Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#101) jaddz90


jaddz90
tag

Szeretnék a belső nézet védelmére kelni - meg is indoklom miért. Aki vezet autót, az tudja, hogy bár a látószögedbe a kormány/műszarfal/miegymás belelóg, ezek csak a perifériás látásod részét képezik. Amikor szeretnéd, a fordulatszámmérőt nézed, vagy épp a rádiót csavargatod, de amikor az útra figyelsz, ezeket látod is, meg nem is. Azt, ahogy a szem érzékeli ezeket a periféria "szélén" lévő területeket, egy játékszoftver nem képes reprodukálni, hiszen egy síkképernyőt nézel. Mikor az útra figyelsz, te sem látod mondjuk a műszerfalat, hiába képezi továbbra is a periféria részét, ezt pedig a legjobban ezek elhomályosításával lehet visszaadni egy autós játékban - szerintem. Szóval abban biztos vagyok, hogy ez nem annak köszönhető, hogy a fejlesztők lusták voltak nagyfelbontású műszerfalat rajzolni, hanem hogy így próbálják közelebb hozni a valósághű élményt. Egyébként valóban kétféle belső nézet lesz, egy közelebbi és egy távolabbi, szerintem pont a kettő közti lenne jó, mert az egyiknél - ami a fenti videóban is látszódik, talán túl sok a "bizbaz" minden irányba, sokat takar, a másiknál pedig csak a kormány felső része látszódik. És még az is lehet, hogy állítani lehet a belső nézetet, mekkora takarást szeretnél (mint pl. Test Drive Unlimited). Szerintem penge lesz nagyon, a játék hosszú életét pedig úgyis a multiplayer komplexitása és élhetősége (lag, stb.) fogja meghatározni.

(#102) Csapoati válasza jaddz90 (#101) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Abszolút egyetértek veled, én is az utat nézem vezetés közben. :) A multinál meg sajnos kihagytál egy tényezőt, a csalások (vágások, ilyesmik) kezelése és az idióták, zúzók száma.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Engem az jobban zavar, hogy a régi klasszikusok helyett ezeket a modern fos autókat nyomatják. :D A belső nézettel pedig tényleg nincs különösebb gond, de a homályosítás talán tényleg lehetne egy-két fokkal haloványabb.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#104) jaddz90 válasza Csapoati (#102) üzenetére


jaddz90
tag

"A játék élhetősége (lag, stb..)" alatt értsd ezt is, de természetesen a lökdösődők ellen nem sokat tudsz tenni, vagy legalábbis nincs ötletem, hogy lehetne ezt szabályozni. :)

[ Szerkesztve ]

(#105) Csapoati válasza jaddz90 (#104) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kicsit felületesen olvastam. Sajnos a lökések ellen nem igazán lehet mit tenni, a legutóbbi színjelzős módszer sem ért fabatkát se. A vágásokat viszont remélem jól figyeli majd a rendszer, van hova fejlődni a 2. rész után.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106) drr válasza Csapoati (#105) üzenetére


drr
őstag

A vágásokat viszont remélem jól figyeli majd a rendszer, van hova fejlődni a 2. rész után - ne is mondd, az agyvérzés kerülgetett, amikor csak épphogy lemegyek a pályáról és lebüntet, máskor meg 3x jobban lecsúszok, mégsem történik semmi... Ja, és ha megbüntetnek valakit előttem, miét nem lehet szellemképes, miért kell nekem is bűnhődni más hibája miatt? Sokszor belezúzok lebüntetett emberkékbe... :W

[ Szerkesztve ]

(#107) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Aki most elorendeli steamen az autosportot megkapja a dirt showdown-t is! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#108) Rossi


Rossi
addikt

Jöjjön már a jövő péntek. :))

Ki akarom magam játszani azon a hétvégén, 2-án fogják kitépni az állkapcsomból az egyik bölcsességfogamat, lehet nem élem túl...

Ha mégis, akkor utána meg megyek szabira és úgy nyomatom, de biztosra akarok menni... :DDD

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#109) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Valaki (gondolom innen) bevett egy steam csoportba. Most nem találom, törölte az illetékes?

Bankkártyával? Hát persze!

(#110) icecave válasza sirszevenap (#109) üzenetére


icecave
nagyúr

Én felvettelek, de nem töröltelek.

(#111) sirszevenap válasza icecave (#110) üzenetére


sirszevenap
őstag

Te megvagy, azt látom! :K Előrendelted a Gridet, onnan van a Showdown, vagy amúgy is megvolt? :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#112) icecave válasza sirszevenap (#111) üzenetére


icecave
nagyúr

Grid-et nem steam-en rendeltem elő. Showdown megvolt, mert a Humble-s Codemasters akció keretében kemény 7 dollárért megvettem a Dirt 3-at és a Showdown-t együtt.

