Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-06-23 09:15:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Grim Dawn topikban!
Kérlek olvasd el az összefoglalót kérdezés előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Humble-ra felkerült a FG kieg [link], de még csak Coming soon! "árazással"

read-only mode on the forum

(#1802) Peace válasza HugóBoss (#1795) üzenetére


Peace
nagyúr

Megjelenéskor vittem végig. Párszor anyáztam, de leginkább egy felejthető "élmény". Shadows: Awakening nekem nagyon nem jött be, rövid úton töröltem is.

(#1803) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Na mi van gyerekek késik a kieg? :O :DDD :DDD
Ma nem játszottam, inkább kimentem horgászni. Még halat is fogtam, nem volt kedvem a sötét szobában kockulni. Azért egy szintet csak összehoztam, de még nincs meg a 60.... Nézegettem egy lvl60 reliq-t, de brutál sok cucc kell hozzá. Visszamentem egy küldiért Ancient Grove-ba és ott esik Manticor eye ha szerencsém van. mennyi a max szint +/- amikor még kapok xp-t a mobok után és droppolnak is?
Van értelme ott maradnom és farmolni pár szintet? Elég könnyű és kicsi ez a pályarész viszonylag jó monszta sűrűséggel. A végén van ismét egy skeleton key-s átjáró, érdemes megpróbálnom lemenni oda? Amúgy a quest is arra folytatódik.

(#1804) Qlux válasza Rizseslescó (#1803) üzenetére


Qlux
tag

Az egy eleg nehez dungeon, de probald meg, hatha:)
Amugy ahogy egyre inkabb rosszban leszel a frakciokkal, annal tobb leny fog megjelenni.

[ Szerkesztve ]

(#1805) jambiyya válasza Rizseslescó (#1803) üzenetére


jambiyya
őstag

manticore eyes tuti lesz deadman's gulch-nál a zöld ösvényen túl

(#1806) Rizseslescó válasza Qlux (#1804) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Azt meg tudod mondani, mi a hely neve ahova bemennék a kulccsal? nagyjából képben legyek a terület sajátosságaival?
Van esetleg olyan gomb kombináció amivel egyből be tudom tenni a cuccokat stashbe?

(#1807) Qlux válasza Rizseslescó (#1806) üzenetére


Qlux
tag

Ancient Groove.
Shift bal klikk

(#1808) Rizseslescó válasza Qlux (#1807) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Nézek egy videót, hogy ilyen kemény ez a kari??!! :F :Y :Y

https://www.youtube.com/watch?v=0UdOCnp28e8

Félelmetes, jóval nagyobb szinten vannak a mobok, mert Lvl 44s a srác !! Nekem amikor lent voltam 59+ volt minden mob

Vagy tényleg az én karim ilyen gáz? Ehhez képest én igencsak Noob vagyok. Oké, biztos nem most kezdte, de brutál amit művel a koma :Y :R :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1809) Qlux válasza Rizseslescó (#1808) üzenetére


Qlux
tag

Idővel belejossz es laza lesz main kampany es a skeleton keyes dungeonok is. Nekem az elso karim egy warder volt es szinte vegigszaladtam mindenen. De amikor cruci-ba bementem, estem kelltem:) Spellbreaker meg jobbra sikeredett, 27 ora alatt 100 lett, de cruci meg ot is megfekteti, de ennek mar gear okai vannak főként. Vannak masteryk,amikkel gyorsabban tudaz haladni,pl purifier, cabalist(petes), de kesobb nekik is kell a jo felszereles es nemi skill.

(#1810) HugóBoss válasza Rizseslescó (#1803) üzenetére


HugóBoss
tag

haha, én csak elb*sztam egy zsák pénzt a walterlandban :) A játék meg most jön ;)

(#1811) reelc


reelc
Topikgazda

Megjelent az FG, lehet megvenni, telepíteni!
Jó játékot mindenkinek!

A Steamen akciósak a GD címek.
Még a Humble Sotreban is.
A GOGon is van akció ez eddigi címekre. FG kieg. A GOGon még nem aktív az FG ár, gondolom majd 1 óra múlva.

