Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#1751) Csapoati válasza Redneck (#1750) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem jobb, mint a 2. Vezetési modellt nézve mindenképp, a karrier mód viszont hosszabb és szerintem kicsit unalmasabb. De több a pálya, az autó, minden.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1752) Redneck válasza Csapoati (#1751) üzenetére


Redneck
veterán

Az egyre jobban hasonlít azt leszűrtem. Kár hogy lemaradtam a Bundleről... A 10 € elgondolkodtat, vannak mások is a listámon. Lehet újrapörgetem az elsőt, az rendben volt, és volt 24 órás futam is. 😋

Szerk:
Limitem van Summer Salere, ígéretet tettem magamnak. Aprón csak 7€.

Szerk:
Nekem a kettő túl arcade volt, pár óra után ráuntam.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1753) Doomgiver válasza Redneck (#1750) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Szerintem egész jól sikerült. Én sokáig elvoltam vele multiban, csak mint mindenhol sok a birka :K

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#1754) Bunken


Bunken
tag

Valaki tapasztalt olyat, hogy Windows újratelepítés után a játékot is újratelepítve minden grafikai beállítást max-ra húzva az épületek és táblák árnyékaihoz érve az árnyékok eltünnek és az autón sem látni őket.

Ezek előtt jó volt. Ötlet esetleg valakinek?

(#1755) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

elővettem a gémet, mondom úgyis kéznél van a G25, nekifekszek ismét... és well, azt kell mondjam, nagyon kemény a gém.. így, hogy itt a G25 nagyon is élvezhető "lett"... nem olyan, mint egy ACorsa, de szerencsére nem is olyan "ratyi" mint egy Forza sorozat.. (értem ezt a kormánnyal való irányításra csakis, mindkettőt szeretem és tolom is. Forzát boxon ofc)

a másik nagy meglepetés a Grid 2 volt.. az is nagyon élvezhető kormánnyal... úgyhogy elkezdtem ezeket felváltva :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1756) kpal válasza - = Zk = - (#1755) üzenetére


kpal
veterán

És az igazi első Grid ? ;)

(#1757) - = Zk = - válasza kpal (#1756) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azt majd jövőhéten akarom kipróbálni.. ha azzal is ilyen jó, simán nekiesek a karrier módnak :C :))
mert ugye, multi már régóta nincs... nagyon régóta... pedig... hmmm <3 ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1758) kpal válasza - = Zk = - (#1757) üzenetére


kpal
veterán

GameRageren mèg lehet nyomni szoktak lenni ;)

(#1759) - = Zk = - válasza kpal (#1758) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áá, én már nem multizom... abban az időben még fun volt, mostmár ink csak idegesítene a sok gyopár :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1760) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...sziasztok srácok...
...gondoltam kiprobálom...save failed...nem engedi az állást menteni...gondolom nem tetszik neki hogy nincs felhö...nem nagyon sikerült megbarátkoznunk... :N ...esetleg valami átmeneti megoldás? :U ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1761) - = Zk = - válasza Str8 sk8r (#1760) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha sztímes, hogyhogy nincs felhő?! am meg létre kell hozni ilyen esetben egy save fájlt... mert ugye van offline géming is sztímen
ha meg feltört, akkor keress rá gugliban, aki feltörte... én is azt szoktam

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.