Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-06-23 09:15:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Grim Dawn topikban!
Kérlek olvasd el az összefoglalót kérdezés előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) reelc


reelc
Topikgazda

(#1252) reelc


reelc
Topikgazda

(#1253) jambiyya válasza reelc (#1188) üzenetére


jambiyya
őstag

No így állok most. Ultimate-n is egész jól elvagyok, igaz a komolyabb ellenfelek nem mennek elsőre. Cronley mondjuk pont ment. :)

Alkalomadtán majd egy Sigillis-re beneveznék, mert pisztolyokból bár sok esik, de nem igazán jobbak a jelenlegieknél.

szerk: van egy raklap 94-es motyó a csempésznél (aki nem csempész), ha odaérek, az egy újabb komoly ugrás lesz...

[ Szerkesztve ]

(#1254) djherby válasza jambiyya (#1253) üzenetére


djherby
tag

Egész jól néz már ki, és van egy csomó passzoló cuccosod! Ha elfogadsz egy-két tanácsot. Az Exterminus-on blessed steel van, ami nem igazán pisztolyhoz való. A legjobb ugye a devil-touched ammo, de szintén jó még a Flintcore Bolts, és az Enhanted flints is. Augment-ből is tüzeset válassz. Látom a meteor shower is megvan. Azt én is imádtam. Anno mikor kezdtem én is Grim Dawn-al, Pyro karival, a legtöbb helyen pisztolynak a Devil Tongue-t javasolták, meg az Exterminus-t. Szerencsés vagy, hogy az egyik legalább meg van. Én egyikbe se botlottam bele. De poison-acid lila pisztolyom már van! :DD

(#1255) jambiyya válasza djherby (#1254) üzenetére


jambiyya
őstag

Ja, jogos, biztos véletlen volt. Meg a petes dolgokat is csak próbaképp csináltam.

Viszont tegnapelőtt dobott valamelyik boss egy ilyet.
Na ez a cucc annyira tetszik, hogy majdnem indítottam egy külön karit neki. :)

Egyébként mióta odafigyelek, egyre gyűlnek a cuccok a ládában. A köv. karinak nagyon jó dolga lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1256) djherby válasza jambiyya (#1255) üzenetére


djherby
tag

Húúú, nagyon mákos vagy! :) Ez bitang jó cucc! Én beraknám a puska helyére. Én egyébként így szoktam. Van egy távolsági meg egy közelharci fegyverem. Aki belemászik az arcomba, akkor átváltok gyorsan. Egyébként ez Demo fegyver, tehát teljesen passzol a mostani karidhoz.
Még egyet akartam javasolni: hogy a passzív skilleket vedd külön, és azt a 2-es sorba rakd. Az aktívok legyenek elől. Amikor kezded a játékot bekapcsolod a passzívokat, és átváltasz az első sorra, amivel hadba vonulsz. :)

(#1257) jambiyya válasza djherby (#1256) üzenetére


jambiyya
őstag

De akkor elfelejtenem bekapcsolni, és kell 1-2 halál, mire rájövök. :DDD
Meg ez különben is egy különleges kari, mert ez az első, az ismerkedős.
Büszke is vagyok rá, mert ugyan vettem át ötleteket a linkelt buildekből, de alapvetően saját kísérletezgetés (ami nem is ér véget szerintem) eredménye.

ui: ja, 2 pontot ad demonak, tuti használni fogom, de egyébként tényleg teli vagyok 94-es lila cuccokkal, nekem a a fura, hogy Te nem. Igaz jó sokat kell menetelni értük, de azért esnek.

(#1258) reelc válasza jambiyya (#1253) üzenetére


reelc
Topikgazda

Gratulálok, szépen eljutottál idáig.

Ok, majd intézünk Sigillist is.

A passzív skilleket úgy csinálom, mint djherby, van olyan build ahol így célszerű, mert egyszerűen sok skillje van.

