Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#1351) Rolly Dy07 válasza raggg (#1350) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

No problem, és thx!

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#1352) jaddz90


jaddz90
tag

Elég furcsa, ám annál bosszantóbb dolog történt a játékommal, 5 autóm statja is lenullázódott. Teljesen. A szintek, a kilométerek, a pályán töltött idő, minden mintha csak teljesen szűz lenne. Nálatok nem történt ilyesmi? Most vettem észre.

Kezd már időnként kihozni a sodromból a játék, ezek az apró baromságok, hogy nem tudunk rendesen multizni mert vagy kifagynak az ai-k, vagy a session csak úgy szétkapcsol, a Racenet Challenge-en most is úgy felhúztam magam, mindkét Caterham-es játékon, hogy lehet a szomszédok is felkeltek akkorát anyáztam, pedig nem szokásom. Túlzás nélkül a harmincadik nekifutásra tudtam végigmenni normálisan, a másodikat meg a 20. próbálkozás után zártam inkább, mielőtt még szétverem a gépet. És utána ez, a mentéssel. Nem beszélve arról, hogy a klub festést kb. 2-3 napig hajlandó megjegyezni a játék, utána csak üres zárójeleket mutat, ezt tudom hogy nem csak nálam csinálja, de akkor meg nem értem miért nem tudják javítani. Bár ha csak ez lenne a legnagyobb probléma... De hogy lenulláz 5 autót csak úgy, meg embereknek elszállnak a mentései egyik pillanatról a másikra?! Nem arról van szó, hogy azért játszok, hogy szintezzem ezeket a szarokat, amúgy sem állítok rajta soha semmit, 50 alatt meg szerintem nem dob látványosan egyik upgrade sem, hanem a közös játékért, de az ilyenektől egyszerűen elmegy a kedvem tőle. :(

(#1353) mrterminator válasza jaddz90 (#1352) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Arrow példájából, már csinálok biztonsági mentést mindig. Szerencséd, hogy nem ment totál szét a mentésed :( . De engem is nagyon zavarnak ezek a hibák, elveszik a kedvem. Kicsit pihentettem is a játékot, de ma este benne lennék egy nagyobb gurulásba is.
Jelezzétek aki jönne.

[ Szerkesztve ]

(#1354) Rossi válasza jaddz90 (#1352) üzenetére


Rossi
addikt

Tegnap kritikán aluli volt a multi.

45 percembe telt, mire el tudtam indulni végre egy versenyen.

Előtte disconnected folyamatosan.

Nekem is tűnt el autóm statja...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1355) Rolly Dy07 válasza raggg (#1350) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Bocsi még mindig nem tudom hogy tudok a klub színeiben a klubnak pontot gyűjteni. Rákattintok az online menüben a Klubra, kiírja a klubtagokat és ennyi.

Mit kell még csinálni a játékmenüben?

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#1356) raggg válasza Rolly Dy07 (#1355) üzenetére


raggg
senior tag

Az autódnál kell a livery-t beállítani a racenet club livery-re, a garázsban.

ragklaatPS

(#1357) Rolly Dy07 válasza raggg (#1356) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Ok megvan. És minden egyes autónál be kell ezt állítani ugye?

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#1358) Rolly Dy07 válasza Rolly Dy07 (#1357) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Okés, most már világos. Kár, hogy a mai győzelmeim sajnos nem tudtak jóváíródni. Na nem baj, majd innentől. ;]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#1359) bognar110


bognar110
őstag

Valaki játszik ps3mon a grid autosportal ?

(#1360) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok.

Két hete próbálgatom a GRID-et, most végre meg is vettem. Volt nekem egy gondom a törttel, amit sehogy se sikerült megoldani és amire cimbi azt mondta azért van, mert tört, de azt lepucoltam, még írmagját is kiirtottam regcleanerrel, és most eredetivel ugyanúgy fennáll a dolog, szóval eléggé tanácstalan vagyok.

Nevezetesen arról van szó, hogy a controller beállításokat minden indítás után újra be kell állítani, mert egyszerűen elfelejti.

Előre is köszönöm a segítséget. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1361) FoxiestFox válasza TESCO-Zsömle (#1360) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nézd meg, nem írásvédett-e valamelyik konfigfile.

