Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#351) kpal válasza - = Zk = - (#301) üzenetére


kpal
veterán

Nekem már az írányitáson kívül nem számít semmi ,mert alapból szép a játék . :) Majd párnap múlva érzékelni fogom milyen lesz és mi jön át az érzésekből . :B

(#352) sirszevenap válasza Brian_GT (#350) üzenetére


sirszevenap
őstag

Én Hájgon :3 De nekem a graf/fps arány teljesen tökéletes most. Azért majd kipróbálom ha le lehet törölni abban az esetben ha csökken jóval az fps-em.

Bankkártyával? Hát persze!

(#353) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

háááát :U

nah...
tisztázni való kéne így... hát na

én a G1-hez fogom hasonlítani, mivel tény, majdnem 1,5(?!) évet toltam vele folyamatosan, napi szinten onlány.

az irányítása frankó. fényévekkel jobb, mint a G2... nincs az a driftelős kanyarbevétel. kell gépészkedni a kanyarban.
ami bosszant pöppet az a fékezés... nem úgy van, hoyg rövidebb féktávot veszel, mondván be van kalibrálva a xarod és majd beesel, de még időben lelassulsz. nem. beesel és kocc, csatt :W (ugye nem lehet kalibrálni még)

pl garázst mikor kapunk?! csapattárs?! ebay-es verdák?! (emlékszem, G1-ben hogy figyeltük a Lacettiket Ebay-ről... 3-4km/ó amit még pluszba tudott :C ) azt tudja vki?!... oké, mindenben a lvl3 és megnyílik vmi másik speckó event.. oké. és?! ennyi?!
szezononként annyi a dolgom, hoyg a szponzorok által megszabott verdákkal kel mennem?! na neee már -.-

apropó, LeMans van benne?!

(#336) Jim74
:R :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#354) GuruZone


GuruZone
őstag

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#355) sirszevenap válasza - = Zk = - (#353) üzenetére


sirszevenap
őstag

LeMans tuti nincs!

Bankkártyával? Hát persze!

(#356) - = Zk = - válasza sirszevenap (#355) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#357) sirszevenap válasza - = Zk = - (#356) üzenetére


sirszevenap
őstag

Meg mondjuk amit te kérdeztél arra is kíváncsi lennék. Jó lenne olyan kocsival menni amilyennel én akarok és olyan festésűvel amilyennel én akarok... Single is...

Bankkártyával? Hát persze!

(#358) - = Zk = - válasza kpal (#351) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hajrá hajrá :K

de ha a feltett kérdéseimre negatív válaszokat kapok, akkor biza nem leszek boldog :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#359) Phobion


Phobion
őstag

Ha jól láttam, akkor belsőnézetben a pilóta keze meg sem moccan váltásoknál (együléses autóknál), azért ilyen apróságokat illett volna megcsinálni. :U

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#360) Csapoati válasza - = Zk = - (#353) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem igazán értem, hogy miért szeretnéd ugyanazt, amit a Grid 1-ben láttál. Kell a változás, meg akkor meg az menne, hogy "csak a grafikai motort cserélték ki a sunyik és elkérik érte a lóvét!". ;] Csapattárs lesz, az tuti, és lehet használtan is kocsit venni (legalábbis a fejlesztői videóban ezt mondták). Le Mans nincs, de a nyakamat tenném rá, hogy az egyik tematikus dlc arról fog szólni (pár LMP autó, maga a pálya és egy 24h=24 min mód). :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#361) - = Zk = - válasza Csapoati (#360) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hidd el, én nem rinyálnék, ha kaptam volna egy Grid1 v2.0-át :N
igen, gondolkodtam én is, hogy DLC....