(#1259) djherby válasza jambiyya (#1257) üzenetére


djherby
tag

Aaah így már én is jártam párszor. Bekapcsoltam a passzív skilleket, aztán elindultam. Én meg lelkesen nyomogattam az illető számgombokat, és pár pill. alatt megöltek. Csak a skilleket kapcsolgattam ki-be :)
Én egyébként szoktam fegyókat próbálgatni. Rárakom ami kell, aztán letesztelem.
Van nekem is lila cuccom, de többsége nem a karinak való. Vagy pl. pajzs, epic off-hand meg ilyenek. Viszont most nem tudom a pontos nevét, de egy lila gyűrű már három példányban van meg. Megcsináltam vmi speckó küldetést, és hogy kifejezzék hálájukat adnak vmi szuper dolgot. Húú de jó, egy újabb lila vmi. Hát mi? az a gyűrű. :D :D :D

(#1260) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Akinek lenne kedve coopban tolni vegyen fel és írjon rám!

Ultimaten lvl100 már megvan, csak a sztori kéne befejeznem, de egyedül futkosni már kicsit unalmas, kis lootért megy csak a dolog. Darkvale Gatenél vagyok.

(#1261) jambiyya válasza Hokunda (#1260) üzenetére


jambiyya
őstag

Szólok ha én is ott tartok, mert így elég darabos, de jó volt azért együtt hentelni. :)

(#1262) reelc


reelc
Topikgazda

OFFolok egyet, csak érdekességképpen, elvégre a Titan Questből rengeteget merített ez a játék - a fejlesztők közül is többen benne voltak a TQ-ban. Meg ugye a grafikai motor és egy rakás játékmechanikai dolog stb. onnan származik.

Nekem a Diablo 2 utáni időszakban nagy kedvencem volt a TQ+IT. Utána már nem is nagyon Diablo 2-őztem.
Anno elég rossz hír volt hogy a kiadó megszűnt, és a címeit más cégek vették meg, a TQ-t fejlesztő Iron Lore stúdiót is bezárták. Szóval remény sem volt folytatásra.

Talán ezért is örültem meg annyira évekkel később, hogy egyes fejlesztői új stúdiót alapítottak és dolgoztak egy "szellemi örökösön" és először (és azóta se nagyon volt rá példa) akkoriban bizalmat szavaztam egy Early Accesben lévő béta játéknak. Egy szép napon befejezték a GD-t a többi már történelem. :)

Titan Quest Anniversary Edition - Closed Community Beta Program!
Tudom ez a TQ már nem az (a 2017-es DLC sem) mint régen, de attól még hátha érdekel valakit, ugyanis eléggé sokan szerették a TQ-t a maga idejében.

[ Szerkesztve ]

(#1263) jambiyya


jambiyya
őstag

Ezek a rohadék nemezis bossok ultimate-en megfutamítanak. Van valami titok? Még lötyikkel is 1-2 ütéssel kivégeznek. Homestadtől balra jön az a rohadék, és teleportál... :(

(#1264) reelc válasza jambiyya (#1263) üzenetére


reelc
Topikgazda

Ahány féle Nemezis, annyiféle támadás. Ezek vannak.
Melyikük volt?

Ne találjanak el és öld meg őket, ezek az általános tanácsok. :)
Viccet félretéve kiválóan betudod gyakorolni ha visszamész Elitere és ott csapod le őket.
Én is ezt csináltam. Eliten ha más értékes nem, recept volt a ládájukban.

[ Szerkesztve ]

(#1265) jambiyya válasza reelc (#1264) üzenetére


jambiyya
őstag

Valdaran volt, és ezek miatt nem ment: Teleport Self-Teleport Swap.
Pedig olyan jó lett volna kinyírni, gondolom ultin azért dob 1-2 jó cuccot.

(#1266) reelc válasza jambiyya (#1265) üzenetére


reelc
Topikgazda

Hajrá, ő még annyira nem is problémás.
Ugyanazt tudom mondani mint fentebb, vedd lentebb a nehézséget, és vadászd le, tapasztald ki. Akár Veteranon.
Nézd meg milyen típusú támadásai vannak és azokat a resisteket fentebb tudod-e venni?
Mert azt kb. hiába mondom :) hogy lőttem mint az őrült és meghalt egy idő után. Ha nézel videót attól se lennél sokkal okosabb.
Majdnem mindegyik Nemesis gyors mozgású, vagy teleportálós. Brutális HP-val, resistanceokkal, stb.
De nem üldöznek a végtelenségig, úgy rémlik. Szóval ha sok mob van körülötte, lehet elcsalni belőlük, hogy ne zavarjanak utána. Persze ez se válik be többnél.

