Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33401) Mr. Erikszon válasza apevia (#33400) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Jobb klick és parancsikon létrehozása.

(#33402) apevia


apevia
aktív tag

Úgy csinálom :

Az ikonra jobb kilkk ! tulajdonságok és ott kellene lennie ! de nincs ott :D

Van Steamod ? turulka fel tudsz venni :D nem hiszem el hogy nem látom pedig nem vagyok hülye:D

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#33403) Mr. Erikszon válasza apevia (#33402) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Az ikonra jobb klik parancsikon létrehozása létrehozott parancsikonon jobb klikk és tulajdonságok.

(#33404) apevia


apevia
aktív tag

Úgy csinálom ahogy mondod !! de cél nincs! felül egyik fülnél sincs ! ne haragudj nem akarlak idegesíteni ezzel :S de tényleg nincs ! :R látod a bf3nál van !

[ Szerkesztve ]

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#33405) Mr. Erikszon válasza apevia (#33404) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Ez már magas majd jön holnap kovy megoldja.

(#33406) apevia


apevia
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a türelmet ! mikor írjak vagy honnan tudom hogy a kolléga meg jött?

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#33407) icons válasza apevia (#33400) üzenetére


icons
addikt

Persze, hogy nincs:D

Jobb klikk az exe-n és Parancsikon létrehozása. És utána annak a parancsikonnak a céljához írd be a kapcsolókat:)

(#33408) apevia


apevia
aktív tag

icons tudsz segíteni ? :D

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#33409) negyven2 válasza apevia (#33408) üzenetére


negyven2
veterán

De letezik egy commandline.txt opcio is. Letrehozod ezt a txt filet a jatek konyvtaraba, majd oda beirogatod a kivant kapcsolokat.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33410) apevia


apevia
aktív tag

Ezt le tudnád nekem írni lépésről lépésre kérlek ! :R

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#33411) negyven2 válasza apevia (#33410) üzenetére


negyven2
veterán

gtaplace.hu

Itt van a teljes leiras. :)

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33412) apevia


apevia
aktív tag

Köszi !

de nekem steamos ! nem úgy van mint a dobozosnál ! nekem nincs cél ! LaunchEFLC.exe sincs !

Mindegy le törlöm !:S pedig régebben nem csinálta ! :S

[ Szerkesztve ]

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#33413) negyven2 válasza apevia (#33412) üzenetére


negyven2
veterán

"Egy másik meggoldás, hogy egy "commandline.txt" nevű jegyzettömb dokumentumba írod a kódokat és ezt a játék könyvtárába teszed. A "-" karakter is szükséges. Továbbá ha valamit százalékban kell megadni 100-al oszt el az értéket. Tehát ha például 90%-ot szeretnél 0.9-et írj."

Ez kell neked!!!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33414) apevia


apevia
aktív tag

Igen ezt is el olvastam csak nem találom ez a commandline.txt" vagy hogy kell csinálni ?

Bocsi de nem csináltam még ilyet nem volt még ilyen problémám :S

Erre az egyre lenne szükségem -norestrictions A grafikai beállítások gátolásának kikapcsolása

én szeretném a játékba be állítani a grafikát !

[ Szerkesztve ]

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#33415) negyven2 válasza apevia (#33414) üzenetére


negyven2
veterán

Jegyzettmbbel letrehozol egy txt fajlt. Ebbe beirod azt a kapcsolot ami neked kell ami jelen esetben ugye a -norestrictions. Ezen kivul semmi nas nem kell bele.

Elmented a letrehozott fajlt commandline neven a jatek konyvtaraba: ami ugye steamesnel a

Steam\SteamApps\common\grand theft auto iv\

De ezt a kapcsolot hozzaadhatod magab a steam belul is, hiszen ott is lehet ilyeneket hozzaadni. Jobbklikk a Steamben a jatekon es ott lesz valami ilyesmi (fejbol most nem tudom).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33416) apevia


apevia
aktív tag

Na vége jó lett ! a steamon belül kellet ! a játékra rá klikk jobb egér ! tulajdonságok és ott van egy olyan hogy

indítási opciók beállítása és oda kell be másolni a -norestrictions .

Köszönöm a segítséget mindenkinek ! :R

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#33417) V.Dave válasza apevia (#33416) üzenetére


V.Dave
senior tag

érdekes nekem 2gb-os újabb fajta vga-m van és nekem nem kellett szenvedni ezzel a norestricktions-al mert alabpól jó volt pedig úgy tudtam hogy 2gbnál nagyobb kártyákat nem ismeri fel a játék ez hogyan van? :DDD

Xiaomi mi 8 6/128

(#33418) bestyen válasza V.Dave (#33417) üzenetére

Szerintem csak a 2gb-nál nagyobb amd-vel van probléma. 7970-en be kellett írni a norestrictions-t, de titan alatt nem.

