Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39451) whitezo88 válasza God Vazzeg (#39448) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én egyelőre jól bírom az alacsony ch-s kajálást, annyi hogy hamarabb fáradok edzés alatt, viszont a súlyt nem kell visszavennem és jobban is érzem az izmokat utána.

(#39452) junhum válasza God Vazzeg (#39448) üzenetére


junhum
tag

Természetesen energia nélkül nem megy úgy, de mégsem lesz akkora a gyengülés mintha magadtól is visszább vennél! így gondoltam/értettem :)
én alapjáraton gyenge vagyok, de szerencsére nem is kell diétáznom :DD

Your Workout Is My Warm-Up so Shut The Fuck Up And Train

(#39453) marcus.fenix válasza dunkel (#39450) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Az edzést sohasem vettem félvállról, a kajálást is csak annyira, hogy a kellő fehérje mellé becsúszott némi rosszféle ch is a rizs és durumtészta mellé, nevén nevezve CUKOR!

Tudom, tudom, vétkeztem...

Az edzéseimmel pont az volt a gond hogy az ötfokozatú autómmal folyton hatosban mentem :DDD

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#39454) God Vazzeg válasza junhum (#39452) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nálam ez máshogy van. Pl: fekvenyomás... Ahogy visszaveszem a CH-t, ugyanabba a súlyba ha ment 8, akkor már csak mondjuk 3-4. Ezért vissza kell vennem mondjuk 10kg-ot, és abba tudok csinálni 8-at. Szerintem ez már gyengülés. Nálam drasztikus szokott ez lenni, tavaly 130-ba szériáztam, diéta vége felé már csak 100-ba. De akkor már csak 50g CH-n voltam..

Effektive diétában szerintem ez mindegy is, inkább arra kell törekedni hogy kikészüljön az izom, ilyenkor jönnek jól a szuperszettek, vetkőző sorozatok, stb.. De óhatatlan hogy belaposodsz, és szarul nézel ki, ezért kell a glutamin, meg 1-1 csaló nap :K

(#39455) macikos


macikos
addikt

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! :))

http://kevinlevrone.wordpress.com/

Végre valami jó a testépítés mostani, némileg unalmas világából.

(#39456) marcus.fenix válasza God Vazzeg (#39454) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Embere válogatja... én 100-al szériázom fekvenyomásban most is, és ha telelököm magam ch-val akkor is... :(( így talán a klasszikus értelemben vett tömegelésnek nálam nincs is értelme, mert bár jön rám a tömeg, az leginkább zsírban mutatkozik meg

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#39457) junhum válasza God Vazzeg (#39454) üzenetére


junhum
tag

Igen az 8 ismétlésből 3-4 az tényleg jelentős!
Ezis mint minden egyénfüggő :)

nekem csak 1x menne ki a 100 :O

utolsó bekezdésedre csak ennyi :R

Your Workout Is My Warm-Up so Shut The Fuck Up And Train

(#39458) Markgx10 válasza God Vazzeg (#39454) üzenetére


Markgx10
őstag

Én egyszer diétáztam csak eddig :D, de a helyzet pont ugyanaz, simán gyengülök, bár most azért annyira még nem (mondjuk most sokkal lassabban csökkentem a ch-t), viszont, mikor 130-ba nyomkodok a végén (ugye még két hétig ment a hat, rá következő héten 4, aztán megint 4) iszonyatosan megfájdulnak az ízületeim (könyök, váll, csukló), ami szar kajálással, pizzázással stb. sosem fordult elő. Így azon gondolkodom és valószínű így is fogom csinálni, hogy 120 lesz a maximum, amibe nyomkodok, mert ott még nem jelentkezik a fájdalom :U (meg nem annyira égő amúgy sem, hogy már 10kg-ot gyengültem, ha ráfogom erre ;] )

(#39459) dunkel válasza Markgx10 (#39458) üzenetére


dunkel
őstag

Edzés előtt be kell tölteni diétában is szerintem. Van ch -> nagyobb súlyokat mozgatsz -> nagyobb a stimuláció -> jobb izommegtartás. Diétázni a nap másik 23 órájában kell. Vagy hülyeséget beszélek? :B

(#39460) Bibby válasza macikos (#39455) üzenetére


Bibby
addikt

Kedves tőle hogy megosztja a titkot, valaki utána akarja csinálni? 2 kiló izom egy héten. :D Olyan ELÉRHETŐNEK tűnik. :D

Ελευθερια η θανατος

(#39461) marcus.fenix válasza Bibby (#39460) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Ráadásul írja, hogy szteroidok nélkül...

Meg az a szöveg... reggelről egy banánra meg egy kávéra olyat edzett négy év kihagyás után hogy valami 150 kilóba nyomott még négyet a végén fekve, meg volt vagy 10-12 gyakorlata, mind legalább 4 szettel, és ez persze kb. a 25 %-a azoknak az edzéseknek amiket korábban csinált...

