Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-06-23 09:15:58

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Grim Dawn topikban!
Kérlek olvasd el az összefoglalót kérdezés előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Nandi88 válasza djherby (#1899) üzenetére


Nandi88
junior tag

50 alatt főleg elten nem esünk neki semminek vagy akkor tudod 1 ütés 50 - 75% minusz. Dodge, hogy ki kerülsz mindent. Azé érdekes, hogy egy ilyen jellegű játékban nem sokan tudják ezt, mert a purifiered sem egy tank karakter alapvetően, azé a kite (ütsz és fuss technikát tökélyre kéne fejleszteni vele meg úgy mindennel.)

Nem tom, de aki ezt nem tudta idáig az tankolt mindent? :DDD

(#1897) Rizseslescó:

"Tájfunt" már én csináltam meg. 7 Tornádós archon. :D

[ Szerkesztve ]

(#1902) reelc válasza Nandi88 (#1901) üzenetére


reelc
Topikgazda

Lehet csak a kifejezést nem ismerik sokan.

Aki kemény amúgy se tér ki, inkább meghal. :)

(#1903) Nandi88 válasza reelc (#1902) üzenetére


Nandi88
junior tag

Oké csak egy pyromancerrel azé nehéz nem kitérni. 5x lemész tankolni azt fekszel. :N ugyanez vonatkozik soaboutere is csak ő még rá is van utalva, hogy DWvel menjen, nem pisztollyal. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1904) jambiyya válasza reelc (#1902) üzenetére


jambiyya
őstag

Naja, ami nem öl meg, az megerősít...kivéve a medvét: az megöl! :P

ps: ez a dodzsolás nekem se volt meg, discordon rákérdeztem...

(#1905) jambiyya


jambiyya
őstag

Jött egy 326MB patch, amit nem is bánok, mert tegnap volt két olyan crash, hogy köpni-nyelni nem tudtam.

(#1906) Nandi88 válasza jambiyya (#1905) üzenetére


Nandi88
junior tag

Nem tudom miért crasheltek még 1 2 éve volt egy leírás ahol nagyon crasheltünk aztán vki kidobta mit hogy állíts be és azóta semmi.

(#1907) jambiyya válasza Nandi88 (#1906) üzenetére


jambiyya
őstag

Nekem tegnap volt az első és a második, egyben idáig utolsó. Nem csak a játék, a Win is crashelt, fura volt na.

(#1908) reelc válasza jambiyya (#1905) üzenetére


reelc
Topikgazda

Grim Dawn v1.1.1.2 Hotfix 3
Köszi, nekem még nem jelzett a Steam, nem is töltötte még le.

(#1906) Nandi88: Az a jó ha nem tudod, mert akkor nálad nincs gond. :)
Sok dolog okozhat crasht, és nem is biztos hogy csak a játék hibája.
A régi leírás nem biztos hogy még helytálló, volt pár patch amik technikai szinten is módosítottak.

Amúgy amikor az FG kijött rengeteg embernek crashelt akkor írtam is, és egy hotfix megoldotta. Nekem is jó volt egy ideig, aztán kezdődött újra.
De ez most mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#1909) reelc


reelc
Topikgazda

Rhykker csinált egy videót a Grim Dawnról:Grim Dawn Between Diablo 3 & Path of Exile - Overview and Review (Gameplay)
Egy áttekintés.

(#1910) Badlof2k válasza reelc (#1885) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Gratula mester ! Kicsit megkésve 😁

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#1911) Nandi88 válasza jambiyya (#1907) üzenetére


Nandi88
junior tag

Jambiyya te direkt tünsz el discordról az egyik percről a másikra vagy dczel?

(#1912) reelc


reelc
Topikgazda

Pár mondat a szetkonverzióról.

Transmute your Set Items ezt a képességet a Forgotten Gods kiegben tanulja meg az Inventor, a The Tome of Eanatum quest után.