(#1362) Rolly Dy07 válasza TESCO-Zsömle (#1360) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Ahogy indul a játék, csak és kizárólag csak a controllert nyomd meg elöször, mint Enter ugyebár!

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#1363) TESCO-Zsömle válasza Rolly Dy07 (#1362) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És hova forrasszam azt a gombot, mert amik gyárilag rajta vannak, azokra nem történik semmi...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1364) raggg válasza TESCO-Zsömle (#1363) üzenetére


raggg
senior tag

Gondolom ez nem 360 controller (annál nekem legalábbis nem csinált ilyet). Steam fórumait nézted, másnál nem jött elő?

ragklaatPS

(#1365) Rolly Dy07 válasza TESCO-Zsömle (#1363) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Sajnos ez ilyen. Nálam a kormány beállítást lövi le, ha véletlen a billentyűre bökök rá. Szóval ez a probléma mindenkinél fennáll. :K

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#1366) A.C.E.


A.C.E.
aktív tag

Ez a online multi egy határ ********** nikkelbolha módra pattogó autók, ha jól nyomom kirúgnak ha szarul azért is. ma is a fazon előttem 300-al felkenődött a falra és még mindig előttem "manifesztálódott"és jobban ment a verdája mint elötte,a sok f******** ha látja lemarad máris kiugrik a versenyből,pikk pakk egyedül vagyok, stb...valami szankciót kéne bevezetni ezek ellen mert ez így KÁOSZ és ZŰRZAVAR elment a kedvem az egésztől. :F

F.P.S. FOREVER!

(#1367) raggg válasza A.C.E. (#1366) üzenetére


raggg
senior tag

Nehéz kifogni egy jó partit. :-( Sajnos nagyon sokan elmebeteg módra játszanak. Dobogón szoktam végezni általában (a hátsókerekesekkel néha gondban vagyok, ott nem), de sokszor elment az 1. hely amiatt hogy valaki ledózerolt. Persze onnantól az ő versenyének is annyi, de ez elég sovány vigasz.

A flashbacket meg el kéne tűntetni a multiból teljesen... (igazából én a singleben sem használom, normalon egy két hiba után is fel lehet jönni, nehezebb fokozaton meg úgyse azon múlik).

ragklaatPS

(#1368) A.C.E. válasza raggg (#1367) üzenetére


A.C.E.
aktív tag

Így van. Egyesek azt gondolják hogy a destruction derbyvel játszanak,és az élvezetes számukra ha minél nagyobb tömegkarambolokat tudnak összehozni.Elképesztő mennyi IQ-nuku van fenn online!

F.P.S. FOREVER!

(#1369) TESCO-Zsömle válasza A.C.E. (#1368) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Á, egyszerűen csak így tudnak előzni.

AI.val szemben ez még nem is gond, mert az egy utolsó csaló szemétláda*, de emberek ellen azért illene vigyázni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1370) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Üdv.

Nem tudják az miért van hogyha Carrier módban SPA-FRANCORCHAMPS // GP CURCUIT FORMULA B versenyt tolok, első leszek és berak utolsó helyre...? Időmérőn első lettem, első helyről rajtolok, első leszek, és berak 16.-nak. Már 3x mentem és mind3x áthaladtam elsőnek, és utolsó helyre berakott. De a többi ellenfélnek is érdekes az ideje...

Itt mit csinálok jól? (Amúgy PS3-on játszom)

[ Szerkesztve ]

(#1371) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#1370) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Közbe egy reset megoldotta....

(#1372) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ezeknél az egyhetes kihívásoknál a leaderboard direkt van elkefélve, vagy csak én látok a helyezésemhez képest max +/- 20-at?

Jó lenne tudni mi az aktuális rekord...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1373) intercooler válasza TESCO-Zsömle (#1372) üzenetére


intercooler
őstag

Nézd raceneten, a weboldalon!

(#1374) Rolly Dy07 válasza raggg (#1367) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Én is kb 99%-ban csak olyan partira lépek be ahol nincs Flashback. Ez egy nem normális dolog Multiban ONLINE :(( . Aki hibázik törődjön bele és igyekezzen legközelebb jobban figyelni!!!

