportikán 8300.-annyit megér szerintem.

más:Valóban létezik thermogenikus izomfejlsztő?

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#510) Manitou válasza Vandit. (#509) üzenetére


Manitou
addikt

A sportikán mi nem akciós amúgy? :D Mert minden terméknek át van húzva az ára és oda van írva egy kisebb szám :D

És ez miért érné meg? Van valami személyes tapasztalat is a hatékonyságáról :F

(#511) Vandit. válasza Manitou (#510) üzenetére


Vandit.
addikt

Azért érné meg,mert 63 adag 8300.- és nem sítek.Személyes tapasztalatom nincs. vele. :(
Amúgy nem minden,de negyon sok termék akciós kb. 80 féle :)

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#512) God Vazzeg válasza Markgx10 (#505) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Te jobban bízol bennem, mint én magamban, de azért köszi :R :D Tavaly 48 felett jártam már, idén viszont 47 körül ''kullogtam'' csak, jelenleg nem merném megmérni, valszín elhagytál már méretben :D Remélem is, hogy gyorsan visszajön, rá leszek térdelve a méretekre idén, meg jövőre is :R Aztán majd meglássuk! :U

(#513) Vandit.


Vandit.
addikt

Én most egy 10-est szeretnék feldobni a 100 mellé és aztán tavasztól egy 8 hetes diétát beiktatok aminek a végén 93-94 szeretnék lenni. :F :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#514) Markgx10 válasza Vandit. (#513) üzenetére


Markgx10
őstag

Gondolom ezt most fekvenyomásra értetted, te kis 60 kilós szánalom. :F :U ;]

(#515) phaze válasza Vandit. (#511) üzenetére


phaze
csendes tag

Nálam most nem elérhető a Sportika, de biztosan nem a ~900gr-os ( ~30 adag ) 8300 pénz? :U Ha nem akkor Best Buy, és köszi! :DDD

(#516) Vandit. válasza Markgx10 (#514) üzenetére


Vandit.
addikt

Gondolom nem arra :P ;) 60 kiló 10 éve voltam :)

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#517) God Vazzeg válasza Vandit. (#513) üzenetére


God Vazzeg
veterán

100 kiló vagy? :F És milyen magas? :U 10kg-ot felrakni magadra 1 tömegelési ciklus alatt az nagyon kemény ám! De majd meglátod ;)

(#518) Vandit. válasza phaze (#515) üzenetére


Vandit.
addikt

Lehet,hogy az :B

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#519) Vandit. válasza God Vazzeg (#517) üzenetére


Vandit.
addikt

185 vagyok.6 hónap alatt szeretném,de lehet,hogy csak 8 lesz belőle.Amúgy olyan hihetetlen,hogy 100 kiló vagyok? :F

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#520) fLeSs válasza phaze (#515) üzenetére


fLeSs
nagyúr

De a 900 gr-os 8300.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#521) Vandit. válasza fLeSs (#520) üzenetére


Vandit.
addikt

akkor már nem annyira bestbuy ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#522) Bubee82


Bubee82
őstag

Uzsidoboz + BÁ:

Melyikőtök tud honlapot gyártani?

Más:

Azt kérdezném meg azoktól akik eddig küldtek mintát, hogy van -e számlájuk arról amiből küldték a mintát? Jó lenne ha meglenne és az is jó lenne hogy ha esetleg megkérlek titeket akkor tanusítjátok h tőletek van a minta és erről bizonyíték is van. Úgy néz ki h sehol se lehet megjeleníteni az eredményeket, a jogi következmények miatt, ami a fórum tulajdonosát illeti. Ezért gondolkodom egy saját honlap létrehozásán, ahol mindent megjelenítünk, még fényképekkel is alátámasztva a hitelességet...

(#523) God Vazzeg válasza Vandit. (#519) üzenetére


God Vazzeg
veterán

185cm-hez nem sok a 100kg, azért találjuk soknak, mert én 173cm vagyok, és majd megmutatom hogy nézek ki 100 kilósan :D ;] (Szarul :P )

(#524) Vandit. válasza God Vazzeg (#523) üzenetére


Vandit.
addikt

Én sem a minőségi 100 kilóhoz tartozom most. :D

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#525) dragonfx válasza fLeSs (#520) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát igen még 1 kilós cucc se azt 5e+ba van elég necces árú......

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#526) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Szep napokat!

Lemertem ma h mennyi egy sciteces kanal szolocuki. 30-35gr. De kerekitek magyarul 30!

(#527) fLeSs válasza Bubee82 (#522) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én a tápkieg számlákat/blokkokat kapásból kidobom, szal nincs meg egyik sem.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#528) fLeSs válasza hummerdikk (#526) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Érdekes mérleged lehet, mert nálam 40 gr volt, grammpontos digitális mérleggel. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#529) L|zsidoboz válasza Bubee82 (#522) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

mindketten. :)

Good to be good, but better to be lucky.

(#530) hummerdikk válasza fLeSs (#528) üzenetére


hummerdikk
őstag

En meg sima konyhai oldschool merleggel, de ON feherjet jol lemerte...

