Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#601) troland26 válasza L|zsidoboz (#599) üzenetére


troland26
őstag

ok köszi mindenkinek...mindenkinek kivéve Boxer001-nek ő egy kötsög ;] :D

(#602) Boxer001 válasza troland26 (#601) üzenetére


Boxer001
veterán

Buzi vagy te, kötsög. ;] :D Hát így segítsen Tajgetoszra az ember. :( :D

(#603) troland26 válasza Boxer001 (#602) üzenetére


troland26
őstag

biztos forrásból tudom , hogy nállad a testépítés azt jelenti , hogy naponta meg eszel egy Norbi update szeletet azt annyi :D ;]

(#604) yash válasza troland26 (#603) üzenetére


yash
senior tag

:R :C :DD

(#605) Boxer001 válasza troland26 (#603) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez nem igaz. Az túl sok kalória. :( :D Viszont azt nem értem, hogy téged egyáltalán ki a jókurvaéletpöcse hívott ide... :F ;] Menjél az OFF topicba (tudom ez is OT :D ), az a neked való hely, pont olyan szánalmas, mint te. ;] :D (olyan szó meg nincsen, hogy nállad)
yash
Röhögjél csak nyomi. ;]
Uzsi
Nem esik le neki, túl intelligens.

[Szerkesztve]

(#606) L|zsidoboz válasza yash (#600) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

gondolom, mert ők 5 éve foglalkoznak testépítéssel, te meg 5 napja. :U
de mutass egy cikket, hogy asszimetrikus súllyal jobb bicepszezni, akkor elhiszem.

és tudjuk, neked 5 nap alatt nő 1 centit a karod, akkor valóban felesleges a methyl.
év végére simán meglehet az 50es bicepsz... :R :W

az pedig nemtudom feltűnt-e, hogy egymást poénból szivatjuk, téged viszont nem... :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#607) BÁ Nutrition válasza L|zsidoboz (#606) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ev vegere 50es neki? :Y akkor mar majdnem utoler bazeg...

inkabb legyen Godnak akkor mar. a fa ala:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#608) troland26 válasza Boxer001 (#605) üzenetére


troland26
őstag

nyihihi..... én bírom a kritikát , benned meg túlteng a tesztoszteron ;]


Komolyra fordítva , normális kérdéssel jöttem és csak tőled nem kaptam ''értelmes'' választ , vagyis visszadobtam a labdát , te meg elkezdtél egyből hüppögni , sry nem tudtam , hogy ilyen érzékeny vagy . Többet nem inzultállak . ;)

(#609) L|zsidoboz válasza BÁ Nutrition (#607) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

mellé egy mercedes matchboxot :D ;]

troland26: boxi azért van csak tartva, hogy elhesegesse a betolakodókat. :D
nekem az egyik tricepszem volt gyengébb a másiknál (méretbeli kül. nem volt) , de utolértem nagyjából, pedig mindig egyforma és szimmetrikus súlyokat használtam. ;)



[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#610) Boxer001 válasza troland26 (#608) üzenetére


Boxer001
veterán

:DDD Jó vicceid vannak. :D
Pont előttem írta le BÁ, hogy mit kell csinálni, gondolom elsőre is fel lehet fogni...azt, hogy Tajgetosz... ;]

(#611) yash válasza troland26 (#608) üzenetére


yash
senior tag

ezek ilyenek... agyukra ment a methyl :D nem kell félni tőlük, mindenkit kis patkánynak hisznek, pedig az volt az, aki beléjük az agyat tömte :D hagyjad őket, hadd sipákoljanak csak, megy az ovis szint ezerrel :D ''az enyém nagyobb mint a tieeed, megmondalak anyúúúnak, és vesz nekem methyltt.... beeee!'' na, k ez a szinvonal, értelmes kérdést ezeknek ne tegyél fel, mert elküldenek tajgetoszra :(

(#612) L|zsidoboz válasza yash (#611) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

de akkor azt az egyet áruld el, hogy minek írsz ide?