(#362) kpal
úgyvan... :K
szerk
remélem minél hamarabb kipróbálod Te is. érdekel, mi lesz a Te véleményed....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#362) kpal válasza - = Zk = - (#353) üzenetére


kpal
veterán

eza fékezős dolog elég sok galibát okozhat online élő emerekkel ,sok vita tárgya lesz :( G1 ritka volt az ilyen ,szinte mindig ellehetett surrannia másik mellet úgy hogy nem volt baja egyikünknek sem . :)

#361) - = Zk = - G1 2.0 legjobb lett volna . :K

[ Szerkesztve ]

(#363) dragonfx


dragonfx
veterán

ez a grid2 höz képest egy kula.
fizika egy fos lassan halad a kocsi. a driftelés meg egy örület halákl fos xar...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#364) Ghard válasza dragonfx (#363) üzenetére


Ghard
őstag

:R

(#365) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

DLC eltávolítható vajon? Ha sokat esne miatta az FPS? :U

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#366) nanus válasza Phobion (#359) üzenetére


nanus
senior tag

Rosszul látod meg fog moccanni :K :D

[ Szerkesztve ]

(#367) Csapoati válasza Rolly Dy07 (#365) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fentebb írták, hogy elég mediumra visszavenni a textúrákat menüből.

dragonfx: Hát ez aztán jó szofisztikált vélemény volt. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#368) Rototti válasza Jim74 (#336) üzenetére


Rototti
senior tag

Egyértelműen célkeresztben van a játék, de nem tudom, hogy lenne-e rá időm, hogy rendesen toljam. Előtte még úgyis megnézem a "demót" és az alapján fogom eldönteni, hogy jöhet-e a game. :)

Kimi - The King of Spa

(#369) drr válasza Rototti (#368) üzenetére


drr
őstag

Tetszeni fog :-)

(#370) Rossi válasza Rossi (#194) üzenetére


Rossi
addikt

Újrahúztam a wint, mondván vesszen aminek vesznie kell, csak menjen a Grid... :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#371) Brian_GT válasza Csapoati (#360) üzenetére


Brian_GT
őstag

Szerintem is lesz...már az endurance versenyforma kiállt érte... tuti nem lőnek ekkorát mellé főleg, hogy az 1ben is benne volt szépen pl az Audi akkori R15-se... mit tudnék örülni ha az idei R18 E-tron Ultra benne lenne majd egy dlc pack-ként a La Sarthe mellé... mármint a tavalyi mert külsőleg nem lett más csak picit az idei kocsijuk...

dragonfx: Gratulálunk, megérkezett az első troll aki gondolom már nagyban tolja a törtet, mert ő a király vele.... nem megy a kocsi meg lassú stb??? ember ültél már autóban??? Grid2 irányítás és egyéb téren úgymond egy kitekintés volt, ha veszed a 3-at és az 1et... elment egy árkádosabb irányba, de látom neked ez a baj, hogy nem tudsz 300al belemenni a másikba...csak az a baj élőben az autóban fék is van... biztos láttál már olyat képekről :)

És köszönjük építő jellegű kritikádat, iszunk rád 1et megígérjük!!!

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#372) CJ4567 válasza - = Zk = - (#353) üzenetére


CJ4567
veterán

Lemans szerű az Endurance nem? Még odáig nem jutottam úgyhogy nem tudom, nekem nincs gondom a fékkel, se billentyűzettel, se Ps2 controllerrel, de lehet nem játszottam eleget az elsővel.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#373) - = Zk = - válasza CJ4567 (#372) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem, Le Mans... mint az igazi Le Mans :D
rövidítve 24percig mész a Le Mans pályán :D van közte ugye a napszakváltozás és ennyi. eleinte kölcsön csapatokhoz szerződsz, aztán ha lesz zséd, veszel verdát. ennyi... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#374) djculture


djculture
félisten

Megérkezett a seasson pass is alig 28euroért... 8dlc lesz a leirás szerint

[ Szerkesztve ]

(#375) albert8


albert8
addikt

Jó ez srácok. A belső nézet még elég homály, de ez van. A drift irányitása is érdekes, sose akar felváltani. :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#376) Ghard


Ghard
őstag

Azért az online részt elvitték rendesen a free2play féle játssz nagyon sokat és növelj nem egy, hanem sok számot irányba. :(((
Van az 5 fő kategória, külön szintekkel. Egyjátékosban szinttől függően nyílnak a versenyek, többjátékosban még nem jöttem rá mi értelme van, talán csak jelzi, hogy az illető x kategóriában mennyit játszott. Persze a szintek teljesen külön vannak egy- és többjátékos módban.

