Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#1501) drr


drr
őstag

(#1502) CJ4567 válasza drr (#1501) üzenetére


CJ4567
veterán

Tehát Grid 2 ingyen autót, egy DLC, és két alap autót beleraktak pénzért? :O

No Sana No Life

(#1503) Csapoati válasza CJ4567 (#1502) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Rendkívül harmatos. :( Ha nem lenne benne a season passban, egy büdös forintot nem adnék érte.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1504) Rossi válasza drr (#1501) üzenetére


Rossi
addikt

Deszar... :(

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1505) mrterminator válasza Rossi (#1504) üzenetére


mrterminator
aktív tag

ha lesz vmikor nagyobb gurulás szóljatok, de már amúgy hanyagolom :(

(#1506) sirszevenap válasza mrterminator (#1505) üzenetére


sirszevenap
őstag

Mert én nem vagyok! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#1507) Rossi válasza mrterminator (#1505) üzenetére


Rossi
addikt

Nagyobb nem hiszem, hogy lesz, a béka segge alatt van az érdeklődés.

Én majdnem minden este 21:30-22:00-tól vagyok 1 órát kb.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1508) sirszevenap válasza Rossi (#1507) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nekem egyetlen indokom az, hogy nem visz rá semmi most arra, hogy újrakezdjek mindent.

Bankkártyával? Hát persze!

(#1509) Rossi válasza sirszevenap (#1508) üzenetére


Rossi
addikt

Ja igen, te eléggé beszoptad a mentéssel... :((

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1510) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Újra 50%-os engedmény a játékra és a dlc-kre.

(#1511) sirszevenap válasza Dr. Gonzο (#1510) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ennyiért nem bántam volna, ha eltűnik 70 órányi online mentésem...

Bankkártyával? Hát persze!

(#1512) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Mai patch:

Impact Ratings - These should now be working correctly within playlists

Matchmaking - We've made some adjustments to the matchmaking process, in particular surrounding the download regions. As of now, you should now be able to find players outside of your region a lot more easier.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1513) Brian_GT válasza Dr. Gonzο (#1510) üzenetére


Brian_GT
őstag

Valami nekem nem kerek...50% kedvezménnyel kerül majd 8.000Ft-ba? Annyi volt teljes áron...vagy steam-en ennyire drága??
Season pass is...majd 5000Ft...szerintem nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#1514) TESCO-Zsömle válasza Brian_GT (#1513) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

314 az euró, 242 a dollár. És ez középárfolyam.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1515) Syrius XIX válasza Brian_GT (#1513) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Igen, ennyire drága volt. ~ 13. 000 - 15. 000 körül volt Steam-en (nem emlékszem pontosan), 576Kbyte-ba 8. 000 a Black Edition.

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1516) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Az bajom a Griddel, hogy CM évtizedek óta készít autós játékokat és évek óta csak azt, ennek ellenére, még mindig ugyanott jár ahol a Grid2, szerencsére épkézlább fizikával, DE most belegondolva, hogy miért is hanyagolom, arra jöttem rá, hogy amit tud a Forma1 szériája az itt nyomokban sincs, se normális napszakváltozás(ami már csak egy kis ugrás lett volna), se időjárás, gumikopás is csak az endurance futamokon, ahol irreális, se box kiállás, se üzemanyag, se semmi. (pedig ezeket évek óta használja a F1-es játékuk) Tartalomba(autó/pálya/grafika) nem is kellene jobb, ha ezek meglennének amiket fentebb soroltam, hiszen akiknek készült, akik értékelik a jobb fizikát(valóság közelebbi fizika) azoknak hamar kifúj a játék (van helyett más,ami sokkal jobban csinálja)...De mit is várok mikor látom a DLC-ket :(
Jó játék lett, mikor megjelent Day1 volt nálam, de itt lett volna az alkalmuk, hogy hosszabb távon is tartalmas játék legyen, mert nem a pályák és autók száma számít itt, mert a fizikája ahhoz kevés, hogy maga a satikus környezetben évekig játszható legyen. A F1-ben jól alkalmazott dolgok nagyon hiányoznak, akkor le tehetlen játék lenne. Így 86 óra multi(csak azt játszottam) után nem visz rá késztetés magamtól a játékra, ezét is írtam, hogy itteni cimbikkel gurulnék csak már. Nem sírok, mert jót szórakoztam idáig, csak sajnálom, hogy mennyi lehetőség maradt ki ismét, ami csak karnyújtásnyira volt...És valszeg a CM is kb ennyire szánta, csak más volt a marketing. Dirt4-ben bízok :D (de ez csak naív optimizmus.) Itt a Crew a P.CARS ami már nem zsákba macska és jók is lesznek, nem beszélve a DriveClubról (tonnányi videóból ítélve tetszik). Szerencsére el leszek látva, ezek után a Grid-et nemtudom elővenném e.

