Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#751) dunc válasza raggg (#750) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem is mindig vált!

(#752) Viper26 válasza intercooler (#749) üzenetére


Viper26
nagyúr

Elérhető, de csak 360p-ben. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#753) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sziasztok!

27-én én is megvettem a gammát, sokat nem játszottam vele, de eddig tetszik, racenetre még nem regeltem, előtte még gyakorlok egy kicsit, rég nem játszottam már ilyen játékokkal, lekötött a BF4. :)
Majd ha itt is lehet barátokat jelölgetni és privát játékokat indítani, az nagyon jó lenne, mert szeretek fer játékosokkal játszani, és itt előbb találok mint a neten. :) Nekem nem fontos az első hely, a csatázások sokkal többet adnak.

no brain, no problem

(#754) polonic


polonic
félisten

A high resolution pack mennyire fogja vissza a teljesítményt?

(#755) kpal válasza polonic (#754) üzenetére


kpal
veterán

Eddig amit írtak páran itt-ott kb -5fps. Bár azt nem tudom befolyásoló tényező-e multinál ,hogy kinek van kinek nincs fent .

[ Szerkesztve ]

(#756) daveoff válasza polonic (#754) üzenetére


daveoff
veterán

Semennyire nem fogja vissza, FHD-ban észre se venni, hogy telepítve van.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#757) FoxiestFox válasza daveoff (#756) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azt elhiszem, hogy 290-en nem fogja vissza :DDD
De nem mindenki játszik erős géppel..

(#758) Brian_GT válasza FoxiestFox (#757) üzenetére


Brian_GT
őstag

de aki nem játszik erős géppel az ne rakja fel...alapból aki medium grafikán tolja semmi értelme a texture pack-nak, mert egyrészt még jobban visszafogná a gépet...2. megoldották azzal, hogy olyan grafikai beállításon be sem kapcsol... annak érdemes felrakni aki így is úgy is fullon tolja...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#759) FoxiestFox válasza Brian_GT (#758) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Világos.

(#760) Csapoati válasza #70869248 (#748) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pár gondolat ezekhez:

Az irányítás szubjektív ugye, de szerintem a full árkádtól azért messze van szerencsére (nem Grid 1-2 vagy NFS szint). Nyilván nem szimulátor, de bill-el is jól terelgethetők a kocsik. Nálam ez hatalmas pozitívum.
Az AI tényleg elég hülye sokszor (nekem is jönnek, ezért én is kénytelen vagyok 2-3 flashbacket használni), és néha még csal is. A legszembetűnőbb mindez a túraautóknál. Időmérőn 3 másodpercet szoktam nekik adni (mediumon), erre a futamon hibátlan menettel nyerek 1,5 másodperccel? Más versenytípusnál meg simán nyerek az utolsó helyről rajtolva is.
A karrier kerete nekem is soványka, itt még a WSR téma sincs meg, mint az előző részben, viszont az 5 különböző versenytípus bejön. Az Eau Rouge meg visszafelé is félelmetes, főleg az alsó része. :D
Lehet, hogy ha nem mediumon, hanem very hardon nyomnám, akkor én is anyáznék sűrűn. :D
A Tocát meg szerintem örökre elfelejthetjük, pedig nekem is a 3. része a kedvenc autós játékom. Mondjuk a fizika ott is érdekes volt pl. a rally részeknél. Az Autosport viszont egyértelműen jobb a Grid 2-nél, szerintem ebben egyetérthetünk.
Egyébként nem hallottam mástól ezt a váltós dolgot, nem lehet, hogy a kapcsoló szarakodik? Bár akkor más játékban is rossz lenne, gondolom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#761) zolee5016


zolee5016
őstag

hello itt is....
ma megvettem, letöltöttem ,és kipróbáltam.............
azt hiszem ez lett az amit tavaly a Grid 1 folytatásaként vártam.........ez nem 2 hetes kinlódás és uninstall lesz mint a 2......
ez kellett :C eddig pozitív a dolog nálam.. :K
semmi idióta kilincses meg csúszkálós ha kell ha nem driftelős cucc..
..ha lesz több időm gyakorlok és online is összefuthatunk.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#762) zsomboor válasza Csapoati (#744) üzenetére


zsomboor
tag

Hát lehet én vagyok vak, de én semmi nyomát nem láttam rendes chat-nek így pár óra játék után se, egyedül a voice chat mint a 2-ben. :F