(#33419) JoolsNOS válasza V.Dave (#33417) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nálam sincs semmi gond a 2 gigás 660tivel.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#33420) privacy99 válasza V.Dave (#33417) üzenetére


privacy99
senior tag

Én úgy tudom, 2GB feletti kártyáknál van, tehát 3-4GB-osoknál.

(#33421) Bler


Bler
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Megvettem a GTA 4 Liberty City-t ,de egyszerűen nem tudom rá telepíteni az LCPD modot.Néztem több videót is a telepítésről,de valamiért sehogyan sem akarja indítani.
Milyen segéd programokra van szükség ahhoz,hogy induljon a LCPD? A játék maga fut,de a mod nem,hiába nyomom azt ALT+P-t a num0.
Telepítésnél nem találja meg magától a rockstar mappát,meg kell neki adnom,így arra gondoltam,hogy nem a gyökér könyvtárba kellene telepítenem,hanem csináltam a gyökérben egy script alkönyvtárat,de így sem megy :( Videókártya driver friss.
Valamiért csak offline-ban engedi indítani a játékot is,pedig fel regeltem.
Megtisztelő válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm!

(#33422) Freiherr


Freiherr
őstag

Két magos procival (G2020) érdemes belevágni a játékba?Downgrade lesz,érdekelne hogy elfutna-e normálisan,persze kompromisszumokkal,csak ne legyen lagparti.

Másik:AMD kártyákkal úgy hallottam,gondok voltak játék alatt.Ez még mindig így van,vagy a patch-ek javították?1.07 van fent.

XXX

(#33423) Redneck válasza Freiherr (#33422) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem i3 vagy esetleg mobil i5 amivel esetleg 2 magon érdemes belevágni, de egyébként 4 mag, 4GB RAM, 1GB VGA legalább és nVidia legyen. AMD-vel hajlamos mikrolaggolni, de erről volt már szó rengeteg fórumon. Persze valaki észre sem veszi a mikrolaggot szóval "relatív" a dolog.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33424) Mr. Erikszon válasza Redneck (#33423) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Például én amíg nem tudtam a létezéséről észre se vettem haver gépén.

(#33425) VoidXs válasza Redneck (#33423) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A teljesítmény is relatív. Amikor apáinkat összeengedtük egy LAN partira haverral, nem nagyon állapították meg a 10 és 60 FPS közötti különbséget. Amúgy azzal egészíteném ki a kommented, hogy a proci is mindenképp Intel, mert AMD 8 magon sem bírja.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#33426) Redneck válasza VoidXs (#33425) üzenetére


Redneck
veterán

Hát igen, relatív de valakinek nem mindegy. Mondjuk i5 8gb ram és GTX 660+ azért nem rossz kombo hozzá.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33427) JoolsNOS válasza VoidXs (#33425) üzenetére


JoolsNOS
veterán

8 magon? Nekem anno nem volt semmi komoly probléma ph2 x4 920al és 9600gtvel.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#33428) negyven2 válasza VoidXs (#33425) üzenetére


negyven2
veterán

Igazabol az a 8 magos AMD az csak negy mag magonket ket modullal. Olyasmi mint intelnel a HT.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33429) VoidXs válasza negyven2 (#33428) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A Bulldozerről beszélsz?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#33430) negyven2 válasza VoidXs (#33429) üzenetére


negyven2
veterán

Van mas "8 magos" AMD?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33431) #81556480


#81556480
törölt tag

965 BE is elég alá kompromisszumokkal. sokkal nagyobb ugrást lehet elérni egy árkategórián belül amd ről nvidia vga-ra váltani

(#33432) Redneck válasza #81556480 (#33431) üzenetére


Redneck
veterán

Igen, 965 se rossz 4Ghz körül mondjuk egy keményebbb 660-as GTX-el :) Azért kipróbálnám FX8xxx CPUval :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33433) ittakary válasza Redneck (#33432) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hidd el nem lenne annyira jó. Inkább egy i7 3770k / 4770k @ 4.5-5GHz lenne durva :)

(#33434) Redneck válasza ittakary (#33433) üzenetére


Redneck
veterán

Szigorúan elérhető árban gondolkodom, mondjuk akkor inkább i5!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33435) #81556480 válasza ittakary (#33433) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mögé kell látni annak amit mondtam.