[ Szerkesztve ]

(#1267) jambiyya válasza reelc (#1266) üzenetére


jambiyya
őstag

Na lassan meg lesz a 100. szint, és Malmouth még messze van ultimate-n. :)
Indítom a második karit.

(#1268) djherby válasza jambiyya (#1267) üzenetére


djherby
tag

Mi lesz az ha nem titok?

(#1269) jambiyya válasza djherby (#1268) üzenetére


jambiyya
őstag

Valami harcos, akit majd egy rakás csatlós kísér. Nem néztem még utána pontosan milyen kasztokat jelent ez, de annyi info/link van már itt, hogy nem lesz nehéz dolgom.

(#1270) reelc válasza jambiyya (#1267) üzenetére


reelc
Topikgazda

Grat.
Malmouth frakció hogy áll? Kimaxolva nagy segítség lenne az XP-s ital a következő karinak.
A többi frakció? Vettél Mandateket? Ez is nagy segítség lenne.

(#1269) jambiyya: "Valami harcos, akit majd egy rakás csatlós kísér."
Ha ezalatt valami petest értesz, ők nemigazán harcosok. Kicsit hátrébb állva leidézik újra a peteket ha meghalnak, buffolja őket, meg az ellenséget gyengítik. De alig van DPS-e, ő maga nem harcol. Lehet van konkrét harcos is, nem tudom, nekem erre a sémára épült a Conjurerem és a Cabbalistom is.
Eléggé haladósak, de némelyik pet eléggé hal. Tetszett a dolog, más mint a WD a Diablo 3-ban. A GD-ben van pet attack skill, megadhatod mit támadjanak.

A kieggel az Oathkeeper lesz olyan hogy harcos, és van mellette két másik, gondolom pet tulajdonságokkal.

[ Szerkesztve ]

(#1271) jambiyya válasza reelc (#1270) üzenetére


jambiyya
őstag

Aha, akkor a petes kari legyen inkább caster? Caster annyira menő! :)
Harcosnál a pörgős támadás meg a pajzseldobás "érdekelne".

[ Szerkesztve ]

(#1272) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Lehet, hogy reelc már írta, de ha rápillantatok a a steam acsívmentekre, akkor már ott vannak a kieg. kihívásai is! :D Jó jel, lehet másnak is új info.

(#1273) reelc válasza Hokunda (#1272) üzenetére


reelc
Topikgazda

Köszi, jó hogy mondod, nem tudtam, ahogy írtam nem játszok mostanában.
Mindenféleképpen jó hír, hogy a Steam áruházat már készítik felfele a dologra.

Ma devstream a szokott időben és helyen.
Hétfőn meg a Grim Misadventure esedékes.
Ezt még fenntartom mint lehetséges forgatókönyvet. :) Ha lement a Stream belenézek, úgyis rögtön kiderül, ha esetleg ma jelentik be. De ezt szerintem bepromózták volna, hogy nagy dolgot jelentenek be.

(#1271) jambiyya: Igen, caster, a pajzsos a kieges lesz, így kellően változatosak lesznek a karijaid. :) Mert más-más stílust próbálsz ki.

[ Szerkesztve ]

(#1274) jambiyya


jambiyya
őstag

Karit át lehet nevezni?

ui: petes ritualist lesz a következő, no meg indítok egy soldiert is, aki warlord lesz majd

(#1275) reelc válasza jambiyya (#1274) üzenetére


reelc
Topikgazda

Szerintem nem lehet átnevezni.
Lehet karakterszerkesztő programmal igen, de olyat nem használok.
Iparkodj az új karival, a nyakunkon a kieg. :D

A devstreambe csak belenéztem, 2 fejlesztő co-opban nyomta az új játékmódot. Ezért most minden infó szóban hangzott el.

Ezt kiírta valakik a fórumba:
"They said that on monday they will give Dammit access so he can update GrimTools"
Vagyis a hétfői Grim Misadventure után valamikor majd megkapja a hozzáférést az FG fájlokhoz a Grimtools fejlesztője.

[ Szerkesztve ]

(#1276) reelc válasza reelc (#1275) üzenetére


reelc
Topikgazda

Még nem kerül be minden a Grimtoolsba, még nincs befejezve a játék.

"Dammitt mentioned on the Discord channel afterwards that it'll only be the Oathkeeper though, no new item/skill/devotion constellations or changes to existing ones."

