Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#651) cyberkind válasza Csapoati (#649) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, hanem az hogy rohadtul jó az AI még itt is, mediumon meg végem van kb, nem csúszok túl, meg semmi hasonló nincs.
De miket kapcsoltál ki?

Paranormal Cocktivity

(#652) Rossi válasza Csapoati (#649) üzenetére


Rossi
addikt

És a tuningot mennyire nyomod?

Pályán nagyobb végsebesség, stabilitás, városban jobb kanyarodás, nagyobb gyorsulás?

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#653) Csapoati válasza Rossi (#652) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem szoktam piszkálni a tuningot, max fékerőt állítok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#654) Rossi válasza Csapoati (#653) üzenetére


Rossi
addikt

Ok, köszi.

Kicsit még ismerkedek az offline-al pár napig, aztán szerintem irány a multi.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#655) Csapoati válasza Rossi (#654) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én meg végig is játszom előbb a karriert, aztán nem online kell ismerkednem az autókkal. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#656) #70869248 válasza sirszevenap (#642) üzenetére


#70869248
törölt tag

remélem, mert én csak most kezdtem el, very hard fokozaton, és aggódok szponzori célok miatt, az irányítással van a legnagyobb bajom (kormány), az AI nem érdekelne, nem megy annyira gyorsan, de ez hogy nem minden váltás sikerül ez kiöli az idegeimet. :)
gázfröccs vagy anélkül tök mindegy, a visszaváltások esetlegesek, és a felváltások is elég ritkán jönnek össze..
valamint a gázreakciókkal is van gondom, néha mintha felakadna a gázbowden...az autó mozgása arcade azt elfogadom, de remélem az upgrade cuccokkal javul majd némileg az autóm :(

[ Szerkesztve ]

(#657) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Srácok.
EZT a Golfikát ti hogy állítanátok be, hogy legjobb legyen? :) Most online csak őt csinálom nagyon tutira , gyűjtögetek vele aztán terjeszkedem! :3

Bankkártyával? Hát persze!

(#658) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ABS on állandóan, és a segghajtású verdákhoz tolom még be a TC-t.. ennyi.
nekem ez a fékezgetés annyira megy, hogy simán elmennek mellettem... így ink marad a satu. az még nem okozott csalódást.. Grid 1 ben sem, itt sem :C

kipróbáltam veryhardon és a hajam letettem... :D very easy-n piszok könnyű. easy elmegy. médium ami valóban a "kényelmes"... kivéve endurance... azt very easy-n is csak épphogy kiköhögöm :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#659) Csapoati válasza - = Zk = - (#658) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig jó az endurance. Szép finom féktávokat kell venni, meg csak egyenesben gyorsítani és 20% alá is ritkán esik le a gumi állapota a végére. Persze nem árt előtte időmérőn odapörkölni nekik. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#660) - = Zk = - válasza Csapoati (#659) üzenetére


- = Zk = -
félisten

időmérő alap...
de sajna ez a óvatos fékezgetés nem jött még át :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#661) CJ4567 válasza - = Zk = - (#658) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem az időmérő nem megy, azon valahogy mindig közép-hátul végzek :(

No Sana No Life

(#662) dragonfx válasza Csapoati (#659) üzenetére


dragonfx
veterán

jo biza nekem tetszik... :K
ott vagyoka rawen motorsportosok nyakába pedig ők r8cal mennek nem?
csak amikor elkezd kopni a gumma akkor xar 40% alatt....
én mediumon nyomom.
hardon középmezőnyös voltam.elsőre jo ez.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#663) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Egyébként mikor megyünk fel online? Mindenkit akit kérdeztem csak singlezik. Csapathatnánk mostmár egyet.

Bankkártyával? Hát persze!

(#664) Csapoati válasza sirszevenap (#663) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Részemről ha végeztem a karrierrel. Megvár a multi, és jobb nem ott megtanulni a különböző kocsik féktávjait.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#665) - = Zk = - válasza Csapoati (#664) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bár ahol az onlány pléjer nem fékez, az AI igen :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#666) Rossi


Rossi
addikt

2-3 órával a hátam mögött mediumon már esélytelen a gép, akár kvalifikáció nélkül is.

Hihetetlen hosszú féktávokat vesz az AI...