Szetkonverzió: egy szetdarab átkonvertálása ugyanazon szet másik darabjára, vagy egy véletlenszerű másik szet darabjára.
A kék szetkonverzióhoz nem szükséges ritka nyersanyag, bármelyik konverziót is választod.
De a lilánál igen, az egyiknél Eldrich Essence, a másiknál Celestial Lotus kell.
Monster Infrequent (MI) szeteket nem lehet konvertálni, ezt írja is a Grimtools.
Viszont olyan szetet is tud konvertálni, aminek recepje van, szóval kraftolható.

Szerintem ez egy nagyon jó lehetőség, elég sok szetemet kitudtam egészíteni, akár véletlenszerű kék konvertálással is. A lvl szinteket figyelembe veszi, pl. lvl50-esből nem csinál 82-est, de 65-ös még lehet belőle, de célszerű inkább a kívánt lvlszinttel megegyezőt konvertálni.

Shattered Realms:
Ha hasonlítanom kellene valamihez, a Diablo 3 GR lenne csak másképp. :)
A Lvl100-as Ultis Purifieremmel farmolgattam a területet (nagyon régi build, majd upgradelem).

A képernyő jobb felső sarkában van egy indikátor. Ha ölsz akkor nő a kék sáv. Alatta Mutator jelzések vannak mint a Cruciblében vagy most már a Skeleton Keyes területeken is. Egyszerre pozitív és negatív hatásuk is van.
Ha kb. egyszerre sokat ölsz, akkor az órához kapsz plussz másodperceket amolyan '"massacre bonus". Ha veszel fel Shattered Soult akkor is nő a kék. Amikor már csak pár % hiányzik, a minimap csillagokkal jelöli az ellent.
Ha végigér a kék sáv akkor minden ellenség egyszerre meghal és nyílik egy kék portal.
Talán így egyszerűbb: Shard: főszint, Chunk: alszintek.
Shard 1-ben kezdesz, a Chunk a szintje amiből 3+1(+1) van, a 4-ik az egy Boss terület, az 5-ik a looté. Ha megölted választhatsz hogy továbbmész a következő Shardba vagy felveszed a jutalmad. Ha felveszed akkor következő alkalommal is elölről kezded (az első párban így volt), ha nem kraftolsz waystonet (Shard 5-től lehet). Nem záródik be magától, mindig újat kell nyittatni az őrrel.
Ha meghalsz veszítesz időt, és lehet a lootra is hatással van ezt meg nem mondom, majd pontosítsatok légyszives,
Nem próbáltam de vannak Unique Shrineok is néha. Szintén pozitív és negatív hatással mint a Mutatorok, csak ez nyersanyagodba kerül.

Shard 6-ig jutottam csak (valami gond van a gépemmel néha fagyogat, egy idő után Shard 2 fölé nem is mentem - majd). Az 5-ikben dobott egy Shattered Waystone receptet, ebből van többféle.Még nem tudom mihez lövi be a szövegben lévő tól-ig határt.
Szóval az első 1-2-3 Shardot farmoltam rengeteget, elég sok recept esett (az erősebb mozgásos augmenációk elsősorban), szetek, ritka nyersanyag - valami volt majdnem minden menetben ezek közül, 1-1db.

Tetszik a dolog, próbálja ki akinek nincs meg a Crucible vagy nem szereti mert pl. végig ugyanabban a "szobában van". Itt mászkálni kell. Mindkettőnek megvannak az előnyei, jó dolog ez az új játékmód is!