Ja persze, én meg aranyrudakat szarok, csak sajnos pár éve szorulásom van... :((

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#39462) macikos válasza Bibby (#39460) üzenetére


macikos
addikt

Szerintem simán működik ez az izommemória dolog, minél nagyobb vagy/voltál, annál jobban. Annyi van, hogy tisztán csinálja... szóval 8 hét után nem a 99-es fizikumával fogunk szembesülni :) De azért igencsak meg fog nőni :) Amikor versenyzett, akkor is hasonlóan csinálta... szóval ő leszarta az offseasont és összecsoffadt, aztán meg verseny előtt 4-5 hónappal betöltött, mint a baromállat :)

Tehát a titok: Legyél 110Kg körüli IFBB profi 15-20 évig. Ha ezután abbahagyod, akkor könnyebben jön majd vissza az izom, ha újra nekiállsz. Ennyi :DDD

(#39463) God Vazzeg válasza Markgx10 (#39458) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az szerintem teljesen rendben van, 10kg az minimális gyengülés, szvsz. Nekem is megfájdulnak az izületek, és inkább vissza veszek, nálunk ha 100-ba szériázok, akkor is megnéznek :D

(#39464) God Vazzeg válasza marcus.fenix (#39461) üzenetére


God Vazzeg
veterán

140-be nyomott 1-et, de mindegy, megnéznélek téged ennyi év kihagyás után mennyi menne :D

(#39465) nrgia válasza macikos (#39462) üzenetére


nrgia
őstag

Tudtam, hogy ma nem ébredtem hiába... :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#39466) Bibby válasza macikos (#39462) üzenetére


Bibby
addikt

De hülye vagyok, ez eddig eszembe sem jutott. :DDD :C

Ελευθερια η θανατος

(#39467) dunkel válasza marcus.fenix (#39461) üzenetére


dunkel
őstag

150-be 4 mi? :D
[link]

(#39468) macikos válasza marcus.fenix (#39461) üzenetére


macikos
addikt

Abba gondolj bele, hogy 4 éve nem edzett! Én két hét kihagyás után rengeteget gyengülök, bár a tömegem megmarad, csak vissza kell tölteni rendesen és ugyanolyan vagyok, de az erőm lassabban jön vissza.
Na most Levrone valamivel magasabb szinten van. Most kb. annyira vannak betöltve az izmai mint egy 50 kilós, először edző tizenévesnek, viszont az izomzata bőven átlag felett van. Ha most elkezd betölteni, akkor már a hét vége felé, de jövő héten már biztos, hogy jóval nagyobb lesz és erősebb is.

(#39469) marcus.fenix válasza dunkel (#39467) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Neked is meg Godnak is:

A munkahelymen nem nézek videókat. De olvasni azért tudok. Leírja a komplett első edzését, és idézem:

"Flat Bench: 4 sets, (135 lbs., 225 lbs., 275 lbs., 315 lbs.) 6-8 reps, cranked out 4 reps of 315 on last set – not bad."

Bocsánat, 315 az csak 142,8 kg, elnézést hogy csak fejben nagyjából váltottam át és tévedtem 7 kilót :U :(((

macikos

Nagyon félreértetek, mert én nem arra írtam hogy kevés, hanem arra hogy kurva sok, négy év kihagyás után, első edzésre, reggelről kaja nélkül... kurva sok, még akkor is ha 11 év (mert annyi) profi testépítés van benne...

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#39470) God Vazzeg válasza marcus.fenix (#39469) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem érdekes :N

(#39471) macikos válasza marcus.fenix (#39469) üzenetére


macikos
addikt

De a videóban meg mondja, hogy első edzés, négy év kihagyás után, most erőltetett ismétlést fog csinálni kezdetnek :)

(#39472) God Vazzeg válasza marcus.fenix (#39456) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha zsírban jön a tömeg, akkor CH le, fehérje fel.. Ennyi a titok :K

(#39473) marcus.fenix válasza God Vazzeg (#39472) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Persze megvártad míg erre magamtól jövök rá... :N

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#39474) God Vazzeg válasza marcus.fenix (#39473) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindenki magától jön rá, először mindenki supermannek képzeli magát, aztán rájön az igazságra... :D

(#39475) Shodan


Shodan
addikt

2x1 gb ramomat fehérjére cserélném, valaki? :U

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#39476) marcus.fenix válasza Shodan (#39475) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Adok érte a menyasszonyom által tegnap készített kinai csípős csirkéből egy fél tányérral, ha megfelel...