azt, hogy az agya kinek mennyi van: 2003-ban Szeged városa kitüntetett a ''Szeged Ifjú Tehetsége díjjal, miután megnyertem egy országos matematikaversenyt. kb. 20 megyei és országos matekversenyen lettem helyezett. emelett pokerből tartom el magamat, amihez szintén kell ész úgy gondolom.
de gondolom te is fel tudsz mutatni hasonló dolgokat... :U


[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#613) yash válasza L|zsidoboz (#612) üzenetére


yash
senior tag

hogy ezt megkérdezd... na igen. :W amúgy szoktatko másra is gondolni izmokon meg csajokon kivül? mondjuk, olyan, hogy emberi intelligencia evolúciója távolról sem ismerős mi? kész neandervölgy :D

[Szerkesztve]

(#614) Boxer001 válasza yash (#611) üzenetére


Boxer001
veterán

Most már tényleg kussolj el, kezdesz idegesíteni. :(( :(

(#615) yash válasza L|zsidoboz (#612) üzenetére


yash
senior tag

gratulálok. de azt kell mondjam, a matek nem függ össze az emberi érzésekre való hajlammal :C asszed én hülye vagyok? nem hiszem hogy a Győri Egyetem Műszaki Informatikus diplomát állit ki hülyegyerekek részére... a pókerhez me nem ész kell hanem szerencse :D még egy kis methyl és éhenhalsz :U

boxer: iratkozz be vmi viselkedéskultúrális órára légyszives! ne csak a karod legyen nagy!

[Szerkesztve]

(#616) Boxer001 válasza yash (#615) üzenetére


Boxer001
veterán

Te tényleg teljesen hülye vagy. Soha nem volt nagy karom, ebből is látszik, hogy annyi eszed van, hogy idáig tudsz gondolkodni, hogy itt mindenki izomagyú csajozós barom...
Boldoggá tennél bennünket, ha nem írogatnál ide. :O :( :W
szerk.:
gratulálok. de azt kell mondjam, a matek nem függ össze az emberi érzésekre való hajlammal ez pont saját magadnak szól idióta

[Szerkesztve]

(#617) L|zsidoboz válasza yash (#615) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

milyen emberi érzésekre való hajlammal? te azt állítottad, hogy nincs agyunk.
matekhoz meg biztos nem kell...

én nem azt mondom, hogy hülye vagy, hanem hogy:
1, nincs jobb dolgod, mint köcsögölni velünk.
2, kínzod magad, mert mindenki elküld már a halál f**zára, de te csak azért is írkálsz tovább.
ráadásul ''szakmailag'' akkora hülyeségeket , hogy olvasni is szörnyű...
jól esik, ha mások téged oltogatnak? :U

gondolom még az életben nem pokereztél pénzben, és nem olvastál pokerrel kapcsolatos szakirodalmat... :U nem véletlen, hogy a világbajnokságon a top20 játékosból min. 15 bekerül az első 20 helyre...
a küldősborjúhoz meg a csapdlecsacsihoz kell szerencse csak szerencse... :W

amúgy meg jó, hogy nekem írsz methylt, aki még naturalba nyomja... :U


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#618) #41133696


#41133696
törölt tag

Plussz fontos kérdés: csak akkor termel ózont amikor nyomtat, vagy akkoris amikor készenléti módban van?

(#619) L|zsidoboz válasza #41133696 (#618) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

sztem eltévesztetted a házszámot... :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#620) BÁ Nutrition válasza yash (#615) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mellesleg a Szif hirnevet ne itt oregbicsd vaze. en is oda jartam aztan lam mi lett belole. mar te is ott tanulhacc, de minek :F

meg irnak de felesleges:
Tajgetosz power+viszlat rulez!!
csao

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#621) Boxer001 válasza #41133696 (#618) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem, ez már nekem is túl sok mára. :O :W :D

(#622) Vandit. válasza yash (#615) üzenetére


Vandit.
addikt

''a pókerhez me nem ész kell hanem szerencse ''
Ne haragudj,de ez már nálam is kiverte a biztosítékot.Fingod nincs a pókerről akkor nem kéne ''okosakat'' beszélni róla.Ha ilyen qrva okos vagy akkor tudnád,hogy a póker alapja a matematika ás a kombinatorika. :(( :(
Kicsit művelődjél.[link]

