Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#201) drr


drr
őstag

Kinyitott a virágbolt...
Én belekóstolok, nem bírom ki 27-ig... :DDD

(#202) Csapoati válasza drr (#201) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hat jo, de tenyleg pentekig legyszi semmit a jatekrol. :) En mar tukon ulok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#203) drr válasza Csapoati (#202) üzenetére


drr
őstag

Már vannak értékelések, ha nagyon akarod, el lehet olvasni, hogy vélekednek a szakportálok...

(#204) Csapoati válasza drr (#203) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azokat neztem, szerintem nem rosszak. Negativumnak leginkabb azt irjak, hogy sok ujdonsag nincs, de ezt tudtuk elore is. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#205) drr válasza Csapoati (#204) üzenetére


drr
őstag

Hát azért a tuning nekem új, a nehézségi szinttel kapcsolatos beállítások is erősen megváltoztak, a versennyel kapcsolatos dolgok is. A videókban láttam, hogy ideális ívet mutató nyíl is van, nekem az is tetszik és új. Na meglátjuk. A lényeg, hogy lenyugodjanak a kedélyek és elégedettek legyenek a vásárlók :)
Mondjuk akinek van erdeti GRID 2-je, kárpótlásul akár ingyen is kaphatná a DLC-ket :DD

(#206) intercooler


intercooler
őstag

Röviden tömören jó lett ez :C

(#207) drr válasza intercooler (#206) üzenetére


drr
őstag

:R

(#208) sirszevenap válasza drr (#205) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ideális ívet eddig is mutatta zöld nyíllal, nem?

Bankkártyával? Hát persze!

(#209) raggg válasza drr (#205) üzenetére


raggg
senior tag

A képek alapján jónak néz ki, de remélem azért nem csak újrahasznosított tartalmak vannak/lesznek benne. Ingyenes DLC-ket a népnek! ;] A versenypályák jöhetnének szép számmal, azokból sosem elég, szerintem.

ragklaatPS

(#210) drr válasza sirszevenap (#208) üzenetére


drr
őstag

Az F1-ben igen, de itt nem...

(#211) Csapoati válasza raggg (#209) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az ingyen dlc-ket felejtsd el, de lesznek még pályák a kiegekben. Amúgy már nagyjából minden épített versenypályát beleraktak a Grid 1-2-ből, úgyhogy én is remélem, hogy újakat fognak kiadni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#212) Garf91 válasza Csapoati (#211) üzenetére


Garf91
csendes tag

Egy Hungaroringnek örülnék. :D

Igen.

(#213) drr


drr
őstag

Egyes források szerint a hi res texture pack 4.5Gb :Y

(#214) #51736960


#51736960
törölt tag

nagyon jó lett a játék, a grid első része és az rd3 keveréke. jó a billentyűs irányítás is.
a kamera rázást mindenkinek első dolga legyen kikapcsolni :)
intel hd graphics-en is 50 fps körül fut low-on, le a kalappal.

amint lejjebb megy a premier ár, dobozosan meg is veszem, jó helye lesz a sorozat többi része mellett a polcon. (csak az a grid2 ne lenne... :))

(#215) sirszevenap válasza #51736960 (#214) üzenetére


sirszevenap
őstag

Hát srácok azt kell mondjam, hogy nekem is nagyon bejön. De egyet mondok még! Kitörölhetem a hátsóm a Grid 2 pro skillemmel. Olyan ótvar bamba vagyok ebbe, hogy nem mernék felmenni online! :DD

Bankkártyával? Hát persze!

(#216) CJ4567 válasza #51736960 (#214) üzenetére


CJ4567
veterán

Hát igen, a Codemasters legalább nem csak atomerőművekre ír játékot :))

No Sana No Life

(#217) GuruZone


GuruZone
őstag

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#218) Csapoati válasza GuruZone (#217) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Koszi az infot, bennem is ma merult fel a kerdes, hogy mikor dobjak a kodot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#219) albert8 válasza GuruZone (#217) üzenetére


albert8
addikt

Hogy beszéltél velük igy?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#220) sirszevenap válasza albert8 (#219) üzenetére


sirszevenap
őstag

Facebook-nak tűnik.

Bankkártyával? Hát persze!

(#221) Bjørgersson válasza drr (#213) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt már vagy két hónapja lehet tudni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#222) scampolo84


scampolo84
aktív tag

Megéri ;]

(#223) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Ejha kapja szegény az ivet rendesen kaloz oldalakon, bar ott minden.
Steamen vegyes a velemeny.

Bankkártyával? Hát persze!

(#224) scampolo84 válasza sirszevenap (#223) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Azért valahol annak is meg van a maga finom bája, mikor lehúzzuk azt, amiért egy fillért sem adtunk. :U Én a 2.0 után nem mertem belemenni az első napos vételbe, de mivel tetszik a játék :P így biztosan meg fogom venni, 17 font elég baráti ár, ha leszünk elegen majd multiban.

(#225) albert8 válasza scampolo84 (#224) üzenetére


albert8
addikt

25 az a 17.....

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#226) scampolo84 válasza albert8 (#225) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Ez így hogy?! tegnap néztem 17 volt itt: GRID Autosport Black Edition Steam CD Key

(#227) albert8 válasza scampolo84 (#226) üzenetére


albert8
addikt

Ne is mondd... egész nap ezen filózok, hogy miért pont ma. Venni akartam én is egy olyat éppen ma, de igy...