(#1812) Hokunda: Sosem volt $12 a kiindulás. $15,99 volt, és mivel EUban vagyunk, az oldalak elvileg EURban fogják számolni, pl. a Steam is EURt mutat mindig. A GOG is. A Humble is.

[ Szerkesztve ]

(#1812) Hokunda válasza reelc (#1811) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Azért a 15 euro már nem annyira baráti, nem 12 dollár volt a kiindulás?

Mondjuk humlival megvolt 12 euroért.

[ Szerkesztve ]

(#1813) Rizseslescó válasza HugóBoss (#1810) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Nem bántam meg, hogy kimentem. Szűk 2.5 óra alatt jött 3 potyesz meg egy karcsi a darabosabb fajtából.
Csak azt sajnálom, hogy jönnöm kellett dolgozni, mert az utolsó fél órában jött kettő. Meglett a csali+ kaja kombó és kezdett már jó idő lenni és beérett az etetés is. Durva volt, hogy a fa árnyéka és a napos vízfelület közti határ részre kellett dobni. Persze a végén jöttem erre rá. Mindent leszámítva jó kis peca kerekedett belőle...

(#1814) Rizseslescó válasza Qlux (#1809) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Megnézted a videót?! Mint kés a vajban... Nem is értem, hogy csinálja :Y Pont most vagyok annál a résznél és 14 szinttel vagyok nagyobb a srácnál!!! de a közelében sem vagyok annak amit ő csinál 44s karival :W :O :(((
Nézegettem a cuccait, 4db kék cucca van, meg sárga és zöld, szóval nincs felgearelve amennyire én látom..

(#1815) AtHoS válasza reelc (#1811) üzenetére


AtHoS
nagyúr

2,3GB-ot húz le a FG kieghez, de előtte még 60MB környékét lekapott

read-only mode on the forum

(#1816) reelc


reelc
Topikgazda

(#1817) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Kis helyzetjelentés:

A kieg egy 10 riftgates Korvan Basin nevezetű helyet takar. Eddig - sajnos (?) - elég gyorsan haladok vele, kb 2 óra alatt Korvan Sandsig jutottam, ami a 4. rift. (van néhány secret location, shrineokkal)

A droprate nagyon pozitív 5 lila esett (lvl 94 mind), az enemyk kicsit átkozmetikázott eddig is fellelhető ellenfelek 80%-ban, a maradék 20% batár ellen. Amellett, hogy a haladás gyors azért meg lehet halni, nem is olyan nehezen. Wardennel mentem, tankosabb felépítés 15k hp és volt meleg helyzet, poyro 100% feküdt volna, elég sok a blitzes/teleportos enemy, ami a ranged heronak nem fog tetszeni!

A pályaszerkesztés Steps of Tormentet idézi, inkább lineáris, de elég széles sávokban mozoghatsz, nyílt területeken Rotten Croplands beütés.

T-Rexet lenyírtam, elég tápos ellen, kb 30 sec körül kellett támadnom (100k körüli sebzéssel), van 1-2 ingen kemény sima sárga enemy, 400 dpses poison sebzéssel, ebből 5-6 rendesen szívja a hpt, kb 5-10 secig.

3 szekta - közel sem túl bíztató - képviselőiből kell 1 mellett letenni a voksot, én Bysmielt támogatom. Holnap nyomom tovább, azért nehezedik a cucc, de szerintem olyan 8-10 óra alatt megvan a kieg.

Annyi talán elmondható, hogy a lila ellent sűrűbben adja, levágtam kb 4-5-öt a 4 rift alatt.

A frakció augmentek remekek, armorban igazán combosak az eszközök.

Bejött egy 125k ironba kerülő eszköz, ez átadható karaktereknek, feloldja az ultimate fokozatot, így akár lvl 1 is mehet már itt, igaz instant fekvés. :D

A cucc szokásos GD minőség, egyetlen apróbb félelmem, mint említettem, hogy hamar kivihető, AoM kicsit problémásabbnak tűnt, bár mondom még érhet meglepetés.

Karakterválasztásban meg a tankosabb verzióknak feküdhet, egy casternek/rangednek lehet gondja.

(#1818) reelc válasza Hokunda (#1817) üzenetére


reelc
Topikgazda

Cairan Docksig jutottam a lvl100-as Purifieremmel.
Egy komoly ellenfelem volt, 3x lenyomott (nem tudom hogy hívják elektromos gömbök voltak a szobájában).

