Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#451) daveoff válasza Jim74 (#448) üzenetére


daveoff
veterán

Szerintem simán megéri 6,5k-ért, nagyon jó játék lett, multiig még nem jutottam, remélem az is jó lesz. :K

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#452) Ghard válasza HollyBoni (#429) üzenetére


Ghard
őstag

Ha csak pcn játszik valaki az még mindig nem indok arra, hogy leszóljon olyat, aki sokkal többet is kipróbált.
Boxon még a Project Gotham széria ami nagyon jó. A Forza nekem sose nyerte el a tetszésem a Turismo mellett.
Valóban pcn már egy ideje nincs ilyen jellegű játék. De a Corsa és a Project CARS elég jó lesz. Vagy ott vannak a régebbi Simbin játékok, steamen most volt akciós a GT Legends, ezekhez lehetne tényleg elővenni a kormányt. És azért van az iRacing is ugye.
Csak említés szintjén hozom fel, hogy Gran Turismo 6 ban most volt Senna megemlékezés, azért van aki ilyet is szeret látni autós játékokban. Nem beszélve arról, hogy állandóan jön új tartalom a játékhoz teljesen ingyen. A BMW M4, a Mercedes versenygépe, Mitsubishi Concept stb amik folyamatosan jönnek a játékhoz.
És ezek után a Grid nem kicsit halvány képet mutat :)

[ Szerkesztve ]

(#453) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#454) dunc válasza Syrius XIX (#453) üzenetére


dunc
nagyúr

szia :)

(#455) - = Zk = - válasza Syrius XIX (#453) üzenetére


- = Zk = -
félisten

holló :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#456) Jim74 válasza Syrius XIX (#453) üzenetére


Jim74
nagyúr

Halihó!!!! :C

(#457) CJ4567 válasza Syrius XIX (#453) üzenetére


CJ4567
veterán

Szia!
(#452) Ghard Az a Merci nagyon durca :Y

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#458) sirszevenap válasza Jim74 (#456) üzenetére


sirszevenap
őstag

Syrius XIX (#453): Szerbusz! :DDD

(#456) Jim74: Közbe mire jutottál? Beszerzed? :)

Közbe megtaláltam a kedvenc kocsimat (márkámat) ami nem más mint a BMW. Élvezet vezetni a játékba, sokkal jobban tudom mint akármelyik másat! :K

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#459) Ghard válasza CJ4567 (#457) üzenetére


Ghard
őstag

Ha érdekel, itt olvashatsz bővebben:
Vision GT

(#460) Jim74 válasza sirszevenap (#458) üzenetére


Jim74
nagyúr

Még nem tudom... Egyelőre a kölkök nem hagynak tesztelni... :DDD

Valamiért minden indításkor b*sz*kodni kell a videó felbontással, hogy ki lehessen tenni full screenre... :F

[ Szerkesztve ]

(#461) Brian_GT válasza Ghard (#452) üzenetére


Brian_GT
őstag

Gran Turismo-nál szerintem sem lesz soha jobb játék a világon...amióta megjelent viszi az autó kategória top 1-et és még vinni is fogja... mivel nincs pc-re így ide amíg létezett a rendes Colin McRae Rally-t imádtam, bár az kategóriában eltér ugye a rally miatt...de fejelsztőnél maradva a régi Toca-k nagyon jók voltak...most meg a Grid ami viszi pc-n....bár én a Project Cars-ban nagyon sokat látok...szerintem az pc-n át fogja venni messze.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#462) kpal válasza Csapoati (#393) üzenetére


kpal
veterán

tudom ,igaz az 1be billel ott voltam az első 3ba :)

(#463) kpal válasza intercooler (#404) üzenetére


kpal
veterán

Zsír!% :Y Nekem is kell kormány ;] :DD Bár én ilyen közel nem ülnék az 50"-os plazmámhoz , ott 3-4 méter ami ideális (nekem) ,asztalon meg 22"-os monitor :)

dobtam likeot a vedóra. ;)

[ Szerkesztve ]

(#464) sirszevenap válasza kpal (#463) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nagyon baba a videója! :K Mennyire látszik, hogy sokkal élvezetesebb és könnyebb kormánnyal mint kontrollerrel ( az én esetembe ) vagy billel.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#465) kpal válasza sirszevenap (#464) üzenetére


kpal
veterán

Nekem is csak bill van ,de nem baj hangulat legyen jó egyenlőre :K ;)

ezért se gyenge 4K..stb... :Y

[ Szerkesztve ]