(#1910) Badlof2k: köszi, én is, tegnap volt 1 hónapos a Discord! :)

[ Szerkesztve ]

(#1913) jambiyya válasza Nandi88 (#1911) üzenetére


jambiyya
őstag

Nem tudom mit takar a dc-zés. :)
De ja, ki kellett kapcsolnom a gépet, de elköszöntem...de akkor nem nyomtam entert, vagy kitudja, de nem, nem vagyok bunkó, nem tűnök el (elvileg) köszönés nélkül. :)

(#1914) Nandi88 válasza jambiyya (#1913) üzenetére


Nandi88
junior tag

Jah oké. Nem azé csak néztem, hogy mi van, írtad írtad aztán semmi. Mondom király, hát lehet DC az disconect, amikor ledob a net. De akkor nem tom mi lehetett. :)

(#1915) Shadowguard válasza djherby (#1895) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én közben négynél járok és csak lvl43-on, de most legalább elmondhatom, hogy mind a kettőt megérdemeltem :DDD
Elsőre a Skeleton key-es Port valaminél kószáltam. Mondjuk azt se tudtam, hogy az kulcsos terület lesz, csak Conflagrationben volt egy küldetésem, aztán találtam egy portált. A másodiknál meg a zöld vacakba esett a lootom, felvettem és elkezdtem nézegetni, hogy megéri-e cserélni. Fel se tűnt, hogy sebződök közben. Szóval igazoltam a szabályt: "Aki hülye haljon meg!".
Az a baj, hogy első karakter (technikailag nem, de még egyszer sem értem a játék végére) és minden bokornál leragadok, hátha van ott valami érdekes. Aztán néha olyan helyekre tévedek ahol semmi keresnivalóm. Csak "elsőre" nem akarok célirányosan haladni, és erre néha ráfaragok.

Egyébként este még keresgéltem buildeket, ha egyszer elérek 100ig ezt lehet megpróbálom összerakni: [link]

Szerk.: Amiért eredetileg írni akartam azt meg elfelejtettem :U A pénz mennyire kell a játékban? Rendszeresen szaladgálok vissza eladni a cuccokat, mert sárgától felfelé mindent felszedek, de ha kell később sokcsillió érme akkor ezt mellőzném :K

[ Szerkesztve ]

(#1916) reelc válasza Shadowguard (#1915) üzenetére


reelc
Topikgazda

Lvl 43-on talán berakhatod a pipát, hogy ne is lásd a sárgát, azért amúgy se kapsz sokat. Zöld és kék majd fedezi a szükségleteidet. :)
Kraftoláshoz kell pénz. Főleg Relic vagy szetdarab miatt.
Meg hogy stash tabot feloldj ha még nem tetted meg.
Az FG-t megvetted?

[ Szerkesztve ]

(#1917) reelc


reelc
Topikgazda

A Grimtools alkotója új hostolót keres, addig is ebben a posztban van az offline verzió linkje (a buld calculátoré és a tárgy adatbázisé külön-külön).
Más buiidjét nyilván nem tudod betölteni, mert nem megy a website, de megtervezheted amit akarsz, vagy kereshetsz tárgyat.

(#1918) Qlux: Igen, ha megvan neki az FG akkor szetkonverzió miatt is kell a pénz. Nem is tudom hány milliót vertem el rá eddig. :)
De a sárgákért valóban nem kap sok pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#1918) Qlux válasza Shadowguard (#1915) üzenetére


Qlux
tag

Megéri gyűjteni. Én cirka 2 millát költöttem el a szet konverzióval:)

(#1919) Shadowguard válasza reelc (#1916) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Egy-egy tabot oldottam fel csak, egyelőre elég annyi is :) Nem sok cuccot pakolok el így szintezés közben.
Közben gyorsan meglett még egy halál, találkoztam egy rusnya nagy bogárral (valami Mad Queen), két percig kergetőztünk, rendre visszahealelte magát (Life Leech :F ), aztán a végén egyszer megütött és bele is haltam... Max HP-ról... :Y Azt hiszem ezt inkább nem fogom piszkálni, annyit nem ér...

Megvan az FG is, gondolkoztam rajta, mert annyit nem biztos fogok vele játszani, de ennél rosszabb dolgokra is költöttem már.

(#1920) jambiyya válasza Shadowguard (#1919) üzenetére


jambiyya
őstag

Hidden path közben találtad ugye? Hátborzongató hanggal...brrr

(#1921) reelc válasza jambiyya (#1920) üzenetére


reelc
Topikgazda

Az lesz.

