Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#851) Brian_GT válasza _stick_ (#848) üzenetére


Brian_GT
őstag

basszus melyik játék az ahol van deadzone;saturation; sensitivity és deadzone egyben? :)

gyakorlatban változó melyikek vannak egy játékban és úgy könnyebben össze lehet rakni a jó érzékenységet...

amúgy hát félig-meddig....linearitás, mint más játékokban hívják kicsit igaz autós játékban is.... ha egy játék nem lineáris akkor random történhetnek benne dolgok, nincs előre megírva... ez egy autós játéknál kb olyan, hogy ha lineáris akkor egyenes vonalú a cselekmény ergó nincs befolyásoló tényező a kocsi mozgásában...ha non-lineáris akkor meg befolyásolhatják dolgok.... ezt nehéz így elmondani, mert ezek ritkán vannak 1 adott játékon belül... legjobb lineáris példa a Mafia 1...ahol ha lineáris volt a kocsi irányítása nem csúszott meg stb...kikapcsoltad akkor kipörgöt farolt stb...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#852) Syrius XIX válasza CJ4567 (#801) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem tudom, ezért csak kérdezem!

Sacc / kb. mennyit :))tál a GRID 1-gyel? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#853) mrterminator válasza jaddz90 (#839) üzenetére


mrterminator
aktív tag

utolsó kettő közül vmelyik +1 (3.4.kép)

(#854) sirszevenap válasza jaddz90 (#839) üzenetére


sirszevenap
őstag

Első! :R

Bankkártyával? Hát persze!

(#855) CJ4567 válasza Syrius XIX (#852) üzenetére


CJ4567
veterán

Mi az a :))tál? Ha gurultál, akkor elég sokat, csak sokáig nem volt Prohardver fiókom.

No Sana No Life

(#856) Zolee11 válasza raggg (#777) üzenetére


Zolee11
senior tag

Jelentkeztem én is. :) Majd jövök, ahogy tudok. :)
(ZOL83 nick néven)

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#857) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem tudom ti észrevettétek már (nekem most sikerült, cirka 25 óra után :D ), hogy van csőlátás effekt a játékban. Bizonyos sebesség fölött, meg nagy fékezéskor a képernyő négy sarka elsötétül. Apróság, de jópofa.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#858) Brian_GT válasza Csapoati (#857) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ati az nem csőlátás...megy szét az LCD-d :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#859) Csapoati válasza Brian_GT (#858) üzenetére


Csapoati
nagyúr

LCD??? Fekete-fehér Junosztyon tolom 320x200-ban. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#860) CJ4567 válasza Csapoati (#857) üzenetére


CJ4567
veterán

Én kameraváltásnál vettem ezt észre.

No Sana No Life

(#861) Brian_GT válasza Csapoati (#859) üzenetére


Brian_GT
őstag

Há akkor azért... mit sajnálod a tv-től a jó grafot...toljad felfele full hd-ba... aki ilyen tv-t vesz használja is ki a tudását :DDD :DDD

Amúgy nekem az a kemény volt ilyen képhibás lcd-m...még pfff 10 éve...még egy 17es vagy 19es viewsonic volt.. elkezdett a képernyő szélein ilyen szivárványozni és jött befele... behalt a francba :) Azóta én is visszatértem inkább a régi jól bevált faburkolatos Videotonra... de látom te is végre belátod nem érnek ezek semmit :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#862) Balathruin


Balathruin
veterán

Nem támogatott az AMD HD 8000 széria? :( Így inkább ki sem próbálom....

:DDD

(#863) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Kipróbáltam a játékot ABS és TC segítségek BEkapcsolásával, te jó ég mennyit lehet gyorsulni és mennyivel jobban bedobható a kocsi kanyarba padlón, miközben picit driftel csak, de sose "sokall be" irreálisan be lehet venni kanyarokat anélkül hogy lassulnék, a féktáv is így gyerekjáték.