A csaj mellett tettem le a voksomat én is.

Amit írtál az a sokat emlegetett Merit.
Mivel old fel kisebb szinteken lévő questekért járó skillpontokat is + ha van Lokarr szeted... na én biztosan fogok menni Ultimatere lvl1-es karival. :) Vagy Elitere,

A félelmed jogos, mert az AoM 2 Actból állt, de a helyzet a következő: most egy Actot kaptunk, ami szép nagy, de akkor is egy. Ha ahhoz viszonyít az ember, akkor valóban kevésnek tűnik. Ezen a képen össze lehet vetni.
Úgy kell nézni az FG számait, hogy 1db Act,
Persze ami nincs a képen, pl. a szetkonverzió lehetősége, és az ára is mérsékeltebb, mint az AoM kiegé.
De amire még nagy hangsúly fektettek még a készítők, az a Shattered Realms, szerintük felér legalább 1 Acttal is. Ott a végtelen jele, de majd kiderül, milyen a Shattered Realms koncepciója, felépítése.
Meg persze mutatort kaptak a Skeleton Keyes területek a Crucibléhez hasonlóan.

Mondjuk az AoMmel is lehetett haladni amikor bejött, ha volt egy normális lvl85-ös karid. Most azért haladsz mert van egy jóféle lvl100-asod.
Más élmény lesz ez a kieg is majd egy következő, lvl15 körüli karival. :)

[ Szerkesztve ]

(#1819) Nandi88 válasza Hokunda (#1817) üzenetére


Nandi88
junior tag

Tök mindegy melyiket választod, mivel mind3 kieg factiont megkapod. Csak az egyikhez több reput kapsz kiválasztásnál.

[ Szerkesztve ]

(#1820) kontaku


kontaku
tag

Tegnapelőtt beszereztem az AoM-ot, fel is ment, játszottam is, de mivel még volt egy-két elvarratlan szál a fő játékban - a főküldi már megvolt - , előbb azokat fejeztem be, nem mentem az AoM területre. GOG-os a játék, menet közben párszor megjelent, hogy nem sikerült patch-t telepítenie. (Mivel játszottam - gondolom.) Miután kiléptem, frissített. (Azt hiszem az 1.1.1.0. Hotfix 1 ment fel.)
Tegnap elindítom a játékot, hogy elkezdjem végre az AoM-ot, pár perc után 2x is crashelt, de úgy, hogy se bú-se bá, üzenet nélkül. Ráeresztettem egy tartalom vizsgálatot, erre lehúzott egy kb 160 megás patch-t, az 1.1.1.1B Hotfix 2-őt, ami után már stabil volt. Így tudtam az új részen is haladni.
Másnál is gondot okozott az előző patch, vagy csak nálam volt pech? ;]

(#1821) shotika


shotika
őstag

Én 3 hónap alatt végre eljutottam 24-es szintig (csak nagyon kevés időt töltöttem vele eddig sajna), de egyre zúzósabb lesz a nekróm. Devotion pontból van már 4, de egyelőre nem igazán látom át még azt a csillagtérképet, illetve a 2. classt se nyitottam még meg - örülök ha az alap nekrót valamennyire megismerném végre. Tárgyaknál például az öv mellett balra levő üres helyre (mintha vmi DIablós rúna kéne oda :D ) azóta se kaptam cuccot. Kicsit nehéz így néha a játék, mert alig magyaráz el valamit - tudom, van itt ph-án ez a guide, az azért sokat segít, de még mindig nem látom át a rendszerét igazán.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1822) rumkola válasza shotika (#1821) üzenetére


rumkola
veterán

3hónap/lvl24
azosztigen :D :R :R

(#1823) Nandi88 válasza rumkola (#1822) üzenetére


Nandi88
junior tag

Kinek mi én jeleneleg 2 nap alatt húztam fel 2 karit 40+ ra meg 55+ ra.

Jelenleg semmi értelmét nem látom az új területnek, tehát ez minden szinthez igazodnak a mobok, ha normalon vagy lvl 100, akkor is annyi...