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#228) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ezt is a kovy nyitotta, hátbecarok! :((( ;]

2 WTCC után, bekapcsolt ABS segítséggel egyelőre jónak mondom a gémet... lekopogom, ez már hasonlit a Grid 1-re... ink ez, mint a 2... pf :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#229) Csapoati válasza albert8 (#227) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem eddig volt náluk a pre-order idő.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#230) scampolo84


scampolo84
aktív tag

Ez még baráti ár: 24,8EUR

(#231) raggg


raggg
senior tag

ajj kíváncsi vagyok a g2a kulcs mikor jön...

ragklaatPS

(#232) Bjørgersson válasza - = Zk = - (#228) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rákaptam ma a G3A3-ra. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#233) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#232) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hol?! :Y
BF3 again?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#234) jaddz90 válasza scampolo84 (#226) üzenetére


jaddz90
tag

Akkor már inkább az 576-tól dobozosan. (~21 fontra jön ki)
*szerk - és tuti megkapod a Black Editiont.

[ Szerkesztve ]

(#235) Bjørgersson válasza - = Zk = - (#233) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Felváltva 3, 4, mikor melyikhez van kedvem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#236) CJ4567 válasza - = Zk = - (#228) üzenetére


CJ4567
veterán

Egyetértek.

No Sana No Life

(#237) GuruZone válasza albert8 (#219) üzenetére


GuruZone
őstag

Facebook, persze.

Pár óra és mehet a menet.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#238) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

itt nem lehet autókat vásárolni?! amiket ad a szponzor és csá?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#239) Csapoati válasza - = Zk = - (#238) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pénteken válaszolok. ;]

Amúgy az Autosport is kártyás lett, szóval valamennyi pénz (kb 70 cent) még vissza is jön Steam walletre.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#240) GuruZone válasza Csapoati (#239) üzenetére


GuruZone
őstag

megnéztem egy-két videót, az Autosport Raceway zseniális lett,
no és a GRID 1-es Okutama nyomvonal is visszatért!

Open Wheel > Formula B > Lola B05/52 :DD Le a kalappal!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#241) Chereiose


Chereiose
addikt

Na kíváncsi leszek a játékra, eléggé bejön a videók alapján :K
Mivel nem leszek itthon a megjelenéskor, valami írjon legyen szíves pár sort a játékról, hogy milyen lett :R :)

(#242) sirszevenap válasza Chereiose (#241) üzenetére


sirszevenap
őstag

Bankkártyával? Hát persze!

(#243) scampolo84 válasza sirszevenap (#242) üzenetére


scampolo84
aktív tag

hihi, hol akadtam ugyanerre a képre :P

(#244) sirszevenap válasza scampolo84 (#243) üzenetére


sirszevenap
őstag

Virágboltba? :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#245) scampolo84 válasza sirszevenap (#244) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Ne szólj szám, nem fáj fejem :D

[ Szerkesztve ]

(#246) Jim74


Jim74
nagyúr

A végén még rászánom magam a vásárlásra...

(#247) PiE137


PiE137
senior tag

Sziasztok!
Én is kód várásban vok, de bevallom férfiasan, nem bírtam ki a várakozást, és addig is körözgetek vele, amíg befut a steam verzióm.
Örülök, h lecsaptam a black edition-re még idejében! Akinek kétejei vannak, azt megnyugtathatom:
Nem csak média duma volt az a csorba kiköszörülős dolog... Valóban sokkal több köze van az első részhez, mint a 2-nek! :K Persze kicsit más is...
Még a kormány hangolásánál tartok, f1 után teljesen szokatlan más stílusban vezetni! :DDD
A segítségeket első körben tegyétek majd mind OFF-ra, és alap a manuális váltás! :B
A gép rosszul nyúl bele ezekbe a dolgokba, csak lassítja a vasat! :DD
A Touring Car-nak örülök legjobban, visszatért a pálya autózás. A Cruze-al leszek legtöbbet online sztem, bár most még kissé alulkormányzottnak hat, hajtűkben hajlamos tolni az orrát... vagy csak megszépültek a Lacetti-s emlékek. ;)
A carriert végig illik vinni sztem, miekőtt vki a multi darálóba veti magát! :D
Alleszusammen sztem jó lesz ez gyerekek! A grafika nem sok újat hoz, de a hangulat a régi, a fizika rendben, szeróknál meg kerülni kell a flashback-es bohóckodókat, ennyi. :))

(#248) raggg


raggg
senior tag

Kevés ennél idegesítőbb dolgot tudok most hirtelen elképzelni, minthogy máshol már tolják vele én meg az előrendelt kulcsot várom. :DDD (Persze nem vagyok vele egyedül.)

ragklaatPS

(#249) #51736960 válasza raggg (#248) üzenetére


#51736960
törölt tag

szerintem nem főbenjáró bűn a "demóval" játszani, ha utána az ember megveszi eredetiben.
én is megveszem majd, főleg a multi és a doboz miatt...

szerk: a grid2-t kifejezetten örültem, hogy kipróbáltam előbb, mert nagyon nem tetszett, kidobott pénz lett volna. végül nemrég szereztem egyet, valami párezres vacakra cseréltem, hogy meglegyen azért... (kb. ennyit ért max szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#250) Csapoati válasza raggg (#248) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Turelem Gridet terem (HD texturasat, hibaktol menteset). :) A genyasag igazabol az amcsik 3 napos elonye.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.