(#1919) Shadowguard: Ahogy nemrég írtam, tudok majd segíteni kraftolással.
Én is kinéztem azt a karit csak én a mostani 100-as Purifieremet alakítom majd át, majd meglátom.

(#1922) djherby válasza Shadowguard (#1915) üzenetére


djherby
tag

Későn olvastam ma Nandi az intelmedet, és lementem Steps-be. Bár már nem sok hiányzott Alkamos győzött. :( Most lvl 43-on van, még addig futok pár kört.
Az a Port Valbury-s rész ahol jártál, nagyon veszett. Én csak kb 5ödjére tudtam megcsinálni.
Egyébként én is nagyon becsületes vagyok. Minden kis rész küldetést megcsinálok, és kb. mint te minden bokor alá benézek. Azt a build-et én is néztem, de csak a sisak van meg hozzá.

(#1923) Shadowguard válasza jambiyya (#1920) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Igen akkor. Gondoltam annyira nem lehet vészes, "csak" lvl50 volt, én meg öltem már előtte 52est is (45ös volt a karakterem akkor). Hát... nem jött össze... :DDD

(#1924) reelc válasza djherby (#1922) üzenetére


reelc
Topikgazda

Sajnos a Grimtools nem működik most, de az ékszerei kraftolhatóak, a relic is, az öv is.
A második képen lévő pisztoly kisebb változata a lvl75-os Arcanum Sigillis is kraftolható.
A gyűrűszet lvl72-es kisebb változata is kraftolható, akárcsak a nyakék lvl75-öse.

Ezekben tudok segíteni megvannak a receptek, anno többek között ezért is indítottam Purifiert, mert elég sok kraftolható cucca volt a buildnek amit kinéztem akkor.

Mondjuk most nem tudom, hogy az utolsó patch-el összhangban milyen alapú 2 pisztolyos Purifiert érdemes összerakni?

Ui: Részlegesen elérhető már a Grimtools, a fejlesztője még dolgozik rajta!

[ Szerkesztve ]

(#1925) Nandi88


Nandi88
junior tag

Grimtools visszatért. :DD

(#1926) reelc válasza Nandi88 (#1925) üzenetére


reelc
Topikgazda

Igen.

Kis érdekesség: most elővettem egy régebbi még Veteranon lévő karim, és The Emissary ott van Homesteadnél ill. Fort Ikonnál is. Szóval nem csak DC-nél található meg. Aki már játszotta az FG sztorit az tudhatja hogy nagy tehetség a fazon de hogy ennyire. :D

(#1927) Nandi88 válasza reelc (#1926) üzenetére


Nandi88
junior tag

Mindegyik városban ott van ha dumálsz vele akkor meg a portálja.

[ Szerkesztve ]

(#1928) reelc válasza Nandi88 (#1927) üzenetére


reelc
Topikgazda

Igen, csak az elején ezt még nem tudtuk, és azóta se volt ez téma.
Én se jövök rá, ha nem egy kisebb karimat próbálgatom, és más se írta le itt (vagy a Discordon), hogy nem csak ott lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1929) Nandi88


Nandi88
junior tag

Mindenkinek, akinek dc, lagg, akármi volt olvastam igaz 1 éves, de discord jellegű megoldást. Settignsbe a voice and video résznél, van egy olyan, hogy Enable quilty of high service packet priortiy. Azt kell kikapcsolni és elvileg nem dobál le.Nekem bevált mert nem annyira lassítja gépemet játékba sem láttam a 2 3 mp fagyásokat vagy bármit.Bár még tesztelem de jobb.

(#1930) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Most büszke vagyok magamra :D A poén kedvéért csináltam egy kulcsot és lementem a Bastion of Chaosba. Egy órába telt, de sikerült végigmenni rajta. A főboss magában volt legalább 10 perc, végig szaladgáltam körbe-körbe, előle, egyszer volt pálcás a dolog, egyébként csak baromi unalmas (és valamikor menet közben sikerült kikapcsolnom az Aura of Censure-t, csak nehezítésképpen).

