Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33351) Lackki


Lackki
senior tag

hát én az elmúlt 2 napban végleg kiégtem a gta4 uccsó küldetésen...
már auto clickert is próbáltam, de akkor se tudok bemászni a helibe. megőrülök.

Privátot hamarabb észreveszem

(#33352) csaba951 válasza Lackki (#33351) üzenetére


csaba951
veterán

fraps-szal leviszed 30 fps-re, és elsőre menni fog! :)

(#33353) Lackki


Lackki
senior tag

amúgy az mennyire lehet reális hogy PC-re is jön majd az 5. rész? csak mert egyre több oldalon látom hogy steam kulcsként árulják...

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#33354) cyberkind válasza Lackki (#33353) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem ugyanolyan időközzel fog jönni mint a 4 anno, tehát fél évvel a konzol megjelenés után !

Paranormal Cocktivity

(#33355) asvald


asvald
senior tag

Heló !
kérnék egy kis helpet !
Hogyan tudom elhívni a játékban azokat a skineket amiket belerakok ?, értem Én : terminátor , super man stb
Vagy esetleg kell külön valami progi hozzá?

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#33356) VoidXs válasza asvald (#33355) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha nincs alapból rajtad, akkor valamelyik ruhát cseréli le.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#33357) asvald válasza VoidXs (#33356) üzenetére


asvald
senior tag

De láttam , hogy valami külön menüt lehoznak (youtube) és ott lehet választani a cuccost :F

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#33358) xkoti válasza asvald (#33357) üzenetére


xkoti
senior tag

Hát cheat-et tudok ami egyútal a skint is lecseréli .

KO

(#33359) Redneck válasza asvald (#33357) üzenetére


Redneck
veterán

Az modolás esetén van. Pl Icenhancerrel.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33360) Bler


Bler
csendes tag

Sziasztok!
Elnézést kérek,amiért idétlen kéréssel zaklatlak benneteket!A problémám a következő lenne:Feltettem a GTA 4 Liberty-t.Elvileg rátettem az LCPD modot.Sikerült megoldanom,hogy maga a játék induljon,de a mod egyszerűen nem akar valamiért.Cserélgettem a dll fájlokat stb.Próbáltam a google segítségével megoldani a problémát,de sajnos nem sikerült(mint láttam többen is így vagyunk ezzel). Tehát érdeklődnék,hogy nincs-e valakinek valami ötlete azzal kapcsolatban,hogy mi a teendő,amennyiben sem alt+P , sem num 0 gombok megnyomása estén sem indul a mod. Amennyiben lenyomom az alt+P kombinációt a kép kicsit elmosódik de akkor sem vált át a rendőrös részre!A mod telepítésekor mindent rendben talált,mindent kipipált.A Liberty fut rendesen,de a modot nem akarja indítani.Megtisztelő válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!

(#33361) JoolsNOS válasza asvald (#33357) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Skineket pl a spark nevű programmal tudsz cserélni.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#33362) asvald válasza JoolsNOS (#33361) üzenetére


asvald
senior tag

A skineket betudtam rakni ,csak használni nem :D De már megoldottam skin selectorral :C

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#33363) asvald


asvald
senior tag

a spark nekem nem tudom miért,de bonyolultabb mint az OPENIV :F

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#33364) JoolsNOS válasza asvald (#33363) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én először a sparkal ismerkedtem meg, utána az openiv volt számomra bonyolultabb.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#33365) cNpowa


cNpowa
tag

Ma este nincs kedve valakinek multizni? CE-vel vagy simával.
liveacc:reallywala

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#33366) #81556480 válasza cNpowa (#33365) üzenetére


#81556480
törölt tag

mi az a CE ?

(#33367) Bjørgersson válasza #81556480 (#33366) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Complete Edition szerintem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33368) cNpowa válasza Bjørgersson (#33367) üzenetére


cNpowa
tag

Úgyvan! :D

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#33369) VoidXs válasza cNpowa (#33365) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Valaki elmagyarázná, hogyan tudok multizni? Eredeti a játékom, legújabbra patch-elve, ahol kiesik a Social Club, viszont továbbra is azt kér a multihoz, most WTF?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#33370) negyven2 válasza VoidXs (#33369) üzenetére


negyven2
veterán

Mint külön kliens nincs már Social Club de a játékhoz még kel! (Ezt a L.A. Noire óta megoldották, beépítve úgy mint most a GfWL). Multizni meg úgy tudsz, hogy be kel, hogy jelentkezve légy Online állapotban mind a SC-ban mind a GfWL-nál majd a játékban a telefont használva lehet multizni (ott lesz egy miltiplayer menüpont).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33371) Redneck


Redneck
veterán

Mit lehet csinálni multiban? Közös küldetések? Olyan mint a Coop? Vagy közös küldetések/bandaháború tehát a küldetések közben Team Deathmatch?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33372) Bjørgersson válasza Redneck (#33371) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van négy coop küldetés, vagy háromféle játékmód, ahol nem csak hentelni kell, és a szokásos tdm + szabad kóborlás.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33373) JoolsNOS válasza Redneck (#33371) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Deatmatch, team deatmach, versenyek. EFLCben vannak különböző motoros multik, meg feladatok is. Én ezeket szoktam.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#33374) privacy99 válasza Redneck (#33371) üzenetére


privacy99
senior tag

Szenvedni, ahogy a játékosok 95%-a megszivat a hackelt játékával amint belépsz.. :U Ti még találtok olyan játékot, ahol nincs mindenki széthackelve? :N

(#33375) cNpowa válasza privacy99 (#33374) üzenetére


cNpowa
tag

Privátot kell csinálni és hívni a barátokat ;)

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#33376) 98bja


98bja
senior tag

Hali!
Az lenne a kérdésem hogy játék közbeni FPS-dropp-okat mivel lehetne kijavítani? Nem a gép miatt van, mert a gépigénye bőven megvan nekem. Alapból megy 45-50 fps-el viszon 3-5 másodpercenként telesen leesik 5 fps-re aztán vissza 45-re. Nyilván így nem lehet játszani.. Mit ajánlotok?

