Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#401) Dr. Gonzο válasza CJ4567 (#395) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

A visszapillantót már a 2-ből is nagyon hiányoltam.
Sokat segítene, ha lenne!
A Grid2 volt az első olyan autós játékom amibe komoly mennyiségű időt fektettem bele és a teljesen más irányítás miatt azért aggódom, mennyire fog nekem feküdni.
Tudom a legtöbben fikázzák a 2 fizikáját. Tényleg nem életszerű, de nekem bejött, megtanultam!

(#402) Alastair' válasza Tirexi (#398) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Neked melyik autós játék tetszett, amire azt mondtad, hogy, naaaa ez igen?

Alister from Hell

(#403) intercooler válasza Föcsök (#400) üzenetére


intercooler
őstag

Nem azt mondtam hogy nem lehet jó billel, azért raktam idézőjelbe mert az én tudtom szerint a legjobb, de lehet hogy nála is van jobb ezért.És verte a népet igen :K
Grid2-ben igen mind3 (kormány konti bill) perifériával kb azonos időket megyek.

Kösz :R

(#404) intercooler


intercooler
őstag

Grid Autosport Touring Car videó

javitva

[ Szerkesztve ]

(#405) Alastair' válasza intercooler (#404) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Privát videó, nem tudom megnézni.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#406) PiE137 válasza Tirexi (#398) üzenetére


PiE137
senior tag

Azért dodzsemezel, mert igen érdekes íveket autózol be néhol! :DDD
Azt mégsem várhatod, hogy az AI sehol ne legyen ott a pályán, ahova te beesel :F :B
Tedd fel very hard-ra, és mindjárt nem előzgetsz ilyen könnyedén! :K

Én a belső nézetre matyizókat soha nem is értettem! Mire jó az, hogy kitakar az A oszlop meg a műszarfal egy csomó hasznos részletet a pályából? Nem is életszerű! Ha te egy autóban ülsz, akkor inkább azt látod, amit az orr kamera mutat, ezért én mindig abba vezetek!

Sztem a fizika jó lett, tényleg nem szimulátor, de egy életszerűbb arcade-nak mondható. Tömeg terméknek ilyen kell, ez ülteti le a népet a gép elé! :DD

A 2-t simán felülmúlja, tovább gondolja, meg kicsit visszakóstol az 1-be.
Én 17 fontért vettem simplyn, sztem annyit megért!

(#407) djculture


djculture
félisten

Na gyerekek lehet rettegni első szopásom a simplycdkeys oldallal, két haver a grid-el is igy járt:

Ennyi vásárlás után ez az első gixerem itt, kiváncsi leszek mit fognak mondani.

[ Szerkesztve ]

(#408) CJ4567 válasza Tirexi (#398) üzenetére


CJ4567
veterán

Nincs mit ;]
(#401) puttonyos Hát igen, elég kár hogy nagy feketeség az egész :(
(#404) intercooler Aki nálad csapattárs volt, az nálam esemény rivális :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#409) PiE137 válasza intercooler (#404) üzenetére


PiE137
senior tag

Nekem 1:44-nél elakad a betöltése! :B
Válts manuálisan, lényegesen gyorsabb leszel! :K
Hány fokos kormányszöget használsz? Én abba még bizonytalan vok... 300 körül már jónak tűnik nekem...

[ Szerkesztve ]

(#410) intercooler válasza PiE137 (#409) üzenetére


intercooler
őstag

300fok egyenlőre szokom, meg hiányzik a váltás jelző is :( plusz ha már támogatja a kormányt a led is működhetne de nem :W

(#411) raggg válasza PiE137 (#406) üzenetére


raggg
senior tag

Van amikor marha jó a belső nézet, mondjuk én inkább régebben játszottam olyan játékokkal, ahol marha jó volt. De egyébként nekem is ez a véleményem, hogy itt pl. (a videók alapján, még nem jtöt meg a kulcsom) túl sokat takar a cockpit. Aztán, majd kiderül. A Grid 2 féle orrnézettel az volt a bajom, hogy nagyon a földre tette a kamerát. Ha a motorháztetőn van, akkor oké.

