Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#901) raggg


raggg
senior tag

Bocsi lejárt a szerk. Idő... A klubban miért csak 3 embernél látszik vajon hogy hány xp-t gyűjtöttek?

(Ja és az újakat elfogadom ahogy gépnél leszek.)

ragklaatPS

(#902) kpal válasza intercooler (#899) üzenetére


kpal
veterán

Anno G1-be a Szolovákok nyírtak ki mert magyar vagyok :W Vannak mindig állatkerti emberek online ..

[ Szerkesztve ]

(#903) intercooler


intercooler
őstag

(#904) Brian_GT válasza polonic (#892) üzenetére


Brian_GT
őstag

Az a baj és nem értem a Codemasters is mikor lett ilyen egy Toca-s múlt után, hogy azt tekintik AI nehézségnek, hogy a kanyar előtt kb megállnak, de egyenesben meg ugyan azzal a kocsival majdnem lehagynak mikor hibátlanul padlón mész.
Én nem tudom Codemasters nem jár véletlenül a Polyphony Digital környékén...gyárlátogatást megejthetnének csapatépítő tréning gyanánt... ha csak a por rátapad a cipőjükre onnan már megköszönöm!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#905) kpal válasza intercooler (#903) üzenetére


kpal
veterán

Nézni is idegsítő :(

(#906) Rossi válasza raggg (#901) üzenetére


Rossi
addikt

Szerintem mert a többiek még nem mentek online.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#907) Garf91 válasza intercooler (#903) üzenetére


Garf91
csendes tag

wild idiot appeared :DDD

Igen.

(#908) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nagyon laggolgat a gém.... lehet, mert sokan sok helyről vagyunk, mi?!
spanyol, német, francia

G1-ben a spanyolok és a németek voltak a legbalfaszabbak sztem

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#909) kpal válasza - = Zk = - (#908) üzenetére


kpal
veterán

Főleg mikor egy csupa egy nemzetiségű közzé csöppenünk .

(#910) - = Zk = - válasza kpal (#909) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah :K

csetelni nem lehet amúgy?! lehet kiosztanék pár kedves szót

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#911) sirszevenap válasza raggg (#901) üzenetére


sirszevenap
őstag

Azért, mert nem a club liveryvel versenyzel. Ha azzal a matricával tolod, kirakja a neved elé, hogy PH és ilyenkor gyűjtöd az xp-t a klub-nak! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#912) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

noh

1. open wheel kocsikon csak én nem látok lámpát?! azért fékezést csak kéne jelezni valahogy, nem?! :U
2. hogy lehet ledózerolni ezt a Hi-Res pakkot... "bődületesen" eszi a gépemet (pár extra fícsőr végett?!)
3. mé' nem sikerült szemet és egyéb tájékozódást ajándékozni annak a csóró AI-nak :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#913) Csapoati válasza - = Zk = - (#912) üzenetére


Csapoati
nagyúr

1. Open wheel versenyautókon sose volt féklámpa, a Forma-1-ben is csak az energia-visszanyerést jelzi.
2. Tedd mediumra a textúrákat játékon belül, vagy ha ez nem jó, akkor törlöd a játék fájljait és csak az alapot töltöd le újra.
3. Igazából street versenyszámban a legdurvábbak. Szűk utcai pályákon 2-3 szélességben mennek, aztán jó hamar fékeznek meg simán ki is forgatnak. Utálom a streetet, pedig a záró sorozat 12+2 versenyes...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#914) - = Zk = - válasza Csapoati (#913) üzenetére


- = Zk = -
félisten

1. emlékem szerint volt a G1-ben red light. meg itt a főmenübe nis jelzi, és még világít is a lámája a verdának :D
igaz, az nem dallara, de open wheel
2. danke (Y)
3. egyedül a drift és az endurance ami kiborít. meg a multis barmok.... :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#915) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nagyon OFF, de... mégiscsak az előd...
[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#916) Rossi


Rossi
addikt

Tapasztaltatok már olyat, hogy csak az egyik pályán (most nem ugrik be melyiken), csak éjszaka, és csak a pálya egy adott részén (kb. felén) leesik az fps?