Lassan szerintem a végére érek az első végigjátszásnak, most egész jól megy.
Bár az ma szíven ütött, hogy lvl50 után csak 2 skillpontot kapok :Y

(#1931) Nandi88


Nandi88
junior tag

Mai napi érdekesség normalon sentinelhez és port vallburyba beraktak 2 shrinet, amiről nem tudtam. Mehetek vissza értük. :DDD

(#1932) reelc válasza Shadowguard (#1930) üzenetére


reelc
Topikgazda

Grat.

Lvl 2-50 között 3 skill pontot
Lvl 51-90 között 2 skill pontot
Lvl 91-100 között 1 skill pontot kapsz szintenként.

Itt a Cheklist. :)

(#1933) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Na ma feljutottam végre kicsit és elkezdtem csinálni a küldiket. Asszem lvl 67 vagyok és ha odafigyelek nincs baj. Van 2 Devotion pontom, de nem tudom mire is kellene elosztani. Skillek terén lassan kirakom a pneumatic burstot is. Lassan de biztosan haladok, bár még rám férne egy-két jó cucc. Lehet láma vagyok(biztos :P ), de még csak most vettem észre, hogy a Devoban lévő skillek fejlődnek :U A mobok után járó XP-t kapják? Vissza kellene mennem a shrineokért is...

(#1934) jambiyya válasza Rizseslescó (#1933) üzenetére


jambiyya
őstag

Bizony, érdemes minél előbb begyűjteni mind az 55-öt. Azok a devok, amiket skillhez tudsz kötni, fejlődnek is. És persze visszavonhatók ezek is.

(#1935) granini


granini
őstag

Sziasztok, kis segítséget szeretnék kérni. Lvl 87-es Purifier buildem van, alapvetően 2H ranged fire ágat fejlesztenék, és lassan elérem a level 94-et ahol elvileg fel tudoktenni pár jobbfajta mythical cuccot a karakterre ami már végleges end-gear lenne.

Megpróbáltam a betölteni a karkatert:
[link]

Lényeg:
Demo ágon flame touched és vindictive flame fixen fent vannak + blast shield passzív.
Fire strike + majd bromstone az elsődleges sebzés.
Inquisitor ágon ranged expertise, bursting round és deadly aim passzivok kimaxolva + aura of censure végig fent van és nyomkodom hozzá az world of renewalt, valamint pakolászom a földre az inq. sealt.
Ehhez jön még viszonlag folyamatosan néhány jó területsebző fire skill amiket tárgyból kapok, kvázi ezek a nagysebzők.
Devotionból főleg a fire % cuccokra pakoltamilletve egy két evidens védekezőre.
(Hawk, Scholar, Quill, Bat, Ghoul, Solael, Hyrda, Ulzuin, Imp, Eel és a 2H ranged miatt Kraken..)

Kérdéseim:
1. a skilleket illetve a devotion pontokat jól osztottam-e el, vagy van e köztük valami ami biztosan fölösleges / zsákutca/ cserélendő..? Nézegettem buildeket sokszor azt látom emberek max2-3 skillt használnak, én ennél jóval többet..

2. van-e egyértelműen jobb 2x1H ranged build ennél, és ha igen akkor milyen skillezéssel, és mit lenne akkor érdemes a Kraken helyett választani 1H-ra..?

3. Van-e olyan területsebző skillje a demonak (Blackwater, Stun Jack, Canister, Thermite Mine, Flashang, Grenado amit mindenképpen javasolnátok..? Jelenleg egyiket se használom, leírás alapján egyik se tűnt akkora op sebzésnek, de lehet hogy működnének a megfelelő buffokkal csak én ezt nem teszteltem..