Így nem lehet hova rakni ezt az új területet, ha meg aomba mész és utána kieges területre simán 80 - 90 megleszel, ha lokkar setbe + xp poti, de még ha csak 100xp potit használsz akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#1824) reelc válasza kontaku (#1820) üzenetére


reelc
Topikgazda

Üdv az újaknak és a visszatérőknek!

GOGon és Steamen egyaránt volt probléma. Nekem sokat crashelt, ugyanazokon a helyeken. GD fórumon írták hogy le kell szedni az aurákat. Nekem nem olyan volt mint amit említettek, megtettem, utána stabil volt. :)
Az általad említett patch Steamen is ott van, nekem is települni fog.

(#1821) shotika: van Discord is, ha van kedved nézz be oda, lehet szóban jobban eltudnak igazítani (az Összefoglaló mellé) vagy chatben.
Az Relic hely, kovácsoltatni lehet (lehet még nincs kovácsod, Quest adja).

[ Szerkesztve ]

(#1825) Imodar


Imodar
újonc

Sziasztok!

Most kezdtem a játékot. Van aktiv magyar közösség vagy 1-2 valaki akinek lenne türelme eligazítani? Köszönöm

(#1826) shotika válasza rumkola (#1822) üzenetére


shotika
őstag

Kevés időm volt rá, es 3x inditottam uj karaktert, mert mindig elfelejtettem h akkor most mi-hol-merre-hogyan :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1827) reelc válasza reelc (#1824) üzenetére


reelc
Topikgazda

Grim Dawn v1.1.1.1 Hotfix 2

[ Szerkesztve ]

(#1828) reelc válasza Imodar (#1825) üzenetére


reelc
Topikgazda

Üdv itt!

Olvasd el légyszíves a Topik Összefoglalót! Elég sok infót leírtunk oda.
Benne van a Discord cím is, ha van kedved oda is csatlakozhatsz!
Ha nem világos valami akár ott is kérdezhetsz, lehet hamarabb kapsz rá választ mint itt.

Jó játékot!

[ Szerkesztve ]

(#1829) Qlux válasza Nandi88 (#1823) üzenetére


Qlux
tag

Egyet kell, hogy ertsek veled. Jobb lett volna, ha mondjuk az uj itemek csak onnet esnenek, vagy kitolva a szinthatart ott jonne csak xp 110-ig. De ezt a kis szinten is oda lehet menni dolgot sem ertem. Vigyuk vegig malmuthot es unlockolja az uj teruletet.

(#1830) Nandi88 válasza Qlux (#1829) üzenetére


Nandi88
junior tag

Há de nem... Kb eddig senki sem tudja hova rakni mikro menjen oda meg pl nem akar meghalni... No mindegy mi egyelore hagytuk és 55 - 65 megyunk oda normalon hozzáteszem a repu... miatt. AoM után, de leszünk 80 és kb lehet skippelni, akkor elitet, mert a honered vagyok lassan mindenkivel. Komolyan mondom eliten fogom kezdeni az összes karimat 20as szinten és akkor mehet a lecsó.

(#1831) kontaku válasza reelc (#1824) üzenetére


kontaku
tag

Szia! Akkor megnyugodtam. :R
Bár elírtam a patch számát, 1.1.1.1. hotfix 1B. GOG-on holnapra várható a hotfix 2. (Az enyém béta lehet a nevéből ítélve.)

(#1832) reelc válasza kontaku (#1831) üzenetére


reelc
Topikgazda

Steamre is várjuk a patchet, még nem jött ki (v1.1.1.1 Hotfix 2).

(#1833) reelc válasza reelc (#1796) üzenetére


reelc
Topikgazda

Elnézést az újabb OFFért.
Ha már szóba került a Vikings - Wolves of Midgard.
Kalypso-pick-and-mix bundle, 3 játék válogatható össze €2.69-től, és közte van ez a játék is.
Ahogy említettem nem tudom a tengernyi patch után milyen lett, és most ezzel az akcióval olyan árba került, hogy be is próbálom.
0,89 EURt csak megér az a játék. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1834) Qlux válasza reelc (#1833) üzenetére


Qlux
tag

Ennyiert ingye van:) Kozben megjott a Wolcen beta, itt egy kis izelito: [link]

(#1835) reelc válasza Qlux (#1834) üzenetére


reelc
Topikgazda

Tök jó, köszi, de legyen már OFF ami nem a GDről szól.
Köszi.