Mindenesetre így némi játék után én is leírnám a véleményem.
Ugyebár az első résszel játszottam rengeteget, ezekután a kettő hatalmas csalódás lett, fél óra után repült is tőlem. Cseppet sem hiányzott ez a beteg fizika amit nfs-ben is nyomatnak (nyomattak?) az utóbbi időben, hogy ha fejen állsz se tudsz kanyart bevenni anélkül hogy 60 fokos szögben csúszva haladnál előre.
Ezek után ugye bejelentik ezt, várni vártam magát a játékot, némi reménnyel, de elvárásom nem igazán volt, így nincs miben csalódni.

Na ehhez képest, egész jó lett szerintem, legalábbis ami a fizikát illeti. (de ha lehetne akkor az 1-ét választanám azt hiszem)
Illetve nem egészen, csak részben. Mert vannak autók (pl Cat A túra autók), amikkel nagyjából képtelenség egyenesen menni, nagyobb sebességeknél rettenetesen imbolyog, ezekkel online egymás mellett menni majdnemhogy életveszély. Ugyan bill-el megyek, de alapjában véve nem az a baj hogy csúszik az autó vagy hogy nem tudom eléggé adagolni a kormányzást, hanem hogy olyan mintha fújná a szél jobbra balra egyfolytában, ezen pedig aligha segít sokat egy kontroller vagy kormány. Az olyanokkal ami csúszik, például Shelby Daytona vagy GT40 semmi bajom, azokkal el lehet boldugulni így is, sőt külön jó :C
A többi viszont, ami nem ilyen mint amit itt leírtam feljebb, egyelőre bejött nekem, az idő majd megmondja hogy mennyire tud lekötni.

A másik dolog pedig a segítségek, amik hát, eléggé érdekesek. Persze értem, abból ne legyen senkinek előnye hogy segítségekkel megy, ne lehessen úgymenni az abszolút legjobb időt. De ez talán kicsit túl sok, így nagyjából használhatatlanok. Kivéve talán az automata váltót, amit amúgy kénytelen vagyok használni, úgyhogy nem is bánok. Persze az is jobb lenne manuálisan, csak hát billentyűzettel nem nagyon lehet megoldani. Ilyen játékoktól meg messze távoltartottam mindig is a kormányt, valahogy nem lehet érezni normálisan, és ha nem érzem akkor olyan semmilyen na, nem szeretek ilyet kormánnyal játszani.
Az első részben nem volt ilyen "szemét" a segítség, mégis úgy lehetett jobb időt menni ha ki voltak kapcsolva és volt valami kontroller mellé. Ellenben ha billentyűzettel be voltak kapcsolva, akkor lehetett normálisan vezetni anélkül hogy egyfolytában csúszna-mászna, fékezésnél meg blokkolna, illetve nem húzott szándékosan és ennyire nyílvánvalóan vissza mint itt. Jelenleg még billentyűzeten is sokkal jobb minden segítséget kikapcsolni, mert lépten-nyomon blokkolt kerekekkel is hamarabb le lehet fékezni az autót mint ABS-el. Ugyan így TC-t is teljesen felesleges használni, ha minden kanyarból füstölve jössz ki, akkor is gyorsabb leszel mint ha be van kapcsolva, plusz még váltásokkor és rajtnál is rettenetesen lelassít.
Mondjuk az is igaz, hogy itt kikapcsolt segítségekkel is lehet billentyűzettel menni, nem csúszik olyan szinten mint az 1-ben például, ezért mindenképpen úgy érdemes menni. Lehet van akinek először elég nehéz úgy, de ha hozzászokik az ember, akkor sokkal gyorsabb itt.