(#531) fLeSs válasza hummerdikk (#530) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az ON-ból 1 adag a saját kanalába rakva asszem csak 25 gr, a scitec kanállal meg majdnem annyi, amennyit írnak egy adagnak (30 gr).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#532) Vandit. válasza fLeSs (#531) üzenetére


Vandit.
addikt

Akkor tehát az ON kanalával kevesebbet rakok bele,mint amit ráírnak? :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#533) Bubee82 válasza fLeSs (#527) üzenetére


Bubee82
őstag

Fasza... :(

Uzsi:

És vállalnátok egy ilyen honlap legyártását?

[Szerkesztve]

(#534) L|zsidoboz válasza Bubee82 (#533) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

én igen, bá nevében nem tudok nyilatkozni. ;)

Good to be good, but better to be lucky.

(#535) fLeSs válasza Bubee82 (#533) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ettől függetlenül mondhatom azt, hogy tőlem van a cucc (már amit én küldtem)... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#536) deniro2 válasza L|zsidoboz (#534) üzenetére


deniro2
senior tag

Frame-ket most kihagyhatnátok, ha nem megy megcsinálom én. ;)

(#537) Bubee82 válasza fLeSs (#535) üzenetére


Bubee82
őstag

Az nem elég, az a baj...

(#538) Markgx10 válasza deniro2 (#536) üzenetére


Markgx10
őstag

Aha, már látom, hogy te az a jóságosan mosolygó, kacsintgatós, kokckafejű okostojás fajta vagy. :(( :( ;]

(#539) L|zsidoboz válasza deniro2 (#536) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

én valami ilyen [link] egyszerűre gondoltam, de ha akarod, csinálhatod te is.


Fless: bubi ezek szerintem nem. közösítsük ki miatta? :U
gondolom csak egy szimpla oldal kell neki, ahova fel lehet tenni a mérések eredményét, ahhoz meg nem kell valami díszes, profi honlap...

[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#540) fLeSs válasza L|zsidoboz (#539) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ilyet még én is tudok csinálni... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#541) Bubee82 válasza L|zsidoboz (#539) üzenetére


Bubee82
őstag

Azért nem ártana vmi igényesebbet. Legalábbis én szeretek adni az ilyen dolgokra. A folyamat fényképekkel is igazolva lesz, úgyh galéria is kelleni fog.

(#542) deniro2 válasza Markgx10 (#538) üzenetére


deniro2
senior tag

Én meg látom, hogy te pedig egy kaján mosollyal, a tutit megmondó, álszenteskedő népgyermeke vagy valójában. :(( :( ;]

(#543) L|zsidoboz válasza Bubee82 (#541) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

ja jó, akkor majd csináltasd meg valaki mással, ha pedig a képeken kell valamit szerkeszteni, vagy akarsz fejlécet, logót akkor szólj nekem. ;)

Good to be good, but better to be lucky.

(#544) yash


yash
senior tag

Na, 5 napja töltök kreatinnal (Scitec), és 3 napja fehérjével megkombóztam. Valamit érzek... a kreatin tény, hogy adja az erőt, a szériaszám és koromgok száma is növekedett. A fehérje még csak kezdeti fázisában jár, de tény, hogy elkezdtek nőni bicepszek... csak ez a sok pisálás gáz :D

(#545) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Én meg kurvajót hátaztam. Huzóckodás végén már +10 kiloval ment 10 ismétlés,de ebben a kurva teremben nincs egy öv amire lehet sulyt csatolni,igy a lábam közt kell tartani egy redvás kézisulyzot :((( De utána oylan optikai csalódásom volt mintha lenne hátam :D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#546) Bibby válasza yash (#544) üzenetére


Bibby
addikt

Kombózod fehérjével? Meg a fehérje kezdeti fázisban jár? Tudod te mi az hogy fehérje egyáltalán??? Vagy eddig próbáltál 0 gramm fehérjét enni naponta? Mondjuk megnézném hogy oldottad meg. Meg kinőttek a bicepszek, 5 nap kreatintól, úgy hogy még a kajára sem figyelsz...szerintem te rossz helyre jársz mesélni. De azért no offense.

Ελευθερια η θανατος

(#547) Boxer001 válasza Bibby (#546) üzenetére


Boxer001
veterán

Vicces srác...vagy inkább szánalmas kis patkány. ;]
Márk
Gratula, jó a cuccod. :R :D

[Szerkesztve]

(#548) Manitou válasza Bibby (#546) üzenetére


Manitou
addikt

Ne légy már ilyen butus :( ;] :D

Szerinted a kajából nem lehet fehérjét bevinni? :D Gondolom fehérjeporra értette a dolgot, nem arra, hogy eddig 0 fehérjét evett egy nap.
Mindig csak ez a patkánykodás :W :U :( Szánalmasak vagytok :( :D

Ja ez lemaradt ;]
Ja meg Márk is egy ufó ;] :D

[Szerkesztve]

(#549) Bibby válasza Manitou (#548) üzenetére


Bibby
addikt

Itt nem én vok a butus....Ezt írta, a fehérje kezdeti fázisban jár. Ha te ezt fel tudod dolgozni akkor kezet foghatsz vele. :O :C :DDD :DDD

Ελευθερια η θανατος

(#550) Boxer001 válasza Manitou (#548) üzenetére


Boxer001
veterán

Na még egy intelligens arc. [kép] :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.