Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Vandit. válasza Markgx10 (#50) üzenetére


Vandit.
addikt

Okok.Uncsitesóm mondta,neki meg a barátnője aki kint él a buli fellegvárába és ő mondta ezt,hogy ott egy srác bekrepált.Egyébként nem biztos,hogy sp-től volt lehet más is volt ott.Amúgy miért találnának ki ilyet?

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#52) Markgx10 válasza Vandit. (#51) üzenetére


Markgx10
őstag

Hülye kérdés :DDD ezer oka lehet, ilyen történetekből sztem millió kering, biztos van valami alapja, de amíg egy ilyen diszkóban a történet átér az egyik végéből a másikba, már köze nincs a valósághoz. :D Szerintem a fizikai hatásnál sokkal durvább, hogy ránézel egy ilyen tizenéves hülyegyerekre, van vagy 20 kiló, folyamatosan hazudik, minden tisztesség, tartás, egyenes jellem stb. kiveszett belőle és kurva lazának képzeli magát. Egyébként nem ítélek el senkit, csak ez idegesít egy picit, de tudok vele élni :DDD

(#53) penene válasza Vandit. (#51) üzenetére


penene
őstag

Mert nagy a hírértéke.
Ha leesik vkinek a szemüvege a discoban, arra senki nem figyel fel... :)

(#54) Vandit. válasza Markgx10 (#52) üzenetére


Vandit.
addikt

Egyébként ha felhevül a test,akkor ugye a belső szervek is és akkor simán szétdurranhat,de mind1 is örülök,hogy nekem nincs ilyen gondom. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#55) Boxer001 válasza penene (#53) üzenetére


Boxer001
veterán

Dehogy nem, ha a kidobó szemüvege. :D

(#56) God Vazzeg válasza Markgx10 (#52) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Így van, a jellem rombolása sokkal nagyobb gond, mint hogy beájul a szarjaitól :(

Motto: csak olyan ''szert'' szabad tolni, ami izmot növel, a többi tilos! :D

(#57) Vandit.


Vandit.
addikt

Na kipróbálom a Shock Therapy-t a Storm-al kombinálva,kíváncsi leszek,hogy mennyit hoz. ;]

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#58) kalap_ur válasza fLeSs (#39) üzenetére


kalap_ur
tag

köszi, én is így emlékeztem, csak hummerdikk összezavart :D

http://kevan.org/brain.cgi?lord_helmet

(#59) Markgx10


Markgx10
őstag

Na, mivel azt mondták az Extremefitnél, hogy ez az ON Whey trópusi puncs, minimum két hét de inkább több idő múlva lesz náluk, változtattam és rendeltem egy MHP-s fehérjét, az volt még egész jó árban. erről van szó: [link] ilyet már ettem tavaly Janesz tanácsára és bár fos íze van, vagyis nincs íze :D de gondolom jó minőségű, ha Bubeeka ezt is meg akarja mérni, akkor szívesen küldök belőle mintát (ötezeré :D) :U

(#60) Markgx10 válasza Vandit. (#57) üzenetére


Markgx10
őstag

Reméljük beválik :R , de sztem úgysem hat, aztán rájössz, hogy csak a cucc segíthet rajtad ;] :D

(#61) Vandit. válasza Markgx10 (#60) üzenetére


Vandit.
addikt

Én is remélem.Cucchoz akkor sem nyúlnék ha nem lehetne tápkieget sem kapni. :( ;]
Mindenhol,hiánycikk az ON?Most akarok rendelni én is.

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#62) Markgx10 válasza Vandit. (#61) üzenetére


Markgx10
őstag

Már valaki írta (asszem Hummer), hogy egy pár ízben, meg nagy kiszerelésben van, de 2,27-es nincs. :U

Mondták haverjaid, akikkel jársz erre a verekedős sportra :( , hogy csak Kokszmatyinak hívnak arrafelé, mert már annyi cucc van most benned, hogy más abból már A8-assal járna. :F ;] :D

(#63) Vandit. válasza Markgx10 (#62) üzenetére


Vandit.
addikt

Miféle A8-as. ;] 7-es BMW inkább. ;) 1általán mijazakoksz? :F :U :( ;] Melyik árulta el a titkomat? :( :)

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#64) fLeSs


fLeSs
nagyúr

a csokis ON whey milyen? jobb vagy rosszabb, mint a rocky road? :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#65) Bibby válasza L|zsidoboz (#38) üzenetére


Bibby
addikt

Nekem bántja a szemem, úgyhogy légyszíves javítsd ki a táblázatod! Már bubinak is mondtam hogy a zero carb isopure fehérjetartalma nem 89%, ezt nem tudom hol találta, íze alapján változik 76% és 80% között. Attól még persze drága, de más a fekvése azért... :R