Csak egy példának, billentyűzettel minden segítség off az automata váltót leszámítva, leges legelőször mentem ezzel az autóval, a pályán meg egy pár kört még a karrier elején a virágboltival. (látszik is az elején az óvatoskodásból, meg aztán elrontott féktávok tömegéből) [link]

Online pedig egyelőre nem nagyon volt gáz, 1-1 fékezni nem tudó akadt, meg 1 csaló is sajnos (illetve 1 tuti csaló, a többiekről nem igazán tudnám megmondani), de ezeket meg a verseny végén mindig kilökte magából a "tömeg", úgyhogy élvezhető volt, ha ez így marad akkor teljesen jó, az én igényeimnek legalább is :D

[ Szerkesztve ]

(#763) Balage195


Balage195
csendes tag

Úgy néz ki akkor egyedül nekem nem jött be a Multi része 1 versenyt nem tudok úgy megcsinálni hogy ne löknének ki vagy annyira összetörik az autó hogy kanyarodni nem lehet vele Grid 2-ben nem volt ennyi balfasz nagyon elbasszák a játékot :S legalább azt megcsinálhatták volna hogy törést kikapcsolják playlistbe :(

eddig 0 a multi

(#764) GuruZone


GuruZone
őstag

én is beírom a véleményem, Logitech Driving Force GT-vel egy álom a játék,
de rengeteg gyors autó (pl Ariekl Atom) túlkormányzott, ezt úgy tudom orvosolni, ha a 250°-os kormányfordulási szögemet 350-re állítom (vagy magasabbra) és utánaállítom a steering sensitivity-t a játékban.

Multiban rengeteget toltuk már, és rengeteg jó versenyt futottunk.

A fizika egyértelműen sokat javult. A test-test elleni küzdelmek és Formula autós "kerék a keréken" csaták közepette sokkal nehezebb a betonfalban vagy a bukótérben végezni, igazi baromnak kell lenni hozzá.
Ha ésszel mész és ügyesen kontrollálod az autót, lehet kicsit is bukni, nem kell eldobni a versenyt egyből.

Még nem írtam be, de vegyetek fel nyugodtan barátnak, aki még nem tette meg! Steam nick: guruzone

Az ilyen befutók mindenaposak:

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#765) GuruZone válasza GuruZone (#764) üzenetére


GuruZone
őstag

lejárt a szerkesztési idő,

természetesen a képen nem verseny eredmény, hanem Time Attack idők láthatóak.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#766) sirszevenap válasza GuruZone (#764) üzenetére


sirszevenap
őstag

Na ne már, legalább azt a szörnyűséges köridőmet kitakarhattad volna! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#767) wolfman


wolfman
veterán

Van nekem egy i3 4330-as CPUm a benne lévő Intel HD4600-as IGP-vel mellettük 4Gb memória. Szerintetek max grafikán 1280x1024-es felbontáson hogy menne(HD textúra nélkül)?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#768) Csapoati válasza wolfman (#767) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát az IGP miatt jó kérdés... maxon szerintem tuti nem fog menni. Nálam ugyanilyen felbontásban maxon 60-70 fps, de HD7790-nel. Szerintem próbáld ki a "demót". :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#769) scampolo84


scampolo84
aktív tag

Mivel pár napig csak a szomszédnál játszottam ;] így én is beruháztam a gammára, szóval ha vagyunk, leszünk mehet az ONline....

Steam: scampolo84

Aki akar barátkozhat :P

(#770) raggg


raggg
senior tag

Engem is bátran felvehet, aki szeretne gurulni, egyelőre csak a single-t nyúztam de már van önbizalom. ;]

ragklaatPS

(#771) polonic


polonic
félisten

Melyik racenet clubokba lehet csatlakozni? Van már ph-s? Egyáltalán lehet többen is lenni? Azt nem is néztem.

@Csapoati abba a klubba csatlakoztam, ha nem baj, amelyikben te is vagy.

(#772) GuruZone válasza sirszevenap (#766) üzenetére


GuruZone
őstag

1 másodperc nagy szégyen ? :))

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#773) raggg


raggg
senior tag

Ha van valami nyílt PH-s klb, akkor csatlakoznék én is

ragklaatPS

(#774) sirszevenap válasza GuruZone (#772) üzenetére


sirszevenap
őstag

Engem csak az érdekel, hogy utolsó előtti lettem! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#775) Csapoati válasza polonic (#771) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, sot... :) Bar online meg en se mentem, de majd a karrier utan. Hatha addigra te is jossz, Dirt 3-ban jokat mentunk egyutt. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#776) polonic válasza Csapoati (#775) üzenetére


polonic
félisten

Igen, az tényleg jó volt.
Én is csak a karrier után megyek multit. Majd végzek és jönni fogok. :)

(#777) raggg


raggg
senior tag

Nem tudom más fáradt-e már vele, de én most csináltam egy klubot. Ugyan a leírás angol mert ékezetes karaktereket nem engedett írni, csatlakozzatok bátran! :)

PROHARDVER KLUB @ RaceNet
[PROHARDVER KLUB]

ragklaatPS

(#778) polonic válasza raggg (#777) üzenetére


polonic
félisten

Jelentkeztem.