ui: Rossi, látom felvettél, ha látom játszol becsatlakozok hozzád :) Rem jönnek még egy páran.

(#1517) sirszevenap válasza mrterminator (#1516) üzenetére


sirszevenap
őstag

Én most megvettem a Grid 1-et 3,24- ért, steamen ( egy ak skinemet adtam el érte, szerintem megérte így! :DDD) azzal tolom. :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#1518) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

A Facebookon volt egy csoport akik a játék magyarítását készítik. Eltűnt az oldalról.
Tud valaki, valamit róluk?

(#1519) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Mi ez a rutin javítgatás a RaceNettel 12:00-tól? Egész nap ez lesz vajon? :((

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#1520) albert8


albert8
addikt

Bakker annyira hosszú egy season, hogy a végére már teljesen unom magam.....Igy sose fogom végigvinni :W

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1521) B-L-A-C-K válasza albert8 (#1520) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én se vittem végig meguntam az egészet az 1/3-nál...

(#1522) drr


drr
őstag

Ez mi is pontosan?

Eibach Challenge

(#1523) drr válasza drr (#1522) üzenetére


drr
őstag

Pörög a topic... :W

(#1524) Csapoati válasza drr (#1523) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tegnap jott ki az eddigi legjobb dlc. Touring legends, Donington Parkkal es Silverstone-nal. Az autok: Volvo 850 Kombi, Audi A4, BMW M3 E30, Ford Sierra Cosworth, Alfa Romeo 155. Nekem bejon. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1525) Dr. Gonzο válasza Csapoati (#1524) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Szuper!
Akkor ma este csapatunk M3 E30-al! :)

[ Szerkesztve ]

(#1526) Csapoati válasza Dr. Gonzο (#1525) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megprobalok en is jonni. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1527) okipoki


okipoki
aktív tag

Hali!

Az lenne a kérdésem ,hogy ha feltuningoltam egy autót (online részen) ,akkor azt hol érem el? Próbáltam mindenhol keresni ,de nem tudom kipróbálni ,csak nézni tudom...

(#1528) okipoki válasza okipoki (#1527) üzenetére


okipoki
aktív tag

Feltuningoltam egy autót ,de az autót megtalálom ,csak nincsenek rajta azok a festések ,amit én csináltam :(

(#1529) Syrius XIX válasza okipoki (#1528) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szia! Azért, mert nem mentetted el a saját festésedet 1 üres (empty) helyre a "livery"-n belül! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1530) okipoki válasza Syrius XIX (#1529) üzenetére


okipoki
aktív tag

De elvan mentve :D. (PINK) néven. Liveryn belül. Amúgy a festés ,csak onlinen működik?

[ Szerkesztve ]

(#1531) Csapoati válasza okipoki (#1530) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, csak online lehet sajat festes. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1532) okipoki válasza Csapoati (#1531) üzenetére


okipoki
aktív tag

Kár :( Pedig ,olyan szép festést csináltam és már alig vártam ,hogy kipróbálhassam :(
Esetleg a GRID 1 ,vagy GRID 2 is így működik?