(#1277) jambiyya válasza reelc (#1275) üzenetére


jambiyya
őstag

Van egy soldier és egy necromancer, de 20. szint alattiak. Warlord és ritualist lesznek.

(#1278) djherby


djherby
tag

Hétvégi mérleg: gondoltam megcsinálom a devotin reset-et a Magehunter-emen. Szépen át is alakítottam a követett séma szerint. Akkor nosza, irány az ultimate. Állandóan halt, kb. a normál szintűek is megölték. A resistek ugye drasztikusan lecsökkentek. Na meg az az igazság, hogy a buildnek egyetlen darabja se stimmel. A sebzésekhez próbáltam hasonló darabokat keresni. De így se lett jobb. Akkor jöjjön a warder ulti-n. Na ez már másként ficánkolt. Flooded passage-ig mentem, addig egyszer halt. Viszont aminek kifejezetten örülök, hogy szépen esnek a lila cuccok. Most már csak el kell érni a 94-et. kettőre van. Elvégre ennek a karinak meg van a szett egyik fő darabja a Raka'jax. A Mage-t nem törlöm, hátha sikerül neki is megtalálni az öltözékeit.

(#1279) reelc válasza djherby (#1278) üzenetére


reelc
Topikgazda

Az már nagyon jó, hogy a lvl94 karnyújtásnyira van.

Persze, ne töröld, eshet bármi neki.

[ Szerkesztve ]

(#1280) csab991


csab991
senior tag

Üdv, még mindig 2019 első negyedévére van datálva az új kieg? Nincs csúsztatás későbbre?

[ Szerkesztve ]

(#1281) reelc válasza csab991 (#1280) üzenetére


reelc
Topikgazda

Szia!

Igen, még 2019 Q1.

Történt mostanában pár dolog.
Már bővült az összehasonlító kép, mit nyújt az FG az eddigiekhez képest.
A honlapjuk designja FG-s lett.
A Steamen megjelentek az achievementjei (adatlap még nincs).
Elvileg hétfőtől (vagy utána) az Oathkeeper skilljei elérhetőek lesznek a Grimtoolsban. A többi dolog majd egy későbbi időpontban.
Már nem sok híja van hogy elkészüljön a játék.

Hétfőn Grim Misadventure. Ha akkor nem jelentik be mikor jön, akkor gondolom majd a következőben.
Én mindezek alapján március elejére várom a megjelenést.

[ Szerkesztve ]

(#1282) jambiyya válasza djherby (#1278) üzenetére


jambiyya
őstag

Ugyanez volt nálam is, mikor más valaki devotion-jeit lőttem be magamnak: gyors halál gyengék ellen is. Skilleket és cuccokat is át kellett variálni, és akkor már tényleg ütős lett.

(#1283) reelc válasza jambiyya (#1282) üzenetére


reelc
Topikgazda

Nálam valószínűleg azért működik a dolog, mert én nem saját buildet csináltam, hanem kinéztem magamnak amit akartam. Az elejétől követtem. Ettől függetlenül nektek is kellene működnie, főleg hogy nem első karik, elvileg van sokmindenetek félretéve. :)
Ha részletes a guide akkor a Devotionok, skillek stb, rendben lesznek, főleg ha követi az ember a cuccolásnál is az adott irányelvet.

Az első lvl100-as karim ezalapján csináltam meg.
Így kellene kinéznie.
Így néz ki.

Amint látható, igen kevés cuccom felel meg a leírásnak. Viszont a Devotionokat, skillezést szóval a leírást az elejétől követtem. A cuccolásnál is követtem a legfontosabbat: minden cuccon legyen petbónusz.

Amúgy volt pár patch az elmúlt években, a guidek sokszor nem frissülnek, nem követik a változásokat. Viszont mindig vannak újabb buildek.

Ha gondoljátok linkeljétek be ti is, hogy ideális esetben hogy kellene kinéznie (a guidet), és ténylegesen hogy néz ki a kari. Lehetséges hogy lehet alakítani rajtuk valamit.

[ Szerkesztve ]

(#1284) jambiyya válasza reelc (#1283) üzenetére


jambiyya
őstag

Én sajna nem vagyok jó ebben. Nem tudnék jól aludni ha más bulidjét követném. Egy rakás sztorit tudnék mesélni, hogy és miként szívattam meg magam ezzel a hozzáállással az élet számos területén. :)

De egyébként pont azt írtam, hogy 80+ karakternél (első kari) nulláztam és vettem át devotiont és skill ötleteket, szóval nyilván én voltam hülye hogy azt hittem majd csoda történik. Történt, csak át kellett variálni az eszközöket, augmenteket, stb.