(#466) sirszevenap válasza kpal (#465) üzenetére


sirszevenap
őstag

Így bizony. Én kipróbáltam billel is, és azon kívül, hogy elszoktam tőle nem futottam sokkal rosszabb időt mint az xbox kontrolleremmel. Szó mi szó várom, hogy a holnapi vizsgám után elhozzam az 576-bol az eredetit dobozosan és nekivágjak online veletek! :) Bár sajnos sokáig nem élvezhetem mert este ivászat lett megbeszélve, innentől kezdve a vasárnapomnak is annyi. :DDD De hétfőtől kicsit ráfekszek! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#467) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Egy SOS kérdés: Hogy tudom a nyelvet megváltoztatni? Kvázi nekem németre kellene átrakni. :U

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#468) kpal válasza sirszevenap (#466) üzenetére


kpal
veterán

Helyes jó szórakozást ;) Sokat lehet még csapatni majd :K

#467) Rolly Dy07: Németre ,hát nem magyar vagy ?! :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#469) Rolly Dy07 válasza Rolly Dy07 (#467) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Megtaláltam köszi!!! :B

A steamben kell átrakni.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#470) Rolly Dy07 válasza kpal (#468) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Még igen, de 2,5 éve itt lakok Németo-ban. Előbb utóbb azá leszek :K

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#471) intercooler válasza kpal (#463) üzenetére


intercooler
őstag

Kösz :R nyugodt szívvel ajánlom a g27-et főleg ha van 50%-os ;] kuponod ebben az árkategóriában nincs jobb ;)
Na igen az már kicsit közel lenne ez csak 32" kb 1,5 méterről pont jó.

sirszevenap így van :K meg nem utolsó szempont hogy érzed az autót, azt előbb lereagálod mint ha csak látásra hagyatkozol.

(#472) sirszevenap válasza intercooler (#471) üzenetére


sirszevenap
őstag

Igen, de ahhoz, hogy érezzem az autókat mindet ki kell próbálnom és gyakorolnom kell velük. Ez nem az a játék ahol mindegyik ugyan úgy reagál! Én komolyan nem is értem mit rinyálnak az irányításra. Én kifejezetten élvezem, hogy bambán kezdtem és érzem a fejlődést. :K Te pl élő példa vagy rá, hogy lehet elég komolyan tolni. Így legalább nem mindenki fog tudni majd vele játszani , mert feladja és értelmet nyer a "skill". :DD Legalábbis ez az én meglátásom.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#473) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Akárhogy futtatom a Testet a Grafikánál csak 30 FPS van. :Y

Ez mitől van? Valami nem jól van belőve? Azért attól többet várnék. Bárhogy állítom csak ennyi van.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#474) - = Zk = - válasza intercooler (#404) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ment a lájk

de mé' nem gangolsz?! ha már G27 :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#475) kpal válasza Rolly Dy07 (#470) üzenetére


kpal
veterán

Ja, azt hittem Böszörménybe vagy :) , és mennyire megy a nyelv ennyi idő után, ? Nekem Ausztria cél csak itthon kicsit fejlesztem kell a nyelvtudást .

#471) intercooler Ha veszek olyat max használtan ;)

[ Szerkesztve ]

(#476) CJ4567 válasza Rolly Dy07 (#473) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem a Grid 2 volt olyan hogy 24fps volt a max meg a min is :DDD

No Sana No Life

(#477) dunc válasza - = Zk = - (#474) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen alap a manuál :)

(#478) Rolly Dy07 válasza kpal (#475) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Hát elég jól megy. Már nem gond idegeneket megérteni és csevegni velük, de főleg az általam ismertebb témákban. Politizálni még nem tudok. :DDD

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#479) Rolly Dy07 válasza kpal (#475) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Kijavítottam Németországra. ;)

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#480) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Megvan a megoldás nálam az FPS problémára. Ugyanaz mint a Grid2-nél. 59 -re kell a állítani a limitet, akkor lesz jó. :K

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#481) intercooler válasza - = Zk = - (#474) üzenetére


intercooler
őstag

első körben csak szokom, na meg mint feljebb írtam nincs váltás jelző se. kormányba is ott vannak a ledek amit kezel vagy 3-4 játék :( De ha már támogatja a kormányt akkor ez mért nem fért bele :U
SLI-M-en gondolkoztam már régebben is, de lehet most beújítok egyre :DD

Na meg simhouse-tol is várom már a PTR modot na akkor lesz aztán ne mulass :D

(#482) kpal válasza Rolly Dy07 (#478) üzenetére


kpal
veterán

Az király ,bár ott tartanék Én is. :) Én mindig gondba vagyok , angolul is tudok párszót,de mikor megszólítanak itt Debibe totál semmi nem jut eszembe, biztos a nagy izgalom miatt :DD