Ha a karriert nem is nyomom végig, én megvárom míg innen többen elkezdik online.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#667) - = Zk = - válasza Rossi (#666) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hihetetlen hosszú féktávokat vesz az AI...
very hard-on meg utolérhetetlenek :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#668) mcs válasza sirszevenap (#642) üzenetére


mcs
veterán

Törölni biztosan nem fogom még egyelőre. :)
Online csak az első résszel toltam régebben egy ismerősömmel, aki volt itt prohardveres csapattag is.

Grafikán látom, hogy például az út textúrái élesebbek lettek, viszont az éjszakai versenypálya mintha homályosabbnak tűnne, vagy csak inkább valamelyik effekt hatása ez. Nem tudom, esetleg mennyit számít az, hogy sima high beállításra tettem advanced lightning nélkül, mert így pont lazán fut a GeForce GT 640en. ;)

(#669) scampolo84


scampolo84
aktív tag

;]

;]

(#670) kpal válasza scampolo84 (#669) üzenetére


kpal
veterán

Na ezt lehet látni :DDD :Y

(#671) #57770240 válasza scampolo84 (#669) üzenetére


#57770240
törölt tag

Realisztikus :DDD ez kell :))

(#672) cyberkind válasza scampolo84 (#669) üzenetére


cyberkind
félisten

Sajna ez is jobb mint a gyári. :U

Paranormal Cocktivity

(#673) scampolo84 válasza cyberkind (#672) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Állítólag van már "felhomályosító" mod.

Cockpit Cam (no blur) 1.1

(#674) Brian_GT válasza scampolo84 (#669) üzenetére


Brian_GT
őstag

EZ AZ IGAZI AUTÓVERSENY!!! :D :D Aki játszott vele tudja mi volt átmenni a hegyi szerpentineken! A főcím zene meg ismételhetetlen, ez kellett volna grid alá is. :D

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#675) djculture válasza Brian_GT (#674) üzenetére


djculture
félisten

Nekem ez : [link]

(#676) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Klubbot raceneten nem akarunk csinálni?

Bankkártyával? Hát persze!

(#677) albert8 válasza sirszevenap (#676) üzenetére


albert8
addikt

Szerintem is csinálhatnánk! :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#678) scampolo84


scampolo84
aktív tag

Vazze, senki nem alszik? :DD

(#679) Balage195


Balage195
csendes tag

Meg is jelentek a cheaterek gg és persze hogy Német :(

(#680) Brian_GT válasza Balage195 (#679) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ebben csak az a szánalom, hogy ugyan ezt a csalási módszert az 1 óta tudják csinálni....erre az lenne a válasz, hogy gőzerővel dolgoznak a probléma megoldásán. Szívesen dolgoznék náluk...3 játék óta dolgoznak rajta, nem lehet túl erőltetett a munkatempó :DDD :DDD

Scampolo: Én most készülök csicsikálni menni...sajna még nem tudom megvenni a játékot, így ETS 2-ben gyakorlok rá... bár lehet 20t cukor szállítása nyergessel más vezetést kér, de itt is szépeket tudok kifékezni kanyarban :D :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#681) scampolo84 válasza Brian_GT (#680) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Nagyon helyes, rá kell gyúrni, aztán ha gyűlik a nép talán lesz egy jó kis PH-s közösség, amiben végre jómagam is benne lehetek. Sajnos nekem a második rész multit tekintve csalódás volt, de ha meg tudom győzni az asszonyt én is bevásárolok ebből az epizódból! :))

Én is aludnék már, de majd reggel hétkor telik le a műszak... addig meg marad a fórumozás.

(#682) wolfman válasza djculture (#675) üzenetére


wolfman
veterán

Ennek a Street Rod-nak keményen beleégett a zenéje az agyamba! :D

Brian_GT: 2 rész óta nem tudják megoldani a belső nézetet, grafikát és fizikát normálisan. Szerinted pont a cheaterek fogják érdekelni őket?