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#623) fLeSs válasza yash (#615) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ahogy elnézem te nagyon nagyra vagy az egyetemeddel meg a diplomáddal, de elhiheted, hogy ha csak ezekre alapozol az életben, akkor a gyúrás helyett inkább a nyelvedet melegítsd be rendesen.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#624) Bibby válasza yash (#615) üzenetére


Bibby
addikt

Elsősorban veled az a baj, hogy azt hiszed jobban tudsz mindent. Ezt bizonyítod naponta, a csodafehérjéddel amit zsákból mérnek neked, a puhuló bicepszeddel, az aszimetrikus súlyokkal. De azt fel nem fognád hogy ezek szakmailag oltári baromságok, van aki évek óta csinálja ezt te meg azt hiszed jobban tudod 2 hónap után, és látszik hogy egy betűt nem olvastál és nem foglalkoztál azzal a tömérdek anyaggal amit a neten lehet találni gyúrás témában. És ez egyik topikban sem állná meg a helyét, hogy hibás tanácsokat adsz. Szóval a ''12magos processzorok tuningja'' c. topikban is szépen le lennél oltva, az más kérdés hogy itt más a stílus amit kapsz.
Tessék remélem így tetszik, szépen le lett írva és megmagyarázva, és vagy megszoksz vagy megszöksz.

Pókerhez is úgy szólsz hozzá hogy SEMMIT nem tudsz róla, de erre már nem reagálok.


Többieknek jóreggelt! :DDD

Ελευθερια η θανατος

(#625) do3om válasza Bibby (#624) üzenetére


do3om
addikt

Mivel én is új vagyok itt ezért talán meg kellene védem yasht. :U



De lofaszt :DDD huzzál a sok baromságoddal a fa@ba enyi hüjeség nem jöhet egy embertől :W , biztos egy egész csoport használja a belépőd.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#626) do3om válasza Boxer001 (#621) üzenetére


do3om
addikt

Ez kurvajó.
:R :DDD


troland26: 3cm nem kevés és szerintem látszik is rendesen, lehet 1 kezessel kellene nyomni és akár a másikra csak anyit hogy ne essen össze.
Persze a mások szerinti megoldás is bejön hogy majd beéri de nekem igen soknak tünik ez az eltérés.
De nekem nem volt ilyen igy nem tudom mi lenne a legjobb.


[Szerkesztve]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#627) Markgx10


Markgx10
őstag

Na, srácok ma különösen jó kedvem van, a múltkor ismertetett tervem szerint :D ma 145kg-ot nyomtam, jövő héten nekifekszek a 150-nek :U Most már elhiszem, hogy menni fog, lehet ma is ment volna már, legalábbis a 145-be nem szakadtam bele (úgy, hogy az utóbbi pár napban átlagosan 3, max 4 órákat tudtam aludni, de ezen a hétvégén még ki is tudom majd pihenni magam, szóval tuti meglesz a 150)

Ami még az edzésnél is sokkal jobb, hogy lejár most reggelenként egy olyan jó csaj a terembe, hogy nem hiszem el :D Gyakorlatilag a szememben pamela Andersonnal vetekszik :DDD Na ennyi, most pedig hallgassuk tovább yash nindzsakolléga eszmefuttatásait, aki nem bír itthagyni minket, úgy megszeretett ;]

(#628) Manitou válasza Markgx10 (#627) üzenetére


Manitou
addikt

:Y Gratula :R

ps: Okos-e vagy? ;] :D

(#629) do3om válasza Markgx10 (#627) üzenetére


do3om
addikt

yash nindzsakolléga :Y :C :C :C Ezért jó ez a topik. :R

Nekünk egy csaj sem jár a terembe :( de legalább én vagyok ott a legerősebb.