4. Ugyanez a kérdés Inqusitorra is, annakse használom a többi skilljét, lehet érdemes lenne valamelyiket.?

Valamiért az azérzésem hogy ha felviszem ezt a karaktert level 90 körül Ultimate-re ott a sebzése is kevés lesz és talpon se fog maradni. Olyankaraktert szeretnék ami jól sebez de talpon is marad vagyjól tölt vissza life-ot.. köszönöm ha adtok akár jó tippeket akár egyjó grimtools linket amiből okulhatok..

:R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#1936) reelc válasza granini (#1935) üzenetére


reelc
Topikgazda

Üdv itt!

Ezekből lenne érdemes nézelődnöd van közte DW és 2H is. [1.0.7.1] -es verziósat. Igaz volt azóta patch, de ezek jók lesznek.
A kifejezetten Forgotten Godshoz készülő buildek... készülnek. :)
Talán a Purifier Annie? 2 pisztolyos, nem is túl régi.

Ha van mikrofonod és kedved gyere a Discord szerverre, ott Nándi pár perc alatt eltudja magyarázni a skillezős részt. :) Van olyan téma amit egyszerűbb pár perc alatt szóban, mint leírni.

[ Szerkesztve ]

(#1937) granini válasza reelc (#1936) üzenetére


granini
őstag

Hello! - és grat a topikgazda kinevezéshez! Köszi a linket átnézem a buildeket, ha lesz kérdésem felnézek a hangra :) is. Minden este vagytok..?

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#1938) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

És vége az alapnak.. Hát ez az utolsó boss egy vicc volt :DDD
Leraktam a sealt és meg se kellett mozdulnom egész idő alatt. Most nem tudom merre menjek, kicsit belenéztem az elitbe, de valahonnan jó lenne szerezni poison resistet... Megnéztem a kiegészítő elejét is... Hát oda se ártana némi poison resist. Mondjuk azt már most látom, hogy ez a terület nekem nem tetszik :(
Valami tipp merre éri meg inkább menni?

Így néz most ki a karakterem.

(#1939) Nandi88 válasza granini (#1937) üzenetére


Nandi88
junior tag

Szia! Igegn nagyjából fent vagyunk az összefoglalót mindenkképpen olvasd el itt nagy segítsd, mind az enyém, mind matrixé.

Ha van mikrofonod egyszerűbb.

(#1938) Shadowguard: Amerre szeretnél, de elite act 1 nem vészes. Vagy komponenst raksz magadra, vagy augmenteket. Ha cuccod van akkor azt zöld cuccokat kell gyüjteni, ami 2 3 resistet add. Általában

Normalon 50% fölé vinni az adott területen lévő sebzések ellen.
Eliten 50% fölé vinni az összeset. Ha teheted, akkor az adott területne lévöket 70% fölé.
Ultiamten meg 70% fölé az adott területen lévőket, de jobb lenne az összeset.

Elitere talán érdemesebb átmenni, mivel ultin úgy is végig kell tolonod a + pontok miatt az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#1940) Shadowguard válasza Nandi88 (#1939) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Csak amiatt kérdeztem, hogy van-e valami ajánlott útvonal esetleg, hogy nem-e lesz lehet belefutni olyanba, hogy ha most végigtolom az AoM területet akkor utána elite elején már nem fogok XP-t kapni, mert túlszintezem magam a területen :)
Kicsit keresgéltem most, megtaláltam a komponenst ami nekem kell, este legyártom és fel is javítom a cuccaimat. A két fegyvert leszámítva idáig nem használtam, mondván úgyis cserélem majd (aztán van, amit Act2 óta használok).
Idáig nem nagyon foglalkoztam a resistekkel, csak a sebzésre mentem (perpill 4k a Fire Strike), de a mérgezős növények erősen éreztetik velem, hogy ezt át kell gondolni.

(#1941) reelc válasza Shadowguard (#1940) üzenetére


reelc
Topikgazda

"- World Map - Igen részletes interaktív térkép Cairn világáról. Riftgatek, Devotion Shrineok, stb., emellett rengeteg dolgot jelöl, kiemelném az adott területen a monsterek várható lvl szint skálázódását."
Tól-ig skálázódnak,vannak átfedések.