Ελευθερια η θανατος

(#66) Boxer001


Boxer001
veterán

Up pondrók :D
1 felé húzok végre edzeni, vasárnap voltam legutóbb. Mell-kar-vád lee lesz, lábaznom kéne már, de most ehhez van kedvem, majd pénteken.
A Koxshopban ON 100% Whey Gold Std 4.71kg 20900.-, szerintem nem rossz ár. ( Pest és környékieknek szól inkább)

(#67) Vandit. válasza Boxer001 (#66) üzenetére


Vandit.
addikt

A Koxshop az melyik? :F :) Ha a BB akkor szart sem ér,mert nincs is nekik most. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#68) Boxer001 válasza Vandit. (#67) üzenetére


Boxer001
veterán

Látom hiába linkeltem anno. :U Milyen BB? ([link]) Te is alkesz vagy? :( :D
Nem linkelem be még1x, keresd meg. :(( :D (PH-Bolhapiac...)

(#69) Vandit. válasza Boxer001 (#68) üzenetére


Vandit.
addikt

Ne sokkolj már ;] :Y Én csak a rumot szeretem :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#70) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Az USA-ban nagyon sokan ezt a fehérjét nyomják: [link].

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#71) Markgx10 válasza fLeSs (#70) üzenetére


Markgx10
őstag

1kg 10k? Az viszonylag korrekt ár :U :O :D De ebben van kreatin meg sok ilyen haszontalan szarság is ahogy látom :D

Mod: Ja és 15 adag csak :D

[Szerkesztve]

(#72) Vandit. válasza fLeSs (#70) üzenetére


Vandit.
addikt

Jó lesz nekem az ON is.Nem kell ilyen komoly ''cucc'' ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#73) Bibby válasza Markgx10 (#71) üzenetére


Bibby
addikt

Naja, ugyanez kint nincs 30 dollár.


fless: pff 20?? dekemény...

[Szerkesztve]

Ελευθερια η θανατος

(#74) fLeSs válasza Bibby (#73) üzenetére


fLeSs
nagyúr

[link].

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#75) God Vazzeg válasza fLeSs (#70) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:Y Még jó hogy lehet kapni :D

(#76) Vandit.


Vandit.
addikt

A sportikán valaki nem tudja hol találom a Shock Therapy-t? :F :R Most rendelném a cumót és nincs meg.

amúgy súlytól függetlenül ingyenes 20 k felett a szállítás?

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#77) fLeSs válasza Vandit. (#76) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sehol... :U :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#78) Vandit. válasza fLeSs (#77) üzenetére


Vandit.
addikt

Az nagyon szép :(( Qrva jó,hogy 2 helyről kell rendelnem.

szerk:A No-Xplode jobb,mint a Shock Theraphy?

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#79) Markgx10 válasza Vandit. (#78) üzenetére


Markgx10
őstag

Jobb. Az a legjobb, én próbáltam az tényleg nagyon durva, de kérdezheted God mestert is. :U

(#80) fLeSs válasza Vandit. (#78) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én nemtom, még nem próbáltam egyiket sem, de egy doboz no-xplode-om már van a nehezebb időkre. :D igaz ez az USA-ból való, szóval ''kicsit'' olcsóbban vettem. A magyar árát nem adnám meg érte.

Izé, most olvasom a mb.hu fórumon, hogy helmet kikelt magából, ez minek köszönhető? :D
Tegnap este hozzászóltam az egyik blogbejegyzéshez, amiben fel volt sorolva (ajánlásként) a Scitec cuccok 99%-a :C , hogy már megbocsáss, de ez egy reklám, aztán a bejegyzés el is tűnt ma reggelre, nemtom, hogy helmet is arról beszél-e a fórumon (Helyes sorrend?).
Elég vicces, hogy egy blogos oldalon - mondjuk úgy - cenzúrázzák az írásokat, elvégre a blog egy napló, amibe a való életben nem tud beleírni senki. Ez elég rendesen minősíti a bodybuilder.hu-t vagy azt aki az egész blogos oldalt üzemelteti.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#81) LOTR válasza Markgx10 (#79) üzenetére


LOTR
addikt

ha jól emlékszem te tribulust is próbáltál, arról van valamilyen pozitív tapasztalat? - persze ez mindenkinek szól, milyet érdemes venni?
valamit ''lightos'' cuccot már kipróbálnék én is ;]

One Ring to rule them all

(#82) Vandit.