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#1375) TESCO-Zsömle válasza Rolly Dy07 (#1374) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akit meg megtoltak hátulról, az IJB?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1376) Rolly Dy07 válasza TESCO-Zsömle (#1375) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Jogos, de ez most hogy jön a Flashback-hez?

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#1377) TESCO-Zsömle válasza Rolly Dy07 (#1376) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az azon is "segít", aki önhibáján kívül látogat ki a szedetlenbe...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1378) Rolly Dy07 válasza TESCO-Zsömle (#1377) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Nem , nem ez a megoldás! Ki kell törölni a Flash-t és kész! Normálisakkal kell együtt gurulni. Az 1-ben sem volt mégis jó volt. ;) Szidtuk néha a másikat, aztán kitört kerékkel tovább mentünk.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#1379) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Meg az milyen már, hogy amikor nyersz 3 versenyt, kivágnak a partiról?? Mert pont ez történt. Az ilyen emberek egyáltalán miért ülnek le versenyezni?? Könyörgöm. És nem romboltam ész nélkül, hanem szépen előzgettem. Any....kat!!!! :W

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#1380) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Am az hogy a bánatba van, hogy a legtöbb pályán az utolsó szektorban elp*csáz az AI? Most is megyünk kis Hockenheim-en, minden szektorom lila, kivéve az utolsót. előtte 0.7 előny, utána 1.0 hátrány. Azért ennyire nem lehetek szar sem én, sem a beállítások, ha azt a 0.7-et sikerült összeszedni...

És nem ez az egyetlen pálya, ahol ezt játssza velem a gép...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1381) Rolly Dy07 válasza TESCO-Zsömle (#1380) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Az az igazság, hogy a kanyarban elég béna az AI az egyenesekben meg simán lehagynak.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#1382) scampolo84


scampolo84
aktív tag

Igaz, kanyarban hardon is simán ki lehet őket fékezni. Én csak azt nem értem, hogy mi az Istennek bádicsekkolnak minden kanyarban, hávanagyaaa??? Ja, hogy nincs.... :U

(#1383) TESCO-Zsömle válasza scampolo84 (#1382) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Túrába még elmenne, de mikor úgy kezdi a ribanc Open Wheels-nél, hogy "zero contact", aztán az első kanyarban úgy felnyársalnak hátulról, mint a szél, akkor nem tudom, hogy sírjak-e, vagy nevessek... Ráadásul ott aztán tényleg sérül az autó...

Mindegy, eddigi "túra" taktikám egyszerű: Időmérőn fogni egy 5. helyet, első versenyen egy harmadikat, másodikon meg behúzni az elsőt úgy, hogy az ellenfél a kanyarba se legyen és csá... Kevés pályán tudja diszkréten megoldani az AI, hogy a legfőbb riválisomat felhozza utolsó helyről a top5-be, és ha meg is teszi, akkor restart. Ennyi... Jobbat nem tudok.

Ami vicc, hogy mentem tört játékban Ravenwest csapattal, ami a legjobb elérhető túrában, és még azzal is simán legyorsultak. Kanyarban kifékezés van csak, ha bemegyek melléjük kigyorsításon, tolnak egy bodicsekket, és -ki tudja miért- olyankor az én autóm lassul, az övék meg megy tovább, mintha oda lennének ragasztva.

Eddigi kedvent WTF pillanatom, mikor bukkanós célegyenes közepén a dombon átbukva ott ÁLLTAK előttem az egykori 2. és 3. helyezett. Annyi időm nem volt, hogy megnyomjam a féket.

Terminal damage, 65,3G... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1384) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Áh, kész... Feladom... Utolsó szektor előtti CP -0,783. Célvonal +0,896... A kettő közt van kb 400m egyenes, egyetlen kigyorsítással. Egyszerűen nem lehet megfogni őket. Konstans lila az összes szektorom, az utolsó 300-400m-es egyenesen megint kapok másfél másodpercet. Mivel mennek ezek? Rakétával? Utánégetőjük van, vagy nitró? :F

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1385) A.C.E. válasza TESCO-Zsömle (#1384) üzenetére


A.C.E.
aktív tag

:DD

F.P.S. FOREVER!