(#33377) Mr. Erikszon válasza 98bja (#33376) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Fel van pathcelve?

(#33378) cyberkind


cyberkind
félisten

Egyébként az mitől van hogy a 7-es patch-el folyamatos a kép, nincs mikrolagg vagy mi az, és 900-1000 Mb körül van a vram használtság, viszont feleannyi az fps mint a 4-es patch-el, és így játszhatatlan !
:F

Paranormal Cocktivity

(#33379) 98bja válasza Mr. Erikszon (#33377) üzenetére


98bja
senior tag

Nincs felpatch-elve. Az lehet a baj? A 7-eset tegyem fel vagy mindegy?

(#33380) VoidXs válasza 98bja (#33379) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A legújabb vagy 500%-kal gyorsabban fut. Még így sem jól, de jobban.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#33381) Mr. Erikszon válasza VoidXs (#33380) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Teljesítmény növekedés látható,ez az evolúció. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33382) Doki16


Doki16
addikt

Nem tudjátok, hogy ez a nő hol található? Már az egész klubbot felforgattam utána de sehol sem lelem :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#33383) Mr. Erikszon válasza Doki16 (#33382) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Azt a nőt úgy hívják hogy anyósom.

(#33384) Doki16 válasza Mr. Erikszon (#33383) üzenetére


Doki16
addikt

Ez semmit nem mond nekem.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#33385) Mr. Erikszon válasza Doki16 (#33384) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Nekem se sajnos, amúgy anyósom elég nagy ahhoz hogy a holdról is lássa az ember :DDD

(#33386) Doki16 válasza Mr. Erikszon (#33385) üzenetére


Doki16
addikt

Oké, így már leesett a poén :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#33387) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Azt hitted komolyan gondolom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33388) negyven2


negyven2
veterán

Na, meglett Boxra is a GTA IV CE. Megvettem, hogy gyakoroljak majd az V-ig az iranyitast (foleg a gyalogosat). 6990-et szerintem megert egy zsir uj.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33389) Redneck válasza negyven2 (#33388) üzenetére


Redneck
veterán

Hát annak fényében hogy milyen boxon és most volt potom pénzért az összes GTA Steamen, szerintem nem. Pc-n is van XboX controller, vezeték nélkül. csak venni kell egy vevőt hozzá. 5 ezer lett volna ha csak a vevőt veszed meg és tolod PC-n jobb grafikával, Xbox irányítással. Kis pupák.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33390) negyven2 válasza Redneck (#33389) üzenetére


negyven2
veterán

PC-n mar reg vegigvittem tobszor, ott megvan mind a IV mind a EFLC mar jo ideje. A IV meg talan az elso Steam Akcioban vettem meg, az EFLC-t meg megjeleneskor. Ott is Xbox Controllerel vittem vegig, csak a gyalogos modhoz hasznaltam egeret/billt.

Boxra azert is vettem meg mert csak. Mert GTA.

Es igen tisztaba vagyok, hogy gyengebb mind a grafika mind az fps szam, de anno a IV/EFLC-t is egy 1,8 GHz-es Pentium DualCore/2GB RAM/4670-es gepen vittem vegig es ott sr volt nagyon 25 fps felett a kepmockaszam.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33391) Redneck válasza negyven2 (#33390) üzenetére


Redneck
veterán

Na jó értem.Csak vezetéshez használtad a joyt? De hát olyan könnyű joyyal játszani. Néha a kamera bezavar de amúgy célozni is tök egyszerű. Nem számít, te tudod :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33392) apevia


apevia
aktív tag

Sziasztok !

Egy olyan problémám van hogy a játék alapból mindent minimumra állított ! és nem tudom feljebb venni a grafikát !

A játék Steamos ! A gépem bőven elég hozzá !

Van valakinek valami tippje hogy mi lehet a baj ? :F

Első telepítésnél csinálta !

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#33393) Mr. Erikszon válasza apevia (#33392) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Patchelve van?Milyen kártya?

(#33394) apevia


apevia
aktív tag

Szia! hát nem tudom hogy a steam Patcheli-e a VGA azt lent látod :D

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#33395) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

4gb kártyával
[link]

(#33396) apevia


apevia
aktív tag

Szia . köszi a segítséget ! van egy kis gond :S NEKEM NINCS CÉL SOR :S

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#33397) apevia


apevia
aktív tag

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#33398) Mr. Erikszon válasza apevia (#33396) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Nem létezik,jobb klikk a parancsikonon és ott van egy olyan hogy ,,Cél,, és oda írod.

(#33399) Mr. Erikszon válasza apevia (#33397) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Biztos hogy az a parancsikon?

(#33400) apevia


apevia
aktív tag

Esküszöm neked hogy NINCS :D egyik steamos játéknál sincs néztem :S a BF3nál van origines

[ Szerkesztve ]

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.