Szerk.: ahogy írtam, pont megjött a kulcs. Délután mehet is a tesztüzem. ;]

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#412) Garf91


Garf91
csendes tag

Jo lett a cucc, bar a belso nezet az olyan, mintha kevessel a megjelenes elott gyorsan csinaltak volna egyet gyorsan. Ettol fuggetlenul jatszhato. Arcadesimulator. :D

Igen.

(#413) jaddz90 válasza Alastair' (#402) üzenetére


jaddz90
tag

Szerintem ezzel minden további kérdésedet is megválaszoltam.
(de ide tehetném ezt is...)

[ Szerkesztve ]

(#414) PiE137 válasza intercooler (#410) üzenetére


PiE137
senior tag

Hát igen, úgy nehéz, ha a háttérben bömböl a hifi! :DDD
Én nem némitom el a gammát, a motorhangnak nagy szerepe van megint csak a gyorsaságban, online elengedhetetlen sztem figyelni az autó minden rezdülését... :K

(#415) GuruZone


GuruZone
őstag

Caterham SP300 és a demo derbys autó rohadtul vezethetetlen kormánnyal.

Persze a 300°-ot még nem teszteltem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#416) Alastair' válasza jaddz90 (#413) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Duplareg, vagy más helyett válaszolsz?

Alister from Hell

(#417) Csapoati válasza djculture (#407) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na bakker... Es mi az indok? Meg mt fogsz csinalni?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#418) PiE137 válasza GuruZone (#415) üzenetére


PiE137
senior tag

Én mindig alap 200-al mentem, sőt, az 1be a végén már 160-al, mert a Lacettivel baromi gyorsan lehetett fordulni minimális csúszással, és a kis szög segített a tempón is emelni. :DDD
Én meg még azokat az "izomgépeket" nem próbáltam, de a túra autók alapján úgy éreztem, hogy növelnem kell a szöget, mert sztem 200-on nem lehet szépen precízen kanyarodni, nagyon túlkormányzottnak hat. :B

(#419) Viper26 válasza CJ4567 (#395) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na igen, csak a szezont a fazonnal...hozzá nem értésre gyanakszom. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#420) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Egész jó lett a játék, főleg a 2-höz képest! Rengeteg új és hasznos dolgot raktak bele, a belső nézet viszont tényleg hányás lett. :)
Az irányítással azonban akadnak gondok...
Először próbáltam kormánnyal(tudom nem szimulátor), lehetetlen a féket és a gázt adagolni, csak satufék/csőgáz létezik a legkisebb érintésre is. Minden a pedálokhoz kapcsolódó dolgot próbáltam átállítani, de nem sok sikerrel. Valakinek esetleg ötlete?
Aztán átváltottam billre, rengeteget javult a dolog sokkal jobban lehet irányítani(kevésbé ideges az autó), de a fék még itt is kicsit érdekes(igaz itt nem lehet szabályozni max felengedéssel). Sztem jobbat lehet menni billel, de még mindig nagyon messze van az első rész irányításához képest, pedig azt is billel toltam. :(

Szerk.: Még annyit, hogy minden segítség off-on van. Kormánynál manuális váltóval toltam, de néha olyan volt mintha a felváltásokat nem érzékelné!? Billel az automataváltó meg néha elfelejt váltani és csak pörgeti a gépet pár mp.-ig!

[ Szerkesztve ]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#421) Alastair' válasza Dj Sügi (#420) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Xbox kontrollerrel jó az irányítás, adagolható a gáz is és a fék is.

Alister from Hell

(#422) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Online ki fogja tolni? Mert csak ott szeretném, és ma megvételre is kerül.

(#423) CJ4567 válasza Alastair' (#421) üzenetére


CJ4567
veterán

Én PS2 Controllerrel játszok, és azzal is jó :K

No Sana No Life

(#424) djculture válasza Csapoati (#417) üzenetére


djculture
félisten

Thank you for your recent order,

We are writing to let you know that we are now aware there is an issue with the STEAM key that we sent to you for Sniper Elite 3 and that we are currently working with our supplier and the game publisher to resolve this issue.

At this time we do not have any further information regarding this issue that we can offer you via email or telephone but we assure you that we will keep you updated as and when we have more information regarding a solution.

We apologise sincerely for any inconvenience and frustration caused and we will be in contact with you later today with a solution.