Nem (csak) az XP a lényeg a dologban. Ha nagyon alattad lesznek a mobok nemhogy XP-t de lootot se nagyon kapsz. Ezen felül gondolni kell a Frakciókra is.
Amúgy ha most nem unlockolod az AoM frakciókat, akkor Eliten tudsz csak dolgozni nekik, növelni a reput.

A Lvl86-os Occultistem nem vittem AoM területre eddig egyszer sem, direkt. Kiváncsi vagyok Ultin majd hogy fejlődik a megnövelt %-os Mandatekkel - csak ugye ez nem első karim, kitaposták az útját (pl. Mandatek, Lokarr szet, stb.).

A mérgezős növények elsőre kb. mindenkinek meglepik voltak, mert ugye nem olyan resisttel fejezted be az alapjátékot pontosabban arra nem gyúrtál.
Jobb lesz ha meglesznek a megfelelő resistek, a dzsungeles rész után majd városi környezet lesz a következő actban.

[ Szerkesztve ]

(#1942) Shadowguard válasza reelc (#1941) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Köszönöm a térképet, ez tökéletes :K Meg is terveztem a haladást ez alapján, elmegyek a Barrowholmi riftig, aztán megyek és megcsinálom az Act1-et. Majd utána tervezgetem tovább, de így jónak tűnik.
Plusz a vitality/Aether kivételével sikerült felhúznom minden resistemet normális szintre, így már a virágokkal sem kell szenvednem (meg mással se), simán tudok haladni (egyelőre).

Azért előbb sikerült begyűjtenem három halált zsinórban, összefutottam a főboss testvérével, kicsit másabb volt a működése, elég hamar haltam elsőre... Szóval muszáj volt bosszút állni ;] De legalább dobott egy epic kesztyűt, még három szint és fel is tudom venni :DDD

(#1943) granini válasza Nandi88 (#1939) üzenetére


granini
őstag

Na hát tegnap betettem a Thermit mine-t attól nem estem hasra viszont a Flashbang az igen.. azt eddig nem használtam, és most minden támadást azzal kezdek hogy vakítok, lekapja a defensüket és a fire strike meg a meteor sokkal durábban viszi le a hp-jüket ;]
És elindultam level 90-en Ultimaten.. meglássuk..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#1944) reelc


reelc
Topikgazda

Grim Dawn Lore Notes PDF and eBook (epub) - valaki összegyűjtötte a GD és az AoM notejait egybe, majd upgradeli az FG-t is valamikor.
Jól jöhet annak aki tud angolul és sokat utazik tömegközlekedéssel.

[ Szerkesztve ]

(#1945) reelc


reelc
Topikgazda

Nándi frissítette a kezdőknek PDFjét (Quest és Devotionos rész), illetve a Crucibléhez írt egy ismertetőt.
Befrissítettem az Összefoglalóba, a Hasznos linkek-nél megtaláljátok őket.

(#1946) reelc


reelc
Topikgazda

A jövőhét folyamán tervezek frissítést, szereztünk már tapasztalatokat. :)
Eddig ezekre gondoltam:

Build Compendium X linkje
Az FG-hez az átjáró minden városban ott van.

Illetve a következő hsz-ek alapján:
1: "A többi, az erősebbek úgy tudom a Shattered Realmsból keríthetőek be (még nem tudom hogyan)." - Már tudom, esik a Shattered Realmsból. :) Akkor amikor nem tudtam azt hittem SR szinthez van kötve a dolog.

2: "másik karidnak adhass át pénzt." - Neki is el kell jutnia FG-ig, mert a szóban forgó árus tud ilyet.
3 - Grimtools offline verzió, ha gond van a netessel. Építeni tudsz magadnak, de ha nem megy a site akkor másét nem tudod megnézni. Nem teljes, ez a tárgy adatbázis + build tervező rész.