Az autóknak megint külön szintje van, annál nagyobb, minél többet használjuk. Ez azért vicces, mert a tuninghoz minden autónak kölün szintet kell növelni, függetlenül a fő kategória szinttől. Ha nincs saját autó, lehet választani az alapokból, de ilyenkor nem lehet tuningolni és a szint sem fog nőni.
Van pl a street fő kategória

Ezen belül meg a különböző kisebb kategóriák. Hiába van egy adott kategóriában x szintű autó, a többit 1ről kell kezdeni...
Street- Hot hatch

Street- Performance

A tuning menü marha egyszerű, van pár téglalap és kész:

Szükséges szint fentről:30,20,50,15,10.
Van még egy állítási lehetőség, aki a joyos advancedes fékkel akart trükközni, itt lehet valamennyit.

És amiért még meg kell küzdeni, az a garázsban a hely. Van pár hely alapból, de a 9. slotért global lvl40 kell, 10 helyért már lvl50. Azért nem semmi, hogy autóból rengeteg van. Ez a szint valami összesített féle.

[ Szerkesztve ]

(#377) Ghard


Ghard
őstag

Még valami. Nincs Le Mans,se Audi R15-18 :)
Van viszont Lola B12,Mazda 787B meg Ford GT40.
Egyjátékosban úgy látom nem lehet saját autó, mindig az van amit a csapat ad.

(#378) drr


drr
őstag

Baba a gém!!!!!!!!!!!!!!! :K :Y :C :D :DD

(#379) dragonfx válasza Brian_GT (#371) üzenetére


dragonfx
veterán

De csak heineken.t
A 2es drift resze irto jó volt...ebbe meg helybe elfustol csak a kocsi

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#380) intercooler válasza dragonfx (#379) üzenetére


intercooler
őstag

a 2 drift része jó volt? Az egyel játszottál? na az jó volt, szerintem még az autosporténál is jobb.

(#381) #57770240 válasza intercooler (#380) üzenetére


#57770240
törölt tag

Ja, ahol kipörgésgátló nélkül elindultál és már füstfelhő képződött + azonnal kipördültél?

(#382) intercooler válasza #57770240 (#381) üzenetére


intercooler
őstag

az volt a legjobb oda már keleltt tudás főleg az rx7-hez. A 2-ben azt nem nevezném driftnek :( pedig nagyon szeretem grid-ben 1 online profilt csak driftel toltam végig.

(#383) PiE137


PiE137
senior tag

Most töltöm lefele a gammát! Remélem már unlockolták a steamben... 😊

(#384) intercooler


intercooler
őstag

Harcra fel ;)

(#385) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Már régen vártam ennyire, hogy vége legyen a munkaidőmnek!!!!!

(#386) intercooler


intercooler
őstag

Aki esetleg úgy járna mint én, indításnál black screen itt a megoldás:

If you are experiencing random crashes while loading the game, you can try the following workaround:

In Documents, go to DocumentsMy GamesGRID 2hardwaresettings.
You should look for the file named hardware_settings_config.xml.
Open the file in a text editor and look for the line:
directx forcedx10=”false”
Once, you find it, you should change it as follows:
directx forcedx10=”true”
Save the changes and run the game again

(#387) Sonja válasza albert8 (#375) üzenetére


Sonja
veterán

Arra is van megoldás. :)

Grid Autosport mod removes cockpit cam blur

Mondjuk nem csodálom, hogy "elmosták". :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#388) PiE137 válasza intercooler (#384) üzenetére


PiE137
senior tag

hmm...saját room, v netről szedted? :DDD

(#389) intercooler válasza PiE137 (#388) üzenetére


intercooler
őstag

Saját. Meg készül az új cockpit is :D

(#390) kpal válasza Ghard (#376) üzenetére


kpal
veterán

online-t mer kell ennyire eltolnuk :( ,1-nek jo,egyszerü,átlathato volt.