A topikjában majd olvasom a hsz-eket.

(#1836) reelc válasza reelc (#1832) üzenetére


reelc
Topikgazda

Most töltődött le.

(#1837) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Üdv!

Lehet én is visszatérek a hétvégén, a Sekiro mellé kell valami amin nem tépem ki a hajam :DDD
Viszont az is biztos, hogy elejéről kezdem az egészet és most agyalok. Szóval a kérdésem: össze lehet rakni olyan karaktert ami melee, dual wield, de azért tankosabb? Csak hogy milyen buildek között nézelődjek. :U Az utolsó próbálkozásom alapján abban biztos vagyok, hogy ranged karaktert most nem akarok, egy idő után unalmas volt a folyamatos futkorászás...

Köszönöm előre is a tippeket :K

(#1838) reelc válasza Shadowguard (#1837) üzenetére


reelc
Topikgazda

Üdv újra itt!

Nem tudom az utolsó felbukkanásod óta mennyire figyelted a topikot, van már Összefoglalónk, Discord is, a játékhoz azóta volt több patch is, pl. teljesen új a lootfilter is.

A Grim Dawn Build Compendium IX-ből tudsz nézelődni elsősorban, mert AoMed van.

Tippre valamilyen Wardert néznék a helyedben.
Pl. Nandi88 nagy build szakértő, biztosan tud javasolni valamit.
Én mostanában főleg petes karikkal voltam, na meg a 2 pisztolyos Purifieremmel.

[ Szerkesztve ]

(#1839) Shadowguard válasza reelc (#1838) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Köszi :) Nézegettem már a buildeket, a warderek inkább 2h. Egy Blademastert találtam, ami tetszik, más kérdés, hogy mennyi idő lehet összeszedni hozzá a cuccokat és milyen vele szintezni. Róla lenne szó.

Anno nekem is Purifierem volt, de azt valami kegyetlen módon elbaltáztam, veteránon sem tudtam vele haladni egy idő után :( Nem pakoltam elég pontot Physique-re...

Forgotten Gods egyébként ad valami nélkülözhetetlen bónuszt? Kicsit utánaolvastam, de annyira nem győzött meg és az Oathkeeper pont nem az amit én keresek :)

[ Szerkesztve ]

(#1840) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Na megvolt a kieg. Nem spoilereznék, legyen elég annyi, hogy Korvak talán a legidőrablóbb főellen volt a játékban és ez a kicsit Dark Soulsos beütése nem jött be.

Kb 7 óra alatt megvolt a dolog side questekkel együtt, igaz lehet még van secret quest amit nem fedeztem fel.

(#1841) Nandi88 válasza Shadowguard (#1839) üzenetére


Nandi88
junior tag

DW egyenlő a nem tankossal cserébe viszont írtó gyors, amit linkelél a zöldek miatt 1000 óra alatt sem biztos, hogy kiesnek. Attól függ a szerző mit írt, szükséges vagy csak a resistek paszoljanak.

Kezdőknek inkább nem zöldes karit választanék.

http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=77561
http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=78280

Ha nem ragaszkodsz a BM hez akkor a fenti 2 közül bármelyik megteszi a vitalitys talán tanlkosabb de ez régebbi build, viszont a set hamar kifarmolható.

(#1842) reelc válasza Shadowguard (#1839) üzenetére


reelc
Topikgazda

Blademaster az első karim volt és annyira béna voltam vele, nagyon nem éreztem rá, hullott sokat.
Azóta lehet jobb, sok patch volt.

(#1840) Hokunda: Nem tudom mi az a Dark Soulsos beütés, azt tudom hogy nagyon nehéz játék. de K. megvolt elég hamar.

[ Szerkesztve ]

(#1843) Hokunda válasza reelc (#1842) üzenetére


Hokunda
aktív tag

3. áttranszformálásánál rohangáltam vagy 5 percet mire le bírtam verni.

(#1844) reelc válasza Hokunda (#1843) üzenetére


reelc
Topikgazda

Ultimate lvl100-as Purifierem van talán 3x haltam egy korábbi bossnál az egész kiegben. Egész gyorsan megvolt mindenki, a sztori módban.