2-en vagyunk. :DDD :DDD

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#630) Manitou


Manitou
addikt

Éljen a fekvőtámasz!
Sokan azt hiszik, hogy a fekvőtámasz a fekvenyomás egy ''felvizezett'' változata és kevesebbet ér, emiatt nem érdemes végezni. Mi sem lehetne távolabb az igazságtól! Először is, minden megtámasztás nélküli gyakorlat (pad, támla nélkül) az egész törzset igénybe veszi a szabályos kivitelezés során a stabilizáláshoz, ami plusz. Emellett a fekvenyomásban a lapockákat össze- és lehúzva fixen kell tartani, míg a fekvőtámasznál szabadon mozoghatnak, ami remekül aktiválja és erősíti a felső végszakaszban az elülső fűrészizmot, melynek megfelelő működése elengedhetetlen az egészséges vállakhoz.



Ezt most kaptam emailben :Y :DDD

(#631) Markgx10 válasza do3om (#629) üzenetére


Markgx10
őstag

A múltkori okoskodása csapta ki nálam a biztosítékot, hogy az ilyen gyúrósokat leszúrják meg minden. :O Én vagy 10 éve romákkal (is) járok szórakozni, az utóbbi időben pl. Ózdra, remekül megvagyunk, tovább nem is kommentálnám a dolgokat. Kíváncsi vagyok egyszer ott előadna valaki egy ilyen ''a ninjitsu jobb mert ott vannak fegyverek is'' sztorit, hány lépésig jutna. Max 2-ig, ha nagyon ügyes, de már ezt is kár volt leírnom, fölösleges vitába keverednem olyannal, aki azt sem tudja milyen a valós éjszakai élet, de azért itt oszt mindenkit.

Na ígérem befejeztem ezt a témát, csak annyira idegesített, hogy muszáj voltam pár szót írni. :U

(#632) yash


yash
senior tag

Igen, valóban megszerettem ezt a topikot, ide járok röhögni :D Annyira jó! :D Gyúrásról kevés szó esik, de legalább lehet nevetni rajtatok :D Ti mindent elhisztek amit írok? :D Hát ez kész!!! Ennyi erővel írhatnám azt is, hogy csaj vagyok 100-as bicepsszel, és többet nyomok fekve mintBritney Spears :D Ne legyetek már ennyire naívak :D

Egyébként a késszúrkálós történet igaz! Egyik haveromékkal esett meg. Nem mondom, hogy rendes volt a cigóktól és nem is azért írtam, mert én bárkit is így akarnék elintézni! Ezt csak tanulságos történetnek írtam, de persze nem vettétek le! Az éeltről meg csak annyit, ha ott is ezt az idióta dumát nyomatnátok, hát tényleg biztos ti is kapnátok egy idő után a kést a mellizmotokba! Oké, lehet itt oltogatni meg minden, nem is veszem komolyan, jót röhögök a hozzászólásokon... azt csak úgy leírtam. Aki akar tanul belőle, aki nem az nem... a lényeg, hogy nem szabadna nagypofájúnak lenni, meg néha használni kne a kicsi agyatokat... könnyű kiröhögni a kezdőkat igaz? Kérdez vmit, aztán egyből megy a leugatás... ezzel nincs is probléma, csak a FAQ nem írja le, hogy itt vissza kell venni az IQ-ból mielőtt szólsz :) Szakmai fórumnak ezt meg nem nevezném, inkább haverok közötti társalgásnak :)

Szóval a lényeg, hogy minden első erre tévedő normális emberrel először tudatni kéne, hogy mi itt az elvárás meg szinvonal, mert sokan nem fogják érteni, mint ahogy én sem értettem... nem mindenkinek jön be első körben a gyúrós duma, van aki tényleg infóért jön!

