Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#151) sirszevenap válasza albert8 (#150) üzenetére


sirszevenap
őstag

Fel is vettelek! :K Bár én már leírtam a nick-em, csak icecave vett fel! :DDD
Steam: sirszevenap

Bankkártyával? Hát persze!

(#152) HollyBoni válasza sirszevenap (#149) üzenetére


HollyBoni
veterán

[link]

:O

Mondjuk talán jobb mint a semmi.

[ Szerkesztve ]

(#153) sirszevenap válasza HollyBoni (#152) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ez az xboxos. Nekünk lesz egy HD pack ami szerintem nekik nincs.

Bankkártyával? Hát persze!

(#154) drr


drr
őstag

GRID Autosport - Career Walkthrough Gameplay Part 1

GRID Autosport - Career Walkthrough Gameplay Part 2

Igaz nem PC-n tolják, de kis nyálcsorgatásnak elmegy :)

[ Szerkesztve ]

(#155) jaddz90


jaddz90
tag

Én is előrendeltem. Steam: jaddz90

(#156) icecave válasza sirszevenap (#151) üzenetére


icecave
nagyúr

:D

Itt az enyém: icecave_hun

(#157) albert8


albert8
addikt

Csináltam steames csoportot. Jelentkezzetek ide is! :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#158) albert8


albert8
addikt

Készülök frissiteni az első hsz-t. Valami kivánság? észrevétel? mit rakjak bele még?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#159) intercooler válasza albert8 (#157) üzenetére


intercooler
őstag

Jelentkezek. :D

(#160) Csapoati válasza intercooler (#159) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is, Csapoati a nevem Steamen is. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#161) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Egy kolléga vélemény:

"Jobb mint a Grid 2 volt szerintem.
Az irányítás jobb, de vannak problémák, mint például az autó kanyarodási képességei, főleg a lassú fordulókban teljesen érzéketlen, mintha a kormány nem lenne kapcsolatban a kerekekkel.
Még mindig van némi folyamatos túlkormányzottság, amit egy kis beállítással lehet talán orvosolni. A fékezés is hasonlít az előző részben látottakhoz, sokszor elég hozzáérni a fékhez és már lehet padlógázon bevenni a kanyart, máskor hatalmas féktávokat kell venni hogy sikerüljön.

A probléma nekem még mindig egy kicsit a fizikával van szerintem, az autók közti kontaktusok még mindig szörnyűek. Már pedig számíts rá hogy lesznek ütközések, ugyanis az AI nincs a helyzet magaslatán, teljesen kiszámíthatatlan nekem.
Mediumon kezdtem, túraautókkal, az egyenesben esélyem se volt a többiek ellen, féktávokon be lehet fogni őket. De itt jön be az hogy érthetetlen féktávokat vesznek, mikor csak elég elvenni a gázt.
Ezt be lehet tudni a nehézségi szintnek, de viszont sose tudhatod hogy ha követnek hátulról, mikor száll beléd valaki, miközben életed legrövidebb féktávját veszed. A kanyarsebességük néhol túlságosan is nagy, lehetetlen volt sokszor tartani a lépést, ha kikapcsoltam a driver aid-eket, ha nem (kontrollerrel játszom).

A legnagyobb csalódás, illetve a legidegesítőbb dolog, az a büntetés rendszer. Ha elhagyod a pályát négy kerékkel akkor szépen fogja és belassít pár másodpercre, hogy ne szerezz jogtalanul előnyt. Ezzel az elvvel semmi baj nincs, csak a megvalósítás elég borzalmas. Nem tudtam egy futamot megtenni hogy ne lassított volna be a játék. Ha kilöknek akkor is megkapod, ha nem szerzel előnyt (pl kisodródsz külső íven) akkor is, míg ha az ellenfél hagyja el a pályát és szerez vele (vagy nem) előnyt, ők mennek tovább amit szól. Csak ugye látott már itt majdnem mindenki autóversenyt, sokszor vannak sikánok amiket rendszeresen átvágnak, de nem fognak büntetni érte. Na itt ezt felejtsd el, ha levágod akkor satufék van. Nem egyszer majdnem a falhoz csaptam a kontrollert.