(#1386) TESCO-Zsömle válasza A.C.E. (#1385) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hidd el, játék közben ez k*vára nem vicces... Mert ha úgy kapnék ki 9 tizeddel, hogy szektoronként hagyok benne 2 tizedet, akkor azt mondom, oké. Ennyivel jobb autóval mennek. Na de így? :F

Azt hiszem holnap meg is eresztek egy levelet a szupportnak ez ügyben... Kíváncsi vagyok mit fele a kirendelt droid a táblázatból...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1387) dragonfx


dragonfx
veterán

kár amugy hogy a single.t elbaxták. kezdme megszeretni a játékot. de sok azonos pálya van a grid 2.vel.mindig uncsi ugyanaz a 2 ember üldöz az összesítésben( mckane, mahmaud) és mindig a rawen....
kevés akocsiválaszték ez a legnagyobb hiba....és egy kocsivla sokat kell menni.és pláne olyanokkal amiknek totál ocska a fizikája kezelhetősége hangja.....
bezzeg amelyik örömverda...alfa 4c...e30 m3 alig pár futam.
unom már a honda hsv.t...meg a camaro.t...meg hülye c63 amg...mind egy fos.
a kezelhetőségen is javíthatnanának hagyták volna ugy mint a grid 2.be.
arra egy 4est adtam erre egy 3ast.
a játék felénél avgyok kb. ennek alapján.
pár kocsi annyira vezethetetlen ocska hogy az nem igaz persze a gép azt preferálja...amugy very hard.on nyomom igy élvezetesebb nem mindig a 2. körtől vezetek. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1388) CJ4567 válasza dragonfx (#1387) üzenetére


CJ4567
veterán

Holden HSV van, Honda HSV nincs.

No Sana No Life

(#1389) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Kb 2 hete játszok napi ~ 1 órát a játékkal PS3-on, de még mindig nem jöttem rá hogy kell normálisan rajtolni...Bárhogy játszok a fordulattal rajtnál mindig elmennek mellettem, valami taktika van erre?

(#1390) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Sziasztok!
Nem tudjátok verseny közben miért ragad be a gáz?Aztán még a játékból se tudok kilépni,lefagy az egész. :F

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#1391) 3XV válasza TESCO-Zsömle (#1384) üzenetére


3XV
tag

Ez nálam is mindig így van. és az a gyanúm, hogy amíg tart a kör, a pályán levő ellenfelekhez viszonyítja az időt, majd célbaéréskor a köridőtől függően generálja az ellenfelek pályán látható teljesítményétől független idejét.
Ha jól emlékszem, Grid 2-ben is volt ilyen, hogy nem volt köze egymáshoz a pályán autózóknak és az idejüknek/pontszámuknak.

(#1392) Syrius XIX válasza dragonfx (#1387) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"....és egy kocsivla sokat kell menni.és pláne olyanokkal amiknek totál ocska a fizikája kezelhetősége hangja....."

Mintha ezeket (és még sok minden mást) már leirtam volna még az elején, de simán lehülyéztek! :C :K Na 11111111, ez van! ;)
Azért örülök, hogy idővel más is rájön, mennyire frankón eltolták ezt az egészet! :C
Szerintem ezt tanitani kellene! ;)
Ennyi! :K

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1393) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#1389) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:F

(#1394) TESCO-Zsömle válasza B-L-A-C-K (#1389) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sehogy. Az ellenfelek kigyorsításon/egyenesben jók. Ezzel van balanszolva az AI gyenge kanyarteljesítménye. Ennyi.

Én már meg sem próbálok időmérőn első lenni. Első kanyarban úgyis fogok 3-4 pozíciót, hátulról meg még 6-8-at is akár. Előre állított fékegyensúllyal olyan agresszív féktávot tudok venni, hogy 10-20m-rel később kell fékeznem, aztán fék felenged és kanyar, esetleg ellenfelek megtámasztása/kitolása, mert megérdemlik.

Szerencsétlen AI annyira gyík, hogy a saját csapattársam zsinórban 3* kilök a francba, mikor én az első helyért megyek, ő meg valahol a 12-en poroszkál. :W

Voltam olyan hülye, hogy néha akkor is flashback-eltem, ha a csapattársam csúszott ki. Így sikerült a 6 eventes bajnokságba behoznom a Razer csapatot első helyre. 6 ponttal vertük a Rawen-t, és rohadt jól esett, hogy ezt mind én csináltam meg.