Na erről ennyit, kitartást kivánok az új hozzászóloknak :D

mégegy történet, hogy a cigók is féljenek: múltkor egyik ismerősőm ukrán haverjával kocsmázgatott, amikor egyik cigó felismerte, mert régről volt vmi nézeteltérésük.. fél tucat cigó kihívta a placc közepére, hogy na most majd jól elintézik! mind a hat elővette a kését, erre az ukrán csávó elővette a pisztolyát... és elkezdte felcsavarni a hangtompítót :D erre az ismerősöm megkérdezte tőle: ''TE MIT CSINÁLSZ?!?'' erre az ukrán: ''nem csapunk zajt''

cigók futottak szanaszéjjel... nem esett baja senkinek

[Szerkesztve]

(#633) Woodslave válasza yash (#632) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D jó sztori :DD
én megvédem Yash kollégát, (szakmai ártalom) de télleg nem sok érdemi infot nyújtunk az idetévedőknek. Szidjuk itt Bunnyt, hogy mekkora ordenáré a stilusa, de itt is ugyanez megy. Lehet nekünk, akik már vagy 8 topicot töltöttünk meg ezek már unalmasak, (amúgy is) de másnak lehet nincs kedve elolvasni, csak akar vmit kérdezni, és kész. A muszklibilder fórumon is kérdez vki, aztán megy a szöveg, hogy olvasd el a FAQ-ot. Hát nem olvasom el. ;]

Ja meg a póker és ki milyen egyetemet végzett és milyen okos az pláne nem ide való. Sztem.

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#634) L|zsidoboz válasza Woodslave (#633) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

vissza lehet nézni, először teljesen normálisan válaszolt neki mindenki.
csak miután elkezdett bubinak beszólogatni, mert ő azt tanácsolta neki, hogy meg kell sütni a tojást, az senkinek sem tetszett.
utána jött azzal, hogy nem kell húst enni, mert azt nem tudjuk megemészteni.
ezt követően mindenkit nagypofájú, koxosnak nevezett, agy nélkül.
végül felteszi azzal az i-re a pontot, hogy hülye tanácsot ad valakinek (neki is válaszoltunk rendesen), utána pedig még bizonygatja is.

ez nálam minimum 10év szigorított a tajgetoszon... :U

ha valakinek normális kérdése van, az kap is választ... :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#635) deniro2 válasza Woodslave (#633) üzenetére


deniro2
senior tag

Tulajdonképpen igazad van, de azért 2 dolgot még mondanék: 1. yash annyi faszságot összehordott itt, olyan stílusban, hogy az szinte példátlan és nem mellékesen lehülyézte, idiótázta az egész topikot, így részemről akkor sem segítenék neki, ha könyörögne.
2. a faq-t azért csináltam/tuk, hogy ne kelljen ezredszerre is olyan kérdésekre válaszolni, amire csak, ha ránézünk már bealszunk. Ez mégiscsak egy topik és nem ügyfélszolgálat. :)
Kérdezni lehet, de csak olyat, ami nincs benne. ;] 3. :D mégis mennyivel lenne jobb, ha senki nem írna ide csak, ha on-t akar írni és naponta 1 hozzászólás születne?

(#636) Markgx10 válasza Woodslave (#633) üzenetére


Markgx10
őstag

:F Tehát szerinted jó sztori. Pfff... Azt hittem már valamennyire ismerlek, de tévedtem. :U

(#637) God Vazzeg válasza L|zsidoboz (#634) üzenetére


God Vazzeg
veterán

''..mindenkit nagypofájú, koxosnak nevezett, agy nélkül.''
Legalább egyezik a véleményünk má ami engem illet :DDD

Bubee: szereztem neked pronutrition mintát, csokist. Ha nem gond hogy kb 1 éves, de illata alapján még működik :DDD Privibe kérek címet ahova feladhatom, amúgy szar a netem napok óta azért nem írok, elnézést má azoktól akiknek nem vélaszoltam a privikre :R :B

(#638) Bubee82 válasza Markgx10 (#636) üzenetére


Bubee82
őstag

Még mindig nem tanultad meg h ő csak egy kopasz idióta? :U :D

Goddy:

Privi ment :U :W :C :DD

[Szerkesztve]

(#639) Boxer001


Boxer001
veterán

Kiment néhány biztosítékom most így a topicot olvasva pár perc alatt. :O Azt hiszem Letészem a lantot, nyugodjék... Viszlát.

(#640) Bubee82 válasza Boxer001 (#639) üzenetére


Bubee82
őstag

Letészem a lantot, nyugodjék...