A többi segítség természetesen lassít mint az állat, azokat tényleg csak billeseknek találták ki és persze fakezűeknek :D

Úgyhogy maradok lassú és élvezem, így TC és ABS is OFF továbbra is. :DDD
Egy "szimes" versenyt szeretne valaki minden offal, belő nézettel, manuál váltóval szóljon ;) :K

Szerk: Balathruin: Laptop HD 6650M-el HD ready-be meg gond nélkül :)

[ Szerkesztve ]

(#864) wolfman válasza mrterminator (#863) üzenetére


wolfman
veterán

Azért a TC is rendesen visszavesz a kanyarokból való kigyorsításokkor. Ha bekapcsolom hallani lehet, hogy túl óvatos a gázadással, miközben értékes tizedmásodpercekkel kerülök hátrébb.

Én meg a tegnapi játszásomkor rájöttem, hogy a Shelby Cobra Daytona Coupet kifejezetten ok.d.s vezetni, annyira csúszik. ha ehhez hozzáteszem azt, hogy a 4. körre jelentősen meg fognak kopni a gumik (ameddig még nem sikerült eljussak vele a jelenlegi versenyben), akkor már előre félek, hogy ebben a versenyben bizony utolsó leszek DNF-el! (DUKE NUKEM FOREVER-el! :D)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#865) Alastair' válasza Csapoati (#859) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Érdekelne a technikai háttere a pc Junosztra kötésének :DDD

Alister from Hell

(#866) raggg válasza mrterminator (#863) üzenetére


raggg
senior tag

Onlineban segítségek nélkül "kölcsön autóval", time attacken ott szoktam lenni az első 3-ban, úgy, hogy egyébként nincs túl sok órám a játékban, szóval még szokni kell.. szóval talán érdemes kikapcsolni őket (ja + manuális váltózok). Ill. kormánnyal biztos jobb lenne mint kontrollerrel..

Enduranceban a Ford GT-vel viszont csak szenvedtem... :DDD

ragklaatPS

(#867) Csapoati válasza Alastair' (#865) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hdmi, vagy wireless. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#868) zsomboor válasza mrterminator (#863) üzenetére


zsomboor
tag

Na ez érdekes, pedig még billentyűzettel is gyorsabb ha minden ki van kapcsolva, ABS és TC főleg. Nekem legalább is. :D

(#869) mrterminator válasza zsomboor (#868) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Akkor simán béna vagyok :D

(#870) wolfman válasza zsomboor (#868) üzenetére


wolfman
veterán

Ezt mondom én is. ha nincs semmi kontroll, akkor lehet neki csapatni, viszont akkor a fosőr sofőr ügyességén múlik a dolog, de bill-el inkább ideglelés mint hasznos, kikapcsolódást nyújtó játék!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#871) sirszevenap válasza Balathruin (#862) üzenetére


sirszevenap
őstag

Miről beszélsz? HD8850m-el tolom.

Bankkártyával? Hát persze!

(#872) Balathruin válasza sirszevenap (#871) üzenetére


Balathruin
veterán

Jobboldalt ott egy :DDD

(#873) polonic


polonic
félisten

az eau rouge fordítva nagyon beteg, be sem tudom venni normálisan

(#874) Csapoati válasza polonic (#873) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bizony, elegge batorsag-teszt az a kanyar. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#875) sirszevenap válasza Balathruin (#872) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ezt nem értem! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#876) Balathruin válasza sirszevenap (#875) üzenetére


Balathruin
veterán

(#877) sirszevenap válasza Balathruin (#876) üzenetére


sirszevenap
őstag

embe, nem láttam! :DDD

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#878) - = Zk = - válasza polonic (#873) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igencsak (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#879) scampolo84


scampolo84
aktív tag

Csatlakoztam a PH-s klubbhoz! Ha beengedtek :P

(#880) Balathruin válasza scampolo84 (#879) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem engedünk, menj innen. :((

:DDD

(#881) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Ha valaki esetleg játszik olyan gamepaddal amin vannak analóg karok is, azt be lehet úgy állítani, hogy a karokkal is tudjak kanyarodni meg a nyilakkal is?

BANZAII

(#882) FoxiestFox válasza MaciG (#881) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Grid2-ben ez alapból így volt, remélhetőleg itt is.