Mindenhol máshol fix 60...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#917) raggg válasza sirszevenap (#911) üzenetére


raggg
senior tag

Aha! Tehát akkor a "loan" autókkal hiába megyek. :) nade hamarosan

ragklaatPS

(#918) - = Zk = - válasza Rossi (#916) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen....
Endurance-ben leginkább

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#919) Jim74 válasza intercooler (#903) üzenetére


Jim74
nagyúr

Megnéztem a Barcelona-i videódat. Le a kalappal a fejlesztők előtt :R Nagyon részletesen van megcsinálva a környezet. Tavasszal voltam Barcelonában és rengeteg turisztikai látványosságot felismertem a pályán :C

(#920) kpal válasza Rossi (#916) üzenetére


kpal
veterán

Az már az 1-be is volt mikor ment le nap és kb szürkület volt ..

(#921) FoxiestFox válasza kpal (#920) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sokkal több fényforrással dolgozik olyankor a játék, és vélhetően csesztek optimalizálni.

(#922) Brian_GT válasza FoxiestFox (#921) üzenetére


Brian_GT
őstag

én nem veszem észre amit mondtok, pedig nem egy acél gépen játszok és minden high

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#923) Rossi válasza FoxiestFox (#921) üzenetére


Rossi
addikt

Én is erre gondoltam, lejjebb veszem szerintem a fényforrásokat.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#924) kpal válasza FoxiestFox (#921) üzenetére


kpal
veterán

Bár anno amennyit játszottam azzal fajta versennyel elhanyagolható ,online se szerettem.

(#925) - = Zk = - válasza Rossi (#923) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az melyik is egész pontosan ebben a gémben?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#926) scampolo84 válasza - = Zk = - (#925) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Szerintem a global illumination, persze lehet rosszul gondolom?! :F

(#927) raggg válasza Rossi (#916) üzenetére


raggg
senior tag

Nekem akkor szokott beesni az FPS mikor előttem padlófékeznek félig a füvön és felverik a port.

ragklaatPS

(#928) Rossi válasza - = Zk = - (#925) üzenetére


Rossi
addikt

Nem tudom pontosan, mindig elfelejtem átállítani... :DDD

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#929) - = Zk = - válasza Rossi (#928) üzenetére


- = Zk = -
félisten

f@sza :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#930) Rossi válasza - = Zk = - (#929) üzenetére


Rossi
addikt

Azért, mert egyébként tökéletesen fut a játék, csak ha van egy éjszakai pálya (vagyis ha endurance-t nyomok), akkor jut eszembe, hogy megint elfelejtettem.

Persze lehet játék közben is, csak mindig elmarad... :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#931) raggg válasza Rossi (#930) üzenetére


raggg
senior tag

Nekem anno a grid 1 volt ilyen. Éjszakai versenyeken nem tudtam menni, mindenütt máshol korrekt volt az FPS.

ragklaatPS

(#932) Alastair' válasza - = Zk = - (#912) üzenetére


Alastair'
nagyúr

"2. hogy lehet ledózerolni ezt a Hi-Res pakkot... "bődületesen" eszi a gépemet (pár extra fícsőr végett?!)" - ne mond már, hogy a GTX770 nem bírja, egy mezei 7870-esen megy gond nélkül ultrán egy 2xmsaa mellett.

Az avx exét indítod, vagy a simát?

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#933) Csapoati válasza Alastair' (#932) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En sem ertem, nalam egy HD7790-en szalad fullon (igaz, csak 1280*1024-ben, ennyit bir a monitor). 50 ala nem is megy az fps.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#934) Garf91


Garf91
csendes tag

(#935) raggg válasza Alastair' (#932) üzenetére


raggg
senior tag

8xmsaa-val is bőven..

ragklaatPS

(#936) CJ4567


CJ4567
veterán

[link]

No Sana No Life

(#937) kpal válasza Garf91 (#934) üzenetére


kpal
veterán

Low se gáz élmény meg van ott is .

