Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#1651) don dante válasza drr (#1650) üzenetére


don dante
aktív tag

:R

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#1652) Djuree válasza Csapoati (#1649) üzenetére


Djuree
félisten

jah az az enyém, leveszem. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1653) Csapoati válasza Djuree (#1652) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Volt másik is. :D

drr: Én is csak tippnek írtam, hogy lehet még olcsóbban is szerezni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1654) #78687232


#78687232
törölt tag

Csak az online résznél tudok saját kocsikat venni és versenybe küldeni, vagy valahogy a sima kampányban is lehet?

(#1655) Csapoati válasza #78687232 (#1654) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sajnos csak multiban lehet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1656) #78687232 válasza Csapoati (#1655) üzenetére


#78687232
törölt tag

Kár érte :( Ez számomra hatalmas érvágás, nem is értem, miért hagyták ki. Mindenesetre a választ köszönöm!

(#1659) #78687232


#78687232
törölt tag

Nevessetek, de számomra ez az eddigi legnehezebb autós játék. Átlagos játékos vagyok, aki billentyűzettel / automata váltóval tolja. Az utóbbi egy-két hétben viszont próbálok fejlődni (később befizetek egy kormányra is), én váltok ami elsőre igencsak nehéznek tűnt. :) Mégis, médium nehézségen sikerült teljesítenem a legelső bajnokságot aranyra. Nőtt is a kis fickó lent öt centit :C

(#1660) scampolo84 válasza #78687232 (#1659) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Helyes, gratula! Ha őszinte az ember a legfontosabb, hogy élvezze a dolgot, legyen kihívás, ezek szerint megtaláltad ebben, mondjuk könnyűnek nem is nevezném, csak így tovább! ;)

(#1661) Syrius XIX válasza ZSZS-CMSC (#1657) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szia, köszi a választ!

Azért kérdeztem (reméltem többen írják majd milyen színű, akár privátban is, nem feltétlenül Topic-ban), mert a gyereknek is +van a game és még nem látta fehérben csak "feketés, ill. erősen sötétbarnás színben).
Azt kifogásolta, h nekem miért és mitől fehér? Nem tudom, az első perctől kezdve fehér (estleg lehet összefüggés az előrendelés és az autó színe között?)! :F

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1662) #78687232 válasza scampolo84 (#1660) üzenetére


#78687232
törölt tag

Köszönöm! Még furcsa ez a manuális váltás, de már egyre jobban megy. Főleg hogy azóta ugyanazt a bajnokságot (Pipercross Touring Car Series) Ravenwest csapattal is első helyen teljesítettem.
Ezek szerint minden bajnokság dob három különböző csapatajánlatot?

(#1664) Zolás válasza Csapoati (#1630) üzenetére


Zolás
addikt

Mobilról vagyok és nem mutatja: a season passban mi van benne? Én leginkább szólóban játszanám, ahhoz melyik dlc ad tartalmat?
Bocs ha már le van írva valahol, de telóról nem könnyű keresni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1665) Csapoati válasza Zolás (#1664) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sprint Pack - ebben a Grid 2-ből áthozott A-ból B-be pályák vannak (pl. Cote d'Azur)

Touring Legends Pack - Silverstone és Donington Park, valamint 5 legendás túraautó (Volvo 850 kombi, Alfa 155, Audi A4 Quattro, BMW M3 E30, Ford Sierra RS Cosworth)

Drag Pack - ahogy a neve is mutatja, 3 drag pálya, 3 drag autó

Ezek single-ben is adnak plusz bajnokságokat, de külön, nem a karrierben.

A többi csak autókat tartalmaz, szerintem nem érik meg (Best of British, Road &Track, Coupé Style), illetve ott a Boost és a Black Edition Pack, amik apróságok, bár előbbi a multihoz elég jól jön.