(#779) polonic


polonic
félisten

feltettem a hi-res texture packot, és azt veszem észre, hogy néha megakad a játék
ha ez kanyarban történik, az roppant idegesítő

ti tapasztaltok ilyet?

(#780) jaddz90


jaddz90
tag

Engem is vegyetek fel bátran: jaddz90
(Ha épp nem vagyok a gépnél, még az is lehet hogy az asszony szívesen Grid-ezik egyet.. Igaz Sirszevenap? :) )

(#781) raggg


raggg
senior tag

Na három embert már visszajelöltem: ALBERTSMID, POLONIC, SZEVENAP. Gyertek gyertek. :)

ragklaatPS

(#782) jaddz90 válasza raggg (#781) üzenetére


jaddz90
tag

<- Szintén zenész.

(#783) mcwolf79 válasza polonic (#778) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én is.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#784) daveoff válasza raggg (#781) üzenetére


daveoff
veterán

Én is jelentkeztem... :R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#785) raggg válasza daveoff (#784) üzenetére


raggg
senior tag

Eddig mindenki megvan! Igyekszem minden requestet a leggyorsabban fogadni. :) Egy-két embernek aki ráér az ilyen adminisztrációs dolgokra még adnék admin jogot ha lehet, mert nem mindig leszek gépnél.

ragklaatPS

(#786) mrterminator válasza raggg (#785) üzenetére


mrterminator
aktív tag

BLACKBOXGG néven felvettél köszi! Rövid bemutatkozásom ide leröffentem:
Csak Online játszok a Griddel, minden segítség off, (+manuál váltó, belső nézet) és Xbox360 Gamepad. kb így a középmezőnybe végzek a noname emberekkel, mert ugye az elő kanyar után utolsóként kezdem az üldözésüket :S (kilökés stb miatt). Remélem Veletek élvezetes lesz!

Lesz este gurulás?

[ Szerkesztve ]

(#787) Rossi válasza raggg (#777) üzenetére


Rossi
addikt

Csatlakoztam, pls let me in!!! :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#788) sirszevenap válasza jaddz90 (#780) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ne viccelj , az a kedvesed volt? Hát majdnem szét alázott! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#789) wolfman


wolfman
veterán

Márpedig hátsó kerekes autóval endurance-ban kopó kerekekkel menni k..va sz@r! 30x kezdtem neki egy futamnak, meguntam, majdnem belebasztam a monitorba. Ez így nem élvezetes!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#790) albert8 válasza raggg (#785) üzenetére


albert8
addikt

Nekem jöhet én ráérek. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#791) - = Zk = - válasza wolfman (#789) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én ezért szoktam a TC-t rányomni...
rutinos bill/monitor/pad rongáló vagyok -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#792) Csapoati válasza wolfman (#789) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát nem tudom, akkor az irányítás tényleg nem fekszik neked. Nem dicsekvésből mondom, de általában kényelmesen szoktam nyerni úgy, hogy 20% alá még nem igazán ment egyik kerék sem a végére. Próbálj meg a beállításokkal játszani, ha lehet, illetve a kanyarokban tényleg mint a hímes tojással, úgy bánj a gázzal. Ha meg az ellenfelek túl nehezek, nem szégyen lejjebb menni kicsit egy-egy verseny erejéig.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#793) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Srácok. Véletlenül nem tudjátok, h online meccs leges legvégén az összesítés miért nem látható?! Csak kint lobby-ba lehet az össz pontokat látni, de nincs az az ember aki megtudná nézegetni, hogy végül is hányadik az annyiadik, mivel 1, nem sorba van rakva a lobbyba a végén. 2, kilépkednek rögtön az emberek és máris nem reális a végeredmény, még ha meg is tudnám nézni. Olyan nomád megoldást találtam , hogy gyorsan lefényképezem és van időm sorba rakni az emberkéket, hogy végül is tudjam, hogy hányadik helyen végeztem.
Lehet csak én nem látom, de ha ez így van akkor kérlek mondjátok meg merre keressem, mert nagyon bosszantó! :DDD Úgy szeretném látni, mint ahogy két meccs között mutatja, hogy az aktuálisan szerzett pontszám, majd az összpontszám sorba rakva.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#794) wolfman válasza Csapoati (#792) üzenetére


