Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#1451) polonic válasza Rossi (#1450) üzenetére


polonic
félisten

Sajna a ma este már nem jó. 2 hétig megint nem leszek.

(#1452) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok srácok!

Valaki + tudná mondani nekem, ha az autó opciók között, Livery-nek ott van, h:

és felteszem, akkor a klubnak szerzek pontot? :F

Előre is thx a választ! ;)

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1453) Brian_GT válasza Syrius XIX (#1452) üzenetére


Brian_GT
őstag

A klubnak igen de gyakorlatban ez annyit tesz a toplistán húzod a team-et....ennél fontosabb, hogy ha saját autóra felrakod ugyebár akkor extra pontokat is kapsz, ha teljesíted a szponzor küldiket stb...ami meg jól jön a tuningra.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#1454) BraveHeart


BraveHeart
tag

Hi All!

Tudna valaki segíteni abban, hogy miért nincs force feedbackem? Grid 1-ben, 2-ben van, de itt az Autosportban nincs... (R660Gt) így elég lagymatag ez a rész...
Előre is köszi a segítséget! :R

★�◄╣♛★☆███♪♫★♪♫███☆★♛╠►�★

(#1455) Rossi válasza polonic (#1451) üzenetére


Rossi
addikt

Én sem tudok végül, net elszállt, 72 órán belül javítják...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1456) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#1457) Syrius XIX válasza Brian_GT (#1453) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Thx a választ!

Természetesen csak saját autóra teszem fel! :K
A Racenet Challenge-ket igyekszem mindig megcsinálni! :B
Multiban nem gondolkodok, mert ahhoz kevés vagyok! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1458) Balage195


Balage195
csendes tag

Sziasztok!

végre gamepad-ról kormány-ra váltok :) Véleményetek szerint a Logitech Driving Force GT megéri-e mert azt néztem ki

(#1459) Csapoati válasza Balage195 (#1458) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Erre a jatekra szerintem felesleges, de ha szimulatorokkal is jatszol/jatszanal, akkor megeri, mert jo kormany.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1460) Brian_GT válasza Balage195 (#1458) üzenetére


Brian_GT
őstag

Olyanom volt, maximálisan meg voltam elégedve vele.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#1461) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ez elég karcsú a multihoz :(((:

Na 11111111, ez van!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1462) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Új DLC, de nagyon karcsú ez így, gyakorlatilag átemelték a sprint pályákat a Grid 2-ből. 0 új autó... :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1463) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Mi történt a PH-s csapattal?
Megszűnt?

(#1464) Rossi válasza Dr. Gonzο (#1463) üzenetére


Rossi
addikt

Nem tudok róla, hogy megszűnt volna.

Páran toljuk még.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1465) Rossi válasza Csapoati (#1462) üzenetére


Rossi
addikt

Azért megvettem, jók voltak a sprint pályák.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1466) Dr. Gonzο válasza Rossi (#1464) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Nekem tegnap eltűnt!
Biztos kirúgtak! :)

(#1467) Rossi válasza Dr. Gonzο (#1466) üzenetére


Rossi
addikt

Csak nem... :DDD

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1468) raggg válasza Rossi (#1467) üzenetére


raggg
senior tag

Jaja! Én nem rúgtam ki senkit, más szerintem nem is tud olyat. :)

ragklaatPS

(#1469) Win-T


Win-T
senior tag

Nekem hetek óta nem sikerült úgy belépnem a játékba, hogy bárki online legyen a PH klubban, pedig egyáltalán nem lehetetlen időpontokban szoktam játszani. :)

Más: Ezt a Sprint DLC-t ha megveszem akkor van rá esély, hogy playlistekben is játszhassak rajtuk vagy úgy járok vele mint az Grid 2-ben az autósokkal, hogy max akkor megyek rajtuk/velük ha single playerben beállítom magamnak őket?

(#1470) Rossi válasza raggg (#1468) üzenetére


Rossi
addikt

Lehet változtatni a club liveryn?

Ha adsz jogot, szívesen elszórakozok vele.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1471) raggg válasza Rossi (#1470) üzenetére


raggg
senior tag

Naná!