Kindest Regards

Ezt írták

[ Szerkesztve ]

(#425) PiE137 válasza Dj Sügi (#420) üzenetére


PiE137
senior tag

Én főleg a rajtnál érzem a problémát, mert szinte csak leszabályozásnál tudom várni a zöldet, így mindig vesztek pár pozíciót már az elején. Kanyarokba viszont jobbnak tűnik a helyzet...
Én amúgy a kumplunggal fékezek, mert nekem a fék pedál rugója túl erősnek hat, és folyton eltoltam magam a kormánytól a gurulós székemmel. :B
Persze aki nem tud elvonatkoztatni a hétköznapi vezetéstől, és jobb lábbal is fékez, annak nehéz. Nekem megy a két lábas dolog! ;)

(#426) Csapoati válasza djculture (#424) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ez igy korrekt. :)

Vaaaa, meg egy ora es tolhatom!!! Rohadt melo. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#427) Ghard válasza Viper26 (#419) üzenetére


Ghard
őstag

Igaz, nagy troll ez a dinó, de azt el kell ismerni, hogy ez a 3. rész csak azoknak érdekes, akik max 2-3 autós játékkal játszottak eddig.
Az első rész remek volt, akkoriban sok újdonságot hozott. A második rész is jó volt akinek tetszett a csúszkálás, mert ez egy jó fun faktor volt benne, adott egy kis Ridge Racer érzést.
De ez a 3. mivel több mint akármelyik autós játék? Semmivel, inkább kevesebb, mert ami benne van, az vagy volt már, vagy másik játékban jobban megcsinálták.

(#428) sirszevenap válasza Ghard (#427) üzenetére


sirszevenap
őstag

Igen és melyik ilyen jellegű autós játékot vennéd most elő PC-n tolni akár multiba is? (Grid sorozatot kivéve) Nyilván nincs konzolunk így máris leszűkül a kőr. Én sajna nem tudok mondani egyet sem. Nekem speckó nem is kell több mint amik eddig voltak csak egy nem kihalt multiplayer meg vagy 100 óra játékidő amit nem unva csinálok. Ha ez meglesz akkor már megérte a pénzét.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#429) HollyBoni válasza Ghard (#427) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az a baj PC-re nincs normalis autos jatek. Assetto Corsa nagyon jo es megjobb lesz, nagyon jo a vezetesi elmeny, de pl nekem tul nehez neha. Mast nem tudok. Ott a Project Cars, nem probaltam de sokan azt mondjak Shift fizikaja van ami nagyon nem hianyzik. Forza 5-nek es Horizon-nak nagyon orulnek PC-re, azok tenyleg jok. Regen mikor volt Xbox-om a Forza 3 nagyon lekotott.

(#430) Csapoati válasza HollyBoni (#429) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A pCarsnak total nem Shift fizikaja van, 100x jobb attol.
Amugy szerintem sincs most pc-re jobb autiversenyzos sorozat a Gridnel. Na nem mintha sok lenne alapbol...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#431) #57770240


#57770240
törölt tag

Na fellőttem már minden grafikai beállítást maxra (eddig minden csak highon volt), aztán mentem egy Okutama -t éjszaka.... :Y

[ Szerkesztve ]

(#432) daveoff


daveoff
veterán

High Res Texture Pack

Ezt próbálta már valaki? Mennyivel jobban gyűri a gépet, érdemes telepíteni?
+4,3GB

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#433) djculture válasza Csapoati (#426) üzenetére


djculture
félisten

Further to our previous email we have continued to work with our supplier to find a solution to the issue that has affected your CD Key today, however despite our best efforts this has unfortunately not been possible.

We understand that you are very keen to play the game that you have purchased as soon as possible but as a resolution has failed to materialise and as we are unable to offer you a replacement CD Key we have decided to take the action of issuing you a full refund rather than keep you waiting any longer.

We would like to apologise sincerely for the inconvenience and disappointment caused and we will continue to communicate with our supplier to find the cause of this issue to ensure that it cannot happen again. Your refund will show back in your account within 3-5 working days and as a further apology we will be issuing your account with 4000 Loyalty points that will give you £4 off your next order with us.