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#39477) macikos válasza marcus.fenix (#39476) üzenetére


macikos
addikt

Gondolkodtam, hogy milyen lehet a kínai cipős csirke, aztán elolvastam mégegyszer... :)

(#39478) God Vazzeg válasza Shodan (#39475) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mennyi fehérjére? :D

(#39479) nrgia válasza God Vazzeg (#39478) üzenetére


nrgia
őstag

2x1 gb ramomat ... a kérdésben van a válasz is.... :DDD

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#39480) marcus.fenix válasza macikos (#39477) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

ILYEN :DDD

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#39481) nrgia válasza marcus.fenix (#39480) üzenetére


nrgia
őstag

:)) :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#39482) God Vazzeg válasza marcus.fenix (#39480) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:)) :DDD

(#39483) God Vazzeg válasza nrgia (#39479) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Annyit adok érte :D

(#39484) macikos válasza marcus.fenix (#39480) üzenetére


macikos
addikt

Hát b+ :D ezen sírtam :C

(#39485) penene válasza marcus.fenix (#39480) üzenetére


penene
őstag

;]
Még jó, hogy munkahelyen nem nézel videót, de cipős csirkét igen! :D

(#39486) marcus.fenix válasza penene (#39485) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Neszójjábe... elment a főnök... :)

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#39487) nobika1


nobika1
tag

Valaki próbálta a Brutal Nutrition Muscle On nevű tejsavóját??

06-70-419-1638

(#39488) God Vazzeg válasza nobika1 (#39487) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

Linket! :D

(#39489) harylmu válasza God Vazzeg (#39488) üzenetére


harylmu
őstag

(#39490) God Vazzeg válasza harylmu (#39489) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ja, tényleg! Engem lebeszéltek róla, olyasmi kategória mint a cytogen.. Állítólag. De valaki betesztelhetné ;)

(#39491) dunkel válasza God Vazzeg (#39490) üzenetére


dunkel
őstag

Megdobsz egy vödörrel szívesen tesztelem ;)

(#39492) nobika1 válasza God Vazzeg (#39490) üzenetére


nobika1
tag

Kóstoltam belőle, az íze jó, de tudjuk, hogy az íz az utolsó szempont. Nem tudom milyen lehet a hatása, de a kamuszöveg nagyon fasza, kb. olyan mint a Muscletech (azzal a különbséggel, hogy az ér valamit):D

06-70-419-1638

(#39493) Manitou válasza nobika1 (#39492) üzenetére


Manitou
addikt

Egy fehérjétől milyen hatást vártok :F Ettől aztán érezni nem nagyon lehet semmit.
Max, azt hogy milyen az ízze, meg esetleg mennyire cseszteti a gyomrot. Annyi mintha húst ennél.

[ Szerkesztve ]

(#39494) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Sziasztok!

Már egy ideje unom, hogy ingen kívül másban nem igazán tudok megjelenni, mert úgymond antideltás vagyok (körte) és a pólóimban ez remekül kijön.

Ezen szeretnék változtatni, viszont fogalmam sincs hogyan kezdhetnék hozzá.

Nem célom hogy szénné gyúrjam magam, de szeretném azért, hogy az antideltám vegyen egy 180 fokos fordulatot.

Ehhez szeretném kérni a tanácsotokat, hogy milyen edzéstervvel érdemes belevágni a dologba.

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#39495) Coyot


Coyot
őstag

MHP Simply Whey - vanilia:

- kicsit habosan oldódik
- finom
- még az illata is jó
- balfasz adagolókanala van
- jól emésztem

ennyi :D

Má' nem

(#39496) Manitou válasza Coyot (#39495) üzenetére


Manitou
addikt

Akárcsak a Biotech Iso whey-t hallanám :D
kivéve a finom, nekem inkább elmegy kategória

--Disztroj--
a kulcsszó: kajáljál minél többet !!!! csak így fogsz eredményt elérni.

[ Szerkesztve ]

(#39497) DeadMeat válasza --Disztroj-- (#39494) üzenetére


DeadMeat
veterán

1-es hsz-t olvasd át,meg még [link] itt az alapismereteket,edzésterveket,étrendet.Ha végeztél,s van kérdésed ugorj,ugysem válaszolunk ;] :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#39498) dunkel válasza DeadMeat (#39497) üzenetére


dunkel
őstag

Jól mondi a kolléga, főleg az utolsó részt :K ;]

(#39499) --Disztroj-- válasza DeadMeat (#39497) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

1 hsz megvolt mielött kérdeztem, de ott olyan tanácsok vannak amik "hivatásszerű" edzéshez adnak segítséget, én szeretném kihagyni ezt a turmixos fehérjelöttyös dolgot, meg egyebeket, célom az csupán hogy pár egyszerű gyakorlattal formába hozzam magam. :]

amúgy köszönöm a linkelt oldalt azért átmazsolázom :R

Manitou: informatikusként mást se csinálok egész nap, emellett ugyanabban az irdoaházba van a családi kifőzde, így menthetetlenül csak tolom magamba a kraftot ....bár kövér nem vagyok, csak belesmákosjános :]

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#39500) harylmu válasza --Disztroj-- (#39499) üzenetére


harylmu
őstag

"célom az csupán hogy pár egyszerű gyakorlattal formába hozzam magam."
Attól még ugyanúgy kell edzened, mint aki "hivatásszerűen" csinálja.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.