(#391) kpal válasza intercooler (#384) üzenetére


kpal
veterán

wow! Ilyen cuccal lekörözöd billes emberekt :)

(#380) intercooler : igen 1-nek drift-je etalon marad :)

(#392) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Nem sokára jön dobozosan a kicsike! :K Összességében megéri a pénzét, mint mondtok? Online élvezetes?

Bankkártyával? Hát persze!

(#393) Csapoati válasza kpal (#391) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem a cuccon múlik (főleg egy árkád játéknál), de ettől függetlenül ügyes a kolléga. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#394) djculture


djculture
félisten

Az biztos hogy a fékezés az szörnyű, az még a kettesben is jobb volt egyesröl már nem beszélve.

(#395) CJ4567


CJ4567
veterán

Ez kész, boring shit game, Project Cars is better, profilnévről már nem is beszélek :W Szerintem egy szimulátort nem kéne egy félig árkád félig szimulátor játékhoz hasonlítani :U
(#387) Sonja Nálam működnek a visszapillantók, igaz homályos eléggé.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#396) intercooler válasza kpal (#391) üzenetére


intercooler
őstag

Kösz!
Itt talán inkább mint a 2őben ott majdnem mind1 volt mivel mész, sőt az egyik "legjobb" játékos is billel tolta.
Ezt először billel próbáltam nekem :N nem tudsz szépen kanyarodni kigyorsítani stb.
Meg nem is azért van a kormány hogy na, nekem ez adja az élményt meg azért elég szépen megyeget vele :)

15perc és jön 1 videó

(#397) PiE137 válasza intercooler (#389) üzenetére


PiE137
senior tag

Akkor nem semmi, gratula!
Nem zavaró ilyen közelről nézni egy 32"-os TV-t :F
Azért is kérdezem, mert én is lehet veszek 7végén egy 40"-ost, a VB miatt most ingyen hitel van mindenhol... :B Jó nagy asztalom van nekem is, de jóval távolabb én se tudnám tenni... ;)

[ Szerkesztve ]

(#398) Tirexi


Tirexi
addikt

Kénytelen voltam berakni a verseny közben valami Hardstyle zenét mert ez a game olyan unalmas, hogy kajak elalszok rajta.
A belső nézet meg egy undorító mosott homályos semmirevaló textúra paca.
A nehézségi szintek is tiszta nevetségesek, a fizikáról meg már nem is érdemes beszélni.
Az AI olyan mintha Dodzsem-eznék. Mintha ott sem lennék a pályán.

Ez a játék egy nagy nulla lett szvsz. És ezért kértek tőlem 25Euro-t? LOL.

Budget kategória kb ér leárazva 5$-t.

(#395) CJ4567:
Köszi az ingyen reklámot. :R

[ Szerkesztve ]

(#399) #57770240 válasza Tirexi (#398) üzenetére


#57770240
törölt tag

És én még mertem azt hinni, hogy egy értelmes videós vagy. :|

(#400) Föcsök válasza intercooler (#396) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Hát attól még hogy billel tolta lehet a legjobb. Nem kell idézőjelbe rakni. Ha elverte a népet akkor elverte, vagy miért raktad idézőjelbe, szerinted bill-el könnyebb elérni jobb eredményt (szerintem k-rvára nem, én azzal tolom). A setup-od meg szép.

szerk: wow itt van Tirexi, nem láttam még eddig az itteni profilját.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.