(#113) sirszevenap válasza icecave (#112) üzenetére


sirszevenap
őstag

Értelek. Most erősen gondolkodom, hogy a showdown miatt előrendelem, de erősen hajlok a dobozos változat felé. Nem tudom mi lesz. Jut eszembe, ha máshol veszek előrendelői kódot (ahol olcsóbb) pl g2a, akkor is megkapom vajon a showdown-t?

Bankkártyával? Hát persze!

(#114) Csapoati válasza sirszevenap (#113) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem fogod, csak a Steamen elorendelve jar melle a Showdown (ami jo gyenge lett magunk kozt szolva).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115) sirszevenap válasza Csapoati (#114) üzenetére


sirszevenap
őstag

Tudom, próbáltam. Egy spinoff-nak elmegy. No mindegy, akkor marad a dobozos.

Bankkártyával? Hát persze!

(#116) intercooler válasza sirszevenap (#115) üzenetére


intercooler
őstag

Kódot már kapsz 6500-ért is.

(#117) sirszevenap válasza intercooler (#116) üzenetére


sirszevenap
őstag

Tudom, de nekem megéri az a +1500 forint, hogy átéljem a vásárlás és a doboz kibontás majd aktiválás és dvd-ről telepítés élményeit! :DD
Meg hogy lőjek egy képet instagram-ra! :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#118) albert8 válasza sirszevenap (#117) üzenetére


albert8
addikt

Én lehet tudok egyet jó áron, ha gondolod. showdownt

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#119) sirszevenap válasza albert8 (#118) üzenetére


sirszevenap
őstag

Annyira nem vonz, csak így egyben volt csábító. Mikor kijön az Autosport úgy is feledésbe merülne.

Bankkártyával? Hát persze!

(#120) icecave válasza sirszevenap (#119) üzenetére


icecave
nagyúr

PEdig el lehet vele szórakozni, de xbox360 kontrollerrel tolom és ez a drift téma nekem k€rvára nem megy...Hogyan kellene,hogy jó legyen? Ki-hogyan csinálja, hogy látványos legyen? Nekem vagy nincs lendület, vagy le akar égni a kézifék,vagy túl gyors vagyok, van itt minden :D

(#121) sirszevenap válasza icecave (#120) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ezt érezni kell kolléga! :DD

Bankkártyával? Hát persze!

(#122) Enton


Enton
addikt

Discipline Focus // Street // GRID Autosport

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#123) cyberkind válasza Enton (#122) üzenetére


cyberkind
félisten

Mennyi kocsi és pálya lesz ebben?
Gondolom nem számíthatunk egy Gran Turismo kategóriára.

Paranormal Cocktivity

(#124) Enton válasza cyberkind (#123) üzenetére


Enton
addikt

Nem számoltam meg de itt vannak:

-Kocsik

-Pályák

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#125) Jim74 válasza Enton (#124) üzenetére


Jim74
nagyúr

Kocsi van f*sásig, de a pályafelhozatal elég karcsú... :F

(#126) Csapoati válasza Jim74 (#125) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak ismételni tudom magam: 22 pálya van benne (és ezek variációi), ez jóval több, mint az eddigi részeké, ráadásul arányában is több az épített pálya köztük, mint eddig (15 épített, 7 városi).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#127) icecave válasza sirszevenap (#121) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor szívni fogok, showdown-ban is muszáj a végefelé dobogósnak lenni ezekben is,vagy nem tudok újabb pályát unlockolni. "Remek":

Csapoati: azon is ugyanolyan sz*r vagyok, a hiba bennem van. Nem jövök/érzek rá a taktikára.

[ Szerkesztve ]

(#128) Csapoati válasza icecave (#127) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem próbáld inkább billentyűvel, Grid 2-ben is érdemesebb volt azt használni, mert egyszerűen gyorsabb (mondjuk már akinek, persze).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#129) Jim74 válasza Csapoati (#126) üzenetére


Jim74
nagyúr

Jól van igazad van, csak olyan telhetetlen vagyok. GRID 1 után csak F1-gyel csapatom ultiban, mert a 2. rész számomra nem volt megfelelő.
Reménykedem, hogy most talán sok év távlatából újra visszajöhet az a feeling, mint ami akkor volt (éjszakákba nyúló funrace-elés).