[ Szerkesztve ]

(#1845) VWendigo válasza reelc (#1844) üzenetére


VWendigo
tag

hi!
Ez mennyire életképes?
Dev pontokban nem vagyok biztos nagyon.
[link]
Köszi a válaszokat.

The epic halo night: - "Jump in the tank!" - "We said no tanks!" - "There are no rules in hell!"

(#1846) reelc


reelc
Topikgazda

1-2 dolog a kieggel kapcsolatban.
Lehet ezt már mind tudjátok, ez emlékeztetőül is szolgál nekem majd az Összefoglalóhoz. Nyugodtan egészítsétek ki, pontosítsátok, köszi! Ha olyan jellegű írjátok oda hogy SPOILER!

Krieg halála után megjelenik egy küldött Devil's Crossingtól délre, miután elbeszélgetsz vele eltűnik, portalt hagy maga után - így indítod a kieget.
A Conclave of the Three-be jutsz. Rengeteg NPC van ott, mindhárom Witch God csoportosulásnak itt a bázisa. Az egyik frakciót választhatod, de a másik kettő is baráti lesz, csak a választottad reputációja gyorsabban fog fejlődni.
Friendly státusznál hozzáférhetsz lvl15-ös Medál augmentációhoz, ami új mozgásos skillt ad használatával. Frakcióként 2db, vagyis összesen 6db vásárolható meg. A többi, az erősebbek úgy tudom a Shattered Realmsból keríthetőek be (még nem tudom hogyan).

A kieg területén elsősorban Eldritch, Beast ellenséges frakciók vannak, de
SPOILER: a Kymon-Death Vigil szál is lezárásra kerül. Akárcsak Dravis története, illetve Korvaaké.

A Conclave of the Threeben Asgra - Cult Suppliernél (aki a Shattered Realms bejáratától jobbra van) lehet venni Meritet. Ha Eliten mész hozzá azt a szintet unlockolót tudod megvenni, ha Ultimaten, akkor azt. Nyilván az alattuk lévőt is feloldják. Ennek az az értelme, hogy nem kell mindhárom nehézségi szintet megcsinálnod, akár Eliten is kezdhetsz. Ez egy lehetőség, nem tökéletes mód, szóval keményen lecsaphatnak, stb. van benne kihívás. Cserébe nem 3x-i végigjátszás lesz. Majd kiderül ki mennyire érzi kínlódásnak vagy haladásnak, így látatlanban azt mondanám, hogy az Elite járható út lehet.
Nándi majd írd meg mire jutottál Ultin. :) Meg persze más is, csak ő már tegnap próbálgatta.

A Shattered Realmst úgy tudod aktiválni, hogy elbeszélgetsz a jobboldali alakkal. Mégjobbra van Garrus - Keeper of Iron: az Iron Bitseidből tömböt tud csinálni, amit átadhatsz másik karidnak. Ugyanő vissza is tudja alakítani - vagyis így oldották meg azt, hogy másik karidnak adhass át pénzt.
A Smuggler is mellette van.
Miután az Inventornak megcsináltad a Questjét aktiválódik az új funkciója, a szet konvertálás.

Nem jegyeztem meg, melyikért: de van olyan quest amiért jár Skill pont.
Valahol volt egy kovács, aki gamblingel.
A Sacrifical Altairt (Korvan Sands) még nem tudtam aktiválni.
Még a Shattered Realmssal se volt időm foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#1847) Nandi88 válasza VWendigo (#1845) üzenetére


Nandi88
junior tag

Örülök, hogy végre próbálkozzol.

1. A fegyver választást nem értem, mert physicalos és bleeding is van benne. kb 300 bleeding sebzése van, ami semmi.
2. A warborn set nem teljes, lehet más physicalos jobb lenne helyete. Nem tudom, de néznék alternatívát helyedben.