Összességében én csak a Touring Legendset venném meg, vagy még a Sprint Packet, ez összesen 5 euro.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1666) Rossi


Rossi
addikt

Steam-en 10 EUR a játék péntekig.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1667) drr válasza Rossi (#1666) üzenetére


drr
őstag

Az igen... Az olcsó... :C

(#1668) Zolás válasza Csapoati (#1665) üzenetére


Zolás
addikt

Most 7.5 eur a season pass, gondolom az jobban megéri.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1669) #78687232


#78687232
törölt tag

:C

Apró örömök az életben! Imádom ezt a RaceNet challenge-t, mindig új kihívás elé állít. Meg akartam venni ezt a kocsit, de szerintem sosem gyűjtök össze 2,5 milliót :DD

(#1670) Syrius XIX válasza #78687232 (#1669) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Dehogyisnem, ha az RC-ket csinálgatod, akkor még hamarabb is, mint gondolnád! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1671) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ez ugye teljesen Fair a játék részéről?! :K

Fix BUG - 2015-02-01

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1673) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Az NVidia GeForce Experience szerint a monitorom beállítása a játék érdekében ilyen kell legyen (és erre is állítja be a játékot, játszottam már így vele huzamosabb ideig, nem okozott problémát):

A monitor natív felbontása 1920*1080! Ez VGA csere óta van így (GTX460-ast cseréltem 760-asra. Gondolom azért állítja be így, mert a VGA képes rá. Ez rendbe is van, de mi van a monitorral?)!
Szerintetek ez normális, hagyjam, vagy állítsam vissza? :F

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1674) drr válasza Syrius XIX (#1673) üzenetére


drr
őstag

Én nem engedem feltelepíteni ezt a ficcsört. Szeretem magam eldönteni, mi történjen, ha játszani szeretnék...

(#1677) drr válasza ZSZS-CMSC (#1676) üzenetére


drr
őstag

Egyetértek, viszont olyanoknak készítik, akik lehet teljesen sügérek és azt sem tudják mit hol kell keresni... Szerintem...

(#1680) Syrius XIX válasza drr (#1674) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Azért van fent, mert ha már 1* van hozzá, akkor miért ne? :K
Amúgy igen én is szeretem saját magam eldönteni mi történjen és mi ne! :K

(#1675) ZSZS-CMSC: Nekem mindig fent vannak, ha már 1* NVidia! ;)
Órákon keresztül játszottam vele így napi szinten, ez a felbontás addig van, amíg fut az Autosport (és csak ehhez változtatta meg a felbontást, 1-2-höz maradt a FullHD).
Nem vettem észre, h különösebb problémát okozott volna, azt is csak onnan tudtam +, h valami nem kerek, amikor rányomtam a Steam ablakára, h előjöjjön és minden fele akkora volt, mint rendesen szokott lenni. Akkor kezdtem el keresni, h mitől lehet, így jöttem rá, amikor ezt a felbontási beállítást +láttam! :)
Igazából a monitor miatt aggódtam, mert gondolom nem egészséges a natív felbontáson felül működtetni (vagy a monitor natív felbontása nem szentírás? Nem tudom!)!? :F

(#1676) ZSZS-CMSC: Ezzel viszont maximálisan egyetértek, ezért (is) van fent! ;) :K

(#1678) ZSZS-CMSC: Igen, így több* újragondolva én is inkább a programhibára gyanakszok, de milyen idegesítő, amikor X.-re csinálod és tudod, h az eddigi legjobb körödet futod és hipp-hopp annyi az egésznek 1 ilyen hiba miatt! :(((

THX all a segítséget és a véleményeteket!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1681) Enton válasza Syrius XIX (#1680) üzenetére


Enton
addikt

A monitornak ehhez semmi köze, ő akkor is natívat fogja használni hisz fizikailag képtelen nagyobb felbontást megjeleníteni, de szoftveresen már tud(DSR). Pl még BF4 alapból játékból támogatja a dolgot, még Nv driverbeiktatás előtt.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1682) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

A Grid első részét imádtam, nemrég feltettem újra és majdnem végig is értem rajta, aztán láttam, hogy már van új rész is, nem követem már a játékmegjelenéseket.