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#683) Csapoati válasza wolfman (#682) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A belső nézetet aláírom, de mi a gond a fizikával az Autosporttal, illetve a grafikával az utóbbi két résznél? :F

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#684) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez mindig ilyen marad, hogy tuningnál nem lehet csak végletekben állítani a csúszkát?
Finomabban nem lehet hangolni?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#685) wolfman válasza Csapoati (#683) üzenetére


wolfman
veterán

Sokan az a bajom vele, hogy ez arcade játék lenne, de billentyűvel kifinomultan nem lehet irányítani, csak kormánnyal. Ha bekapcsolom a menetstabilizátort, kipörgésgátlót, akkor a verdák érezhetően lassabban gyorsulnak, robbannak ki a kanyarból, szemtelenül nagy előnyt adva ezzel az ellenfeleknek. Ha kikapcsolom, akkor máris 10-20%-al gyorsabban tudom csapatni a sebességet, de ekkor meg a 0-1 (azaz nem nyomom a gázt vagy jobb lábam a gázon, bal lábam a jobbon) végállások miatt rettenetesen csúszik kanyarokban némelyik, pl. izomautók a hátsókerék meghajtás miatt. Az első részben szerintem pont eltalálták a menettulajdonságokat, itt arcadenál reálisabb, szimulátornál sokkal fapadosabb.

A grafikát sem teljesen értem, mert bár ne legyünk grafika huszárok, de sokszor azt kell mondjam kifejezetten ocsmány. Törjétek össze a kocsitok elejét és nézzétek meg alatta a motort. Most mondjam azt, hogy a CMR2.0-ban lehetséges, hogy szebb volt? Természetesen örülök neki, hogy FULLHDban, mindent maxra állítva elfut rezzenéstelenül (néha a célegyenesben picikét belassul), de így az ULTRA beállításnak semmi értelme, ha azt jelenti, mint máshol a medium.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#686) kpal válasza Balage195 (#679) üzenetére


kpal
veterán

Ki dobnia szerverről oszt csá! ;) ;]

(#687) raggg válasza - = Zk = - (#667) üzenetére


raggg
senior tag

Very hardon max 1-2 helyet tudok hozni rajtuk.. :-(De jó lett az AI szerintem, sokkal jobb mint a 2-ben, ahol borogattak ész nélkül.

ragklaatPS

(#688) kpal válasza wolfman (#685) üzenetére


kpal
veterán

+1 egyetértek,de legalább ez már sokkal közelebb van a régihez érzetre mint a 2 amilyen hulladék volt... Grafika nekem ma is megtenné ami az egybe van (lehet már túl öreg vagyok :D )

(#689) CJ4567 válasza raggg (#687) üzenetére


CJ4567
veterán

Majd gépen linkekelek egy videót, billentyűzettel Very Hardon játszik, annyi hogy abs be van kapcsolva, és úgy első szokott lenni :Y

No Sana No Life

(#690) raggg válasza CJ4567 (#689) üzenetére


raggg
senior tag

X360 kontrollerrel lehet úgy fékezni, hogy nem blokkol a kerék (én is azzal játszom), csak ugye nem kell rángatni a ravaszt. :-) Még adok neki némi esélyt, hátha belejövök, max visszakapcsolom.

ragklaatPS

(#691) Csapoati válasza wolfman (#685) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nézd, én megértem ezeket a dolgokat, de az irányítás/fizika szerintem eléggé szubjektív. Nekem az 1-ben túl árkád volt a fizika, kicsit lebegő sínautókra emlékeztetett, viszont alacsony sebességnél meg irreálisan könnyen fordultak a kocsik. A 2 túl driftelős volt, az Autosport viszont nekem a tökéletes mixe ezeknek. A segítségek egyébként a való életben is lassítanak, nem? Pl a kipörgésgátló elveszi a gázt. Az amcsi kocsiknál meg egyszerű a képlet: csak egyenes vonalban fékezünk, és csak egyenes vonalban gyorsítunk ki, kanyarban max a befordításhoz adagoljuk a gázt. A grafika szerintem kimondottan pofás, főleg az épületek döbbenetesen élesek, de a motoros dologban igazad van, meg pl. amikor megláttam a Honda Integrát, csak pislogtam kettőt - marha rondák a lámpái.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#692) CJ4567 válasza raggg (#690) üzenetére


CJ4567
veterán

Az a baj, hogy a Ps2 kontrollernek nincsenek ravaszai, analóggal meg nem tudok olyan gyorsan fékezni :(

No Sana No Life

(#693) sirszevenap válasza Balage195 (#679) üzenetére


sirszevenap
őstag

Na látod! Még jó, hogy lemerült az elemem és nem tudtam vele menni erre a játszmára! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#694) wolfman válasza Csapoati (#691) üzenetére


wolfman
veterán

Rondának nem mondanám a játékot, összességében elmegy, de elég sok olyan dolog van, amiben még az első rész is túltesz rajta. Autók pofásak, de egy két karosszéria elem felületes, nem látni rajta, hogy kidomborodik aminek ki kell, meg most is ha törik a verda, akkor a csomagtartó egyben hajlik a hátsó lökhárítóval (vagy a motorháztető az elsővel) nem pedig felnyílik (kivéve az ellenfelek ajtajai, na azok nyílnak). A motor az viszont hányás minőségű.