Viszont azt javaslom, hogy a vitát elkerüljük, a mostanit készítő kolléga is hagyja jóvá légyszi a változtatást (nem emlékszem sajnos pontosan ki csinálta a mostanit. kezet a magasba).

ragklaatPS

(#1472) Rossi válasza raggg (#1471) üzenetére


Rossi
addikt

Vélemény?



"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1473) albert8


albert8
addikt

Valaki lesz mostanában? hétvégén? :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1474) Rossi


Rossi
addikt

25 EUR steamen az Autosport.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1475) Syrius XIX válasza Csapoati (#1462) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ezen már valahogy + sem lepődök! :N
Ugyanazt eljátszák, mint a GRID 2-vel: kiadják a játékot (talán 50%-osan) félkészen, aztán minden szart +vetetnek külön-külön! Király stratégia! :K

A very big GRAT CM!!! :C

A GRID 2-höz +vettem mindent, ehhez nem fogok semmit, nem ér annyit!

Részemről ennyi (mielőtt +szólnátok ezért, nem rosszindulatból írtam, de ez az igazság - ami lehet, h fájdalmas, de akkor is -)!

:R

(#1469) Win-T: Minden nap ~ 19 : 00-tól 21 : 30-ig ONLINE vagyok (Lehet nem Autosport-ban, de ONLINE)) :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1476) Rossi


Rossi
addikt

Ha a legjobb köridő (SPARTACUS - spanyol) 1:21, a második 1:29, és ez arányaiban minden versenyen megfigyelhet, akkor a spanyol úriemberrel valami nem stimmel, nem?

23-24-es szintű volt adott discipline-ben...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1477) Rossi


Rossi
addikt

Racenet Challenge-ben mi ez a Party Mode?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1478) Syrius XIX válasza Rossi (#1477) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A heti etap utolsó versenye mindig "Party Mode"-os!

Azt hiszem (talán, de nem biztos), hogy a "Party Mode"-os versenyen van csapattársad is! :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1479) Csapoati válasza Syrius XIX (#1478) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csapattársad nincs, a party mode-ban meg olyanok szoktak lenni, ami nem fér bele a többi versenyágba, pl a kieséses verseny.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1480) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hogy ez a játék mekkora egy unfair g*ci! :W

Harmadik futam a bajnokságban, vezetek 13 ponttal, mindkét előző versenyt megnyertem, második időmérős körön futok egy leggyorsabb időt, majd pár kanyarral utána közlik velem, hogy már csak második vagyok. Az időkülönbség: +0:00,000 :W

Ha két versenyző időmérőn ugyanolyan kört fut akkor miért az kapja a jobb helyet, aki később futotta/rosszabbul áll? :W

sz: Azt is jó lenne tudni, hogy miért romlanak a fékek Edzés -> Időmérő -> Futam viszonylatban, mert elkezdődött a verseny, és vagy 20m-rel hosszabb féktávot kell vennem időmérőhöz képest, különben egyszerűen csúszik tovább a kocsi.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1481) Csapoati válasza TESCO-Zsömle (#1480) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lehet kerekitett, ami nem latszik. De igy is eleg gane dolog, az biztos. :( Mas: megvette valaki rajtam kivul az akcios season passt? Csak mert mostanaban tobbet szeretnek multizni (a semminel :D ) es jo lenne kihasznalni a dlc-s cuccokat, ha megvannak mar.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1482) Dr. Gonzο válasza Csapoati (#1481) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Nekem meg van a pass.
Ha nem dolgozom, este szoktam gurulni.

[ Szerkesztve ]

(#1483) Rossi válasza Csapoati (#1481) üzenetére


Rossi
addikt

Csak a sprint dlc-t vettem meg.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1484) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ó, igen... És megint megcsinálta...