A legnehezebben teljesíthető cucc, az a "legjobb köridő verseny alatt". Nonszensz. 4 körös versenyen 3* mondja be a mérnök, hogy megfutottam a legjobb időt, aztán a végén azt látom, hogy valami nevenincs senki a középmezőnyben, forgalomban, futott egy 1.1s-el gyorsabbat... Úgy meg tudnak táltosodni az AI-k, hogy még. Konstans köröket futok, körönként fél-1mp előnyt szerzek, aztán utolsó körben fél kör alatt már a seggembe liheg a mögöttem levő... Tök irreális az egész...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1395) B-L-A-C-K válasza TESCO-Zsömle (#1394) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen egyenesekben tényleg jók, de azt a szélárnyékra tudom fogni, mivel ha én is egy egyenesbe beállok egy másik kocsi mögé 10-30 km/h-val többet megyek végsebességre. Kanyarba viszont tényleg gyengék. Mondjuk én Mediumon tolom, Very Hardon már gondolom más lenne a helyzet.

Én időmérőket szeretem, mindig lejátszom, viszont igen utolsó helyről is meglehet nyerni Mediumon...

A legnehezebben teljesíthető cucc, az a "legjobb köridő verseny alatt".

Nem tudom különbözik e PC vs PS3 (én ugye PS3-mal tolom), de én 10ből 9x mindig megfutom a leggyorsabb kört. Viszont a csapatársam halál gyenge állandóan, ezért a csapat bajnoki cím csak nagyon ritkán van meg...Ezért mostanában mindig kilököm az elején a vetélytárs csapat egyik versenyzőjét aljas módon ( ;] ), és így megvan a csapat bajnoki cím is...

(#1396) TESCO-Zsömle válasza B-L-A-C-K (#1395) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Álló rajtnál mit fogsz a szélárnyékra? Egyébként az első helyen haladó is ugyanígy megy. Kanyarcsúcson majd felöklelem, aztán kilő, mintha rakétán ülne, pedig nincs szélárnyéka. Very Hardon ugyan ez a helyzet, csak még gyorsabbak egyenesben és még irreálisabban vernek az utolsó szektorban.

Időmérőn eddig egy pályán tudtam nyerni, egy másikon meg az esélyét láttam, a többin 3-6. De ezt már írtam. Első futamon a 3. hely a cél, a másodikon meg úgy az első, hogy a riválisok hátul maradjanak.

Inkább a Medium vs Very Hard különbözik, meg persze én digitális gáz/fék kombóval tolom, ami egy szint felet már szűk keresztmetszet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1397) B-L-A-C-K válasza TESCO-Zsömle (#1396) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja én nem álló rajtnál értettem, hanem verseny közben az egyenesekben, mert ott is jobbak (de ezt te is írtad amúgy is).

"Időmérőn eddig egy pályán tudtam nyerni"

Mediumon? Én kicsivel több mint 2 hete játszok vele napi 1 órát, de az időmérőket végig úgy nyerem hogy 3 kör elég, azaz nem kell újra kezdenem.

Ez a "digitális gáz/fék" mit is takar konkrétan?

Tegnap amúgy unatkoztam csináltam egy kis vidit....Carrier módban most járok ennél a gépnél, nagyon hasít, 383-at mentem vele leggyorsabban eddig.

[ Szerkesztve ]

(#1398) TESCO-Zsömle válasza B-L-A-C-K (#1397) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mediumon?

Very Hard-on. +30%-al megyek. 5*Falshback, ABS, TC, Vonal, Kamera.

Ez a "digitális gáz/fék" mit is takar konkrétan?

Azt, hogy azok gombok. Két állásuk van: 0% és 100%. Nincs köztes állapot, mint egy analóg tengelynél.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1399) B-L-A-C-K válasza TESCO-Zsömle (#1398) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja jó, Very Hard-on hogy időmérőt nehezen tudsz nyerni akkor az más, én kivégzem a Carriert, és utána én is VH-on nyomom.

(#1400) TESCO-Zsömle válasza B-L-A-C-K (#1399) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt hiszem, most tette fel a játék az i-re a pontot...

Utolsó CP: -3.611
Célvonal: +1.274 :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.