Két kérdés:
-mennyire jó az irányítása ennek az újnak, ha az első részt vesszük alapul?
-az első részben hogyan tudunk ismerősökkel játszani? Nem enged felhasználót létrehozni a multi résznél.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1683) Csapoati válasza Winne (#1682) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem kevésbé árkád maga a fizika, orrtolósabbak az elsőkerekes gépek, de az irányítás maga nagyon precíz. Nekem billentyűzettel simán ment a karrier.
Az első rész meg már csak Gamerangerrel megy, ha jól tudom, de biztos felvilágosít majd valaki, ha nem így van. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1684) Winne válasza Csapoati (#1683) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor lehet nézek egy demot. :K

A gameranger az mi a tök? Megvan az eredeti játékom és nem tudok vele multizni? :F

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1685) Csapoati válasza Winne (#1684) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az egy külső program, ami segít összehozni a multit. Azért nincs már a játékon belül, mert egy 6,5 éves játékról beszélünk, aminek már nem működtetik a szervereit jó ideje.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1686) Winne válasza Csapoati (#1685) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem az rémlik, hogy anno mikor játszottunk vele, akkor sem szerveres volt, hanem aki kreálta a "lobbyt", annak a gépe lett a host. Lehet rosszul emlékszem, nem tudom.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1688) Syrius XIX válasza Winne (#1684) üzenetére


Syrius XIX
addikt

GameRanger-en és Tunngle-n is működik még a GRID! Napi szinten játszok vele még mind a mai napig! ;)

Mindkét progi VLAN rendszerű, de működésben eltér.

GameRanger-ben annak a szobáját látod és ahhoz tudsz csatlakozni a játékban, akihez a GameRanger-en csatlakoztál. GR becsatlakozás után rányomsz a JOIN gombra és a GR indítja el a game-t, bevisz egészen a szobáig!

Tunngle: Az összes szobát látod, amiket létrehoztak ugyanúgy, mint anno az ONLINE listánál! Neked kell elindítani a game-t és ahhoz csatlakozol, akihez akarsz!

Multiplayer választása után nem az online-ra kell nyomjál (mindkét proginál), hanem a LAN részre és azon belül találod meg a szeróket!

Röviden ennyi!

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1689) Winne


Winne
nagyúr

Köszi szépen, megpróbálkozom vele. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1690) kpal válasza Winne (#1684) üzenetére


kpal
veterán

Én is GR tolom az egyet , mert az újabbak nem jöttek be sajnos.

(#1691) Syrius XIX válasza Winne (#1689) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nm! ;)

Esetleg ha nem nagyon akarsz bogarászni, akkor:

1.: GameRanger innen, vagy

2.: Tunngle innen!

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1692) Winne válasza Syrius XIX (#1691) üzenetére


Winne
nagyúr

:R :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1693) Winne


Winne
nagyúr

Na eljutottam odáig, hogy kipróbáljam a játékot. Első benyomásra, ami nagyon tetszett, az a grafika, nagyon szépen van kidolgozva, pedig az első rész sem volt ronda és annak is örülök, hogy realisztikusabb lett, sokkal nehezebben megy így elsőre, mint az első rész, nyilván meg is kell szokni, de mediumon nem mindig nyertem, ami jól van így. A kézifékről sajnos le kell szoknom, régen sokat segített kanyarodni, de itt nem éppen úgy működik. :DDD

Pozitív így elsőre. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1694) drr válasza Winne (#1693) üzenetére


drr
őstag

Vannak vasak, amivel alkalmazható, majd kitapasztalod :-)

(#1695) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 3-RCvágás-0004-2015-02-20-FullHD

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#1696) Winne


Winne
nagyúr

Muszáj egy komplett seasont egyben végignyomni a carreer módban?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1697) Enton válasza Winne (#1696) üzenetére


Enton
addikt

Versenyenként ment. Szóval versenyek közt kiléphetsz. Illetve az adott futamot is megszakíthatod de annak az állása nem mentődik, csak az előtte végigjátszotté.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1698) Csapoati válasza Enton (#1697) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kiveve a dlc-k extra versenysorozatainal, mert ott egyben kell. Nagyon buta es igenytelen megoldas. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1699) Winne válasza Enton (#1697) üzenetére


Winne
nagyúr

Csak simán rámegyek két verseny között a leave eventre és tudom folytatni majd?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1700) Enton válasza Winne (#1699) üzenetére


Enton
addikt

Úgy fest igen, kivéve ha DLC-s a dolog.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.