(#480) Rolly Dy07 : ezt ne felejtsem el . :)

[ Szerkesztve ]

(#483) sirszevenap válasza kpal (#482) üzenetére


sirszevenap
őstag

Utálom mikor Debrecent debinek mondják! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#484) - = Zk = - válasza intercooler (#481) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah, akkor párdn :B
bár tény, nincs fékzőjelző kis peros lámpácska sem.... hm. nagy negatívum. így kénytelen vagyok hasznélni az ideális íves bigyulát.. zavar, de... hát na...
a G1-be ha bevillant a piros, még vártál, vártál, majd egy akkora satu, hogy a bill kurzorgombja a padlót karcolta :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#485) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Jelentem a fizika sztem nagyon jóra sikerült!!! Csillagos 5-ös!!! :R

Nincs ok siránkozni. :N

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#486) Csapoati válasza Rolly Dy07 (#485) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyetertunk, sokat fejlodott a realis iranyba. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#487) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

+jött a game!
Gondoltam feltelepítem oszt jóvan! Hát nem! :N
A Steam-et addig érdekelte a lemez, amíg be nem írtam a kódot! Onnantól ugyanúgy Steam-ről tölti le, mintha ott vettem volna! Nem értem! Akkor mi a reteknek a lemez??? :F

6GB-ot letöltött a 7,7-ből, azóta 1 - 1,5 kb-tal szöszmötöl! Azt írja, h kb. 27 nap és lejön! :K

Király ez a Steam na! ;)

Azt az egyet valahogy nem vagyok képes megérteni, ha egyszer ott a lemez, miért nem telepíti fel onnan, függetlenül attól, h Steam-es a játék!? :N :F

Na 11111111, ez van! :C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#488) djculture válasza Syrius XIX (#487) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom mondta ezt már más is pl a wolfensteinnél de nekem mindig megcsinálja lemezröl...

(#489) CJ4567 válasza Syrius XIX (#487) üzenetére


CJ4567
veterán

Mi az a +jött?

No Sana No Life

(#490) sirszevenap válasza CJ4567 (#489) üzenetére


sirszevenap
őstag

Megjött! :D

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#491) Syrius XIX válasza sirszevenap (#490) üzenetére


Syrius XIX
addikt

:K
(#488) djculture válasza Syrius XIX (#487) üzenetére: Akkor viszont tényleg nem értem! :F

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#492) djculture válasza sirszevenap (#490) üzenetére


djculture
félisten

Mekérkezett.. [link]

(#493) sirszevenap válasza djculture (#492) üzenetére


sirszevenap
őstag

Fuuu ez kell nekem! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#494) CJ4567 válasza sirszevenap (#490) üzenetére


CJ4567
veterán

Már rémlik az írásmódja :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#495) Brian_GT válasza Syrius XIX (#487) üzenetére


Brian_GT
őstag

Megint csak azt tudom mondani, hogy te rontottad el.... ki lehet választani, hogy online telepítést vagy offline telepítést kérsz... ne a steam-et hibáztasd már mindenért Syrius... az egyik legjobb háttérszolgáltatás, ráadásul egymillió akciót tol évente lásd most a summer sale. Biztos akik gazdagok nem érdekli őket, de én per szeretem ha egy játékot 75%-os kezdvezménnyel stb kapok meg vagy ha valakivel akarok beszélni 2 szót, nem kell facebookon vagy máshol megkeresnem, hanem megtalálom a barátlistámon... + ha multizni akarok akkor nem istentudja hányadik vacak szolgáltatás által fut a multi, hanem egy kiépített és stabil rendszer biztosítja a játékosok közti kapcsolatot. Én bocs, hogy nekem ez tetszik... ne menjünk már vissza az 56k-s betárcsázós korszakba!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#496) sirszevenap válasza Brian_GT (#495) üzenetére


sirszevenap
őstag

Na jó , ezen haltam! :DDD Hatalmas a pali! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#497) Csapoati válasza Brian_GT (#495) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hagyd, kulonben megint ezeket a baromsagokat kell olvasnunk oldalakon keresztul... Ha nem tetszik neki, akkor Alt-F4.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#498) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Ámbörök, Xbox360-ra nincs kint demo?!....
nézze már meg vki pls...nincs kedvem összeszórni feleslegesen a boxot... :C
ellenben ha van kint demo, akkor... ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#499) CJ4567 válasza - = Zk = - (#498) üzenetére


CJ4567
veterán

Demo mindig van, de Pc-n könnyebb ;]

No Sana No Life

(#500) - = Zk = - válasza CJ4567 (#499) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kontrollerrel tolom PC-n, szal... :C
de azé' érdekel, hogy muzsikál 360-on.... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.