3. A build physicalra hajazz a fegyver mégis add bleedingre is.

3. A blindsideot nem maxolnám elég rá 1 pont. A többit survivolra raknám.

Devotion egész jó de a T3 ligth of empyriont is kitudod szedni, ami állat, így 2 lenne. :DD

Meritek:

Ahogy reelc írta igen tegenap tesztelgettem, ha unlockolod, ultit minden ugyan olyan szép és jó... mindenki a szintedhez igazodik, de cak eliten kapod meg a pontokat szóval külön kell mind ultit elitet unlockolni, így lesz teljes.

A rifteket megkapod, de ahogy sejtelmem beigazolodótt, pl. Fort ikonost csak akkor ha legyőzzöd a mobokat, szóval oda tudsz ugrani, de nem tudod használni és a portal cska zölden világít.

Ami legnagyobb probléma unlockollal semmit nem kapod meg a devotionoket, ami azt jelenti, hogy a shrinok kiszedésért kb vissza mehetsz normalra és végig viheted az egész szálat...

Lehetséges elképzelés, hogy ha lokkar exp poti + faction boosterekkel megy az ember, akkor normalon kihagyja a kieges területet. eliten meg csak a maradék shrinokat szedi ki és utána kihagyja többi részt és ultimaten esik neki a kieges területen.

Probléma abból fakad, hogy mire vki oda ér kieges területre, addigra 70 - 80 is meglehet és kb elitete lvl 100on kezdi, aminek megint semmi értelem, de kellhet a repu a dolgokhoz.

Konkulzió: Vmi kimarad így is ha unlockolod repu, shrine, ha elejétől mész, akkor meg lvl 100 is meglehetsz, akkor meg a vicces, hogy mész és kapod az xpt de minek.

Ultimate lvling lvl 2essel hát meglehet oldani, de olyan, mintha a bossoknak heroknak 500% hpjuk lenne, szóval mire leölöd az első herot meg bosst, addigra normalon már act 1 közepén lehetnél.

(#1848) reelc válasza Nandi88 (#1847) üzenetére


reelc
Topikgazda

Köszi!

Eliten biztosan bepróbálom.

Arról szó volt hogy több Shrinet elhelyeznek a világban, hogy minden nehézségen össze tudd szedni az 55-öt, ne kelljen visszamenni más szintre.
De arról nem szólt a dolog (vagy elkerülte a figyelmem a rengeteg infó között), hogy az FG-ben pakoltak le annyit, vagy máshova is?
A Grimtools cheklist még nem frissült, jelenleg a régi felállást mutatja - ez érthető, időbe telik frissíteni.

Most gyorsan elszaladtam Ultimaten Burial Hillbe, és ott a Shrine, 1 Tainted Brain Matter az ára.
A Cheklistben látható hogy nem kellene ott lennie. :)
Megnéztem gyorsan a Flooded Passaget, ott Desecreated van.

Szóval csekkoltam, jó lesz ez. :)
Eliten a Merittel + Lokarr + Mandatek, és nem kell visszamenni Normalra. Főleg ha szedsz ki Devotion pontot a Crucibléből ahogy szoktad.

[ Szerkesztve ]

(#1849) Nandi88 válasza reelc (#1848) üzenetére


Nandi88
junior tag

Eliten is vissza raktak párat úgy tünik régieket act 1 act - 2eseket raktak vissza ez nem biztos, de eddig az összeset megtaláltam act 1be eliten.

[ Szerkesztve ]

(#1850) Shadowguard válasza Nandi88 (#1841) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Hát tegnap már belekezdtem, azt már most látom, hogy nem ez az, amit keresek :( Nem rossz, és (amennyire emlékszek) életképesebb, mint a Purifier volt, de nagyon passzív. Mondjuk cserébe egy helyben állva lecsapok szinte mindent, de ez így picit unalmas. Ennél azért mozgalmasabb karaktert kerestem... Lehet megnézem amit linkeltél.

Egyébként rájöttem mi volt a legnagyobb baki az én Purifieremmel anno. A Grimtoolsos buildeket nézegetve rájöttem, hogy cunning-ra szinte senki nem tesz pontot, én meg kb. a 60%-át oda pakoltam :((( Szóval még az is lehet kezdek egy újat :)

reelc: Arról a Purifierről tudsz adni egy linket? :)

Illetve még egy kérdés a végére: a Grim Toolsban nem lehet beállítani, hogy az itemekből jövő bónusz skilleket ne mutassa?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.