A Shattered Waystoneok receptjei meghatározott szinteken esnek és a szövegben szereplő szinteket tudja megnyitni úgy rémlik 5-össével, kicsit hasonlít a Crucible meritjére, csak több van és jóval drágábbak a szükséges nyersanyag miatt.
Grim Dawn Pet Database.

Várom a javaslataitokat, mi kerüljön még be, és pontosítsatok nyugodtan ha valami már nem aktuális, köszi!
Ami ránézésre pontosításra szorult, ahhoz most írtam a link mellé. :)
Akkor még nagyon első tapasztalatok voltak.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#1947) Shadowguard válasza reelc (#1945) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Ez a Crucible-ös jól jött, pont rá akartam kérdezni, hogy van-e értelme benézni. Egy kört mentem, de 60nál kiszedtem a lootot és örültem magamnak. De akkor egyelőre békén hagyom.

Egyébként kis helyzetjelentés: befejeztem az AoM-ot is, eliten pedig már Blood Grove felé tartok, idáig egész jól megy. Bár néha történnek érdekes dolgok, bemerészkedtem normálon Ancient Grove-ba és valami dög lazán oneshotolt. Köpni-nyelni nem tudtam :(
És megvan az 55 Devotion pont is... Innentől van még értelme foglalkozni a shrine-okkal vagy felesleges? A loot miatt nem hiszem, hogy megéri... Vagy csak én vagyok szerencsétlen, de zöldnél jobb csak mutatóban esik és az se szokott jó lenni.
Lassan már neki kellene kezdenem rendesen szétpakolni a skill-pontokat is... :U

Így állok most

(#1948) reelc válasza Shadowguard (#1947) üzenetére


reelc
Topikgazda

Grat., hogy eljutottál idáig.

Az Ancient Grove kihívást jelentő terület (mint pl. a Steps of Torment), eleve keményebb és egy Skeleton Keyes résszel is rendelkezik. Na meg mutatorral a jobb felső sarokban írja, mi.

Shrine: ha fertőzött akkor mindenképp, csillagosok spawnolnak belőle. Ha alapanyag kell... ha sok van belőle, csináld, hátha alapon. :)

Fentebb írtam valakinek Purifier ügyben, tudok segíteni kraftolni ezt-azt ha szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

(#1949) Shadowguard válasza reelc (#1948) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Egen, tudtam, hogy kulcsos terület, azért is vártam amíg nem fejeztem be az AoM területet. Csak meglepett, hogy nem is a főboss volt és ilyen lazán oneshot voltam neki. De azóta visszamentem bosszút állni és lecsaptam a nyavalyást (Slathsarr Aethergaze-ről van szó). És arra is rájöttem, hogy akár ki is kerülhettem volna. A terület főbossa viszont ismét kiábrándító volt :( Még innom se kellett, kb. öt kört futottam és meg is halt. Az első fázist megoldottam arcból :DDD

(#1950) reelc válasza Shadowguard (#1949) üzenetére


reelc
Topikgazda

A főboss nem ábrándított volna ki ha "időben" találkozol vele: vagyis ha nem jóval később mész vissza. :D
Megnézzük Ultin hogy nyilatkozol majd róla. Főleg ha majd a területe előtt lebzsel majd Csubakabra is. :)

Amúgy én is ezt csináltam régen: Sekelton Keyes területet csak akkor ha végeztem az adott nehézségi szinttel... majd utána vissza valamikor. :)

A növény árusnál, Vineltonnál voltál?
"Kiemelném Vineltont, az AoM-es Ancient Groveban a Feral Thicket (Skeleton Keyes) területén található. Rendelkezik rengeteg alapjátékos recepttel, egy game sessionon belül is változik a készlete. Át kell menni a következő pálya kb. 1/3-áig, majd vissza."
A készítők egyfajta "pool"-nak rakták be: nagyon sok alapjátékos receptet lehet venni tőle. Anno vagy 30-at biztos vettem tőle.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Grim Dawn
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.