Az irányítás valóban kinek hogy, de azért legyen meg az arany középút. Ha nem szimulátor, azért lehessen azt mondani, hogy nagyjából így reagálhat egy kocsi a megfelelő helyzetekre, kanyarodásra stb. De még inkább pontosítanék. Fizikára jó a játék, menet tulajdonságokra is, csak a billentyűt nem tökéletesen hozták össze az arcade irányítással. Ha például bill.-el játszom és kanyarodok, akkor megoldhatták volna, hogy a kerék nem b@szódik ki rögtön valamelyik irányba, hanem azért lenne picike átmenet, mert driftnél rettenetesen ki lehet csúszni emiatt(gázadás dettó). Ez utóbbi az első részben szerintem a tökéletes volt eddig, amit játékba tettek, most meg túlságosan éreztetik, hogy csak a végletekkel tudod irányítani.
Ezen esetlegesen egy patch-el tudnak még segíteni, akkor egy szavam nem lesz.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#695) Csapoati válasza wolfman (#694) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát nem tudom, én világéletemben bill-el játszottam az összes árkád játékot (szimet persze meg csak kormánnyal), kb. 100 db után már könnyebben rááll a kezem az újabbakra is. :D Nekem tökéletesen irányítható még az open wheel is, pedig az dobálja a seggét rendesen kigyorsításkor. De ez valószínűleg tényleg ízlés kérdése. Anno a Dirt 1-nél mindenhol azt írták, hogy bill-el esélytelen - én simán tudtam vele menni, online is jó győzelmi aránnyal. Kontrollerrel meg lehet, hogy fos lennék, de ha hazamegyek, kipróbálom azzal is.
Lényeg a lényeg, én megértem ha valakinek nem jön be, ezzel nincs is semmi gond, csak kategorikusan nem mondanám rá, hogy szar vagy kellemetlen. Egyes grafikai részletek viszont azok - mások meg fantasztikusak, nyilván dolgozni kellett volna rajta még egy kicsit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#696) #70869248 válasza Csapoati (#695) üzenetére


#70869248
törölt tag

A racenet kihívásokban az Indy az elég vicces :D
nem tudom milyen AI beállal mennek, de az irányítást érdemes megnézni, szakadtam verseny közben :D

(#697) #70869248 válasza #70869248 (#696) üzenetére


#70869248
törölt tag

arghh :D
Azért erősen káromkodtam ezeknél a Washington-Bugatti-Pagani-König' kihívásoknál...ez a része nagyon játéktermi..
kugli üzemmód, tökön-babon-füvön gyorsuló kicsit idegesítő versenymód :) ...amiben a legdűhítőbb, hogy elcseszi a váltásaimat...visszaváltás is gáz, és a felváltás is, mindenki zümmög ezerrel, én meg tíltáson recsegek, mert harmadikra váltja el, meg 4.-ben akar visszafordulni...majd letöröm a szekvenciális váltókart. :(
...kicsit megyek pihenni AC-val :)

[ Szerkesztve ]

(#698) Rossi válasza Csapoati (#695) üzenetére


Rossi
addikt

Open wheelnél sisak feletti nézetben megyek, driftelek mint állat, AI esélytelen.

Nekem olyan az open wheel, mint a GRID 2-ben volt minden autó... :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#699) raggg


raggg
senior tag

Kis gyakorlás és lám X360 kontrollerrel nagyon királyul tudom irányítani a verdákat. :-) Óvatosan kell húzni a ravaszokat és akkor nem blokkol be a kerék, meg nem állnak keresztbe a hátsókerekes autók sem. Az AI difficulty-t viszont visszább vettem, mert a very hard gép ellen nem sok esélyem van, a careerben meg szeretek első helyet elhozni.. :B :B :B :B

ragklaatPS

(#700) Csapoati válasza Rossi (#698) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A drift az valószínűleg azért van, mert korán tenyerelsz rá a gázra, vagy nem egyenesen állva adod neki.

#696: Ja, az Indyt néztem én is, nem az igazi. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.