Nehogy merészeld :((( :DDD

(#641) Woodslave válasza Markgx10 (#636) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megváltoztatott az nehéz élet. ;] :DDD De most mé' jópofa sztori volt nem? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#642) Woodslave válasza deniro2 (#635) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igazad van, én kérek elnézést. :R :DDD
Nekem is ez az igazi topicom, csak amikor már 5 oldala ''büdös szánalompatkányozás'' megy, az kicsit már unalmas (lehet csak nekem). Régebben az egész esti színvonalas, fantáziadús oltás más volt.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#643) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#637) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

így kívánjon neked az ember 50es kart karácsonyra... :( :)
te csak ezt érdemled: [link] :D ;]

Good to be good, but better to be lucky.

(#644) Markgx10 válasza Boxer001 (#639) üzenetére


Markgx10
őstag

Ja, én is pont erre gondoltam. Eddig az ilyen idióták nélkül ez a tizenvalahány ember egész jól elvolt évekig, de tudod kinek van kedve ideírni, amíg ilyenek is írnak ide. :(

(#645) Markgx10 válasza Woodslave (#641) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem fűzök hozzá magyarázatot, társalogj csak az új barátoddal, majd ő mesél még neked ilyen jópofa történeteket.

(#646) do3om


do3om
addikt

Engem zavar az off, föleg amikor egy csomot lehet röhögni a beszolásokon.

[link]
Ezen az oldalon is vagyok itt csak on van de látszik is, néha hetekig semmi sem történik. :(

(itt boxi is talál képet amit kért)

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#647) hummerdikk


hummerdikk
őstag

Na ne... Ez mar nekem is faj...
Yash, nem tudom miert kell a pokereseket leszolni.... Sztem csak szimplan irigy vagy mert teged mindig elvertek benne... Amugy meg: ''Az eletben csak az szamit h mennyivel nyomsz fekve es h mekkora a karod!''
Jah es ehez a cigany vs ukran sztorihoz csak annyit, hogy van egy nagyon hasonlo vicc csak skinheades... (magyarul nekem is buzlik vmi a storydban...)

Mai patikai esetem: Megyek be angol ora utan a kis helyi patikaba h csokolom 5 kilo szolocukrot kerek. Erre elkezdik: Akkora mennyiseget nem adhatunk ki mert NINCS...
Kerdezem a maltodextrint akkor: Az meg mi? Es nez ram a patikus ilyen erdekes fejjel... Nah en ekkor mondtam azt h mind1 hosszu es tavoztam...
Hogy lehet vki ennyire suger? Van egy gyogyszereszi vegzettsege es nem tudja mi a malto...

Jah Yash meg vmi: Abban igazad van h nem adtunk neked normalis valaszt, de ha eszrevenned h itt az megy h kicsit beszolunk meg stb. Ezt a tobbiek csak szimplan poenbol csinaltak veled az elejen nem megbantaskent! Amugy meg ha barkit megkeresel msnen vagy mashol akkor hidd el h nem altalad bunko, agyatlan faszkalapok hanem igenis rendesek....


Szerk: Megyek megsutom a csirkemelles saslikomat jo kis zoldseges rizzsel :D

[Szerkesztve]

(#648) Woodslave válasza hummerdikk (#647) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem már mondták patikában, hogy csak orvosi vényre adnak szőlőcukrot por formában :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#649) hummerdikk válasza Woodslave (#648) üzenetére


hummerdikk
őstag

Bazz... De miert? Felnek h felszivod? :DDD ;]

(#650) LOTR válasza hummerdikk (#647) üzenetére


LOTR
addikt

''Abban igazad van h nem adtunk neked normalis valaszt''

hát nincs igaza, én msnen válaszoltam neki minden kérdésére, az már csak egy dolog, hogy többszöri elmondásra sem akarta megérteni vagy elhinni (vagy igazából teljesen mindegy, hogy csak poénból csinálta vagy komolyan, engem nem érdekel - tehát részemről segítettem), innentől kezdve sem kedvem, sem időm nincs vitatkozni ... senkivel

One Ring to rule them all

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.