Na de hogy mondjak jót is, a pályák amiket eddig láttam jók, a grafika szép, az autó felhozatal tetszetős, remélem a felsőbb kategóriás gépek irányítása is tűrhető lesz majd.
Nekem egyenlőre tetszik bár sokat ront ez a pár hiba amit felsoroltam. Érdemes leszedni és kipróbálni, a split screen nagy plusz nálam. Viszont a belső kamerás nézet hiánya - illetve minősége/kinézete - engem nem tud izgatni. Ez még mindig egy arcade játék, kormánnyal nem játszanám az biztos. A baj az hogy simcade-nek lett beharangozva, de attól nekem fényévekkel messze van. Ettől függetlenül szép és jó, az előzőnél biztosan, de az év játéka ebben a kategóriában nem ez lesz, majd a Horizon 2 inkább. Bocs ha hosszú voltam."

Bankkártyával? Hát persze!

(#162) #70869248 válasza sirszevenap (#161) üzenetére


#70869248
törölt tag

Eddig nem rossz.
Pár dologról azért írhatna bővebben :), az egyik ilyen az autók közti kontaktus 'szörnyűsége'..
online a többi dolog nem számít, de ez igen.
Az irányítás problémája ijesztő, de mivel kontrollerrel nyomja, így nem tudom kormánnyal milyen lesz.
Az tetszik hogy nem lehet vágni...ne is lehessen. :)
Tetszik hogy az AI erős, bár az nem ha bénán megy

(#163) Csapoati válasza #70869248 (#162) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na meg PC-n könnyebb patchelni is, ha valami gikszer van. Hátha ezúttal tényleg gyorsan reagálnak a játékosok gondjaira.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#164) #70869248 válasza Csapoati (#163) üzenetére


#70869248
törölt tag

Megvettem még tegnap, a 2. rész kimaradt, az elsőt azt kedveltem... :)

(#165) jaddz90 válasza #70869248 (#162) üzenetére


jaddz90
tag

Az "autók közti kontakt szörnyűsége" gondolom valami olyasmi lehet, hogy ha nekimész valakinek, vagy valaki neked megy, az autó irreálisan durván elvágódik tőle valamilyen irányba, én erre tudok legalábbis gondolni, bár az ilyen "career gameplay first 30 minutes" videókban nem láttam ilyesmit. Megkockáztatom inkább csak hozzászoktak az emberek, - főleg arcade gameknél - hogy nyugodtan lehet féktávot venni az egyik előrébb haladó autó hátsó lökhárítóján is, nem történik semmi drámai a kívánt lassuláson felül, ez azonban nyilván a valóságban nem feltétlenül megy így.

(#166) Csapoati válasza jaddz90 (#165) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meg igazából valamennyire ez nem is baj online a lökdösődők miatt.

#164 b-type: Reméljük nem bánjuk meg. :) Mondjuk én a 2. részbe is beledobtam 150 órát.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#167) polonic


polonic
félisten

Hol lehet a lehető legolcsóbban megvenni? Mondjuk úgy 4 max 5 ezer ft-ért?

(#168) drr válasza polonic (#167) üzenetére


drr
őstag

Itt a legolcsóbb, 6500...

@ albert8 - én is jelentkeznék, Steam név az aláírásomban ;)

[ Szerkesztve ]

(#169) polonic válasza drr (#168) üzenetére


polonic
félisten

Azt hiszem, hogy akkor ezzel a résszel nem csatlakozom hozzátok. :(

(#170) Balage195


Balage195
csendes tag

csatlakoznék én is Balage129 :)

(#171) Rossi


Rossi
addikt

Na, ennyit a játékról, beszart a nem egészen egy éves gépem, valószínűleg meghalt az alaplap...

Gariztatás nyilván lesz pár hét... :W

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#172) dunc válasza Rossi (#171) üzenetére


dunc
nagyúr

Nagyon sajnálom :(

(#173) Jim74 válasza drr (#168) üzenetére


Jim74
nagyúr

Viszket a tenyerem, hogy vegyek egy kulcsot, de inkább megvárom a visszajelzéseket...

(#174) jaddz90 válasza Jim74 (#173) üzenetére


jaddz90
tag

Én is így voltam vele, aztán úgy gondoltam mégis benne akarok lenni abban a bizonyos pre-order "krémben", mert számomra ez is dob az értékén. Az első pillanatok izgalma, hogy nem bírom letenni a játékot és egy hétvégére rá vagyok függve, most márpedig azt mondtam hogy - nekem csakazért is kell - , pedig én is az a zsugori típus vagyok, hogy csak akkor veszek meg játékot, ha úgy gondolom ér annyit (és az esetek 95%-ban nem ér).

(#175) Csapoati válasza jaddz90 (#174) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én pont ugyanígy vagyok a dologgal - a Grid 2-nél is nagyon élveztem az első pár napot.