wolfman
veterán

Mediumon nyomom. Ennél nincs pofám lejjebb menni. :)
De ahogy nézem mindenkinek a mezőnyben összkerekes verdája van (Audik) csak nekem van SLS Mercim hátsó kerékkel. Ha meg bekapcsolok a TC-t annyira visszaveszi a gép a sebességet kigyorsuláskor, hogy mindenki otthagy a fenébe. Billentyűs játékhoz kellene TC, de nem túl jól lőtték be hozzá a tulajdonságokat.
Az előző posztom előtt nyomtam a sokadik próbálkozásra egy olyan versenyt, hogy végig szenvedtem, de sikerült elérni az utolsó 30mp-et harmadikként, és az utólsó előttu kanyarban az eggyik opponent nekem koccant ami elég volt hogy kipördüljek, természetesen addigra már a visszajátszás elfogyott. :(
Anyám meg is jegyezte, hogy ez valszeg nem nekem való, inkább igyunk meg egy sört.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#795) sirszevenap válasza wolfman (#794) üzenetére


sirszevenap
őstag

:DDD :DDD :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#796) CJ4567 válasza wolfman (#794) üzenetére


CJ4567
veterán

Engem a célegyenes előtt kb. 10 méterrel pörgetett ki, na akkor mérges voltam :DDD

No Sana No Life

(#797) daveoff válasza wolfman (#794) üzenetére


daveoff
veterán

Billentyűzettel tényleg halál hátsó kerekessel menni, rengeteget kell játszani a gázadással, nehéz jó köridőt menni, úgy eldobja magát hogy öröm nézni. Én hardon játszok, és most pont Open Wheel-t játszottam, nagyon felidegelt engem is. Csak annyit tudok javasolni, hogy próbáld meg pumpálni a gázt kanyarban, és kanyar kijáratnál.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#798) Rolly Dy07 válasza polonic (#779) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Nekem is meg meg akadt, de én csak a Bencset futtattam le. Aztán leraktam mediumra pack miatt. Lehet lassan öregszik a videókarim (Asszem HD5770)

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#799) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok! :)

Sikerült menni ma pár karikát!

Mit mondjak? :F

Ha osztályozni kellene, akkor:
Irányítás: 4,
Grafika: 5 (bár ez a leg lényegtelenebb),
Autók fizikája: 0 (azért nem 1-es, mert az már dicséret lenne)! A GRID 1-nek az autó fizikáját fikázták anno! Akkor ez -10! ;) Köze nincs az autók viselkedéséhez! :N Olyan rFactor-os érzés! :K
Menü: Nagyon kusza, esetleg 2-es! Jóindulattal! ;)

Olyan félkésznek tűnik!!! Remélem azért hamarosan javítanak rajta és legalább közelíteni fog a valósághoz (valamennyire)! Az egész olyan, mint amikor a GRID 1-ben kikapcsolt (minden OFF) segítségekkel mentünk! :K

Ne aggódjon senki, én ezzel be is fejeztem a game jellemzését, igazából ennél többet nem is nagyon van mit mondani róla, nincs miről beszélni! :N Ilyen és pont! :K

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#800) Csapoati válasza Syrius XIX (#799) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én csak egyet nem értek. Ha rFactoros, az azt jelenti, hogy reálisabb a fizika, mint az eddigi részeké (ez így is van), ugyanis az rF egy szimulátor. Akkor miért kéne közelítenie a valósághoz? Vagy nem értem akkor, mi a gond vele? Az, hogy nem lehet taposni a féket ABS offal? Vagy hogy a hátsókerekes autók dobálják a seggüket, a FWD-sek meg tolják az orrukat? Őszintén kérdezem, hátha lehet segíteni rajta beállítással.
A Grid 1-nek meg totál árkád fizikája volt (pl alacsony sebességnél hihetetlen módon lehetett cibálni a túraautókat is), sokan meg azt nem szerették. Az Autosport szerintem megtalálta a jó egyensúlyt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.