[ Szerkesztve ]

(#1533) Rossi


Rossi
addikt

Aktuális Racenet Challenge-ben Endurance top 6%, per pill. 105. hely... :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1534) Csapoati válasza okipoki (#1532) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Grid 1-2-ben lehet saját festése a karrieres csapatodnak.

Rossi: Az szép, grat. :) Én egyet szoktam csak menni a pénz miatt.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1535) okipoki válasza Csapoati (#1534) üzenetére


okipoki
aktív tag

Illetve saját kerék,csík festés stb? (Offlineban)

(#1536) Rossi válasza Csapoati (#1534) üzenetére


Rossi
addikt

De a végén is kapsz pénzt, és nekem egyszer mindegyik top 15% volt és perkált több, mint 400k-t.

Egyébként ez véletlenül elsőre sikerült, és nem saját autóval. :B
Szerintem sokan nem szeretik a Shelby-t...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1537) Csapoati válasza Rossi (#1536) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem még plusz egy menetet sem ér meg a lóvé. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1538) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok, kedves barátnőmmel osztott képernyőn játszanánk kicsit. X360 Joy+Logitech dual action adott. Mind a kettőt felismeri, beállítja gond nélkül de nem engedi a Splitscreen módot. Mi lehet a gond?

(#1539) Brian_GT válasza Barell (#1538) üzenetére


Brian_GT
őstag

Szia!

Ha elmondod mit ír ki vagy mit tapasztalsz, többet tudunk segíteni! Ez így elég tág, hogy nem megy!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#1540) Barell válasza Brian_GT (#1539) üzenetére


Barell
senior tag

Tárgytalan lett, megoldódott! Most már érzékeli mindkettőt. :)

(#1541) Gabesz84


Gabesz84
őstag

Az nektek feltűnt hogy a játék rohadt lassan követi le a kormánymozdulatokat? Jó, x360 contrrollerrel tolom, szóval inkább botmozdulat...
Szóval kicsapom a kart jobbra és a kerék csak úgy komótosan átfordul... Értem én hogy időbe telik egy kormánykereket elfordítani, de nem ennyibe.
Lehet ezen valahol állítani, vagy ez "ilyen"?

(#1542) Brian_GT válasza Gabesz84 (#1541) üzenetére


Brian_GT
őstag

Valami alap joy beállítás lesz a gond, mert nekem tökéletesen gyorsan reagál a joy... gamepad testreszabás nincs a játékban.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#1543) drr válasza Gabesz84 (#1541) üzenetére


drr
őstag

Én a vsync-et szoktam kikapcsolni, az nálam látványosan megdobja a kormány reakcióját ;)

(#1544) Brian_GT válasza drr (#1543) üzenetére


Brian_GT
őstag

De man :) Az akkor nem az irányításon segít, hanem nincs meg az az fps a gépedtől ami a v-synchez kell és azért tűnik jobbnak, mert nem hal le a képernyő :D Nincs fps drop. Neki jól fut...elvileg de nem jó vmi a joyon...amúgy azt javaslom kérj kölcsön egy másik joy-t és nézd meg azzal is.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#1545) drr válasza Brian_GT (#1544) üzenetére


drr
őstag

Tesó! Már a második kormányomnál is ez segített, sőt XBOX kontinál is... :Y

(#1546) Gabesz84 válasza drr (#1543) üzenetére


Gabesz84
őstag

billentyűzettel is lassú, kétségbeesésemben azt is kipróbáltam.
Lehet a vsync lesz, vagy túl magasra húztam a grafikát... Bár ez sem hiszem hogy jobban igénybe venné a hardvert mint a GRID2, abban meg semmi ilyen jellegű bajom nem volt.

(#1548) Rossi


Rossi
addikt

Kb. egy hónapja először szántam rá magam, hogy multizzak, eddig csak racenet challenge-eket nyomtam...

Két verseny után You lost your connection...

Köszi.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1549) chungee


chungee
addikt

Elindítanám és ez fogad. Nálatok is?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.