(#130) raggg válasza Csapoati (#102) üzenetére


raggg
senior tag

Kedvencem mikor Time Attack-en nem hagyják magukat megelőzni, csak azért is elédvág hogy lezúzzon, mintha attól nem tudna gyorsabb kört menni, hogy előtte vagyok. :(((

ragklaatPS

(#131) drr


drr
őstag

(#132) Csapoati válasza drr (#131) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az eddigi legjobb trailer. :) Most már csak azt bánom, hogy az amcsik már 24-én belevághatnak, mi meg csak 27-én.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#133) sirszevenap válasza Csapoati (#132) üzenetére


sirszevenap
őstag

Mondjuk férfiasan bevallom, hogy mielőtt megveszem kipróbálom, hogy véletlenül se legyenek optimalizáltsággal való problémáim! :DD

Bankkártyával? Hát persze!

(#134) jaddz90


jaddz90
tag

Nem tudom mennyire off-topic, én a 2-vel nem multiztam és nem tudom, hogy működik ez a Racenet. Regelni kell külön, itt, vagy azzal hogy nekiállok multizni a profilommal, automatikusan van is Racenet accountom? Vagy nem szükséges ez? Valaki világosítson fel, pls! :)

(#135) Csapoati válasza sirszevenap (#133) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Felesleges szerintem, mivel egyreszt a Grid 2 is kimondottan jol optimalizalt volt, masreszt a motor meg is maradt, szoval nagy valtozasra nem kell szamitani.

jaddz90: Regisztralj a Racenetre is, 1 perc az egesz. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#136) jaddz90 válasza Csapoati (#135) üzenetére


jaddz90
tag

Ám legyen, regeltem, össze is kötöttem a steammel. Most már csak legyen jövő hét! :DD Viszont ezzel kapcsolatban eszembe jutott még valami. Az lehetséges, hogy ha a játék 27.-én jelenik meg (péntek) akkor nekem csak hétfőn hozza ki a futár Veszprémbe az 576-tól? :F

(#137) dunc válasza drr (#131) üzenetére


dunc
nagyúr

De jó a zenéje is!!! :R

(#138) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ez a belső nézet elég karcsú, remélem azért jó lesz a játék. Bár nem tudom miért nem tudják rendesen megcsinálni, Dirt szériában ott a szuper belső nézet, F1 szériában is, GRID 1-ben is. Itt és a 2-ben miért nem fektettek rá hangsúlyt azt nem értem. :( Bár ha valahogy ki lehet kapcsolni a kis mélységélességet valami fájlban turkálással és mögötte normális minőségű minden, az nem lenne rossz. Eddig elég könnyen voltak modolhatóak a Codemasters játékok.

(#139) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Infók a kezdésről, a Time Trial játékmód nem sokkal a kezdés után lesz letölthető külön (mint ahogy a HD textúracsomag is). DLC-ből egyelőre 6 van tervben, ebből 3 autócsomag, 3 meg afféle mini-kiegészítő (új pályákkal, autókkal és játékmódokkal is akár!). Utóbbiak a singleplayer módhoz is hozzátesznek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#140) albert8


albert8
addikt

Szerintetek ezt a limited black-et meg lehet majd megjelenés után is venni?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#141) Csapoati válasza albert8 (#140) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Röviden: nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#142) albert8 válasza Csapoati (#141) üzenetére


albert8
addikt

Itt kb hányan vették már meg?

Te pl megvetted ati?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#143) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Egyébként csak én látom úgy, hogy nem nagy érdeklődés van a Grid sorozat felé? :( Elég szomorú.

Bankkártyával? Hát persze!

(#144) Rossi válasza Rossi (#108) üzenetére


Rossi
addikt

Nem leszek otthon hétvégén... :O

Marad a péntek este, utána vasárnap estétől... ;]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#145) Csapoati válasza albert8 (#142) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En mar vagy 3 hete. :)

sirszevenup: Majd a megjelenes utan nezd. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#146) sirszevenap válasza Csapoati (#145) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nkóron' a srácoknak már fentvan PS3-ra. Agyba fűbe' dicsérik! :K :C Huha, egyre jobban várom. :)

Szerk: Mostmár x360-ra is! :K

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#147) albert8 válasza Csapoati (#145) üzenetére


albert8
addikt

Most nézem 576ban 8k. Szóval lehet ennyiért belefér előre.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#148) Csapoati válasza sirszevenap (#146) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na az jo, ha dicserik, viszont a warezt hagyjuk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#149) sirszevenap válasza Csapoati (#148) üzenetére


sirszevenap
őstag

Persze, csak szóltam, hogy tetszik nekik! :K
A belső nézet változatlan és Hála Istennek az első részre hajaz. Bővebben még senki nem fejtette ki, ennyit tudok. Remélem azért nem írnak, mert beszippantotta őket! :DD

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#150) albert8 válasza Csapoati (#148) üzenetére


albert8
addikt

Be is rendeltem. :D Majd a steames elérhetőségeket szerintem osszuk, hogy legyen meg a csapat.

Xander HUN

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.