(#1285) reelc válasza jambiyya (#1284) üzenetére


reelc
Topikgazda

Nálam oda nyúlik vissza a dolog, hogy anno a Diablo 2-ben nulla utánaolvasással csináltam a karim. Kínlódás volt a játék, az utolsó nehézségi fokozat elején annyira használhatatlan volt a lvl90+os karim, hogy abba is hagytam a játékot. Később volt patch amivel lehetett skillpontokat visszavonni, de már nem érdekelt.
Egy kariba fektettem rengeteg időt, hogy jó lesz farmolni és bukó lesz a vége.

Úgy vagyok vele, hogy a cuccokat stb. én kerítem be, de legalább a kari alapjai legyenek stabilak.

(#1286) jambiyya válasza reelc (#1285) üzenetére


jambiyya
őstag

Ritualistot pont úgy csinálom, ahogy az utolsó mondatodban írod. :)

(#1287) reelc válasza jambiyya (#1286) üzenetére


reelc
Topikgazda

Szeretem ezt a játékot, mert ha nem akarod nem követsz szolgai módon 100%-ban buildet (pl. Diablo 3, PoE), és nem hullik minden cucc az öledbe, vagy nem kell megfeszülnöd, hogy mennyi minden hiányzik az endgame buildhez és nem kell kereskedned, mehet eltérő cuccokkal is. Mindig mondom, hogy több szempontból a 2 másik játék között helyezkedik el. Mindegyiknek megvannak az előnyei és a hátrányai is.

Az FG kieg jó lesz. Jön pl. a szetkonvertálás, amihez a nyersanyag bekerítése nyilván nem lesz egyszerű, de egyrészt kell a kihívás, másrészt így kevésbé leszünk dropfüggőek.
Ígérték hogy nehéz lesz az új játékmód, ugyanakkor ott a drop is jobb lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#1288) jambiyya válasza reelc (#1287) üzenetére


jambiyya
őstag

No itt a zöldfülű ritualistám. Componentekkel még nem foglalkoztam. Egész másképp kell vele nyomulni, mint a pyroval, vagy a soldierrel. Marha jó egyébként. :)

Szerencsére fel lehet erősíteni a tárgyakat egy másik, erősebb karinál (kraftolni is lehet a kicsinek, tökjó), de sajna az augmenteket nem lehet átadni.

[ Szerkesztve ]

(#1289) reelc


reelc
Topikgazda

Grim Misadventure #157: Join the Sentinels

2019 Q1 még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#1290) reelc válasza jambiyya (#1288) üzenetére


reelc
Topikgazda

Igen, a petes megoldás más. Amikor nem te vagy a sűrűjében. :)

(#1291) reelc válasza jambiyya (#1288) üzenetére


reelc
Topikgazda

Én petesként minél hamarabb elmennék Old Arkoviába. Legfeljebb kerülöd a harcot, ha még túl kemény az ellen. Lvl35-40-re van a frakciónak petes cucca, szóval érdemes lesz majd a küldetéseit megcsinálni (gondolom vannak Mandateid) + írtani az ellent. De amiért érdemes hamarabb odamenni az a Wrath of the Beast Tincture. Veszett drága, de bossok ellen jól jöhet. Sajnos nem adható át másik karinak.

[ Szerkesztve ]

(#1292) reelc


reelc
Topikgazda

Az ígéretnek megfelelően elérhető a Grimtoolsban az Oathkeeper Mastery! Elvileg változhatnak értékek.

Most csak ennyi, az új tárgyak, Devotionok majd akkor lesznek elérhetőek, amint elnyerik végleges formájukat!

[ Szerkesztve ]

(#1293) jambiyya válasza reelc (#1291) üzenetére


jambiyya
őstag

azért wardent lenyomtam elsőre veteranon a kis csipet csapattal ;)

(#1294) #75791360 válasza reelc (#1292) üzenetére


#75791360
törölt tag

Végre lehet tervezgetni:)

(#1295) reelc válasza jambiyya (#1293) üzenetére


reelc
Topikgazda

Nem is vele lesz probléma, Cronley keményebb. Az is kis zárt tér, ott vannak a termelődő Aetheral vackok + monsterek, na meg Cronley... akkor jó a lötty amikor nincs fent a védelme. De nem létszükséglet, csak ötlet volt.