Rossi: Sajnálom, remélem mielőbb lesz géped és csatlakozol hozzánk. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#177) raggg válasza jaddz90 (#174) üzenetére


raggg
senior tag

Nekem ez életem 2. preorderes játéka. Igaz az elsőt azt megbántam. :DDD

ragklaatPS

(#178) Csapoati válasza raggg (#177) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Melyik volt az elso?

drr: Hat, nem eroltettek meg magukat a forditasnal. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#179) HollyBoni válasza Rossi (#171) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nálam a videókártya halt meg tegnap, gari nélkül. :DDD

(#180) albert8


albert8
addikt

Szerintetek van esély arra, hogy hozzáadják valami hardverhez ezt a részt? lehetséges megjelenés után csökkenjen az ára?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#181) jaddz90 válasza raggg (#177) üzenetére


jaddz90
tag

Nekem is. És én is megbántam az elsőt (Test Drive Unlimited 2).

(#182) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Nem érdekel valakit egy Watch_Dogs egy Autosport steam kulcsért cserébe? :)

Bankkártyával? Hát persze!

(#183) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Egyébként nem értem. Ha USA-ban ma ugye megjelent a játék. Akkor a steamen mondjuk miért nem elérhető? Vagy aki valósan USA-ban van annak elérhető csak? Vagy annak sem, csak dobozosan? :DD
Mondtuk ugye, hogy tuti steames lesz a dobozos is... Akkor akik USA-ban ma megvették mi a fenén játszanak online?

Bankkártyával? Hát persze!

(#184) Sonja


Sonja
veterán

(#185) raggg válasza Csapoati (#178) üzenetére


raggg
senior tag

BF4... végülis tettem bele pár órát, de elég lett volna akciós áron később megvenni.

ragklaatPS

(#186) Csapoati válasza raggg (#185) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na igen... :(

Amúgy nem tudom, van-e már kint virágbolti változat, de tuti, hogy lesz 27. előtt, úgyhogy most kérném arra a jónépet, hogy 27-én 0:00-ig légyszi bírjátok ki, hogy nem beszéltek a végleges játékról. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#187) sirszevenap válasza Csapoati (#186) üzenetére


sirszevenap
őstag

Oksa. Annyit még mondok , hogy 6 óra múlva lesz virágbolti! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#188) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Sziasztok!

Ki hol rendelte elő a játékot? Hol lehet a legkedvezőbb áron megvenni szerintetek? Én steamtrades.com-on 15 tf2 kulcsért láttam, ami nem rossz de ha már ilyen 12-ért, vagy 18-20 euróért lehet kapni digitális változatot az nem lenne rossz.

(#189) Balage195


Balage195
csendes tag

én a simplycdkeys-tól szerintem itt a legolcsóbb 17 euro a Black edition :)

[ Szerkesztve ]

(#190) Dr. Gonzο válasza Balage195 (#189) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Az nem Euro!

[ Szerkesztve ]

(#191) HollyBoni válasza Dr. Gonzο (#190) üzenetére


HollyBoni
veterán

:DDD

(#192) Sonja


Sonja
veterán

GRID AUTOSPORT Review With 4K game footage (Ultra Detail)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#193) Dr. Gonzο válasza Sonja (#192) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag


Van aki már játszik!

(#194) Rossi válasza Csapoati (#175) üzenetére


Rossi
addikt

Olybá tűnik "csak" a boot file rottyantott be, talán meg tudod buherálni, bár nem vagyok nagy számtech mágus...

DE..., van remény! :DDD

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#195) Jim74 válasza jaddz90 (#174) üzenetére


Jim74
nagyúr

Sajnos szabadidőm nem sok van, azt a keveset egyelőre meg F1 ligázással töltöm, úgyhogy ki fogom tudni bírni, amíg az első pár hét alapján jönnek majd az értékelések.

(#196) Garf91 válasza Dr. Gonzο (#193) üzenetére


Garf91
csendes tag

Amcsiknál ma jelent meg.

Igen.

(#197) Csapoati válasza Garf91 (#196) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bizony, bar nem ertem a hatranyos megkulonboztetesunket. Viszont most nem annyira jelent ez elonyt majd multiban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#198) Garf91 válasza Csapoati (#197) üzenetére


Garf91
csendes tag

Ha amerikai cég lenne a CM, akkor talán megérteném, de úgy h brit...

Igen.

(#199) Phobion válasza Garf91 (#196) üzenetére


Phobion
őstag

Érdekes, hogy Twitch-en nincs egy stream se a játékról :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#200) scampolo84 válasza HollyBoni (#152) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Hát ez valami ocsmány.... :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.