Egy GTX 460 VS 5770-szinten 965BE teljesen elég viszont a GTX sokkal jobban teljesít.. erre gondoltam.

(#33436) Redneck válasza #81556480 (#33435) üzenetére


Redneck
veterán

GTA IV alatt GTX 460 jobb mint 5770/6770/7770 sőt még a 6850-et is veri egyenletes futás szempontjából. Mikrolagg mentesség 4ever.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33437) VoidXs válasza negyven2 (#33430) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Opteronoknak van 8, 12, és 16 is.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#33438) ittakary válasza Redneck (#33436) üzenetére


ittakary
nagyúr

Persze. bármelyik középkategóriás nV fossá very az összes csúcskategóriás AMD-t :)

(#33439) VoidXs válasza ittakary (#33438) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Bitcoin bányászatban is? :P De amúgy minden másban igen.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#33440) #81556480 válasza Redneck (#33436) üzenetére


#81556480
törölt tag

Igen ezt akartam mondani.

(#33438) ittakary ebben nincs tapasztalatom, de nem is tudom igazán hogy csak irónia volt e vagy tényleg komoly?

Mert hallottunk már itt furfangos dolgokat csúcs atikártya tulajoktól , szóval nem biztos hogy hülyeség amit írtál.

(#33441) ittakary válasza #81556480 (#33440) üzenetére


ittakary
nagyúr

Konkrétan tényekről beszélek! Volt 6870 / 5870 / 7870 -em is, de pl egy GTX 480 vagy GTX 580 olyan szinten verte az összeset :) Sokkal simább, sokkal jobb az egész :)

(#33442) negyven2 válasza VoidXs (#33437) üzenetére


negyven2
veterán

Ok. De ez az igazatt megvalva szerver proceszor.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33443) JoolsNOS válasza ittakary (#33433) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nem kell azt annyira húzni. Nekem a 3570Kval 3800 és 4200 közt minimális különbség van. Felette semmi.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#33444) DrTechnoid válasza Redneck (#33334) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Valóban mert aki ezt kifogta steamen , mint pl én is, az elég jól járt :

Buy Grand Theft Auto Complete Pack
Includes 7 items:
Grand Theft Auto III,
Grand Theft Auto: Vice City,
Grand Theft Auto: San Andreas,
Grand Theft Auto,
Grand Theft Auto 2,
Grand Theft Auto IV,
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
WEEKEND DEAL! Offer ends 1 April
PACKAGE INFO -75%
7,49€

Anno 2005-ben csak a San Andreas-ért fizettem ki 12 ezret dvd-n. Ahhoz képest az összes klasszikus így egyben volt kábé 2700 HUF. Úgyhogy figyelni keményen az weekend és a midweek akciókat!!

All hail to Steam :R :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#33445) Redneck válasza DrTechnoid (#33444) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem a 4 már megvolt Steamen de 2200 huf volt az all in pack. Kihagyhatatlan.

Gtx 460 Gta 4 alatt bőven jobb mint a hasonló kategóriájú AMD Vga-k. Ehhez nem kell fannak lenni hogy észrevedd a különbséget! Mást nem állítottam. Mondjuk ez igaz a BF3-ra is.
Én ár/érték és egyenletes futás hívő vagyok.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33446) Tubi2 válasza Redneck (#33445) üzenetére


Tubi2
senior tag

Azért én csalódtam, mikor megvettem a 460-at és nem ment maxon. :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#33447) Mr. Erikszon válasza Redneck (#33445) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Ha mondjuk csúcskategóriás AMD vga-t veszek akkor gondolom nem lényeges amit mondottál.

(#33448) Redneck válasza Mr. Erikszon (#33447) üzenetére


Redneck
veterán

Volt pár ember akinek volt gondja felső kat AMDvel olvass vissza. Gta IV mondjuk nem perspektíva tesztelésre.

Tubi92:
Maxhoz 1 gigás vga alapból kevés, 460 pedig nem high end.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33449) Mr. Erikszon válasza Redneck (#33448) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Egy játék miatt nem fogok áttérni Nvida-ra.
(felsőkat. alatt HD 7950-re gondoltam)

(#33450) privacy99 válasza Mr. Erikszon (#33449) üzenetére


privacy99
senior tag

AMD-n rosszul fut, szinte mindegyiken, vehetsz csúcskategóriát, vehetsz belőle 3-at is. De mivel hamarosan itt az 5, és nem ebből a játékból áll az életed gondolom, szerintem nyugodtan vehetsz AMD kártyát is, bár én csak nVidia, eleget sz*ptam már az AMD dolgokkal, prociban és VGA-ban is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.