(#1294) RavenRise: Igen, közelít megjelenés, egyre több dolgot fednek fel.
Menetkészen áll egy Soldierem, Krieg megvolt vele, majd visszavonok pontokat és csatolom az Oathkeepert.
De az is lehet hogy Oathkeeperrel kezdem elölről. Talán ez lesz a legjobb. Addig a farmolós karimmal összeszedek egy kis szemetet, hogy legyen az új karinak pénze, ill. neki is kell majd a Meritekhez, szetkonverziókhoz, stb.

Majd elválik. Több lehetőség van. Ez jó.

[ Szerkesztve ]

(#1296) jambiyya válasza reelc (#1295) üzenetére


jambiyya
őstag

Jaja, én is nézegettem, és már nem is vagyok benne biztos, hogy soldierrel és nem mondjuk demolitionnel párosítanám az új kasztot. Vagy inkább mindkettővel ki kéne próbálni, de bakker annyi ideje senkinek nincs. :)

ui: jó ötlet volt, kelleni is fog majd, csak gondoltam dicsekszem kicsit. Az a durva, hogy már az elején eldöntöttem, hogy nem fogok a petekkel szarakodni, most meg úgy élvezem.

(#1297) reelc válasza jambiyya (#1296) üzenetére


reelc
Topikgazda

Szerintem egyik sem rossz választás.

Szerettem a petekkel nyomulni, lazább mint a közelharcos.

(#1298) jambiyya válasza reelc (#1297) üzenetére


jambiyya
őstag

Az a bajom csak, hogy amiket néztem buildeket, szinte mindnél a fegyver csak azért volt, mert támogatta peteket és a component is. Én viszont szeretek lövöldözni.
Illetve a devotionokkal is gondban vagyok, mert a pyronál ezer féle skillel össze tudtam kötni őket, itt viszont...
szerk: na azért nem ennyire vészes a helyzet, találtam pár karit, ami nagyon hasonlít arra, amilyet az enyémből akarok faragni...

No közben rájöttem a mandate-re is. Erős karival megvesz, átad. :)
Illetve a kovácsnál figyelembe veszi az eddig tanult recepteket, de még a közös stash-be rakott anyagokat is, ez tök jó. Kár hogy a lötyiket és az augmenteket nem lehet átadni.

[ Szerkesztve ]

(#1299) reelc válasza jambiyya (#1298) üzenetére


reelc
Topikgazda

"No közben rájöttem a mandate-re is. Erős karival megvesz, átad. :)
Illetve a kovácsnál figyelembe veszi az eddig tanult recepteket, de még a közös stash-be rakott anyagokat is, ez tök jó. Kár hogy a lötyiket és az augmenteket nem lehet átadni."

Ezt mintha nem mondtam volna el elégszer. :)
Kell egy Ultimates kari, aki minden lehetséges frakcióval jóban van. A Mandatek és a vásárolható receptek miatt - szóval ha az első kari nem tud mit kezdeni ezekkel, akkor is hasznos a továbbiakban. Malmouth fontos az XP ital miatt is, átadható. Wristtel nem kell foglalkozni, mert ha aktiválod, akkor Mandatet már nem lehet.

Igen, frakciós dolgoknál és Quest itemeknél korlátozás van. Nem vagyok biztos benne, de talán az XP ital az egyetlen dolog a Mandate és Wrist mellett ami átadható.
Az augmentek miatt ne bánkódj, Veteranon úgyse nagyon kellenek, meg ott vannak a Componentsek. Aztán úgyis egyre jobba leszel a frakciókkal. ELITEn már oldódni fognak fel frakciós lehetőségek, ha szánsz rá időt, és nem rohansz a sztori miatt.

(#1300) jambiyya válasza reelc (#1299) üzenetére


jambiyya
őstag

Jó persze, mondtad, de most már értem is mire jó. :B
"Ezt mintha nem mondtam volna el elégszer" - ezt mintha nem hallottam volna már másoktól elégszer az elmúlt 40 évben... :D

szerk: valóban a rájöttem helyett a ráéreztem fedte volna a valóságot

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.