(#938) Rossi válasza Csapoati (#933) üzenetére


Rossi
addikt

Na, nem csak én nyomom 1280x1024-ben? :DDD

Full HD felbontáshoz vennem kellene egy 280X-et...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#939) Csapoati válasza Rossi (#938) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Engem a monitor hatarol be (egy nagyon szep Belinea, M-PVA paneles), lecserelni nem most fogom, boven jo ez. Amugy is max IPS-esre valtanek, az meg meg draga nekem ugy, hogy a mostani is jo.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#940) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Kinek hogy tetszik eddig a játék? Élvezitek annyira, mint az első részt?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#941) Csapoati válasza Bjørgersson (#940) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én a vezetési modellt jobban élvezem, a grafika szerintem még mindig nagyon ütős, csak kicsit lapos és hosszú a karrier. Le Mans hiányzik kicsit, de szerintem biztos az lesz az egyik nagyobb dlc témája (a 2 másiké meg a touge és az A-ból B-be típusú pályák).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#942) CJ4567 válasza Bjørgersson (#940) üzenetére


CJ4567
veterán

Én jobban élvezem, lehet folytatnom kéne a játékot mert a Skyrim elszívott

No Sana No Life

(#943) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Multi lesz ma? blackbox_gg néven vagyok :)

PH-veres Steam csoportot van? Csinálni kellene :B

(#944) - = Zk = - válasza Alastair' (#932) üzenetére


- = Zk = -
félisten

simát :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#945) CJ4567


CJ4567
veterán

Érdekes, hogy TC és ABS nélkül jobb köröket lehet menni még billentyűvel is, pedig legtöbb játékban segítség nélkül még rajtolni se tudok :DDD

No Sana No Life

(#946) Rossi válasza Csapoati (#939) üzenetére


Rossi
addikt

Bocs, nem jól fogalmaztam, az én monitorom is ennyit tud. :))

Egy fHD-s monitor legyen mondjuk 50k, de önmagában kevés, kellene egy erősebb VGA is mellé, az R9 280X meg 80k körül van, úgy már sok kicsit.

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#947) Bjørgersson válasza Csapoati (#941) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Próbáltam menni egy kört a Ford GT40-nel, de ez nekem már túlságosan élethű, maradok szerintem az első résznél. Arról nem is beszélve, hogy a gyökér AI miatt egy kanyart nem tudok hibátlanul bevenni, mert tuti belém jön valami fasz és annyi az egész körnek. :((( Cserébe viszont a grafikára tényleg nem lehet egy rossz szava sem az embernek. Az A-ból B-be típusú pályák alatt mit értesz?

(#942) CJ4567: Múltkor mintha azt írtad volna, hogy megpróbálod majd minél kevésbé telespamelni az oldalt az értelmetlen hozzászólásaiddal, erre megint beírsz egy ilyet, aminek a 75%-a off, a másik 25%-ban pedig semmi érdemi információ nincs. Legalább indokoltad volna meg miért tetszik jobban az első résznél, egy-két dolgot leírni a játékról, mint Csapoati, de nem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#948) #57770240 válasza Bjørgersson (#947) üzenetére


#57770240
törölt tag

A-ból B-be alatt gondolom a sprint versenyeket érti.

(#949) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#947) üzenetére


- = Zk = -
félisten

honnan van a GT40?! :(((
;]

am nekem nagyon bejön a gém (Y)
G1 után nagyon jó :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#950) CJ4567 válasza Bjørgersson (#947) üzenetére


CJ4567
veterán

Első részhez képest (szerintem) jobb az irányítás, viszont könnyebb, az elsőben segítségek nélkül nehéz billentyűzettel, itt nem pörög az autó, az AI még Easy módban is nyújt kihívást, optimalizálás nagyon jó, grafikánál kb. ugyanolyan szép(Grid 1 max, Autosport medium, magasabb grafikán már szebb), sárga szűrő nélkül, viszont nem lehet autót venni mint az egyben, nem szabadon választható a verseny, de több autó van az Autosportban.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.