Ez lett a vége cserébe kérek szerintem egy grid autosportot :D Csak nem úszom meg:)

[ Szerkesztve ]

(#434) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Fiúk, csak nekem jön be nagyon ebbe a drift? :D ( Mondjuk lehet csak azért mert iszonyat jó vagyok benne! :DDD )

Sajna még nem tudok onine csatlakozni, bement Barátnőm az 576-ba és délre mondták h megérkezik, de nem tudta megvárni! :( Így holnap nekem is mennem kell Nyíregyházára aztán átveszem én.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#435) Csapoati válasza djculture (#433) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem fogod megbánni, szerintem sokkal jobb lett a fizika. ABS nélkül ha beletaposol a fékbe, akkor blokkolva csúszol ki a francba, van alulkormányzás a fronthajtású autónál, meg minden. Nekem nagyon bejön. :)

daveoff: Szerintem nem eszik sokat. A profilomon látható gépen 1280x1024-ben ultrán a minimum volt 50 fps. Aztán hogy FHD-ben mit csinál, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#436) Jim74 válasza djculture (#433) üzenetére


Jim74
nagyúr

Simplycdkeys-ről rendeltél?
Más is rendelt onnan, nekik nem volt problémájuk?

[ Szerkesztve ]

(#437) djculture válasza Jim74 (#436) üzenetére


djculture
félisten

Ja onnan. Nekem se volt eddig gondom de most lett. Még nem válaszoltak csere ügyben de úgy lenne nekem a legjobb. Mert most azt irák hogy 2-4 nap visszautalják a lét és 4 fontot tesznek az akountomra is bánatpénzként.

(#438) Jim74 válasza djculture (#437) üzenetére


Jim74
nagyúr

De nem lenne egyszerűbb küldeniük még egy kulcsot??? Akkor nem kellene visszautalniuk, meg várnod 2-4 napot...

(#439) djculture válasza Jim74 (#438) üzenetére


djculture
félisten

Nem tudnak helyette másikat küldeni mert az összes így járt azt írták.

(#440) Jim74 válasza djculture (#439) üzenetére


Jim74
nagyúr

Akkor tőlük most ne is rendeljek, ugye?

(#441) djculture válasza Jim74 (#440) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem a grid-el nincs probléma kettő emberröl tudok akinek gáz volt azzal is de annál küldtek másikat ami megy. Ez a sniper 3 amivel beszoptam de már a honlapon out of stockon van igy venni se lehet már, leszedték.

(#442) CJ4567 válasza sirszevenap (#434) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem is bejön :K

No Sana No Life

(#443) Jim74 válasza djculture (#441) üzenetére


Jim74
nagyúr

Jaj, akkor félreértettem a sztorit :DDD Mondjuk csak átfutottam és azt hittem a GRID kulccsal van gond, lévén ebben a topikban volt a post :D

(#444) djculture válasza Jim74 (#443) üzenetére


djculture
félisten

Volt azzal is de nem nekem :)

(#445) Jim74 válasza djculture (#444) üzenetére


Jim74
nagyúr

Megnyugtató :DDD
Akkor addig kipróbálom a "demót" :B

[ Szerkesztve ]

(#446) djculture válasza Jim74 (#445) üzenetére


djculture
félisten

sniper 3-al hasonlóképpen cselekszem... Lehet ennyi hülyeség után meg se veszem a rebellion meg bekaphatja :D

(#447) daveoff válasza Jim74 (#445) üzenetére


daveoff
veterán

Én most vettem meg havernak Simplycdkeys-ről, azonnal kaptam a kódot, és természetesen azonnal tudta is aktiválni steam-en.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#448) Jim74 válasza daveoff (#447) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót :R
Csak megnézem előtte, hogy mire adok ki pénzt :B

(#449) djculture válasza daveoff (#447) üzenetére


djculture
félisten

Ha még holnap is megy akkor királyság. Egyik haver tegnap regelte ma jött hogy a fiókról deaktiválták vegye fel a kapcsolatot az eladóval. Délután megirta a helyzetet kapott másikat az megy.

(#450) Jim74


Jim74
nagyúr

Miért csak ablakban hajlandó futni? ALT + ENTER-re sem lesz teljes képernyős.... :F

Szerk.: megoldva. Felbontást kellett állítani, hiába az volt beállítva, aminek lennie kellett. Az át és visszaállítás után már jó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.