Klasszikus túra futam. 3 tizedre maradtam el a leggyorsabb körtől, gondoltam újra megpróbálom. Másodjára sikerült is, fél másodpercet javítottam az előző futam legjobb idején. :C

De mindezt hiába, mert az utolsó előtti ember 2.5 másodpercet vert az időmre... :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1485) Csapoati válasza Rossi (#1483) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az is jo, akkor mar legalabb 3-an tudunk majd sprint versenyeket is nyomatni. :)

TESCO-zsömle: Pff, ez nagyon gagyi igy.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1486) Brian_GT válasza Csapoati (#1481) üzenetére


Brian_GT
őstag

Mennyi most a Season pass? Steamen vagy merre?

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#1487) TESCO-Zsömle válasza Csapoati (#1485) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Super Tourer-be ezt mindjárt utána beadta 3.8mp-el. :C

Nem lenne gond, ha e mellé nem lenne egy olyan Sponsor Goal, hogy fusd meg a leggyorsabb időt a versenyen, de ezzel így én nem tudok versenyezni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1488) Csapoati válasza Brian_GT (#1486) üzenetére


Csapoati
nagyúr

15 euro volt, de csak tegnap estig. Meg egy kis wallet penzem is volt, ugyhogy 12 euroert megerte szerintem, foleg hogy a tartalmasabb dlc-knek 6€ darabja es 3 lesz beloluk. Plusz ugye az autosok 3€/db.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1489) Rossi


Rossi
addikt

5 percig bámulom a "joining a game..." feliratot, majd miután nagy nehezen csatlakozom, az első verseny előtt "you lost your connection to the session"... :W :W :W

50 MBit-es nettel.

Lassan csak Racenet Challenge-eket nyomok, meg ha látom Dr. Gonzo-t, akkor csatlakozom Custom Cup Touringozni 320-as BMW-vel...

Katasztrófa.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1490) Dr. Gonzο válasza Rossi (#1489) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Sajna ma kevés az esély rá, hogy leszek!
Ügyelek és így katasztrófa online játszani! :)

(#1491) Brian_GT válasza Rossi (#1489) üzenetére


Brian_GT
őstag

A hiba az ön készülékében keresendő :) Én tegnap későn is tudtam menni, meg ma is.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#1492) Rossi válasza Brian_GT (#1491) üzenetére


Rossi
addikt

Ezt igen erősen kétlem, pár napja jellemző csupán, és megjelenéskor kezdtem a játékot.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1493) kiszi07


kiszi07
senior tag

Hali, valaki játszik eme csodás játékkal és lenne kedve multizni ?:D

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#1494) Rossi válasza kiszi07 (#1493) üzenetére


Rossi
addikt

Lenne, de nem tudok joinolni, csak create game van...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1495) Athosz97


Athosz97
csendes tag

Season Pass-ban mivan?Új autók vagy javítottak rajta valamit?

(#1496) raggg


raggg
senior tag

Tegnap elkezdtem single-ben az endurance részt... hát úristen hogy itt mennyire ostoba a gép. Normalon esélytelen 1. helyen végezni (máshol nem szoktam megfutni a qualificationt, de itt muszáj), de ha elölről kezdek, akkor is garantált, hogy az első kanyarban 200-zal belémszáguld valamelyik ravenwestes észlény. :-(

ragklaatPS

(#1497) Athosz97 válasza raggg (#1496) üzenetére


Athosz97
csendes tag

Ismerős érzés :(

(#1498) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Na, ez nekem új...

Szabadedzésen, tempós kanyar ideális ívére leb*szott egy roncsot. Hiába lökdöstem odébb, miután állogattam a kocsit és újra mentem gyakorolni, visszatette ugyanúgy az ívre.

Ez WTF? Hogy gyakoroljak így? Letolni se lehet az útról anélkül, hogy ne sérüljön a kocsi.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1499) Brian_GT válasza Athosz97 (#1495) üzenetére


Brian_GT
őstag

A Season Pass csak egy jogosultság, hogy az összes kiadott dlc-t meg tudod kapni ingyen. A frissítések stb ami a játékot érinti független ettől. Nem javítottak semmit most, jó ez így. Versenyezni kell azt cső.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#1500) Rossi


Rossi
addikt

Meg ez is, hogy nettó 5 perc verseny az bruttó 10 perc játékidő...

Minek ennyit malmozni két verseny között?!? :U :(

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.