Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Landon válasza #Morcosmedve (#22) üzenetére


Landon
őstag

Így van. Maradok a main-stream-en. :D Nem bírtam megállni hiába voltam a z170-re való váltás ellen. :N

Szerintem teljesen jogos a kérdésed! :K Én csak a magam nevében tudom magyarázni a memória kérdést de talán páran lehetnek még így ezzel: az ember úgy van egy kicsit a vásárlással szerintem, hogy a CPU-ra és a lapra inkább ad többet és mire elér a RAM-hoz ott huzza meg a szíjat... Ami egy hülyeség mert persze mindegy lenne itt már, hogy fizetek 40k-t mondjuk egy 2666MHz-es kit-ért vagy 55-öt egy 3GHz-sért (kb. hasra ütés szerűen mondtam valamit). Én a fentebbi kommentembe írt 2 opció közül egyiket sem szeretném igazán ugyanakkor nagyon szeretném hétvégén összepattintani a rendszert és RAM tekintetében a 40-55k range-ben szeretnék maradni, 60k körül már nem szívesen adnék érte.

Mindenképp felhívom ma a RAM bazárt, hogy Péntekre tudnának e szerezni RipJaw VR-t de az kb a csodával lenne határos... :( Ez is egy olyan dolog, hogy az ember fél, hogy megégeti magát a RAM-okkal, hogy mi van ha nem mennek hiába van itt az élő példa/példák, hogy mennek az x99 certified RAM-ok is szépen pláne a legújabb BIOS frissítésekkel. Nem tudom ASUS/Giga hol jár de msi elég gyakran tolja ki magából a BIOS-okat ahogy néztem. Mind ennek ellenére persze én is mélyebben fogok aludni ha azon a nyomorult dobozon rajta lesz, hogy z170 certified. :DDD

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.