Vandit.
addikt

Komolyan kérdeztem.Nem mind1 mire adok ki ennyi pénzt. :( A Shock Theraphy gazdaságosabb,mert több adag.Mindenesetre az ON fehérjét és a Stormot +rendeltem a többi még kérdéses.Ennyi pénzből már egy egészséges qra is kijönne. ;] :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#83) Vandit. válasza LOTR (#81) üzenetére


Vandit.
addikt

Én próbáltam.igazából nem tudom használt-e,mert erősödtem,de az lehetett mástól is. :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#84) Markgx10 válasza Vandit. (#82) üzenetére


Markgx10
őstag

Bazzeg, hát ennél komolyabban hogy válaszoljak. :O :D Előbb direkt nem tettem smileyt. Tényleg rendeltem kinntről én is egy dobozzal, iszonyú jó volt, a legjobb natural szer amit eddig láttam :R , mellesleg a bodybuilding.com-on az év kiegészítője stb., mi kő még? :D

(#85) Vandit. válasza Markgx10 (#84) üzenetére


Vandit.
addikt

oké köszi.Most kipróbálom a Shock-ot aztán majd ezt is.
valami jó glutamint mondjatok már plz.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#86) LOTR válasza Vandit. (#83) üzenetére


LOTR
addikt

megakadt a szemem az on tribuluson aztán elgondolkoztam, hogy ki kéne próbálni, csak sajnos már leadtam a rendelést (aztán nem adok le még egy 20k-s rendelést), így azt hiszem elnézek egy boltba hátha kapok valamit ott is, most nagyon rámjött, hogy vegyek valamit :D

One Ring to rule them all

(#87) fLeSs válasza Vandit. (#85) üzenetére


fLeSs
nagyúr

biotech... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#88) Markgx10 válasza LOTR (#86) üzenetére


Markgx10
őstag

Egy kis szemes, sosem árt :D Még ha nem is használ, de az a tudat, hogy szedsz valamit, mindjárt felvidítja szürke hétköznapjainkat ;] :D Mert itt az a lényeg, mindig szedni kell valamit :DDD

(#89) Vandit.


Vandit.
addikt

Ez szimpi nekem[link]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#90) Markgx10 válasza Vandit. (#89) üzenetére


Markgx10
őstag

Nekem meg Pamela Anderson, és akkor? :F ;]

Biztos nem lehet rossz, de én már fehérjén kívül natural szerre (kiv. no-xplode) nemigen ruháznék be ha lehet, mert teljesen fölöslegesnek érzem. Az utóbbi négy hétben többet fejlődtem mint eddig bármikor és csak:

fehérje + egy sima alapvitamin + a lényeg, ugye a cucc :D (esetemben Methyldrol) ment.

Az én ultrahobbi szintemen ennél többet értelmetlennek érzek :U

(#91) Vandit. válasza Markgx10 (#90) üzenetére


Vandit.
addikt

Az pont nem :( ;]

Azért szerintem a glutamin nem árt pluszban és kb 3 hónapig elég lenne.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#92) Markgx10


Markgx10
őstag

Jól értelmezem, hogy ebben a cikkben az áll, hogy a sima c vitaminból kreatin lesz ennek a szernek a hatására? :F [link]

(#93) Vandit.


Vandit.
addikt

Nah +rendeltem mindent nem lesz olcsó,de mind1 egyszer élünk. ;]

szerk:Nekem nem müxik :(

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#94) Woodslave válasza Vandit. (#93) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én már eleve kételkedek, ha azt írják, hogy 100%-a hasznosul... Persze lehet attól még jó.

Márk: inkább nyomtassá vmit... ;]

Vandit: ezt komolyan csinálod? Sztem válaszz vmi olyan küzdősportot, ahol kevesebb behatás éri a fejed. Látod Márkkal is mi lett... :U

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#95) Esther


Esther
tag

Sziasztok!

Igaz,hogy en nem vagyok ''gyuros'',de azert remelem szobaalltok velem :B
Segitseget szeretnek kerni olyan valaki/valakik -tol, aki/akik viszonylag nagy osszegert szoktak tapkieget rendelni Mo-i ceg/cegek -tol.

Ha lehet a tobbit priviben irnam le :B
A valaszokat elore is koszonom ! :R :R
Udv:
Eszti

Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

(#96) God Vazzeg válasza Markgx10 (#92) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen! De van olyan is, amelyikkel ha tejet iszol, növekedési hormon lesz belőle, és közvetlenül a vérből szívódik fel! ;) -> [link]

(#97) Woodslave válasza God Vazzeg (#96) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudok linkelni :DDD

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#98) LOTR válasza Markgx10 (#88) üzenetére


LOTR
addikt

mivel kaposváron csak 1 db scitec olt van, még az egyik bbtvben is benne volt, vettem egy doboz tribu-xet, 4700ft volt, hát sajnos későn jutott eszembe, így nem sportikáról rendeltem on-t
rá van írva, hogy a tápkieg nem helyettesíti a kajálást, pedig én most úgy gondoltam, hogy befalom az egész dobozzal 2 kajálás helyett ;]

One Ring to rule them all

(#99) Vandit. válasza Woodslave (#94) üzenetére


Vandit.
addikt

Semmi baj nincs a behatásokkal. :( ;] Amúgy mit csináltam? :F :D

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#100) Woodslave válasza Vandit. (#99) üzenetére


Woodslave
nagyúr

semmit. Azt hittem Márk linkjére mondod hogy nem műxik, tök komolyan. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.