(#883) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ejj..
C63 AMG de szíííp hangod van :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#884) Rototti


Rototti
senior tag

Meglett a BWM egyenesben. :C VIDEÓ
Jól közel kell lenni touringnál és akkor hat a szélárnyék. :)

Kimi - The King of Spa

(#885) Csapoati válasza Rototti (#884) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bizony, ez is előrelépés itt. Formaautóknál meg még messzebbről és durvábban hat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#886) Brian_GT válasza MaciG (#881) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hát ööö félig értem csak a kérdésedet...én ilyennel játszom igen....de én analóggal megyek... de átállítani persze át lehet optionsben d-padre is... vagy milyen nyilakra gondolsz? Gamepad nyilakra ami a d-pad... mert akkor mint írtam beállítás és kész...vagy ha van gombod a gamepadon, mint nekem akkor ha kikapcsolom, akkor tiltja az analógot és egyből d-padon a kormányzás.... ha billentyű nyilakra gondolsz, dettó.

Vagy..nem értem :) Egyszerre engedje a billentyűn nyomni a nyilakat is meg az analógot is? De minek?? :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#887) Brian_GT válasza Rototti (#884) üzenetére


Brian_GT
őstag

Szép előzés...miért ilyen kicsi amúgy a kép???

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#888) Bjørgersson válasza Brian_GT (#887) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert valószínűleg 4:3-ban játszik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#889) Rossi


Rossi
addikt

Egyre jobban szippant be a játék, már csak hardon megyek, így nagyon addiktív.

Sok a restart, de sok az 1. hely is. :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#890) MaciG válasza Brian_GT (#886) üzenetére


MaciG
addikt

Szóval egy ilyen padom van. ÉS azt tudom hogy lehet analógra is állítani meg a gamepadon lévő nyilakra, de ahogy dying_star is írta, Grid 2 -ben lehetett úgy hogy egyszerre mindkettő működjön, mert pl nagyobb kanyaroknál én szeretem a nyilakat nyomni, de ha csak kicsit kell korrigálni akkor ott az analóg kar

BANZAII

(#891) Brian_GT válasza MaciG (#890) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hmmm, hát ezt nem tudom...én úgy tudom a gampad vagy ezt vagy azt támogatja egyszerre, nekem is gomb van rajta amivel ki-be tudom kapcsolni az analógot...vagy hát auto úgy állítom be amire akarom.
Sorry, ez a kanyarok válogatja melyikkel megyek nekem nagyon furi :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#892) polonic


polonic
félisten

Az AI valami nagyon paraszt ebben a játékban. Kilöknek a francba.

[link]

Ilyenek történnek állandóan. Meg leszorítanak sokszor.

(#893) - = Zk = - válasza polonic (#892) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nálam is ezek vannak... oldalra nem néznek sose....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#894) CJ4567 válasza Rototti (#884) üzenetére


CJ4567
veterán

Ugyan ezen a pályán ugyan ilyen előzésem volt :DDD

No Sana No Life

(#895) FoxiestFox válasza Brian_GT (#891) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én PS3 kontrollert használok (X360-at emulál), és ott aktívak a nyilak is, és a bal oldali analóg egyszerre, kormányzáshoz. Jobb oldalival nézelődni lehet.

(#896) Rossi


Rossi
addikt

Multiban is lehet állítani az autókat?

Singleben ez jelenti nekem hardon a különbséget az utolsó és az első hely között.

Touringben a hondát úgy eltaláltam, hogy 2. versenyen 16. helyről is tudok nyerni.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#897) intercooler válasza polonic (#892) üzenetére


intercooler
őstag

Ezt már volt nekünk is téma, gyakorlatilag úgy mennek mintha ott sem lennél....

(#898) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

mennyi ostoba van onlány :W
fékezni luxus, majd ha nekem csapódik, lefékezem/lelassítom. sőt... összetörik a verdám, és én külön szeretek f@s kormányzással bedöcögni :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#899) intercooler válasza - = Zk = - (#898) üzenetére


intercooler
őstag

Ne is mond most játszottam AZ I nevezetű barmokkal megjegyzem németek, nem bírják elviselni ha gyorsabb vagy 5 en voltak hát mondanom sem kell hogy összefogtak ellenem :W

[ Szerkesztve ]

(#900) raggg válasza intercooler (#899) üzenetére


raggg
senior tag

Tegnap hockenheimen kickeltek, keresztbeállt előttem a 2. Kanyarban egy majom, aztán nem tetszett nekik, hogy így is előrébb tudtam még jönni...

ragklaatPS

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.